Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Use default
mr: डीफॉल्ट वापरा

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
