Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (265 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Image !current of !total
mn: !total зурагны !current дэх зураг

en: Next
mn: Дараах

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Статус

en: Administer
mn: Удирдах

en: Prefix
mn: Угтвар

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: content
mn: агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Log
mn: Лог

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Quantity
mn: Тоон

en: error
mn: алдаа

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: File path
mn: Файлын зам

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: default
mn: Үндсэн

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Related terms
mn: Холбоотой нэр томъёонууд

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Parent
mn: Дээд төвшний

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Book
mn: Ном

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: hidden
mn: далд

en: URL
mn: Интернэт хаяг

en: Path
mn: Зам

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: link
mn: холбоос

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Theme
mn: Загвар

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: Statistics
mn: Статистик

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Picture
mn: Зураг

en: Mail
mn: Шуудан

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Files
mn: Файлууд

en: file
mn: Файл

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: no
mn: үгүй

en: Node
mn: Зангилаа

en: Sent email to %recipient
mn: %recipient руу и-мэйл илгээгдсэн

en: Unable to send email to %recipient
mn: %recipient руу имэйл илгээх боломжгүй

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: View type
mn: Харагдацын төрөл

en: Page
mn: Хуудас

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: File ID
mn: Файл ID

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Medium
mn: Дундаж

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Month
mn: Сар

en: System
mn: Систем

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: security
mn: аюулгүй байдал

en: node
mn: зангилаа

en: Israel
mn: Израйл

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Tonga
mn: Тонга

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Basic
mn: Үндсэн

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Order
mn: Дараалал

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: reply
mn: хариулах

en: France
mn: Франц улс

en: Latvia
mn: Латви

en: Mongolia
mn: Монгол улс

en: Nauru
mn: Науру

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: English
mn: Англи

en: Spanish
mn: Испани

en: Text field
mn: Текст талбар

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Revert
mn: Буцаах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Parent term
mn: Эх нэр томъёо

en: revert
mn: буцаах

en: Fiji
mn: Фижи

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: New comments
mn: Шинэ сэтгэгдэлүүд

en: JPEG quality
mn: JPEG-ийн чанар

en: Comment settings
mn: Сэтгэгдэлийн тохиргоонууд

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: File upload error. Could not move uploaded file.
mn: Файлыг оруулхад алдаа гарлаа. Оруулсан файлыг зөөж чадсангүй.

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Hide
mn: Нуух

en: Read/Write
mn: Унших/Бичих

en: file system
mn: файл систем

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
mn: %directory хавтас нь бичиж болохуйц биш, үүнд зөв зөвшөөрөл тохируулагдаагүй байна.

en: Aggregator
mn: Нэгтгэгч

en: GD library
mn: GD сан

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
mn: Баталгаажуулахад алдаа гарлаа, дахин үзнэ үү. Энэ алдаа давтан гарвал сайтын админд хандана уу.

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: and
mn: ба

en: field
mn: талбар

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Password field is required.
mn: Нууц үгийн талбар шаардлагатай.

en: Confirm password
mn: Нууц үгээ батлаарай.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
mn: Зөвхөн дараах өргөтгөлтэй файлууд зөвшөөрөгдөнө: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
mn: %filesize хэмжээтэй файл нь %maxsize хамгийн их хэмжээнээс хэтэрсэн байна.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
mn: %filesize хэмжээтэй файл нь  таны дискийн %quota хэмжээнээс хэтрүүлнэ.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
mn: Зураг боломжтой хамгийн их %dimensions пикселтэй хэмжээст тааруулах гэж  хэмжээ нь дахин тогтоогдсон.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
mn: Зураг хэтэрхий том байна; хамгийн их хэмжээ нь %dimensions пиксел байна

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
mn: Зураг хэтэрхий жижиг байна; хамгийн бага хэмжээ нь %dimensions пиксел байна

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
mn: Сонгогдсон зураг зохицуулж буй %toolkit багажны багц нь %function-ийг зөв явуулж чадахгүй.

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох

en: &nbsp; Style: !style
mn: &nbsp; Стиль: !style

en: Add display
mn: Үзүүлэн нэмэх

en: Remove display
mn: Үзүүлэнг устгах

en: Configure @type
mn: @type тохиргоо

en: Broken field @id
mn: @id эвдэрсэн талбар

en: There are no @types available to add.
mn: Энд нэмэх ямар нэгэн  @types алга.

en: Configure @type %item
mn: @type %item тохиргоо

en: The title of the comment.
mn: Сэтгэгдэлийн гарчиг

en: Provide a simple link to delete the comment.
mn: Сэтгэгдэл устгах энгийн холбоос

en: Parent CID
mn: Эх CID

en: The Comment ID of the parent comment.
mn: Эх сэтгэгдлийн сэтгэгдэл ID

en: Last comment time
mn: Сүүлийн сэтгэгдэлийн хугацаа

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо

en: The title of the node.
mn: Зангилааны гарчиг.

en: Poll
mn: Санал хураалт

en: @field_name (Locked)
mn: @field_name (Цоожлогдсон)

en: Type of data to store.
mn: Хадгалагдах мэдээллийн төрөл

en: The field %field is locked and cannot be edited.
mn: %field талбар түгжигдсэн ба өөрчлөгдөх боломжгүй.

en: %name must be an integer.
mn: %name нь бүхэл тоо байх ёстой.

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.

en: %name must be a number.
mn: %name нь тоо байх ёстой.
