Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Signature
lt: Parašas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Override
lt: Perrašyti

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Service
lt: Paslauga

en: About
lt: Apie

en: Sell price
lt: Pardavimo kaina

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: API username
lt: API nario vardas

en: API password
lt: API slaptažodis

en: PayPal e-mail address
lt: PayPal el. pašto adresas

en: Store name
lt: Parduotuvės pavadinimas

en: Store owner
lt: Parduotuvės savinikas

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
lt: Įterpti parduotuvės pavadinimą į Nuo eilutę siunčiamuose el-pašto laiškuose.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
lt: Nevisuose serverio konfgūravimuose įmanoma. Išjungite jei tai sukelia problemų.

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Special offers
lt: Specialūs pasiūlymai
