Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Catalog
tr: Katalog

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Signature
tr: İmza

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: Fax number
tr: Faks numarası

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: About
tr: Hakkında

en: Member
tr: Üye

en: Sell price
tr: Satış fiyatı

en: Use default
tr: Varsayılanı Kullan

en: Store name
tr: Mağaza Adı

en: Store owner
tr: Mağaza sahibi

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et
