Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to lo translation catalogue (26 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: This field is required.
lo: ຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້ແມ່ນຈຳເປັນ.

en: Medium
lo: ກາງ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ
