Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7455 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Image !current of !total
uk: Зображення !current з !total

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Filter HTML tags
uk: Фільтрувати HTML-теґи

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім перелічених.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: enabled
uk: увімкнено

en: enable
uk: увімкнути

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Administer
uk: Адміністрування

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача.

en: Request new password via e-mail.
uk: Отримати новий пароль електронною поштою.

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Gross
uk: Валовий дохід

en: content
uk: матеріал

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Replies
uk: Відповіді

en: Closed
uk: Закрито

en: yes
uk: так

en: Wrong username or password.
uk: Неправильне ім'я користувача чи пароль.

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: closed
uk: закрите

en: Actions
uk: Дії

en: disabled
uk: вимкнено

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: deny
uk: заборонене

en: Age
uk: Вік

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Read more
uk: Читати далі

en: Log
uk: Журнал

en: RSS feed
uk: RSS-потік

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Explanation or submission guidelines
uk: Пояснення або вказівки щодо введення

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: not verified
uk: не перевірено

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: Action
uk: Дія

en: Cost
uk: Вартість

en: Quantity
uk: Кількість

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: On
uk: Увімкнено

en: Purchased
uk: Придбаний

en: new
uk: новий

en: error
uk: помилка

en: Tags
uk: Теґи

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: The title of the block as shown to the user.
uk: Заголовок блоку, який бачить користувач.

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: cron
uk: крон

en: Internal scheduler for users without a cron application.
uk: Внутрішній планувальник для користувачів, яким недоступний cron

en: Blue Lagoon (Default)
uk: Блакитна Лагуна (Стандартна)

en: Ash
uk: Попіл

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Categories
uk: Категорії

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Go
uk: Перехід

en: view
uk: переглянути

en: updated
uk: оновлено

en: Available variables are:
uk: Доступні змінні:

en: Overview
uk: Огляд

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Теґ

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Login
uk: Вхід

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Release notes
uk: Примітки до випуску

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: default
uk: замовчування

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Test
uk: Тест

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Password
uk: Пароль

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Variable
uk: Змінна

en: Quote
uk: Цитувати

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: There are currently no posts in this category.
uk: Наразі жодних дописів в обраній категорії немає.

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Types
uk: Типи

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Related terms
uk: Пов’язані терміни

en: Synonyms
uk: Синоніми

en: Multiple select
uk: Множинний вибір

en: Required
uk: Обов’язкове

en: root
uk: корінь

en: Parent
uk: Батько

en: Parents
uk: Батьки

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
uk: Сторінки на цьому рівні впорядковані в першу чергу за вагою, а тоді за заголовком.

en: Depth
uk: Глибина

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: Add container
uk: Додати контейнер

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add category
uk: Додати категорію

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit container
uk: редагувати контейнер

en: edit
uk: редагувати

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Import
uk: Імпортувати

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експортувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Description field
uk: Поле опису

en: settings
uk: налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Field
uk: Поле

en: category
uk: категорія

en: Outline
uk: Підшивка

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Label
uk: Мітка

en: Changes
uk: Зміни

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Session opened for %name.
uk: Відкрито сеанс для користувача %name.

en: Help
uk: Довідка

en: username
uk: ім’я користувача

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Preset Name
uk: Назва набору

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Clean up
uk: Очистка

en: Catalog
uk: Каталог

en: Album
uk: Альбом

en: Artist
uk: Виконавець

en: view catalog
uk: вигляд каталогу

en: administer catalog
uk: адміністрування каталогу

en: Genre
uk: Жанр

en: Icon
uk: Іконка

en: Time
uk: Час

en: week
uk: тиждень

en: Views
uk: Види

en: Access
uk: Доступ

en: Add
uk: Додати

en: remove
uk: видалити

en: View
uk: Перегляд

en: Length
uk: Довжина

en: Format
uk: Формат

en: History
uk: Історія

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: hidden
uk: приховано

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Filename
uk: Назва файла

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Modules
uk: Модулі

en: Clear index
uk: Очистити індекс

en: edit forum
uk: редагувати форум

en: Forum name
uk: Назва форуму

en: forum
uk: форум

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити форум %name?

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
uk: Форум %term, а також всі підфоруми і пов'язані повідомлення видалено.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
uk: форум: знищено %term, а також всі підфоруми і пов'язані повідомлення.

en: Region
uk: Область

en: link
uk: посилання

en: Placeholder tokens
uk: Замінники заповнювача

en: Display
uk: Показ

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: results
uk: результати

en: search
uk: пошук

en: Core - optional
uk: Ядро - необов'язково

en: Teaser
uk: Анонс

en: never
uk: ніколи

en: The username %name does not exist.
uk: Ім'я користувача %name не існує.

en: mail
uk: пошта

en: Add item
uk: Додати елемент

en: actions
uk: дії

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: aggregator
uk: збиральник

en: read more
uk: детальніше

en: Update interval
uk: Періодичність оновлення

en: The fully-qualified URL of the feed.
uk: Повний URL потоку.

en: Add forum
uk: Додати форум

en: Add term
uk: Додати термін

en: Screenshot for %theme theme
uk: Знімок екрану для теми %theme

en: no screenshot
uk: без знімків екрану

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Access log settings
uk: Параметри журнала доступу

en: Enable access log
uk: Увімкнути журнал доступу

en: Discard access logs older than
uk: Позбутися журналів доступу давніших ніж

en: Preview comment
uk: Попередній перегляд коментаря

en: Total
uk: Всього

en: Unassign
uk: Відмінити призначення

en: Please contact the site administrator.
uk: Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: Statistics
uk: Статистика

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Attachment
uk: Долучення

en: Settings for @role
uk: Налаштування для @role

en: Permitted file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
uk: Розширення файлів, які користувачі можуть завантажити на сайт у цій ролі. Розширення вводити через пробіл і крапку перед розширенням не ставити.

en: n/a
uk: н/д

en: Upload
uk: Викласти

en: Picture
uk: Зображення

en: Upload image
uk: Відвантажити зображення

en: type
uk: тип

en: Mail
uk: Пошта

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Database type
uk: Тип бази даних

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: action
uk: дія

en: Continue
uk: Продовжити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Check
uk: Перевірити

en: Files
uk: Файли

en: file
uk: файл

en: status
uk: стан

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Contact
uk: Контакт

en: no
uk: ні

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Sent email to %recipient
uk: Відправлено електронну пошту до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
uk: Неможливо відправити електронну пошту до %recipient

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення.

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Create
uk: Створити

en: Separator
uk: Розділювач

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Save categories
uk: Зберегти категорії

en: term
uk: термін

en: Content management
uk: Керування вмістом

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
uk: Шлях, на який посилається цей пункт меню. Це може бути внутрішній шлях Друпалу, такий як %add-node або зовнішнє URL таке як %drupal.  Виберіть %front щоб перейти на головну сторінку.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
uk: Якщо відмічене і пункт меню має дочірнє меню, то воно буде завжди розгорнуте.

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
uk: Необов'язково. В меню елементи з меншим значенням порядку будуть розташовані вище, з більшим --  нижче.

en: Question
uk: Питання

en: Add child page
uk: Додати дочірню сторінку

en: Printer-friendly version
uk: Версія для друку

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Remove from outline
uk: Вилучити з підшивки

en: Unknown export format.
uk: Невідомий формат експорту.

en: All
uk: Все

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: Access log
uk: Журнал доступу

en: Active
uk: Активно

en: Post
uk: Допис

en: Last post
uk: Останній допис

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Add block
uk: Додати блок

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: View type
uk: Тип Виду

en: Page
uk: Сторінка

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Footer message
uk: Повідомлення нижнього колонтитулу

en: Logo
uk: Логотип

en: Mission
uk: Місія

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: Public registrations
uk: Відкриті реєстрації

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Host
uk: Хост

en: Available updates
uk: Доступні оновлення

en: Manual update check
uk: Перевірка оновлення вручну

en: Never
uk: Ніколи

en: Submit changes
uk: Збереження змін

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Drupal core update status
uk: Стан оновлення ядра Drupal

en: Out of date
uk: Застаріло

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: The menu item can be customized and configured only once the menu module has been <a href="@modules-page">enabled</a>.
uk: Пункт меню можна сконфігурувати відразу, коли буде <a href="@modules-page">увімкнений</a> модуль меню.

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Selected
uk: Вибране

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
uk: Виберіть <em>Так</em>, якщо хочете, щоб дана категорія була вибраною від початку.

en: You must enter a category.
uk: Необхідно ввести категорію.

en: You must enter one or more recipients.
uk: Ви повинні вказати хоча б одного одержувача.

en: Category %category has been added.
uk: Категорію %category додано.

en: Category %category has been updated.
uk: Категорію %category оновлено.

en: Are you sure you want to delete %category?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %category?

en: Category %category has been deleted.
uk: Категорію %category було видалено.

en: Hourly threshold
uk: Обмеження в годину

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
uk: Ви не можете відсилати більше ніж %number повідомлень протягом однієї години. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Your e-mail address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Send e-mail
uk: Надіслати повідомлення електронної пошти

en: You must select a valid category.
uk: Необхідно вибрати правильну категорію.

en: You must enter a valid e-mail address.
uk: Необхідно ввести дійсну адресу електронної пошти.

en: Sender
uk: Відправник

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Aggregator category
uk: Категорія збиральника

en: Aggregator feed
uk: Канал агрегатора

en: Aggregator item
uk: Елемент агрегатора

en: Delta
uk: Дельта

en: Custom
uk: Власний

en: Throttle
uk: Обмежувач

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Score
uk: Вага

en: Published
uk: Опубліковано

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Locale
uk: Мова

en: Title field label
uk: Мітка поля заголовку

en: Body field label
uk: Мітка поля тексту

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Revisions
uk: Редакції

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: Poll duration
uk: Тривалість опитування

en: Poll choices
uk: Варіанти відповідей

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Selection options
uk: Опції вибору

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: File MIME type
uk: MIME-тип файла

en: Node revision ID
uk: ID версії матеріалу

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Term name
uk: Назва терміна

en: Role name
uk: Назва ролі

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Theme configuration
uk: Конфігурація тем

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Severity
uk: Важливість

en: Content field
uk: Поле матеріалу

en: Field name
uk: Назва поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Fields
uk: Поля

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: Vote
uk: Голосувати

en: Average
uk: Середнє

en: Count
uk: Лічильник

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Add condition
uk: Додати умову

en: Add action
uk: Додати дію

en: Conditions
uk: Умови

en: RSS - blogs
uk: RSS - блоґи

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Mode
uk: Режим

en: Normal
uk: Звичайне

en: blocked
uk: заблоковано

en: active
uk: активне

en: N/A
uk: Н/Д

en: OPML feed
uk: Потік OPML

en: configure
uk: налаштувати

en: Number of news items in block
uk: Кількість новин у блоці

en: View this feed's recent news.
uk: Переглянути останні новини цього потоку.

en: View this category's recent news.
uk: Переглянути останні новини цієї категорії.

en: Feed overview
uk: Огляд потоку

en: Items
uk: Елементи

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Next update
uk: Наступне оновлення

en: %time ago
uk: %time тому

en: %time left
uk: %time залишилось

en: remove items
uk: видалити елементи

en: update items
uk: оновити елементи

en: Category overview
uk: Огляд категорій

en: Categorize
uk: Розбити на категорії

en: You are not allowed to categorize this feed item.
uk: Ви не можете визначати категорію цієї новини.

en: The categories have been saved.
uk: Категорії були успішно збережені.

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: blog it
uk: помістити у блог

en: Comment on this news item in your personal blog.
uk: Прокоментувати цю новину у вашому особистому мережевому журналі.

en: %age old
uk: %age тому

en: %ago ago
uk: %ago тому

en: Authored by
uk: Автор

en: Items shown in sources and categories pages
uk: Елементи, показані на сторінках джерел і категорій

en: A feed with this URL %url already exists. Please enter a unique URL.
uk: Потік з адреси %url вже існує. Вкажіть унікальну адресу.

en: The feed %feed has been updated.
uk: Потік %feed було оновлено.

en: Feed %feed deleted.
uk: Потік %feed видалено.

en: The feed %feed has been deleted.
uk: Потік %feed було видалено.

en: Feed %feed added.
uk: Потік %feed додано.

en: The feed %feed has been added.
uk: Потік %feed було додано.

en: Delete all
uk: Видалити все

en: The news items from %site have been removed.
uk: Новини з сайту %site були успішно видалені.

en: administer news feeds
uk: адмініструвати потоки новин

en: access news feeds
uk: доступ до потоків новин

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Up
uk: Вгору

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Read full article to view attachments.
uk: Щоб побачити вкладені файли, прочитайте всю статтю.

en: 1 attachment | @count attachments
uk[0]: @count вкладення
uk[1]: @count вкладення
uk[2]: @count вкладень

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Maximum
uk: Максимум

en: Scale
uk: Масштаб

en: Medium
uk: Середній

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Button background color
uk: Колір фону кнопки

en: Sale
uk: Продаж

en: Caching
uk: Кешування

en: Card Type
uk: Тип карти

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Month
uk: Місяць

en: Details
uk: Подробиці

en: Add line
uk: Додати рядок

en: Qty
uk: К-ть

en: Price
uk: Ціна

en: Customers
uk: Покупці

en: Last reply
uk: Остання відповідь

en: System
uk: Система

en: Customer
uk: Покупець

en: Amount
uk: Величина

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Current
uk: Поточна

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Send
uk: Надіслати

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Code
uk: Код

en: Stock
uk: Товарні запаси

en: No posts available.
uk: Жодних дописів немає.

en: RRP
uk: Роздрібна ціна

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Payment
uk: Оплата

en: Payment settings
uk: Налаштування оплати

en: Payments
uk: Оплати

en: print
uk: друк

en: quote
uk: цитувати

en: Store
uk: Магазин

en: Company
uk: Компанія

en: Add a role to the selected users
uk: Призначити роль позначеним користувачам

en: Remove a role from the selected users
uk: Видалити роль для позначених користувачів

en: security
uk: безпека

en: node
uk: матеріал

en: directory
uk: каталог

en: Directory
uk: Каталог

en: Method
uk: Спосіб

en: Recent posts
uk: Останні дописи

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Namibia
uk: Намібія

en: Israel
uk: Ізраїль

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Tonga
uk: Тонґа

en: Russian Federation
uk: Російська Федерація - країна терорист

en: Cuba
uk: Куба

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Navajo
uk: Навахо

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Singapore
uk: Сингапур

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: End
uk: Кінець

en: Mon
uk: пн

en: Tue
uk: вт

en: Wed
uk: ср

en: Thu
uk: чт

en: Fri
uk: пт

en: Sat
uk: сб

en: Sun
uk: нд

en: May
uk: тра

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: The name of the menu the node belongs to.
uk: Ім'я меню, пов'язаного з матеріалом.

