Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Use default
ur: عمومی استعمال کریں

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
