Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Signature
ro: Semnătura

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Contact information
ro: Informații contact

en: About
ro: Despre

en: Sell price
ro: Preţ de vânzare

en: Use default
ro: Folosire implicită

en: Save and continue
ro: Salvează și continuă