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Forum
uk: Форум

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: !time ago
uk: !time тому

en: Other
uk: Інше

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Basic
uk: Основні

en: Color
uk: Колір

en: Theme-specific settings
uk: Налаштування, що стосуються теми

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
uk: Ці налаштування існують для шаблону оформлення  %theme і всіх шаблонів, що базуються на ньому.

en: access content
uk: доступ до наповнення

en: SKU
uk: Артикул

en: List type
uk: Тип списку

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Role
uk: Роль

en: Allow
uk: Дозволити

en: Deny
uk: Заборонити

en: Signatures
uk: Підписи

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: User login
uk: Вхід

en: Log in
uk: Вхід

en: Updated URL for feed %title to %url.
uk: Оновлено URL для потоку %title на %url.

en: Blog
uk: Блоґ

en: Jump to the first comment of this posting.
uk: Перейти до першого коментаря цього допису.

en: Jump to the first new comment of this posting.
uk: Перейти до першого з нових коментарів цього допису.

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Add a new comment to this page.
uk: Додати до цієї сторінки новий коментар.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
uk: Поділіться своїми думками та поглядами з приводу цього допису.

en: No terms available.
uk: Терміни відсутні.

en: Destination
uk: Місце призначення

en: reset
uk: скинути

en: Class
uk: Клас

en: String
uk: Рядок

en: Case
uk: Регістр

en: Users
uk: Користувачі

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Minimum cache lifetime
uk: Мінімальний час життя кешу

en: Referrer
uk: Джерело

en: 1 vote | @count votes
uk[0]: @count голос
uk[1]: @count голоса
uk[2]: @count голосів

en: Site maintenance
uk: Обслуговування сайту

en: Online
uk: В мережі

en: Off-line
uk: Автономний

en: When set to "Online", all visitors will be able to browse your site normally. When set to "Off-line", only users with the "administer site configuration" permission will be able to access your site to perform maintenance; all other visitors will see the site off-line message configured below. Authorized users can log in during "Off-line" mode directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
uk: Коли сайт знаходиться в стані "Працює", всі користувачі можуть переглядати сторінки сайту у звичайному режимі. У стані "Обслуговування" доступ до сайту мають тільки користувачі з правами "Керування налаштуваннями сайту"; всі інші відвідувачі побачать повідомлення про перерву роботи сайту, яке можна налаштувати нижче. Зареєстровані користувачі можуть входити на вимкнений сайт через сторінку <a href="@user-login">входу на сайт</a>.

en: Site off-line message
uk: Повідомлення про перерву у роботі сайту

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
uk: Повідомлення для користувачів під час обслуговування сайту.

en: Default front page
uk: Головна сторінка

en: Button
uk: Кнопка

en: Top pages
uk: Популярні сторінки

en: Both
uk: Все

en: Clicks
uk: Переходи

en: Filtered text (user selects input format)
uk: Фільтрований текст (користувач обирає вхідний формат)

en: Text processing
uk: Обробка тексту

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
uk: Максимальна довжина поля в символах. Для необмеженого розміру залиште порожнім.

en: Rows
uk: Рядки

en: Create content
uk: Створити вміст

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Argument
uk: Аргумент

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Uninstall
uk: Видалити

en: <All>
uk: <Усі>

en: access all views
uk: доступ до всіх видів

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
uk: Види - це особливі списки матеріалу в Вашій системі; вони глибоко модифікуються і дають можливість керувати виглядом відображених матеріалів

en: Tools
uk: Інструменти

en: Override
uk: Перевизначити

en: Clone
uk: Клонувати

en: Existing Views
uk: Доступні види

en: Default Views
uk: Базові види

en: Summary, sorted ascending
uk: Сумарно, сортування пряме

en: Summary, sorted descending
uk: Сумарно, сортування зворотнє

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
uk: Текст для відображення вгорі виду. Може містити роз'яснення або які-небудь посилання. Налаштовується.

en: Normal menu item
uk: Звичайний пункт меню

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Expose
uk: Виставляти

en: Down
uk: Вниз

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Filters
uk: Фільтри

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Order
uk: Послідовність

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва виду має містити лише абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: administer views
uk: адмініструвати види

en: Views UI
uk: Інтерфейс видів

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Random
uk: Випадково

en: Recent hits
uk: Останні відвідування

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Position
uk: Позиція

en: Class name
uk: Назва класу

en: Integer
uk: Ціле число

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: The comment no longer exists.
uk: Коментар більше не існує.

en: The comment and all its replies have been deleted.
uk: Коментар та всі відповіді на нього були успішно видалені.

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Do not display
uk: Не показувати

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Preformatted
uk: Відформатований текст

en: Profile
uk: Профіль

en: Process
uk: Обробити

en: Close
uk: Закрити

en: filters
uk: фільтри

en: Votes
uk: Голоси

en: Term description
uk: Опис терміна

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: fields
uk: поля

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Operation
uk: Дія

en: reply
uk: відповісти

en: Duration
uk: Тривалість

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Original
uk: Оригінал

en: Threshold
uk: Поріг

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Defaults
uk: Умовчання

en: You have to specify a valid date.
uk: Необхідно вказати дійсну дату.

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: The name %name is a reserved username.
uk: Ім'я %name вже зайняте.

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: State/Province
uk: Область/Район

en: The field %field is required.
uk: Поле %field є обов'язковим.

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Germany
uk: Німеччина

en: Labels
uk: Мітки

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: Default language
uk: Базова мова

en: Add rule
uk: Додати правило

en: Delete rule
uk: Видалити правило

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Albania
uk: Албанія

en: Algeria
uk: Алжир

en: American Samoa
uk: Американське Самоа

en: Andorra
uk: Андорра

en: Angola
uk: Ангола

en: Anguilla
uk: Ангілья

en: Antarctica
uk: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk: Антігуа і Барбуда

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: Bahamas
uk: Багамські острови

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Bangladesh
uk: Бангладеш

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Belize
uk: Беліз

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермудські острови

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія та Герцеговина

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Bouvet Island
uk: Острів Буве

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: Cambodia
uk: Камбоджа

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Canada
uk: Канада

en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
uk: Кайманові острови

en: Central African Republic
uk: Центрально-Африканська Республіка

en: Chad
uk: Чад

en: China
uk: Китай

en: Christmas Island
uk: Острів Різдва

en: Cocos (Keeling) Islands
uk: Кокосові (Кілінг) острови

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Comoros
uk: Коморські острови

en: Congo
uk: Конго

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Costa Rica
uk: Коста-Ріка

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: Denmark
uk: Данія

en: Djibouti
uk: Джибуті

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська республіка

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: El Salvador
uk: Ель-Сальвадор

en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Estonia
uk: Естонія

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: Faroe Islands
uk: Фарерські острови

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: Gabon
uk: Габон

en: Gambia
uk: Гамбія

en: Georgia
uk: Грузія

en: Ghana
uk: Гана

en: Gibraltar
uk: Гібралтар

en: Greece
uk: Греція

en: Greenland
uk: Гренландія

en: Grenada
uk: Гренада

en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

en: Guam
uk: Гуам

en: Guatemala
uk: Гватемала

en: Guinea
uk: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Бісау

en: Guyana
uk: Гайана

en: Haiti
uk: Гаїті

en: Heard Island and McDonald Islands
uk: Острів Херд і Острови Макдональд

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Iceland
uk: Ісландія

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Iraq
uk: Ірак

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Italy
uk: Італія

en: Jordan
uk: Йорданія

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kenya
uk: Кенія

en: Kiribati
uk: Кірібаті

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: Latvia
uk: Латвія

en: Lebanon
uk: Ліван

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liberia
uk: Ліберія

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: Lithuania
uk: Литва

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: Madagascar
uk: Мадагаскар

en: Malawi
uk: Малаві

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Marshall Islands
uk: Маршаллові острови

en: Martinique
uk: Мартиніка

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Mayotte
uk: Майотта

en: Mexico
uk: Мексика

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Montserrat
uk: Монтсеррат

en: Morocco
uk: Марокко

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Myanmar
uk: М’янма

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

en: Niger
uk: Нігер

en: Nigeria
uk: Нігерія

en: Niue
uk: Ніуе

en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські острови

en: Norway
uk: Норвегія

en: Oman
uk: Оман

en: Pakistan
uk: Пакістан

en: Palau
uk: Палау

en: Panama
uk: Панама

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Puerto Rico
uk: Пуерто-Ріко

en: Qatar
uk: Катар

en: Romania
uk: Румунія

en: Rwanda
uk: Руанда

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан-Марино

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Senegal
uk: Сенегал

en: Seychelles
uk: Сейшели

en: Sierra Leone
uk: Сьєрра-Леоне

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Solomon Islands
uk: Соломонові острови

en: Somalia
uk: Сомалі

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
uk: Південна Джорджія та Південні Сандвічеві острови

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sri Lanka
uk: Шрі-Ланка

en: Sudan
uk: Судан

en: Suriname
uk: Сурінам

en: Svalbard and Jan Mayen
uk: Свальбард і Ян-Майен

en: Swaziland
uk: Свазіленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Tajikistan
uk: Таджикістан

en: Tanzania
uk: Танзанія

en: Thailand
uk: Таїланд

en: Togo
uk: Того

en: Tokelau
uk: Токелау

en: Trinidad and Tobago
uk: Тринідад і Тобаго

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Uganda
uk: Уганда

en: Ukraine
uk: Україна

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: United States Minor Outlying Islands
uk: Малі Зовнішні Острови Сполучених Штатів

en: Uruguay
uk: Уругвай

en: Uzbekistan
uk: Узбекістан

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Wallis and Futuna
uk: Волліс і Футуна

en: Yemen
uk: Ємен

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: Table prefix
uk: Префікс таблиць

en: Database username
uk: Ім’я користувача бази даних

en: Database password
uk: Пароль до бази даних

en: Database name
uk: Назва бази даних

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Formatting guidelines
uk: Рекомендації щодо форматування

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Authored on
uk: Створено

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
uk: Формат: %time. Залишіть пустим щоб використати час затвердження форми.

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: Attachments
uk: Вкладення

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
uk: Зміни з долученими файлами не є дійсними, доки Ви не збережете цей допис. Перший файл зі списку буде долучено до потоку новин RSS.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
uk: Вкладення файлів неможливе. Неправильно сконфігуровані каталоги для файлів.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
uk: Будь ласка, відвідайте <a href="@admin-file-system"> сторінку конфігурації файлової системи </a>.

en: Paid
uk: Оплачено

en: Pending
uk: Очікування

en: Imagecache preset
uk: Набір Imagecache

en: minute
uk: хвилина

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
uk: Вмикання або вимикання кешування сторінок для гостей і встановлення параметрів оптимізації смуги пропускання для CSS та JS

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Syslog
uk: Системний журнал

en: Other queries
uk: Інші запити

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
uk: Максимальний розмір зображення у вигляді ШИРИНАxВИСОТА (наприклад, 640x480). Значення 0 означає відсутність обмежень.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
uk: Обмеження розміру файла для %role повинно бути додатнім числом.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
uk: Максимальний розмір файла на одне завантаження для %role є більшим від максимально дозволеного розміру на користувача

en: Maximum resolution for uploaded images
uk: Максимальне роздільна здатність завантажуваних зображень

en: WIDTHxHEIGHT
uk: ШИРИНАxВИСОТА

en: Maximum file size per upload
uk: Максимальний розмір файла на одне відвантаження

en: Total file size per user
uk: Загальний розмір файлів на одного користувача

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
uk: Максимальний розмір всіх файлів, які користувач може мати на сайті (у мегабайтах).

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: [<a href="@link">more help...</a>]
uk: [<a href="@link">дізнатись більше...</a>]

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Product title
uk: Заголовок товару

en: List price
uk: Ціна за прейскурантом

en: Timer
uk: Таймер

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: in
uk: в

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Time format
uk: Формат часу

en: Are you sure you want to delete these items?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ці елементи?

en: The items have been deleted.
uk: Елементи було видалено.

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
uk: Дійсна адреса електронної пошти. Усі повідомлення з сайту будуть надсилатися на цю адресу. Її не буде оприлюднено та буде використано лише за Вашим бажанням для отримання нового паролю або новин чи сповіщень електронною поштою.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Адреса електронної пошти %email вже зареєстрована. <a href="@password">Ви забули свій пароль?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
uk: Доступ для адреси електронної пошти %email заборонено.

en: Remove items
uk: Видалити елементи

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Sources
uk: Джерела

en: !title category latest items
uk: Останні новини в категорії !title

en: !title feed latest items
uk: Останні новини у стрічці !title

en: A category named %category already exists. Please enter a unique title.
uk: Категорія %category вже існує. Будь-ласка, введіть іншу назву.

en: The category %category has been updated.
uk: Категорію %category було поновлено.

en: Category %category deleted.
uk: Категорію %category видалено.

en: The category %category has been deleted.
uk: Категорію %category видалено.

en: Category %category added.
uk: Категорію %category додано.

en: The category %category has been added.
uk: Категорія %category додано.

en: aggregator - @title
uk: збирач - @title

en: 1 item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власний пункт меню %item?

en: The menu item %title has been deleted.
uk: Пункт меню %title було успішно видалено.

en: Deleted menu item %title.
uk: Видалено пункт меню %title.

en: menu
uk: меню

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: update
uk: оновити

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: locked
uk: заблоковано

en: Titles only
uk: Тільки заголовки

en: Full text
uk: Повний текст

en: This cannot be undone.
uk: Дана дія не зможе бути скасоване.

en: Upload picture
uk: Відвантажити зображення

en: Feed settings
uk: Налаштування потоку

en: Source
uk: Джерело

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Display all menu items
uk: Показувати всі пункти меню

en: access administration menu
uk: доступ до меню адміністрування

en: Language file
uk: Файл із перекладом

en: block settings
uk: настроювання блоку

en: published
uk: опубліковано

en: Average page generation time
uk: Середньостатистичний час створення сторінки

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Show only users where
uk: Відобразити лише тих користувачів, у яких

en: Refine
uk: Відібрати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: @time ago
uk: @time тому

en: No users available.
uk: Користувачі відсутні.

en: No users selected.
uk: Жодного користувача не вибрано.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
uk: Виявлено зловмисну спробу змінити захищені поля користувача.

en: Select all rows in this table
uk: Вибрати всі рядки в таблиці

en: Deselect all rows in this table
uk: Зняти вибір всіх рядків

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Token actions
uk: Події Token

en: Replacement value
uk: Значення заміни

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
uk: Відвідувачі можуть створювати облікові записи без необхідності схвалення адміністратором.

en: unlimited
uk: необмежено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Deleted
uk: Видалено

en: Languages
uk: Мови

en: Features
uk: Властивості

en: Topics
uk: Теми

en: Topic
uk: Тема

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
uk: Максимальний розмір файла, що користувач може передати (в мегабайтах).

en: Add file
uk: Додати файл

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Delete menu
uk: Видалити меню

en: Edit menu item
uk: Редагувати пункт меню

en: Reset menu item
uk: Скинути пункт меню

en: Delete menu item
uk: Видалити пункт меню

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Query
uk: Запит

en: Locale settings
uk: Регіональні налаштування

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: How many content items to display in "day" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за день".

en: day
uk: день

en: year
uk: рік

en: hour
uk: година

en: Jan
uk: січ

en: Feb
uk: лют

en: Mar
uk: бер

en: Apr
uk: кві

en: Jun
uk: чер

en: Jul
uk: лип

en: Aug
uk: сер

en: Sep
uk: вер

en: Oct
uk: жов

en: Nov
uk: лис

en: Dec
uk: гру

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Другий

en: Select list
uk: Список вибору

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Granularity
uk: Точність

en: is equal to
uk: дорівнює

en: is not equal to
uk: не дорівнює

en: Moderated
uk: Ухвалено

en: Posts
uk: Дописи

en: Mission statement
uk: Формулювання місії

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Configure permissions
uk: Налаштувати повноваження

en: Randomize
uk: Випадково

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: None.
uk: Ні.

en: Revert
uk: Відновити

en: Existing system path
uk: Чинний системний шлях

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
uk: Вкажіть існуючий шлях, для якого ви створюєте синонім. Наприклад: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за яким дані будуть доступні. Для прикладу, напишіть "Про Сайт" , коли створюєте сторінку про ваш сайт. Використовуйте відносні шляхи і не додавайте на початку слеш, інкаше синонім не буде працювати.

