Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Catalog
sv: Katalog

en: Page
sv: Sida

en: Signature
sv: Signatur

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Fax number
sv: Faxnummer

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Contact information
sv: Kontaktinformation

en: Service
sv: Tjänst

en: About
sv: Om

en: Member
sv: Medlem

en: Sell price
sv: Säljpris

en: Use default
sv: Använd standard

en: API username
sv: API användarnamn

en: API password
sv: API lösenord

en: PayPal e-mail address
sv: E-postadress för PayPal

en: Store name
sv: Butikens namn

en: Store owner
sv: Butikens ägare

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
sv: Inkludera butikens namn i avsändarfältet i butikens e-postmeddelanden.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
sv: Finns kanske inte tillgängligt på alla konfigurationer av servrar. Stäng av om detta orsakar problem.

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: Configure store
sv: Konfigurera butik

en: Store address
sv: Butikens adress
