Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Catalog
lv: Katalogs

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Signature
lv: Paraksts

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Fax number
lv: Faksa numurs.

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: About
lv: Par

en: Sell price
lv: Pārdošanas cena

en: Use default
lv: Izmantot noklusēto

en: Store name
lv: Veikala nosaukums

en: Store owner
lv: Veikala īpašnieks

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt