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Replacement patterns for @name
uk: Шаблони заміни для @name

en: Execute custom PHP code
uk: Виконати власний код PHP

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Choice
uk: Вибір

en: Log out
uk: Вихід

en: Number of day's top views to display
uk: Відображувана кількість найпопулярніших переглядів за день

en: Number of all time views to display
uk: Відображувана кількість переглядів за весь час

en: Number of most recent views to display
uk: Відображувана кількість найостанніших переглядів

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: Spam link deterrent
uk: Захист від спамерських посилань

en: Display fields
uk: Показати поля

en: profile
uk: профіль

en: First day of week
uk: Перший день тижня

en: Autocomplete taxonomy
uk: Автодоповнення таксономії

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Select one...
uk: Вибір одного...

en: Send yourself a copy.
uk: Надіслати собі копію.

en: !name (!name-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site.
uk: Користувач !name (!name-url) надіслав Вам повідомлення через контактну форму (!form-url) на сайті !site.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !url.
uk: Якщо ви не хочете отримувати такі поштові повідомлення, ви можете змінити свої настройки за адресою !url.

en: %name-from sent %name-to an e-mail.
uk: %name-from відіслав %name-to електронного листа.

en: The message has been sent.
uk: Повідомлення було надіслано.

en: !name sent a message using the contact form at !form.
uk: !name відправив повідомлення через контактну форму на !form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
uk: Користувач %name-from надіслав електронною поштою повідомлення із категорії %category.

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: role
uk: роль

en: configure block
uk: налаштувати блок

en: Are you sure you want to delete the block %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок %name?

en: The block %name has been removed.
uk: Блок %name було вилучено.

en: Production
uk: Експлуатація

en: White
uk: Білий

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: Units
uk: Одиниці

en: Shipping method:
uk: Спосіб доставки:

en: Taxes
uk: Податки

en: Tax rate
uk: Податкова ставка

en: list terms
uk: показати список термінів

en: add terms
uk: додати терміни

en: Created new term %term.
uk: Створено новий термін %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити термін %title?

en: Deleted term %name.
uk: Видалено термін "%name".

en: warning
uk: попередження

en: No statistics available.
uk: Статистика відсутня.

en: Last run !time ago
uk: Востаннє виконано !time тому

en: Never run
uk: Не запускався

en: Product count
uk: Кількість товарів

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: critical
uk: критична ситуація

en: Default permitted file extensions
uk: Розширення файлів, дозволені за промовчанням

en: or
uk: або

en: Optimize JavaScript files
uk: Оптимізація JavaScript файлів

en: Results
uk: Результати

en: Older polls
uk: Старі опитування

en: View the list of polls on this site.
uk: Переглянути список опитувань на цьому сайті.

en: Poll settings
uk: Налаштування опитування

en: You must fill in at least two choices.
uk: Треба подати щонайменше два варіанти відповідей.

en: open
uk: відкрито

en: This table lists all the recorded votes for this poll. If anonymous users are allowed to vote, they will be identified by the IP address of the computer they used when they voted.
uk: У цій таблиці перераховані всі голоси, подані в данім опитуванні. Якщо анонімним користувачам дозволено голосувати, вони ідентифікуються по IP адресам тих комп'ютерів, з яких вони голосували.

en: Visitor
uk: Відвідувач

en: Cancel your vote
uk: Скасувати ваш голос

en: View the current poll results.
uk: Переглянути результати поточного опитування.

en: vote on polls
uk: брати участь в опитуваннях

en: cancel own vote
uk: скасувати свій голос

en: inspect all votes
uk: проглянути всі голоси

en: Convert
uk: Перетворити

en: List terms
uk: Перелік термінів

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
uk: Видалення терміна також видалить усі його нащадків, якщо вони існують. Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: Parent terms
uk: Батьківські терміни

en: Syndicate
uk: Збір новин

en: Syndicate content
uk: Об'єднати вміст

en: Blogs
uk: Блоґи

en: Books
uk: Книги

en: Style
uk: Стиль

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку "%error" на рядку %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку "%error" на рядку %line.

en: Forums
uk: Форуми

en: Delete package
uk: Видалити пакунок

en: administer taxonomy
uk: адмініструвати таксономію

en: access administration pages
uk: доступ до сторінок адміністрування

en: administer filters
uk: адмініструвати фільтри

en: view revisions
uk: переглянути версії

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: revert
uk: відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: current revision
uk: поточна редакція

en: The specified passwords do not match.
uk: Вказані паролі не збігаються.

en: Track
uk: Відстежити

en: Match
uk: Збігається

en: No forums defined
uk: Жодних форумів не створено

en: This topic has been moved
uk: Цю тему було перенесено

en: User management
uk: Керування користувачами

en: Permissions
uk: Повноваження

en: e-mail
uk: ел.адреса

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Search options
uk: Параметри пошуку

en: Cron
uk: Крон

en: permission
uk: повноваження

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Your vote was recorded.
uk: Ваш голос було додано.

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
uk: Дозволяє проводити на сайті опитування на різні теми у вигляді запитання із кількома варіантами відповідей.

en: Link color
uk: Колір посилання

en: options
uk: варіанти вибору

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: Your item(s) have been updated.
uk: Ваші позиції було оновлено.

en: Qty.
uk: Кількість

en: Cart
uk: Кошик

en: Transaction key
uk: Ключ трансакції

en: Credit card details
uk: Дані кредитної картки

en: Discount
uk: Знижка

en: Shipping
uk: Доставка

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Day(s)
uk: День(днів)

en: Week(s)
uk: Тиждень(Тижнів)

en: Year(s)
uk: Рік(років)

en: Order history
uk: Історія замовлення

en: Product
uk: Товар

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
uk: Ваш пароль та подальші вказівки було надіслано на вашу адресу електронної пошти.

en: Subtotal
uk: Підсумок

en: administer store
uk: адміністрування магазину

en: Billing address
uk: Адреса платника

en: Shipping address
uk: Адреса доставки

en: Ship to:
uk: Доставити до:

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Balance
uk: Баланс

en: Received
uk: Отримано

en: Completed
uk: Завершено

en: Payment details
uk: Подробиці оплати

en: Reverse
uk: Обернено

en: Refund
uk: Повернення

en: Products
uk: Товари

en: administer products
uk: адміністрування товарів

en: Product settings
uk: Налаштування товарів

en: Street address
uk: Вулиця

en: Testing
uk: Тестування

en: Thousands separator
uk: Розділювач тисяч

en: Total:
uk: Загалом:

en: Transaction ID:
uk: Ідентіфікаційний номер трансакції:

en: Brunei Darussalam
uk: Бруней Даруссалам

en: Fiji
uk: Фіджі

en: Falkland Islands
uk: Фольклендські острови

en: Hong Kong
uk: Гонконг

en: Saint Kitts and Nevis
uk: Сент-Кітс і Невіс

en: Saint Lucia
uk: Сент-Люсія

en: Sao Tome and Principe
uk: Сан-Томе і Прінсіпі

en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні Території

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk: Сент-Вінсент і Гренадіни

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: Pounds
uk: Фунти

en: Grams
uk: Грами

en: Kilograms
uk: Кілограми

en: Ounces
uk: Унції

en: Inches
uk: Дюйми

en: Feet
uk: Фути

en: Guernsey
uk: Гернсі

en: Jersey
uk: Джерсі

en: Orders
uk: Замовлення

en: Print invoice
uk: Надрукувати рахунок

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Length of trimmed posts
uk: Довжина скорочених дописів

en: 200 characters
uk: 200 знаків

en: 400 characters
uk: 400 знаків

en: 600 characters
uk: 600 знаків

en: 800 characters
uk: 800 знаків

en: 1000 characters
uk: 1000 знаків

en: 1200 characters
uk: 1200 знаків

en: 1400 characters
uk: 1400 знаків

en: 1600 characters
uk: 1600 знаків

en: 1800 characters
uk: 1800 знаків

en: 2000 characters
uk: 2000 знаків

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
uk: Максимальне число знаків в скороченій версії допису. Drupal використовує це налаштування для визначення місця від початку, в якому будуть обрізані довгі дописи. Скорочена версія зазвичай використовується як анонс допису на головній сторінці, у XML-потоках тощо. Для вимкнення анонсів, виберіть 'Необмежене'. Зверніть увагу, що це налаштування буде стосуватися тільки нових або оновлених матеріалів і не вплине на наявні анонси.

en: System default
uk: За промовчанням в системі

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: %type settings
uk: Налаштування %type

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: File settings
uk: Властивості файла

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
uk: Розширення за замовчуванням, які користувачам можна відвантажити на сайт. Розширення вводити через пробіл і крапку перед розширенням не ставити.

en: Default maximum file size per upload
uk: Встановлений за замовчуванням максимальний розмір файла, що може бути відвантаженим

en: MB
uk: MБ

en: Default total file size per user
uk: Встановлений за замовчуванням загальний розмір файла на користувача

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
uk: Налаштування PHP обмежують максимальний розмір файла на одне відвантаження до %size.

en: Depending on your server environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
uk: Залежно від налаштувань сервера ці установки можуть бути змінені в загальносистемному файлі php.ini, у файлі php.ini, розміщеному в кореневому каталозі Drupal, у файлі налаштувань сайту Drupal settings.php або у файлі .htaccess у кореневому каталозі Drupal.

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: The description displayed when hovering over a menu item.
uk: Опис показуваний при наведенні мишкою на пункт меню.

en: XML feed
uk: XML-канал

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Gray
uk: Сірий

en: Attach new file
uk: Вкласти новий файл

en: Attach
uk: Вкласти

en: List files by default
uk: Список файлів за замовчуванням

en: edit
uk: редагувати

en: Formatted
uk: Форматований

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Path to the "convert" binary
uk: Шлях "convert" двійковий

en: File system path
uk: Шлях файлової системи

en: Credit
uk: Кредит

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: <a href="@link" title="@title">more</a>
uk: <a href="@link" title="@title">далі...</a>

en: Redirect to URL
uk: Переспрямувати на URL

en: details
uk: подробиці

en: Relationships
uk: Зв'язки

en: Plural
uk: Множина

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: relationships
uk: зв'язки

en: The username %name has not been activated or is blocked.
uk: Ім’я користувача %name не було активоване або є заблокованим.

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: Sort criteria
uk: Критерії впорядкування

en: <Hidden>
uk: <Сховати>

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: The primary identifier for a node.
uk: Головний ідентифікатор для матеріалу

en: Parent menu item
uk: Батьківський пункт меню

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
uk: Ім'я користувача, якому ви прагнете призначити авторство.

en: Please enter a valid username.
uk: Будь ласка, введіть правильне ім'я користувача.

en: Please enter a valid email address or %author.
uk: Будь ласка, уведіть правильну адресу електронної пошти або %author.

en: Manage the actions defined for your site.
uk: Керування діями, визначеними на сайті.

en: Delete action
uk: Видалити дію

en: Actions available to Drupal:
uk: Дії доступні для Drupal:

en: The action has been successfully saved.
uk: Дія була успішно збережена.

en: Deleted action %aid (%action)
uk: Вилучена дія %aid (%action)

en: Action '%action' added.
uk: Дію '%action' додано.

en: Remove orphaned actions
uk: Видалення загублених дій

en: administer actions
uk: адмініструвати дії

en: Themes
uk: Теми

en: Translations
uk: Переклади

en: Video width
uk: Ширина відео

en: Video height
uk: Висота відео

en: JPEG quality
uk: Якість JPEG

en: Audio sample rate
uk: Частота дискретизації звуку

en: Audio bitrate
uk: Бітрейт звуку

en: administer nodes
uk: адмініструвати матеріали

en: administer comments
uk: адмініструвати коментарі

en: Delete comments
uk: Видалити коментарі

en: not published
uk: не опубліковано

en: by
uk: за авторством

en: The comments have been deleted.
uk: Коментарі було видалено.

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
uk: Ваш коментар поставлено у чергу модерації адміністраторами сайту і буде опубліковано після схвалення.

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Protected
uk: Захищено

en: Default weight
uk: Базова вага

en: Live
uk: Наживо

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Hits
uk: Перегляди

en: not sticky
uk: не прикріплене

en: sticky
uk: прикріплене

en: not promoted
uk: не винесено

en: promoted
uk: винесено

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: hour(s)
uk: година(години)

en: day(s)
uk: день(дні)

en: week(s)
uk: тиждень(тижні)

en: month(s)
uk: місяць(місяців)

en: Default options
uk: Базові опції

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: Ok
uk: Гаразд

en: Contact settings
uk: Налаштування контактів

en: cancel
uk: скасувати

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Processing
uk: Обробка

en: Finished
uk: Завершено

en: disable
uk: вимкнути

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Path to file
uk: Шлях до файла

en: Storage
uk: Сховище

en: Line break converter
uk: Конвертор розриву рядків

en: Temporary directory
uk: Тимчасовий каталог

en: date
uk: дата

en: File upload error. Could not move uploaded file.
uk: Помилка викладання файла. Неможливо перемістити викладений файл.

en: upload files
uk: завантажити файли

en: Site configuration
uk: Налаштування сайту

en: Default value
uk: Базове значення

en: The specified date is invalid.
uk: Вказана дата хибною.

en: Choice @n
uk: Варіант @n

en: Percentage (%)
uk: Процент (%)

en: Password strength:
uk: Складність пароля:

en: It is recommended to choose a password that contains at least six characters. It should include numbers, punctuation, and both upper and lowercase letters.
uk: Рекомендуємо обрати пароль, що містить не менш ніж шість символів, включаючи номери, пунктуацію, літери нижнього та верхнього регістрів.

en: The password does not include enough variation to be secure. Try:
uk: Цей пароль не містить достатньо ознак, аби вважатись безпечним. Спробуйте:

en: Adding both upper and lowercase letters.
uk: Додати літери як нижньго, так і верхнього регістру.

en: Adding numbers.
uk: Додавання цифр.

en: Adding punctuation.
uk: Додавання символів пунктації.

en: It is recommended to choose a password different from the username.
uk: Рекомендуємо обрати пароль, відмінний від імені користувача

en: Passwords match:
uk: Збіг паролів:

en: Slogan
uk: Гасло

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
uk: Це текст буде відображатись у нижній частині кожної сторінки. Зручний для зазначення авторських прав на сторінках.

