Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Catalog
th: แคตตาล็อก

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Service
th: บริการ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Member
th: สมาชิก

en: Use default
th: ใช้ค่าเริ่มต้น

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ
