Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: About
ne: बारेमा

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