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: The name used to indicate anonymous users.
uk: Ім'я для позначення анонімних користувачів.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
uk: Головна сторінка показує вміст з наведеної відносної URL-адреси. Якщо не впевнені, вкажіть "node".

en: Enable custom alternate text
uk: Увімкнути користувацький альтернативний текст

en: Enable custom title text
uk: Увімкнути користувацький заголовок

en: Apply
uk: Застосувати

en: Get help
uk: Звернутись за допомогою

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Assign
uk: Призначити

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Select
uk: Вибір

en: is
uk: буде

en: Approval queue
uk: Черга на схвалення

en: Display on separate page
uk: Показувати на окремій сторінці

en: Location of comment submission form
uk: Розміщення форми введення коментаря

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: Tableless, recolorable, multi-column, fluid width theme (default).
uk: Безтабличний, із зміною кольорів, багатоколоночний, нефіксованої ширини шаблон(базовий)

en: Go to previous forum topic
uk: До попередньої теми

en: Go to next forum topic
uk: До наступної теми

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Underlined
uk: Підкреслений

en: Site building
uk: Конструювання сайту

en: No primary links
uk: Немає основних посилань

en: Source for the primary links
uk: Джерело для primary links

en: Select what should be displayed as the primary links.
uk: Виберіть, що відображати в якості основних посилань.

en: No secondary links
uk: Немає додаткових посилань

en: Source for the secondary links
uk: Джерело для меню другорядних посилань

en: Information
uk: Відомості

en: No content types available.
uk: Немає доступних типів матеріалів.

en: Delete role
uk: Видалити роль

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: Simple
uk: Просте

en: Role specific visibility settings
uk: Налаштування видимості для ролей

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
uk: Виключені пункти не будуть показані в жодному меню.

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
uk: Введіть назву нового меню. Не забудьте увімкнути щойно створений блок на <a href="@blocks">сторінці адміністрування блоків</a>.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
uk: Для перерозподілу пунктів меню, візьміть мишкою покажчик у колонку <em>Пункт меню</em> і перетягніть пункт (або групу пунктів) у нове місце списку. (Схопіть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутої, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти настроювання</em> унизу сторінки.

en: List menus
uk: Перегляд меню

en: Customize menu
uk: Персоналізувати меню

en: List items
uk: Список елементів

en: British Indian Ocean Territory
uk: Британська Територія в Індійському океані

en: Congo, the Democratic Republic of the
uk: Конго, Демократична Республіка

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Korea, Republic of
uk: Корея, Республіка

en: Lao People's Democratic Republic
uk: Лаоська Народно-Демократична Республіка

en: Macau
uk: Макао

en: Macedonia
uk: Македонія

en: Micronesia, Federated States of
uk: Мікронезія, Федеративні Штати

en: Pitcairn
uk: Піткерн

en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

en: Language switcher
uk: Перемикач мови

en: English name
uk: Назва англійською

en: Native name
uk: Рідна назва

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Form name
uk: Назва форми

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
uk: Заголовок нового поля. Заголовок буде показуватись користувачу. Прикладом заголовку є "Улюблений колір".

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
uk: Необов'язкове пояснення до нового поля. Це пояснення буде відображатися користувачеві.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. The word <code>%value</code> will be substituted with the corresponding value. An example page title is "People whose favorite color is %value". This is only applicable for a public field.
uk: Для того, щоб можна було переглядати поля за їхнім значенням, введіть заголовок сторінки-результату. Слово <code>%value</code> буде замінене відповідним значенням. Приклад заголовку сторінки: "Люди, улюблений колір яких — %value". Ця дію може бути застосована лише для загальнодоступних полів.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. An example page title is "People who are employed". This is only applicable for a public field.
uk: Для того, щоб можна було переглядати поля за їхнім значенням, введіть заголовок сторінки-результату. Приклад заголовку сторінки: "Люди, які мають роботу". Ця дія може бути застосована лише до загальнодоступних полів.

en: Save field
uk: Зберегти поле

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation status
uk: Стан перекладу

en: Blocks
uk: Блоки

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
uk: Налаштування вмісту блоків, що відображуються у бічних колонках та інших областях сайту.

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: Save blocks
uk: Зберегти блоки

en: The block settings have been updated.
uk: Налаштування блоку було успішно оновлено.

en: Block specific settings
uk: Налаштування, що стосуються блоку

en: Override the default title for the block. Use <em>&lt;none&gt;</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
uk: Замінює стандартний заголовок блоку. Використовуйте <em>&lt;none&gt;</em> для того, щоб не показувати заголовок, або залиште пустим для використання стандартного заголовку.

en: '%name' block
uk: блок "%name"

en: User specific visibility settings
uk: Налаштування відображення, що стосуються користувачів

en: Custom visibility settings
uk: Власні налаштування відображення

en: Users cannot control whether or not they see this block.
uk: Користувачі не можуть налаштовувати видимість блоку.

en: Show this block by default, but let individual users hide it.
uk: Показувати цей блок за замовчуванням, але дозволити користувачам його приховувати.

en: Hide this block by default but let individual users show it.
uk: Приховувати цей блок за замовчуванням, але дозволяти користувачам показувати його.

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
uk: Дозволити певним користувачам змінювати показ цього блоку у налаштуваннях їхнього облікового запису.

en: Show block for specific roles
uk: Показувати блок для певних ролей

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
uk: Показувати цей блок тільки для вибраної ролі(ролей). Якщо не вибрати жодної ролі, блок буде видимим для всіх користувачів.

en: Page specific visibility settings
uk: Налаштування, що стосуються видимості сторінок

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Show block on specific pages
uk: Показувати блок на певних сторінках

en: Save block
uk: Зберегти блок

en: Please ensure that each block description is unique.
uk: Будь-ласка, впевніться в тому, що опис кожного блоку є унікальним.

en: The block configuration has been saved.
uk: Конфігурацію блоку було успішно збережено.

en: The block has been created.
uk: Блок було успішно створено.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
uk: Короткий опис блоку. Використовується на сторінці огляду <a href="@overview">Блоки</a>.

en: Block body
uk: Вміст блоку

en: The content of the block as shown to the user.
uk: Вміст блоку показуваний користувачеві.

en: Block configuration
uk: Конфігурація блоків

en: administer blocks
uk: адмініструвати блоки

en: use PHP for block visibility
uk: використовувати PHP для налаштування видимості блоку

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
uk: Керує блоками, які розташовані навколо області з основним вмістом.

en: Core - required
uk: Ядро - обов'язкове

en: Menus
uk: Меню

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
uk: Ви дійсно хочете скинути пункт %item до значень за замовчуванням?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
uk: Усі особисті налаштування будуть втрачені. Цю дію неможливо відмінити.

en: The menu item was reset to its default settings.
uk: Пункт меню скинуто до налаштувань за замовчуванням.

en: administer menu
uk: адміністрування меню

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
uk: Дозволяє адміністраторам персоналізувати меню навігації сайту.

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: Edit vocabulary
uk: Редагувати словник

en: edit vocabulary
uk: редагувати словник

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
uk: Опис словника; може бути використаний модулями.

en: Created new vocabulary %name.
uk: Створено новий словник %name.

en: Updated vocabulary %name.
uk: Оновлено словник %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити словник %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
uk: Видалення словника також знищить усі його терміни. Цю дію неможливо буде відмінити.

en: Deleted vocabulary %name.
uk: Видалено словник %name.

en: The name of this term.
uk: Назва цього терміна.

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
uk: Перелік розділених комами термінів, що описують матеріал. Наприклад: відпочинок, дайвінг, "Компанія ТзОВ.".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
uk: Словник %name неможна змінити таким чином.

en: Above
uk: Зверху

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
uk: Попередження! Зміна цих значень після створення даних можуть призвести до втрат даних!

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: Default time zone
uk: Базовий часовий пояс

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
uk: Модуль контенту, обов'язковий компонент Набору побудови контенту (CCK), дозволяє адміністраторам пов'язувати користувацькі поля з типами контенту. В Друпал, типи контенту використовуються для визначення характеристик повідомлення, включаючи заголовок і опис полів, вказаних на сторінках редагування та додавання. Використовуючи модуль контенту (та інші допоміжні модулі в CCK), можна додавати інші користувацькі поля крім полів "Title" and "Body" за замовчуванням. Можливості CCK доступні через закладки на <a href="@content-types">сторінка  керування типів контенту</a>. (Зверніться до <a href="@node-help">сторінка допомоги модуля Node</a> за додатковою інформацією про типи контенту.)

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
uk: При доданні користувацького поля до типу контенту ви визначаєте його тип (чи воно буде містити текст, числа чи посилання на інші об'єкти) і те, як воно буде показане (або у вигляді текстового поля, прямокутника з варіантами, відмітками багатозначного чи однозначного вибору, чи автозаповнювальним полем). Поле може мати декілька значень (наприклад, "person"  може містити декілька адрес електронної пошти) або єдине значення (наприклад, "employee" містить один ідентифікаційний номер працівника). Під час додавання та редагування полів, CCK автоматично корегує структуру бази даних за необхідністю. CCK також надає й інші можливості, включаючи інтелектуальне резервування ваших користувацьких даних, модуль імпорту/експорту для визначень типу контенту та інтеграцію з іншими приєднаними модулями.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
uk: Користувацькі типи полів надаються набором додаткових модулів, включених з CCK (кожен модуль підтримує різний тип). <a href="@modules">modules page</a> дозволяє вам вмикати та вимикати складові CCK. Стандартне встановлення CCK включає в себе:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
uk: <em>number</em>, що додає числові типи полів, у цілій, дробовій чи з плаваючою комою формі чисел. Ви можете визначити набір дозволених даних для введення, або вказати допустимий окіл значень. В переліку є набір звичайних форматів для показу числових даних.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
uk: <em>text</em>, що додає текстові типи полів. Текстове поле може містити лише простий текст або за бажанням, може використовувати фільтри формату вводу визначених у Друпал для безпечної роботи з введенням форматованого тексту. Поля введення текту можуть бути у вигляді одного чи декількох рядків (текстового поля), або для більшого контролю введення, список вибору, прапорець або радіо-кнопки. За бажанням, CCK може звіряти введене з набором дозволених значень.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
uk: <em>nodereference</em>, що створює користувацькі посилання між вузлами Drupal. Наприклад, додаючи поле <em>nodereference</em> і два різних типа контенту, ви можете з легкістю створювати складні спадкові стосунки між даними (декілька вузлів "employee" можуть містити поле <em>nodereference</em>, що пов'язує їх з вузлом "employer").

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
uk: <em>userreference</em>, що створює користувацькі посилання на рахунки користувачів вашого сайту. Додаючи поле <em>userreference</em>, ви можете створювати складні взаємозв'зки між користувачами та повідомленнями вашого сайту. Наприклад, для відслідковування участі користувачів у повідомленні понад стандартного поля Drupal <em>Authored by</em>, додайте поле <em>userreference</em> з назвою "Edited by" до типу контенту, щоб зберегти посилання на сторінку рахунку редактора повідомлення.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
uk: <em>fieldgroup</em>, що створює розбірні набори полів для фіксування групи пов'язаних полів. Набір полів може бути відкритим чи закритим базово. Порядок ваших наборів полів, а також порядок полів в наборі, управляється через перетягування у інтерфейсі, наданому модулем контенту.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте розділ довідника <a href="@handbook-cck">CCK</a> на сторінці <a href="@project-cck">CCK проекту</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
uk: Налаштувати те, як поля цього типу контенту та мітки полів повинні бути показані в режимах короткого та повного перегляду.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
uk: Налаштувати відображення полів цього типу вмісту повинні під час обробки в наступних контекстах.

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Full node
uk: Повний матеріал

en: Search Index
uk: Пошуковий індекс

en: Search Result
uk: Результат пошуку

en: Updating field type %type with module %module.
uk: Оновлення типу поля %type модулем %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
uk: Оновлення типу віджета %type модулем %module.

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Add field
uk: Додати поле

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: Allows administrators to define new content types.
uk: Дозволяти адміністраторам визначати нові типи вмісту.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що видає відповідний набір дозволених значень. Не повинен включати розмежовувачів &lt;?php ?&gt. Якщо це поле заповнене, набір, виданий цім кодом, замістить вищевказаний перелік дозволених значень.

en: Trimmed
uk: Скорочений

en: Used in
uk: Використано в

en: No fields have been defined for any content type yet.
uk: Жодних полів ще не задано для жодного типу матеріалів

en: no styling
uk: без стилю

en: simple
uk: просто

en: fieldset
uk: група полів

en: fieldset - collapsible
uk: набір полів - згортуваний

en: fieldset - collapsed
uk: набір полів - згорнутий

en: Added field %label.
uk: Додано поле %label

en: There was a problem adding field %label.
uk: Помилка додавання поля %label.

en: There was a problem creating field %label.
uk: Виникла проблема створення поля %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити поле %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
uk: Якщо в даному полі міститься якийсь вміст — він буде втрачений. Це незворотня операція

en: Removed field %field from %type.
uk: Видалено поле %field із %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
uk: Помилка видалення %field з %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
uk: Ці налаштування застосовуються тільки до поля %field оскільки воно міститься в типі матеріалу %type

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
uk: Ці параметри застосовуються до поля %field в кожному типі матеріалів, в якому воно використовуються.

en: Save field settings
uk: Зберегти налаштування поля

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
uk: Код PHP базово видав неправильне значення.<br/>Очікуваний формат: <pre>!sample</pre> Видане значення: @value

en: The default value is invalid.
uk: Базове значення некоректне

en: Saved field %label.
uk: Поле %label збережене.

en: The update has encountered an error.
uk: Під час оновлення сталася помилка.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
uk: База даних змінена і дані переміщено або видалено.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
uk: Виникла помилка і зміни в базі даних незавершені.

