Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: About
my: အကြောင်း

en: Use default
my: ပင်ကိုယ်အတိုင်း အသုံးပြုမယ်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
