Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Block
sr: Блок

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Contact information
sr: Информације за контакт

en: Use default
sr: Подразумевано

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави
