Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Catalog
pl: Katalog

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Signature
pl: Podpis

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Override
pl: Nadpisz

en: Fax number
pl: Numer faksu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: About
pl: O stronie

en: Use default
pl: Użyj domyślnego

en: API password
pl: Hasło API

en: Store owner
pl: Właściciel sklepu

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Configure store
pl: Konfiguracja sklepu

en: Store address
pl: Adres sklepu