en: Processing %title
uk: Обробка %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: Вдало оброблено @count позицію:
uk[1]: Вдало оброблено @count позиції:
uk[2]: Вдало оброблено @count позицій:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
uk: Таблиця %old_name полів матеріалу була перейменована в %new_name і елементи поля були оновлені

en: The content fields table %name has been deleted.
uk: Таблиця %name полів матеріалу була видалена

en: Referenced node ID
uk: ID пов'язаного матеріалу

en: Referenced node title
uk: Заголовок пов'язаного матеріалу

en: Raw number value
uk: Неформатоване числове значення

en: Formatted number value
uk: Форматоване числове значення

en: Raw, unfiltered text
uk: Неформатований, нефільтрований текст

en: Formatted and filtered text
uk: Форматований і фільтрований текст

en: Referenced user ID
uk: ID пов'язаного користувача

en: Referenced user name
uk: Ім'я пов'язаного користувача

en: Formatted HTML link to referenced user
uk: Форматоване HTML посилання до пов'язаного користувача

en: Group multiple values
uk: Групувати множинні значення

en: Select the content type to export.
uk: Вибір типу матеріалу для вивантаження

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
uk: Скопіюйте текст експорту та вставте його в інший тип контенту, використовуючи функцію імпорту.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
uk: Ця форма імпортує визначення полів, експортовані з іншого типу контенту або іншої бази даних. <br/>Зверніть увагу, що поля не можна копіювати всередині одного типу контенту, так що імпортовані поля будуть додані лише у тому випадку, якщо вони ще не існують в обраному типу.

en: <Create>
uk: <Створення>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
uk: Оберіть тип контенту для імпортування вказаних полів. <br/>Оберіть &lt;Create&gt; для створення нового типу контенту для вміщення полів.

en: Import data
uk: Втягування даних

en: Paste the text created by a content export into this field.
uk: Вставте текст, створений експортуванням контенту, у це поле.

en: The import data is not valid import text.
uk: Дані для втягування не є коректними

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
uk: Наступні модулі слід увімкнути для роботи цього імпортування: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
uk: Тип матеріалу %type вже міститься в базі даних.

en: Exiting. No import performed.
uk: Вихід. Не виконано втягування;

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
uk: Трапилась помилка при доданні типу контенту %type.<br/>Будь ласка, прогляньте вказані помилки для докладних деталей.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
uk: Імпортоване поле %field_label (%field_name) не було додано до %type через те, що поле вже існує в %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
uk: Поле %field_label (%field_name) додано до типу матеріалів %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
uk: Помилка при експорті даних про "налаштування відображення" для поля %field_name.<br/>Помилка БД: '%db_err'.

en: Content Copy
uk: Копіювання матеріалів

en: Enables ability to import/export field definitions.
uk: Включає здатність імпортувати/експортувати визначенні поля.

en: view
uk: вигляд

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
uk: Будь ласка негайно <a href="!url">налаштуйте дозволи полів</a>. Всі поля за замовчуванням недоступні.

en: Content Permissions
uk: Доступи до матеріалів

en: Set field-level permissions for CCK fields.
uk: Встановіть дозволи рівнів полів для полів CCK.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
uk: Ці параметри застосовуються до групи в формі редагування матеріалу

en: always open
uk: завжди відкрите

en: collapsible
uk: згортуване

en: collapsed
uk: згорнуто

en: Instructions to present to the user on the editing form.
uk: Інструкції, що відображаються користувачу на формі редагування

en: These settings apply to the group on node display.
uk: Дані настроювання застосовуються до групи на сторінці відображення матеріалу.

en: A description of the group.
uk: Опис групи.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити групу %label?

en: The group %group_name has been removed.
uk: Групу %label видалено

en: Fieldgroup
uk: Група полів

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Store the ID of a related node as an integer value.
uk: Зберегти ІН пов'язаного вузлу цілим числом.

en: Content types that can be referenced
uk: Типи матеріалів, на які можна посилатися

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
uk: Додатково - Документи, на які можна посилатися (Дивитися)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: Title (link)
uk: Назва (посилання)

en: Title (no link)
uk: Назва (без посилання)

en: Autocomplete text field
uk: Автодоповнюване текстове поле

en: Nodereference autocomplete
uk: Автодоповнення посилання на матеріал

en: Node Reference
uk: Посилання на матеріал

en: Defines a field type for referencing one node from another.
uk: Визначає тип поля для посилань на один матеріал від іншого.

en: Store a number in the database as an integer.
uk: Зберегти як ціле число в базі даних.

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
uk: Зберегти як фіксоване дробне число в базі даних.

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Store a number in the database in a floating point format.
uk: Зберегти в базі даних як число з рухомою комою.

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Precision
uk: Точність

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
uk: Загальна кількість цифр для запису в базу даних із врахуванням дробової частини.

en: The number of digits to the right of the decimal.
uk: Кількість цифр праворуч від знаку десяткового дробу.

en: Decimal marker
uk: Позначка десяткового числа

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
uk: Символ, що використовуватиметься для позначення десяткових дробів у формах.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
uk: Визначіть рядок-префікс для значення, наприклад $ або €. Залишіть пустим для нічого. Розділіть значення однини та множини знаком | (фунт|фунти).

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
uk: Зазначте символи, що додаватися після значення, наприклад м², м/с², кБ/с. Якщо не потрібно, то залиште поле порожнім. Однину і множину розділяти вертикальною рискою (фунт|фунти).

en: Allowed values
uk: Дозволені значення

en: "Minimum" must be a number.
uk: "Найменше" повинно бути числом.

en: "Maximum" must be a number.
uk: "Найбільше" повинно бути числом

en: unformatted
uk: неформатоване

en: Defines numeric field types.
uk: Визначає поля числових типів.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
uk: Для віджету "Одинарний прапорець увімкнено/вимкнено" визначіть спочатку значення "вимкнено", а потім значення "увімкнено" у розділі <strong>Дозволені значення</strong>. Зверніть увагу, прямокутник буде позначено міткою для значення "увімкнено".

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
uk: Віджет 'прямокутники з варіантами' буде показувати багатоваріантний вибір, якщо ця опція обрана для цього поля, інакше буде вказано одноваріантний вибір.

en: Check boxes/radio buttons
uk: Прапорці/радіокнопки

en: Single on/off checkbox
uk: Одинарний прапорець увімкнено/вимкнено

en: Option Widgets
uk: Спецдодатки

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
uk: Визначає віджети списку вибору, прапорця та радіокнопки для текстових та числових полів.

en: Store text in the database.
uk: Зберігати текст у базі даних.

en: Text area (multiple rows)
uk: Текстова область (декілька рядків)

en: Defines simple text field types.
uk: Визначає прості типи текстових полів.

en: User reference
uk: Посилання на користувача

en: Store the ID of a related user as an integer value.
uk: Збереження ID пов'язаного користувача як ціле значення

en: User roles that can be referenced
uk: Ролі користувачів можуть бути пов'язані

en: User status that can be referenced
uk: Статус користувача може бути пов'язаний

en: Reverse link
uk: Зворотнє посилання

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
uk: При обранні, буде показано обернене посилання на вузол довідки на запису внесеного користувача.

en: Userreference autocomplete
uk: Автозавершение посилань на користувача

en: User Reference
uk: Посилання на користувача

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
uk: Визначає тип поля для посилань на користувача з матеріалу.

en:  for
uk:  для

en: Theme-engine-specific settings
uk: Налаштування, що стосуються двигуна теми

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
uk: Ці налаштування існують тільки для шаблонів і стилів, що базуються на двигуні теми %engine.

en: Use administration theme for content editing
uk: Використовувати адміністративний шаблон для редагування матеріалів

en: Use the administration theme when editing existing posts or creating new ones.
uk: Використовувати адміністративний шаблон, коли редагувати існуючі матеріали, або створювати нові.

en: Uploaded file is not a valid image
uk: Завантажений файл не є зображення

en: Contact phone number
uk: Контактній номер телефону

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Canceled
uk: Скасовано

en: years
uk: років

en: weeks
uk: тижні

en: Default gateway
uk: Типовий шлюз

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Permission
uk: Повноваження

en: @module module
uk: Модуль @module

en: incompatible
uk: несумісне

en: Incompatible with this version of Drupal core
uk: Не сумісно з поточною версією ядра Drupal

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
uk: Ця версія не сумісна з версією !core_version ядра Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
uk: Несумісний із цією версією PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
uk: Цей модуль вимагає PHP версії @php_required і не сумісний з PHP версії !php_version.

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Grid
uk: Сітка

en: Search returned the following results:
uk: Повторний пошук наступних результатів:

en: My blog
uk: Мій блоґ

en: Enable for image nodes
uk: Включити для зображень

en: Automatically activate Thickbox for all image nodes (requires the image module).
uk: Автоматично використовувати Thickbox для всіх матеріалів типу Зображення ( потрібен модуль image).

en: Image derivative
uk: Варіанти зображення

en: Select which image derivative will be loaded.
uk: Виберіть, які варіанти зображення завантажувати.

en: Enable for login links
uk: Увімкнути для посилань входу

en: Automatically activate Thickbox for links to user/login.
uk: Автоматично використовувати Thickbox для посилань на обліковий запис/логін.

en: Deactivate Thickbox on specific pages
uk: Деактивувати Thickbox на певних сторінках

en: Next >
uk: Далі >

en: < Prev
uk: <Назад

en: or Esc Key
uk: або Esc клавіша

en: Input formats
uk: Формати вводу

en: Hide
uk: Приховати

en: Anonymous commenting
uk: Анонімне коментування

en: Anonymous posters may not enter their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть не вказувати свою контактну інформацію

en: Anonymous posters may leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть вказувати свою контактну інформацію

en: Anonymous posters must leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі повинні вказувати свою контактну інформацію

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
uk: Ця опція увімкнена, коли анонімні користувачі на <a href="@url">сторінці повноважень</a> володіють повноваженням публікувати коментарі.

en: Display below post or comments
uk: Відображати під дописом чи коментарями

en: Default comment setting
uk: Налаштування коментарів за замовчуванням

en: Read/Write
uk: Читати/Писати

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
uk: Користувачі з повноваженням <em>адмініструвати коментарі</em> зможуть перевизначити це налаштування.

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
uk: Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
uk: Підпис буде додаватися в кінці усіх коментарів.

en: parent
uk: батько

en: Flat list - collapsed
uk: Суцільним списком - згорнуто

en: Flat list - expanded
uk: Суцільним списком - розгорнуто

en: Threaded list - collapsed
uk: У вигляді гілки - згорнуто

en: Threaded list - expanded
uk: У вигляді гілки - розгорнуто

en: Date - newest first
uk: За датою - спочатку нові

en: Date - oldest first
uk: За датою - спочатку старі

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: 1 new comment | @count new comments
uk[0]: @count новий коментар
uk[1]: @count нових коментаря
uk[2]: @count нових коментарів

en: access comments
uk: доступ до коментарів

en: post comments
uk: залишати коментарі

en: post comments without approval
uk: публікувати коментарі без схвалення

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
uk: Адреса e-mail, на який слід відправити повідомлення АБО введіть %author якщо прагнете послати e-mail авторові матеріалу.

en: Save content type
uk: Зберегти тип матеріалу

en: Global
uk: Глобальне

en: Show descriptions
uk: Показати описи

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Language code
uk: Код мови

en: arguments
uk: аргументи

en: Save role
uk: Зберегти роль

en: X offset
uk: Зсув по горизонталі

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях або використайте ключ: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.

en: Y offset
uk: Зсув по вертикалі

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях або ключ: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Blue
uk: Синій

en: debug
uk: зневадження

en: file system
uk: файлова система

en: Escape all tags
uk: Залишити всі теги

en: Strip disallowed tags
uk: Видаляти заборонені теги

en: input formats
uk: формати вводу

en: There are no menu items yet.
uk: Поки ще пункти меню відсутні.

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
uk: Текст посилання, відповідний до цього пункту в меню.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина для публікації та всіх підлеглих сторінок встановлена в !maxdepth. Деякі пункти меню можуть бути недоступними, як батьківські, якщо вложення перевищує цей ліміт.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
uk: Система меню зберігає лише системні шляхи, але буде використовувати синонім для відображення. %link_path буде збережено як %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@link_path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні посилання меню.

en: Menu name
uk: Назва меню

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
uk: Машинне ім'я цього меню. Цей рядок буде використовуватися при конструюванні адреси сторінки <em>огляд меню</em> для цього меню. Це ім'я може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри й дефіси, а також повинне бути унікальним.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власне меню %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
uk: Назва меню може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та дефіси.

en: The menu already exists.
uk: Меню вже існує.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
uk[0]: <strong>Увага:</strong> Наразі @count пункт меню у %title. Його буде видалено (пункти визначені системою будуть перевстановлені).
uk[1]: <strong>Увага:</strong> Наразі @count пункти меню у %title. Їх буде видалено (пункти визначені системою будуть перевстановлені).
uk[2]: <strong>Увага:</strong> Наразі @count[2] пунктів меню у %title. Їх буде видалено (пункти визначені системою будуть перевстановлені).

en: Enter the title and path for your new menu item.
uk: Уведіть назву й шлях вашого нового пункту меню.

en: Number of users to display
uk: Кількість користувачів для відображення.

en: Profiles
uk: Профілі

en: Edit container
uk: Редагувати контейнер

en: Button settings
uk: Налаштування кнопки

en: Thread
uk: Гілка

en: Last visit
uk: Останнє відвідування

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a>

en: Reply
uk: Відповісти

en: Hot topic threshold
uk: Поріг "гарячих тем"

en: Topics per page
uk: Тем на сторінці

en: Posts - most active first
uk: Дописи - найактивніші спочатку

en: Posts - least active first
uk: Дописи - найменш активні спочатку

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
uk: Необхідно вказати хоча б одне ключове слово, що містить не менше @count символів.

en: View user details.
uk: Перегляд інформації про користувача

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: Rate
uk: Оцінити

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Під час оплати виникла помилка. Будь ласка, зв’яжіться з нами щоб упевнитися, що замовлення було подане.

en: A payment has been accepted.
uk: Платіж прийнятий.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: revert revisions
uk: повернути до попередньої весії

en: Distinct
uk: Унікальність

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
uk: ImageMagick - автономна програма, використовувана, щоб маніпулювати зображеннями. Для її використання вона повинна бути встановлена на вашому сервері і потрібно знати, де вона розташована. Якщо ви невпевнені щодо точного шляху консультуйтеся з вашим ISP або з серверним адміністратором.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
uk: Конкретизуйте повний шлях до ImageMagic <kbd>convert</kbd> двійковий. Наприклад: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> або <kbd>C:Program FilesImageMagick-6.3.4-Q16convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
uk: Показати налагоджувальну інформацію

en: ImageMagick command: @command
uk: ImageMagick команда: @command

en: ImageMagick output: @output
uk: ImageMagick випуск: @output

en: KB
uk: КБ

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Description:
uk: Опис:

en: Ubercart - core (optional)
uk: Уберкарт - ядро (не обов'язково)

en: New forum topics
uk: Нові теми на форумі

en: Service
uk: Служба

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: @type: deleted %title revision %revision.
uk: @type: %title видалено редакцію %revision.

