Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to si translation catalogue (109 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Image !current of !total
si: !total යෙන් !current වැනි රූපය

en: Next
si: ඊලඟ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Administer
si: පාලනය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Gross
si: ශුද්ධ

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Age
si: වයස

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Log
si: ලොග එක

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Default currency
si: පෙරනිමි මුදල් වර්ගය

en: error
si: දෝෂය

en: File
si: ගොනුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Types
si: වර්ග

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: file
si: ගොනුව

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Signature
si: අත්සන

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Month
si: මාසය

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: security
si: ආරක්‍ෂාව

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Basic
si: මූලික

en: Order
si: පිලිවෙල

en: minute
si: මිනිත්තු

en: day
si: දවස

en: year
si: අවුරුද්ද

en: hour
si: පැය

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර

en: edit
si: සංස්‌කරණය කරන්න

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී

en: Export data
si: දත්ත අපනයනය කරන්න

en: Import data
si: දත්ත ආනයනය කරන්න

en: view
si: පෙන්වන්න

en: Minimum
si: අවමය

en: Items to display
si: ප්‍රදර්ශනය කල යුතු ඒකක

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න

en: Account
si: ගිණුම

en: Reports
si: වාර්තා

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Confirm password
si: මුරපදය ස්‌ථීර කරන්න

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Change basic information
si: මූලික විස්‌තර වෙනස්‌ කරන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Edit basic information
si: මූලික විස්‌තර සංස්‌කරණය කරන්න

en: %type basic information
si: %type මූලික විස්‌තර
