Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Catalog
sk: Katalóg

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Signature
sk: Signatúra

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Override
sk: Nahradiť

en: Fax number
sk: Číslo faxu

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Service
sk: Služba

en: About
sk: Informácie o

en: Member
sk: Člen

en: Sell price
sk: Predajná cena

en: Use default
sk: Použiť predvolené

en: API password
sk: Heslo API

en: PayPal e-mail address
sk: PayPal e-mailová adresa

en: Store name
sk: Názov obchodu

en: Store owner
sk: Majiteľ obchodu

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
sk: Vkladať do políčka odosielateľa v e-mailoch názov obchodu.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
sk: Nemusí byť k dispozícii vo všetkých typoch konfigurácií. Ak by to spôsobovalo problémy, vypnite túto voľbu.

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať