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: This guide provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
uk: Цей гід надає контекстно залежну довідку щодо використання та налагодження <a href="@drupal">Друпалу</a> та його модулів, і він доповнюється з більш розшіреного онлайнового <a href="@handbook">Друпал підручника</a>. Цей підручник може містити більше оновленої інформації, анотований додатковими коментарями користувачів, і є авторитетним документом для всієї документації Друпал.

en: The help module provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
uk: Модуль допомоги надає контекстно залежну довідку щодо використання та налагодження <a href="@drupal">Друпалу</a> та його модулів, і він доповнюється з більш розшіреного онлайнового <a href="@handbook">Друпал підручника</a>. Цей підручник може містити більше оновленої інформації, анотований додатковими коментарями користувачів, і є авторитетним документом для всієї документації Друпал.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@help">Help module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@help">модуля Довідки</a>.

en: (site default theme)
uk: (стандартна тема сайту)

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: Purchase date
uk: Дата покупки

en: Preview trimmed version
uk: Зразок скороченої версії

en: Preview full version
uk: Зразок повної версії

en: The body of your @type is too short. You need at least %words words.
uk: Текст @type занадто короткий. Необхідно мінімум %words слів.

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
uk: Вміст був змінений іншим користувачем, зміни не вдалося зберегти.

en: List, add, and edit users.
uk: Переглянути, додати та редагувати користувачів.

en: The name %name is already taken.
uk: Ім'я %name вже зайняте.

en: info
uk: інформація

en: Node access
uk: Доступ до матеріалу

en: year(s)
uk: рік(роки)

en: This !type does not have any attributes.
uk: Тип !type немає жодних атрибутів.

en: product
uk: товар

en: product class
uk: класс продукту

en: OpenID redirect
uk: Переспрямування OpenID

en: OpenID Login
uk: Логін OpenID

en: Delete OpenID
uk: Видалити OpenID

en: Once you have verified your email address, you may log in via OpenID.
uk: Після підтвердження Вашої адреси електронної пошти Ви зможете входити за допомогою OpenID.

en: Log in using OpenID
uk: Увійти по OpenID

en: Cancel OpenID login
uk: Скасувати вхід по OpenID

en: What is OpenID?
uk: Що таке OpenID?

en: OpenID login failed.
uk: Помилка входу OpenID

en: OpenID login cancelled.
uk: Скасовано вхід OpenID

en: Successfully added %identity
uk: %identity успішно доданий

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Add an OpenID
uk: Додати OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
uk: Цей OpenID використовується на сайті

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити OpenID %authname для %user?

en: OpenID deleted.
uk: OpenID видалено

en: Sorry, that is not a valid OpenID. Please ensure you have spelled your ID correctly.
uk: Вибачте, цей OpenID не дійсний. Впевніться, що ID введено правильно

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID
uk: Перш ніж увійти через OpenID, ви маєте підтвердити свою адресу електронної пошти для цього облікового запису

en: edit menu
uk: редагувати меню

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Addresses
uk: Адреси

en: Saved addresses
uk: Збережені адреси

en: The directory %directory does not exist.
uk: Каталогу %directory не існує.

en: The directory %directory is not writable
uk: Каталог %directory закритий для запису.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
uk: Каталог %directory закритий для запису, оскільки не має налаштованих належним чином прав доступу.

en: Permitted upload file extensions
uk: Припустимі розширення файлів для завантаження

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
uk: Розширення файлів, які може відвантажувати користувач у це поле. Розширення вводити через пробіл і не ставити крапку перед розширенням. Якщо поле залишити порожнім, користувачі зможуть відвантажити файли з будь-якими розширеннями.

en: File size restrictions
uk: Обмеження розміру файлу

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
uk: Межа для розміру файлу, що завантажується користувачем. Помітьте, що ці настроювання ставляться тільки до файлів, що знову завантажуються, і не впливають на існуючі файли.

en: Maximum upload size per file
uk: Максимальний розмір файлу, який завантажується

en: Maximum upload size per node
uk: Максимальний завантажувальний розмір для матеріалу

en: Generic files
uk: Базові файли

en: File description
uk: Опис файлу

en: File size (in bytes)
uk: Розмір файлу (в байтах)

en: File size (pretty printed)
uk: Розмір файлу ( у структурній роздруківці)

en: FileField
uk: Файлове поле

en: Defines a file field type.
uk: Визначає тип файлового поля.

en: Rearrange
uk: Перешикувати

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
uk: Якщо ввімкнено, Друпал додасть rel="nofollow" до всіх посиланьна сайті, як засіб запобігання ефективності спамових посилань. Примітка: це також заборонить пошуковим системам відслідковувати дійсні посилання; таким чином, ця функція найбільш ефективна для анонімних користувачів.

en: Show only items where
uk: Відображати лише позиції, де

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: Primary links
uk: Основні посилання

en: ok
uk: гаразд

en: empty
uk: порожньо

en: Rebuild permissions
uk: Перебудувати повноваження

en: Packages
uk: Пакунки

en: Package
uk: Пакунок

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: @type: added %title.
uk: @type: додано %title.

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: Attribute settings
uk: Налаштування атрибутів

en: Displays image files in their original size.
uk: Показати файли зображень у їхньому оригінальному розмірі.

en: Action %action has been unassigned.
uk: Дію %action відмінено.

en: Add role
uk: Додати роль

en: You must specify a valid role name.
uk: Потрібно вказати припустиму назву ролі.

en: The role has been added.
uk: Роль додано.

en: All users
uk: Усі користувачі

en: Path to custom logo
uk: Шлях до власного логотипа

en: taxonomy
uk: таксономія

en: Updated term %term.
uk: Оновлено термін %term.

en: - Please choose -
uk: - Оберіть будь-ласка -

en: - None selected -
uk: - Не обрано -

en: Discard items older than
uk: Позбутися елементів давніших за

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
uk: Період часу, через який видаляти елементи потоку. (Вимагає коректності налагодження <a href="@cron">завдань планувальника</a>)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
uk: Кількість елементів потоку, відображених на сторінках потоку і категорій

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
uk: @site_name - зібрані потоки в категорію @title

en: @site_name - aggregated feeds
uk: @site_name - зібрані потоки

en: @site_name aggregator
uk: @site_name збирач

en: !title feed
uk: !title потік

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
uk: Збиральник - потужний інструмент консолідації інформації і збору новин, що отримує свіжий матеріал з RSS-, RDF-, і Atom-основаних потоків, доступних в інтернеті. Тисячі сайтів(в основному новинні та блоги) публікують свій матеріал і видають потоки, використовуючи певні стандартизовані формати. Формати, які підтримується Збиральником - <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, та <a href="@atom">Atom</a>.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
uk: Потоки складаються з елементів, або індивідуальних повідомлень, що публікуються сайтом, який надає потік. Потоки можуть бути згруповані в категорії, в основному за тематиками. Користувачі переглядають елементи потоку на <a href="@aggregator">головній сторінці збиральника</a> або <a href="@aggregator-sources">їхньому джерелі</a>. Адміністратори можуть <a href="@feededit">додавати, редагувати та видаляти потоки</a> і обирати частоту оновлень кожного з них. Найбільш свіжі елементи можуть відображатись в вигляді блоків через <a href="@admin-block">сторінку налагодження блоків</a>. Також доступний A <a href="@aggregator-opml">файл OPML</a> для всіх доступних потоків. Вимагає коректності налагодження <a href="@cron">завдань планувальника</a>

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@aggregator">модуля Збиральник</a>.

en: Aggregator
uk: Агрегатор

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку: "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
uk: Відсутні нові трансльовані матеріали з сайту %site.

en: There is new syndicated content from %site.
uk: Нові трансльовані матеріали з сайту %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site, через помилку: "%error".

en: Feed aggregator
uk: Збирач потоків

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
uk: Збирає трансльовані матеріали (потоки RSS, RDF, і Atom ).

en: Alias
uk: Синонім

en: Values
uk: Значення

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Country code
uk: Код країни

en: The content type %name has been deleted.
uk: Тип матеріалу %name було успішно видалено.

en: Deleted content type %name.
uk: Видалено тип матеріалу %name.

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Clean URLs
uk: Чисті URL-адреси

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Pictures
uk: Зображення

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: Number of topics
uk: Кількість тем

en: Active forum topics
uk: Активні теми на форумі

en: Read the latest forum topics.
uk: Читати останні теми на форумі.

en: User activity
uk: Активність користувача

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
uk: Бібліотека GD для PHP відсутня або застаріла. Будь-ласка, зверніться до <a href="@url">документації по роботі PHP із зображеннями</a> щоб отримати інформацію по усуненню цієї помилки.

en: GD library
uk: Бібліотека GD

en: Attach to
uk: Долучити до

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
uk: Категорія до якої повинне належати нове поле. Категорії використовуються для логічного групування полів. Приклад категорії - "Персональна інформація".

en: The user must enter a value.
uk: Користувач має ввести значення.

en: Visible in user registration form.
uk: Відображуване у реєстраційній формі користувача.

en: The length of time between feed updates. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
uk: Інтервал часу між оновленнями потоку. (Має бути налаштованим <a href="@cron">запуск планувальника</a>)

en: New feed items are automatically filed in the checked categories.
uk: Нові елементи потоку автоматично заповнюють обрані категорії

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
uk: Помилка адреси %url. Прохання внести повну URL-адресу, наприклад http://my.ukrweb.info/rss.xml

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Maximum number of currently online users to display.
uk: Максимальна кількість присутніх користувачів, яка відображатиметься.

en: There is currently %members and %visitors online.
uk: Зараз на сайті %members та %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
uk: Зараз на сайті %members та %visitors.

en: 1 guest | @count guests
uk[0]: @count гість
uk[1]: @count гостя
uk[2]: @count гостей

en: Argument type
uk: Тип аргументу

en: Custom PHP
uk: Власний PHP

en: Attached files
uk: Вкладені файли

en: Book navigation
uk: Навіґатор книги

en: !a comments per page
uk: !a коментарів на сторінку

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Remove this item
uk: Вилучити цей елемент

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count с
uk[1]: @count с
uk[2]: @count с

en: No title
uk: Без заголовка

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Enter the module name to export code to.
uk: Введіть назву модуля для експортування коду.

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Use pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Items to display
uk: Відображати елементів

en: Offset
uk: Зміщення

en: More link
uk: Посилання "Ще"

en: More link text
uk: Текст посилання "Ще"

en: Edit this view
uk: Редагувати цей вид

en: Book parent
uk: Батьківська книга

en: Top level book
uk: Книга вищого рівня

en: Black
uk: Чорний

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Edit comment
uk: Редагувати коментар

en: Promote to front page
uk: Розмістити на головній

en: begins with
uk: починається з

en: contains
uk: містить

en: Allow Upscaling
uk: Дозволити збільшення розміру

en: Let scale make images larger than their original size
uk: Дозволити при масштабуванні робити зображення більшими за їх початковий розмір

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра маштабу imagecache: %image, параметри: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра маштабу і обрізання imagecache. %image, data: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
uk: <strong>Внутрішні розміри</strong>: Кінцеві розміри будуть менші або рівні до введеної ширини і висоти. Зручно для зазначення максимальних висоти та/або ширини.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
uk: <strong>Зовнішні розміри</strong>: Кінцеві розміри будуть більшими або рівними введеній висоті та ширині. Ідеально для кадрування до квадрату.

en: Scale to fit
uk: Масштабувати до розміру

en: Inside dimensions
uk: Внутрішні розміри

en: Outside dimensions
uk: Зовнішні розміри

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
uk: Введіть ширину в пікселях або у відсотках, тобто 500 або 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
uk: Введіть висоту в пікселях або у відсотках. Приклад - 500 або 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра застрарілого маштабу imagecache. %image, data: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра обрізання imagecache. %image, data: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра перетворення в сірий imagecache. %image, data: %data.

en: Rotation angle
uk: Кут повороту

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
uk: Градус кута, на який буде повернуто зображення. Позитивний градус за годинниковою стрілкою, негативний - проти годинникової стрілки.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
uk: Випадковий кут повороту для кожного зображення. Кут, зазначений вище, вважатиметься максимумом.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра повороту imagecache. %image, data: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
uk: <strong>Примітка:</strong> Sigma параметр нижче в цей час використовується <em>тільки</em>, коли Imagemagick активний.

en: Radius
uk: Радіус

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
uk: Радіус Гауса, в пікселях, не враховує центральний піксель. Якщо використовується Imagemagick, Ви можете вказати 0, щоб Imagemagick обрав підходячий радіус. Типово від 0.5 до 1 для роздільної екрану. Базово 0.5

en: Sigma
uk: Сіґма

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
uk: Стандартне відхилення Гауса, в пікселях. Загальне правило іконки: якщо радіус менше сігми, толі сігма рівна радіусу, інакше сігма рівна кореню квадратному від радіуса. Базово - 0.5

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
uk: ВІдсоток відмінності між початковим розміром і розмитим фото, що додане в фоні оригіналу. Типово від 50 до 200. Базово - 100

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
uk: Поріг, як частка від максимальниз рівнів RGB, потрібна для використання в величині різниці. Типово від 0 до 0.2. (Базово від 0 до 0.2)

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка imagecache_sharpen_image. зображення: %image, дані: %data.

en: @preset image
uk: @preset зображення

en: @preset image linked to node
uk: @preset зображення приєднане до матеріалу

en: @preset image linked to image
uk: @preset зображення приєднане до зображення

en: @preset file path
uk: @preset шлях до файлу

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
uk: Помилка створення фото з %image, використовуючи налаштування %preset.

en: non-existant action %action
uk: недоступна дія %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
uk: Помилка створення теки %dir для imagecache

en: action(id:%id): %action failed for %src
uk: дія(id:%id): помилка %action для %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
uk: Невідомий тип файлу (%path) статус: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка масштабування imagecache. Фото %image, параметри: %data.

en: administer imagecache
uk: адміністрування imahecache

en: flush imagecache
uk: очищати кеш зображень

en: view imagecache
uk: перегляд imagecache

en: presetname
uk: ім'я налаштувань

en: Flush
uk: Скинути

en: Preset Namespace
uk: Ім'я Набору Правил

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
uk: Ім'я, використані в адресах для фото для повідомлення imagecache як обробляти. Прохання, виключно буквенно-цифрові символи, підкреслення (_) і тире (-) для імен.

en: The specified preset was not found
uk: Зазначений набір правил не знайдений.

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
uk: Ви певен, що прагнете вилучити набір правил %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
uk: Ви дійсно бажаєте очистити налаштування %preset?

en: New Actions
uk: Нові Дії

en: Add !action
uk: Додати !action

en: Update Action
uk: Оновлення Дії

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити !action з налаштування !preset?

en: The action has been deleted.
uk: Дію видалено

en: Administer imagecache presets and actions.
uk: Керування наборами правил і діями imagecache.

en: Add new preset
uk: Додати новий набір правил

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
uk: Головний ідентифікатор для налаштування imagecache

en: The primary identifier for an imagecache_action.
uk: Головний ідентифікатор для дії imagecache

en: The weight of the action in the preset.
uk: Вага дії в налаштуванні

en: The module that defined the action.
uk: Модуль, який визначив дію.

en: The unique ID of the action to be executed.
uk: Унікальний ідентифікатор дії, що буде виконана.

en: The configuration data for the action.
uk: Дані конфігурації для дії.

en: ImageCache Directory
uk: Тека ImageCache

en: %p is not writeable by the webserver.
uk: Вебсервер не має прав для запису в %p.

en: An unknown error occured.
uk: Виникла невідома помилка.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
uk: При перевірці чи є %p каталогом, і чи можливий туди запис виникла невідома помилка.

en: ImageCache Temp Directory
uk: Тимчасова тека ImageCache

en: Dynamic image manipulator and cache.
uk: Динамічне керування фото і кеш

en: ImageCache User Interface.
uk: Інтерфейс ImageCache

en: Edit rule
uk: Редагувати правило

en: Print
uk: Друк

en: The file could not be created.
uk: Неможливо створити файл.

