Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Contact information
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಮಾಹಿತಿ

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು
