Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Page
te: పేజీ

en: Signature
te: సంతకం

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: About
te: గురించి

en: Use default
te: అప్రమేయాన్ని వాడు

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి