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
uk: Вказівки щодо скидання паролю надіслані користувачеві %name за адресою %email.

en: Account information
uk: Інформація про обліковий запис

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: E-mail addresses to notify when updates are available
uk: Адреси електронної пошти для сповіщень про доступні оновлення

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
uk: Щойно сайт виконає перевірку доступних оновлень та знайде нові версії, то зможе сповістити перелічених користувачів електронною поштою. Введіть кожну адресу електронної пошти в окремому рядку. Якщо поле порожнє, повідомлення розсилатися не будуть.

en: Check for updates
uk: Перевіряти наявність оновлень

en: All newer versions
uk: Всі нові версії

en: Only security updates
uk: Лише оновлення безпеки

en: %email is not a valid e-mail address.
uk: %email - хибна адреса електронної пошти

en: %emails are not valid e-mail addresses.
uk: %emails - хибні електронні адреси

en: No update data available
uk: Дані про оновлення відсутні

en: Not secure!
uk: Незахищено!

en: Revoked!
uk: Відкликано!

en: Unsupported release
uk: Непідтримувана версія

en: Can not determine status
uk: Неможливо визначити стан

en: (version @version available)
uk: (доступна версія @version)

en: See the available updates page for more information:
uk: Для додаткових відомостей перегляньте сторінку доступних оновлень:

en: New release(s) available for !site_name
uk: !site_name: З’явились нові версії

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
uk: З’явилося оновлення безпеки для поточної версії Drupal. Для забезпечення безпеки сервера необхідно якомога швидше оновитися!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
uk: Дану версію Drupal було відкликано і вона більше недоступна для завантаження. Рекомендовано виконати повне оновлення!

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
uk: Встановлена версія щонайменше одного з модулів або тем була відкликана і більше недоступна для завантаження. Рекомедовано здійснити оновлення або вимкнення!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
uk: Дана версія Drupal більше не підтримується. Рекомендовано виконати повне оновлення!

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended! Please see the project homepage for more details.
uk: Встановлена версія мінімум одного з Ваших модулів або тем більше не підтримується. Оновлення або вимкнення строго рекомендується! Прохання переглянути сторінку проекта для додаткової інформації.

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
uk: З’явились оновлення для даної версії Drupal. Для забезпечення правильної роботи сайту, необхідно якомога швидше оновитись.

en: There was a problem determining the status of available updates for your version of Drupal.
uk: Виникла проблема визначення стану доступних оновлень Вашої версії Друпал.

en: There was a problem determining the status of available updates for one or more of your modules or themes.
uk: Виникла проблема визначення стану доступних оновлень для одного або більше Ваших модулів чи тем.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
uk: Додаткові відомості дивіться на сторінці <a href="@available_updates">Доступні оновлення</a>.

en: Project not secure
uk: Проект небезпечний

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Командою безпеки Drupal проєкт визначений як небезпечний і його завантаження більше неможливе. Настійливо рекомендовано вимкнути все, пов'язане з проєктом.

en: Project revoked
uk: Проект відкликано

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проєкт було відкликано, і його завантаження більше неможливе. Рекомендовано вимкнути все, що входить в цей проєкт!

en: Project not supported
uk: Проект не підтримується

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проєкт більше не підтримується і недоступний для завантаження. Настійливо рекомендовано вимкнути все, пов'язане з цим проєктом!

en: No available releases found
uk: Доступних версій не знайдено

en: Release revoked
uk: Версію відкликано

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Наразі встановлена версія була відкликана і більше недоступна для завантаження. Рекомендовано вимкнути все, що міститься в цій версії, або виконати оновлення!

en: Release not supported
uk: Версія не підтримується

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Наразі встановлена версія відтепер не підтримується і більше недоступна для завантаження. Рекомендовано вимкнути все, що міститься в цій версії, або виконати оновлення!

en: Invalid info
uk: Неприпустима інформація

en: Security update required!
uk: Потрібне оновлення безпеки!

en: Not supported!
uk: Не підтримується!

en: Recommended version:
uk: Рекомендована версія:

en: Security update:
uk: Оновлення безпеки:

en: Latest version:
uk: Остання версія:

en: Development version:
uk: Версія в розробці:

en: Also available:
uk: Також доступно:

en: No name
uk: Без імені

en: The selected file %name could not be uploaded.
uk: Вибраний файл %name не вдалося вивантажити.

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
uk: Помилка при перевірці значення, будь-ласка, спробуйте ще. Якщо помилка повториться, повідомте адміністратора сайту.

en: In moderation
uk: В модерації

en: daily
uk: щодня

en: weekly
uk: щотижня

en: Control forums and their hierarchy and change forum settings.
uk: Керування ієрархією форумів і іх налаштування.

en: Edit forum
uk: Редагувати форум

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
uk: Цей словник призначений для форумів. Деякі стандартні для словників можливості недоступні.

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
uk: Елемент %forum є тільки контейнером для форумів. Будь-ласка, оберіть один з форумів нижче.

en: Leave shadow copy
uk: Залишити тіньову копію

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
uk: Якщо ви перенесете цю тему, ви можете залишити в старому форумі посилання на неї в новому форумі.

en: Container name
uk: Назва контейнера

en: forum container
uk: контейнер для форуму

en: Created new @type %term.
uk: Створено новий @type %term.

en: The @type %term has been updated.
uk: @type %term було успішно оновлено.

en: @time ago<br />by !author
uk: @time тому<br />від !author

en: create forum topics
uk: створювати теми на форумі

en: edit own forum topics
uk: редагувати власні теми на форумі

en: administer forums
uk: адмініструвати форуми

en: Stock settings
uk: Налаштування товарних запасів

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: deleted
uk: видалено

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only in the category(s)
uk: Лише у категорії(-ях)

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типів

en: Content ranking
uk: Ранжування матеріалів

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
uk: Наступні номери керують, якими властивостями матеріалу пошук повинен переважати, коли видавати результати.Вищі значення надають більшої вагомості, нуль - ігнорування. Зміна цих значень не вимагає перебудови пошукового індексу. Зміни вступають в силу одразу.

en: Keyword relevance
uk: Релевантність ключового слова

en: Recently posted
uk: Нещодавно опубліковані

en: Number of comments
uk: Кількість коментарів

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: Factor
uk: Фактор

en: Billing information
uk: Інформація про оплату

en: Company name
uk: Назва компанії

en: Expand layout to include descriptions.
uk: Розгорнути таблицю, щоб показати описи.

en: Hide descriptions
uk: Приховати описи

en: Compress layout by hiding descriptions.
uk: Зменшити таблицю приховавши описи.

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
uk: Позначений файл %file неможливо завантажити на сайт, оскільки  каталог %directory невірно налаштований.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file, оскільки файла з таким іменем не існує. Перевірте правильність назви вказаного файла.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file, оскільки файл з таким іменем у місці призначення вже існує.

en: The selected file %file could not be copied.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file.

en: The removal of the original file %file has failed.
uk: Не вдається видалити початковий файл %file.

en: Color set
uk: Набір кольорів

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Font family
uk: Гарнітура

en: About
uk: Про модуль

en: Search returned no results.
uk: Пошук не дав результатів

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
uk: <ul>
    <li>Перевірте орфографію.</li>
    <li>Заберіть лапки навколо виразів щоб шукати слова окремо: для запиту <em>"чорна заздрість"</em> буде менше збігів, ніж для запиту <em>чорна заздрість</em>.</li>
    <li>Спробуйте послабити свій запит, використавши оператор <em>OR</em>: <em>чорна заздрість</em> дасть менше збігів, ніж <em>чорна OR заздрість</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Database host
uk: Сервер бази даних

en: Maximum link text length
uk: Максимальна довжина тексту посилання

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
uk: Посилання довжина яких більша ніж це число обрізаються, щоб уникнути порушення форматування тексту. Саме посилання зберігається, але його текстова частина обрізається.

en: Check e-mail
uk: Перевірити електрону пошту

en: Login settings
uk: Настроювання входу

en: Reports
uk: Звіти

en: Default picture
uk: Зображення за замовчуванням

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
uk: URL зображення, яке відображатиметься для користувачів, що не вибрали жодного аватару. Залишити порожнім, якщо зображення не потрібне.

en: Select the default site time zone.
uk: Оберіть базовий часовий пояс сайту.

en: Site status
uk: Стан сайту

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
uk: Якщо кількість наведених вище полів не достатньо, те клацніть тут, щоб збільшити кількість варіантів.

en: Toggle display
uk: Показ елементів

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
uk: Якщо прямого доступу до сервера немає, щоб викласти логотип скористайтеся цим полем.

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Report settings
uk: Налаштування звітів

en: Configuration file
uk: Файл налаштувань

en: Install profile
uk: інсталяційний профіль

en: %percentage of the site has been indexed.
uk: %percentage сайту було проіндексовано.

en: Download method
uk: Метод завантаження

en: Web server
uk: Веб-сервер

en: Error reporting
uk: Звітування про помилку

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
uk[0]: @count елемент залишився для індексування.
uk[1]: @count елемента залишилось для індексування.
uk[2]: @count елементів залишилось для індексування.

en: The content access permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були перебудовані.

en: Column
uk: Колонка

en: Default sort
uk: Базове впорядкування

en: sort by @s
uk: критерій впорядкування: @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Вибачте, ім'я користувача або пароль невірні. <a href="@password">Забули пароль?</a>

en: and
uk: та

en: where
uk: де

en: URL filter
uk: URL фільтр

en: Please select one or more comments to perform the update on.
uk: Для оновлення оберіть, будь-ласка, один або кілька коментарів для оновлення.

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
uk: Переповнення буфера: занадто багато викликів до actions_do(). Припинено для попередження нескінчених рекурсій.

en: Action %action saved.
uk: Дію %action збережено.

en: Action %action created.
uk: Дію %action створено

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
uk: Тригери - це системні події, такі як "додано новий матеріал" або "користувача зареєстровано". Модуль тригерів комбінує ці тригери з діями(функціональними завданнями), такими як відміна публікації матеріалу або надсилання електронного повідомлення адміністратору. <a href="@url">Сторінка налаштування дій</a> містить список доступних дій і надає можливість створювати і керувати додатковими діями.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
uk: Дії — це окремі завдання, які може виконувати система, наприклад зняття з публікації матеріалу або бан користувача. Модулі, такі як Trigger, можуть запускати ці дії по певних системних подіях; наприклад, при додаванні нового повідомлення або при вході користувача на сайт. Модулі також можуть надавати додаткові дії.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
uk: Існує два типи дій: прості й складні. Прості дії не вимагають додаткового настроювання й виводяться тут автоматично. Складні дії можуть робити більше, ніж прості; наприклад, послати e-mail на зазначену адресу або перевірити наявність певних слів у тексті. Ці дії повинні бути створені й настроєні до початку використання. Щоб створити складна дія, виберіть дію зі списку, що випадає, знизу й натисніть кнопку <em>Створити</em>.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
uk: Щоб прикріпити ці дії до системних подій, небхідно перейти на сторінку <a href="@url">Тригери</a>.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
uk: Розширені дії пропонують додаткові налаштування, які вводяться нижче. Щоб краще і точніше ідентифікувати виконувану дію рекомендується змінити поле <em>Опис</em>. Цей опис буде відображуватись у таки модулях, як Тригер, під час призначення дії до системних подій, тому краще давати якомога докладні описи (наприклад,  "Надіслати електронну пошту команді модерації" краще, ніж просте "Надіслати електронну пошту").

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні коментар-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете додати повідомлення до головної сторінки, коли додано коментар.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні матеріал-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете надіслати електронне повідомлення адміністратору, якщо матеріал додано або оновлено.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні категорії-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете надіслати електронне повідомлення адміністратору, якщо додано певний термін.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні користувач-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете надіслати електронне повідомлення адміністратору, якщо видалено профіль користувача.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
uk: Модуль Тригер надає можливість виконувати <a href="@actions">дії</a> під час системних подій, таких як "користувач увійшов в систему" або "додано новий матеріал".

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
uk: Комбінування дій та тригерів може надати багато потрібних процедур, таких як надсилання повідомлень адміністратору, якщо видалено профіль користувача, або автоматичне приховування коментарів, що містять певні слова. Базово наявні 5 "contexts" подій (Коментарі, Матеріал, Планувальник, Категорії та користувачі), але більше можна додати з допомогою додаткових модулів.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@trigger">модуля Тригерів</a>.

en: Manage actions
uk: Керування діями

en: Configure an advanced action
uk: Налаштовування розширеної дії

en: Delete an action.
uk: Видалити дію.

en: Remove orphans
uk: Видалення зайвого

en: Triggers
uk: Тригери

en: Tell Drupal when to execute actions.
uk: Повідомте Друпал коли виконувати дії.

en: Unassign an action from a trigger.
uk: Відмінити дію для тригера.

en: Choose an advanced action
uk: Виберіть розширену дію

en: Action type
uk: Тип дії

en: Make a new advanced action available
uk: Нова складна дія

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
uk: Унікальний опис цієї складної дії. Цей опис буде відображений в інтерфейсі модулів, що працюють із діями, таких як модуль Trigger.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити дію %action?

en: Action %action was deleted
uk: Дію %action було видалено

en: Deleted orphaned action (%action).
uk: Вилучена зависла дія (%action).

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
uk: Ви дійсно бажаєте відкріпити дію %title?

en: You can assign it again later if you wish.
uk: За бажанням можна призначити це пізніше.

en: Trigger:
uk: Тригер:

en: unassign
uk: відкріпити

en: Choose an action
uk: Оберіть дію

en: No available actions for this trigger.
uk: Відсутні дії для цього тригера.

