Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: About
km: អំពី

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត
