Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Catalog
oc: Catalòg

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Signature
oc: Signatura

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Override
oc: Suplantar

en: About
oc: A prepaus

en: Use default
oc: Utilizar la valor per defaut

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar