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
uk: Обрана дія вже прикріплена до цього тригера.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
uk: Вами додано дію, що змінює властивість повідомлення. Дія "Зберегти повідомлення" додана, отже зміна властивості буде збережена.

en: When cron runs
uk: Під час запуску крону

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
uk: URL, на який має бути переспрямований користувач. Це може бути внутрішній URL на кшталт <em>node/1234</em> або зовнішній URL у вигляді http://drupal.org

en: When either saving a new post or updating an existing post
uk: Коли зберігається новий або змінюється існуючий допис

en: After saving a new post
uk: Після додавання нового допису

en: After saving an updated post
uk: Після оновлення допису

en: After deleting a post
uk: Після видалення допису

en: When content is viewed by an authenticated user
uk: Коли матеріал переглянуто авторизованим користувачем

en: Publish post
uk: Опублікувати

en: Unpublish post
uk: Зняти з публікації

en: Make post sticky
uk: Закріпити вгорі списків

en: Make post unsticky
uk: Вилучити закріплення вгорі списків

en: Promote post to front page
uk: Помістити на головну сторінку

en: Remove post from front page
uk: Забрати з головної

en: Change the author of a post
uk: Перемінити автора

en: Save post
uk: Зберегти повідомлення

en: Unpublish post containing keyword(s)
uk: Зняти з публікації матеріал утримуючий слова

en: Display a message to the user
uk: Показати повідомлення користувачеві

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Unpublish comment containing keyword(s)
uk: Зняти з публікації коментар, що містить ключові слова

en: Block current user
uk: Блокувати поточного користувача

en: Ban IP address of current user
uk: Заборонити IP-адресу для поточного користувача

en: Set @type %title to published.
uk: Установити @type %title як опубліковане.

en: Set @type %title to unpublished.
uk: Установити @type %title як неопубліковане.

en: Set @type %title to sticky.
uk: Установити @type %title закріпленим.

en: Set @type %title to unsticky.
uk: Зняти закріплення для @type %title.

en: Promoted @type %title to front page.
uk: Матеріал @type %title винесено на головну сторінку.

en: Removed @type %title from front page.
uk: Матеріал @type %title вилучено з головної сторінки.

en: Saved @type %title
uk: Збережене @type %title

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
uk: Для матеріалу @type %title змінено власника на uid %name.

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
uk: Допис буде знятий з публікації, якщо містить будь-яку з вказаних вище послідовностей символів. Використовуйте перелік розділених комами послідовностей символів. Наприклад: смішний, банджи-джампінг, "Company, Inc.". Послідовності символів чутливі до регістру.

en: After saving a new comment
uk: Після збереження нового коментаря

en: After saving an updated comment
uk: Після збереження зміненого коментаря

en: After deleting a comment
uk: Після видалення коментаря

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
uk: Коли коментар переглядає авторизований користувач

en: Unpublished comment %subject.
uk: Неопублікований коментар %subject.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
uk: Коментар буде знятий з публікації, якщо містить будь-яку з вказаних вище послідовностей символів. Використовуйте перелік розділених комами послідовностей символів. Наприклад: смішний, банджи-джампінг, "Company, Inc.". Послідовності символів чутливі до регістру.

en: After a user account has been created
uk: Після створення облікового запису користувача

en: After a user's profile has been updated
uk: Після оновлення профілю користувача

en: After a user has been deleted
uk: Після видалення користувача

en: After a user has logged in
uk: Після входу користувача

en: After a user has logged out
uk: Після виходу користувача

en: When a user's profile is being viewed
uk: Коли переглядається профіль користувача

en: Blocked user %name.
uk: Користувач %name заблокований.

en: Banned IP address %ip
uk: Заборонена IP адреса %ip

en: After saving a new term to the database
uk: Після додавання нового терміна в базу

en: After saving an updated term to the database
uk: Після оновлення терміна в базі

en: After deleting a term
uk: Після видалення терміна

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
uk: Додає дії, що запускаються за певних системних подій, наприклад, у момент створення нового матеріалу.

en: 1 read | @count reads
uk[0]: @count перегляд
uk[1]: @count перегляди
uk[2]: @count переглядів

en: access statistics
uk: статистика доступу

en: view post access counter
uk: переглянути лічильник доступу до дописів

en: Revenue
uk: Виручка

en: Enables the categorization of content.
uk: Дозволяє впорядкувати матеріали по категоріях.

en: Path prefix
uk: Префікс шляху

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Checkout review instructions
uk: Інструкції на сторінці перегляду оформлення

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
uk: Введіть вказівки для покупців, що розташовуватимуться у верхній частині сторінки перевірки замовлення.

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
uk: Отримання нових повідомлень для замовлення № !order_id.

en: Save rule
uk: Зберегти правило

en: Delete contact
uk: Знищити контакт

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
uk: Приклад: 'webmaster@example.com' або 'sales@example.com,support@example.com'. Щоб визначити кількох отримувачів розділіть e-mail адреси комами.

en: Auto-reply
uk: Автовідповідь

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
uk: Автоматична відповідь (необов'язкова). Якщо не хочете надсилати користувачеві повідомлення автоматичної відповіді, то залиште поле порожнім.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
uk: %recipient є неприпустимою адресою електронної пошти.

en: Additional information
uk: Додаткова інформація

en: You can leave a message using the contact form below.
uk: Ви можете залишити повідомлення, використовуючи розташовану нижче контактну форму.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
uk: Максимальна кількість відправлень з контактної форми, що може здійснити користувач протягом однієї години.

en: Contact form: category %category added.
uk: Контактна форма: додано категорію %category.

en: Contact form: category %category updated.
uk: Контактна форма: оновлено категорію %category.

en: Member
uk: Учасник

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Up to date translation
uk: Актуальний переклад

en: Outdated translation
uk: Застарілий переклад

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
uk: <strong>%a</strong> - <strong>%b</strong>

en: Parent comment
uk: Батьківський коментар

en: The parent comment.
uk: Батьківський коментар.

en: Author's website
uk: Веб-сайт автора

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
uk: Показує глибину коментаря, якщо коментування деревоподібне.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
uk: Впорядкувати за ниткою обговорень. Дочірні коментарі будуть знаходитися поруч з їх батьками.

en: Reply-to link
uk: Посилання на відповідь

en: Provide a simple link to reply to the comment.
uk: Пряме посилання на відповідь до коментаря.

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Link this field to its user or an author's homepage
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача або на домашню сторінку автора

en: Product information
uk: Інформація щодо товару

en: Sell price
uk: Відпускна ціна

en: Customer purchase price.
uk: Ціна для клієнта.

en: field
uk: поле

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Destination address
uk: Адреса призначення

en: Depends on: !dependencies
uk: Залежить від: !dependencies

en: Required by: !required
uk: Необхідний для: !required

en: Some required modules must be enabled
uk: Деякі обов’язкові модулі мають бути увімкнені

en: Would you like to continue with enabling the above?
uk: Бажаєте увімкнути перераховані нижче модулі і продовжити?

en: administer site configuration
uk: адмініструвати конфігурацію сайту

en: clone
uk: клонувати

en: View settings
uk: Налаштування виду

en: Week @week
uk: Тиждень @week

en: Metric
uk: Метрична

en: Delete view
uk: Видалити вид

en: Tableless, recolorable, multi-column, fixed width theme.
uk: Безтабличний, із зміною кольорів, багатоколоночний, фіксованої ширини шаблон

en: Translate
uk: Перекласти

en: File to import not found.
uk: Файл імпорту не знайдено.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
uk: Імпорт перекладу не відбувся, оскільки неможливо прочитати файл %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікуване "msgstr" не знайдено у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікується "msgid_plural", але у рядку %line його не знайдено.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить синтаксичну помилку у рядку номер %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: неочікуване "msgid" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr[]" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуваний текст у рядку %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
uk: Файл перекладу %filename неочікувано закінчився на рядку %line.

en: Save translations
uk: Зберегти переклади

en: Export template
uk: Експортувати шаблон

en: Target
uk: Ціль

en: Time ago
uk: Час тому

en: Create @name
uk: @name: створити

en: The custom menu %title has been deleted.
uk: Власне меню %title видалено.

en: Deleted custom menu %title and all its menu items.
uk: Видалити власне меню %title і всі його пункти.

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: Not checked
uk: Не перевірено

en: Remove this action
uk: Видалити цю дію

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: GD !format Support
uk: GD Підтримка !format

en: The taxonomy vocabulary ID
uk: ID словника таксономії

en: The taxonomy term ID
uk: ID терміна Таксономії

en: Force single
uk: Примусово одиничний

en: View cart
uk: Переглянути кошик

en: Invalid e-mail address.
uk: Помилкова e-mail адреса

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Вказівки, що будуть показані користувачеві під цим полем на формі редагування. <br />Дозволені HTML-теги: @tags

en: &lt;none&gt;
uk: &lt;нема&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
uk: Вам не дозволено вводити PHP код.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
uk: Код PHP був встановлений адміністратором і буде перезаписувати будь-які значенн, вказані вище

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
uk: Використання PHP для параметрів поля (небезпечно - використовуйте з обережністю)

en: A file has been pre-loaded for import.
uk: Файл для імпорту завантажено.

en: Content fieldgroup
uk: Група полів матеріалу

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
uk: Текст для відображення, якщо група не містить даних. Зверніть увагу, що заголовок не буде відображатися поки Ви його не перевизначите.

en: Node reference field
uk: Поле посилання на матеріал

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Можливі значення цього поля. Введіть по одному значенню на рядок, в форматі ключ|мітка. Ключ - значення, що буде збережене в базі даних, і воно має збігатися з типом збереження поля (%type). Мітка необов’язкова, і ключ буде використано замість неї, якщо вона не вказана.<br /> Дозволені теґи HTML: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
uk: Цей код PHP був встановлений адміністратором і він змінить вищевказаний перелік дозволених значень.

en: User from reference
uk: Користувач, на який указує посилання

en: Adds a user from a user reference in a node context; if multiple users are referenced, this will get the first referenced user only.
uk: Додає користувача, на який указує посилання, у контекст матеріалу; якщо посилання вказує на декілька користувачів, доданий буде тільки перший користувач.

en: User reference field
uk: Поле посилання на користувача

en: Click to view.
uk: Клікніть для перегляду.

en: anonymous user
uk: анонімний користувач

en: Shipping Address:
uk: Адреса доставки:

en: Order #:
uk: Замовлення #:

en: Shipping Method:
uk: Спосіб доставки:

en: Ship order !order_id packages.
uk: Доставити пакунки замовлення № !order_id.

en: Ship
uk: Доставка

en: This order has no comments associated with it.
uk: Замовлення не має пов'язаних коментарів.

en: Product reports
uk: Звіти по товарах

en: Sales per year
uk: Продаж за рік

en: Products sold
uk: Товарів продано

en: Total revenue
uk: Сумарний дохід

en: Update report
uk: Оновити звіт

en: Sold
uk: Продано

en: No products found
uk: Товари не знайдено

en: Number of orders
uk: Кількість замовлень

en: Average order
uk: Середнє замовлення

en: Total @year
uk: Сума @year

en: Sales year
uk: Річний товарообіг

en: Sales summary
uk: Зведення продаж

en: Sales data
uk: Дата торгівлі

en: Today, !date
uk: Сьогодні, !date

en: Yesterday, !date
uk: Вчора, !date

en: Daily average for @month
uk: В середньому за день у місяці @month

en: Projected totals for @date
uk: Запланована сума на місяць: @date

en: Grand total sales
uk: Всього продаж

en: New packages
uk: Нові пакунки

en: Edit package
uk: Редагувати пакунок

en: Cancel package shipment
uk: Відмінити відгрузку контейнера

en: Shipments
uk: Вантажі

en: New shipment
uk: Нова доставка

en: Shipment !id
uk: Відгрузка !id

en: Cancel shipment
uk: Скасувати доставку

en: Delete shipment
uk: Видалити доставку

en: Ship packages
uk: Відгрузка пакунків

en: Package ID
uk: Ідентифікатор пакунку

en: Shipping type
uk: Тип доставки

en: Package type
uk: Тип пакунку

en: Shipment ID
uk: ID доставки

en: Tracking number
uk: Номер відстежування

en: packing slip
uk: пакувальна наліпка

en: cancel shipment
uk: скасувати доставку

en: This order's products have not been organized into packages.
uk: Товари з цього замовлення не були упаковані.

en: Create packages.
uk: Створити пакунки.

en: Order @order_id does not exist.
uk: Замовлення @order_id не існує.

en: Are you sure you want to delete this package?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей пакунок?

en: The products it contains will be available for repackaging.
uk: Товари, що він вміщає будуть доступні для перепакування.

en: Ship date
uk: Дата відвантаження

en: Estimated delivery
uk: Приблизна доставка

en: No shipments have been made for this order.
uk: Для цього замовленя не було здійснено жодного відвантаження.

en: Make a new shipment
uk: Замовити нову відгрузку

en: Put products into packages to make shipments.
uk: Упакувати товари для здійснення відвантаження

en: Ship Manually
uk: Ручна відгрузка

en: Shipping method
uk: Спосіб доставки

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
uk: Немає сенсу в замовленні відвантаження взагалі без контейнерів, чи не так?

en: Are you sure you want to delete this shipment?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити це відвантаження?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
uk: Відвантаження буде відмінене та пакунки, які воно містить, будуть доступні для повторного відвантаження.

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
uk: Відвантаження %tracking не може бути скасовано з %carrier. Щоб все одно його видалити, видаліть номер відстежування та спробуйте ще раз.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
uk: Ви дійсно бажаєте скасувати доставку цього пакунку?

en: It will be available for reshipment.
uk: Це буде доступно для нової доставки.

en: Payment received
uk: Оплату отримано

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Currency code
uk: Код валюти

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-disabled">вимкнено</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-enabled">увімкнено</span>)

en: Shippable product
uk: Товари що доставляються

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: The name %name has been denied access.
uk: Користувачеві %name у доступі відмовлено.

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Show @count value(s)
uk: Показати @count значень

en: starting from @count
uk: починаючи з @count

en: directory ping
uk: сповіщення директорії

en: Search this site
uk: Пошук на сайті

en: The language the content is in.
uk: Мова матеріалу.

en: Original text
uk: Оригінальний текст

en: Delete content type
uk: Видалити тип матеріалу

en: Change book (update list of parents)
uk: Змінити книгу (оновити список "батьків")

en: add content to books
uk: додавати матеріали в підшивки

en: administer book outlines
uk: адміністрування підшивок книг

en: create a new book
uk: створити нову книгу

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: edit order and titles
uk: редагувати послідовність і заголовки

en: Manage your site's book outlines.
uk: Керування підшивками книг сайту.

en: Enter
uk: Введення

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
uk: Викладений файл з міркувань безпеки було перейменовано у %filename.

en: No response
uk: Немає відповіді

en: notice
uk: сповіщення

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: File download
uk: Завантаження файла

en: Acronym
uk: Скорочення

en: No vocabularies available.
uk: Словники відсутні.

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Order total:
uk: Сума замовлення:

en: Current balance:
uk: Поточний баланс:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
uk: Під час оплати клієнт використав іншу адресу електронної пошти: !email

en: Vendor account number
uk: Номер облікового запису продавця

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
uk: Помилка відвантаження зображення, каталогу %directory не існує або він закритий для запису.

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Title only
uk: Тільки назва

en: Unknown status
uk: Невідомий статус

en: Post new comment
uk: Додати новий коментар

en: Validator
uk: Критерій перевірки

en: The field has been updated.
uk: Поле було оновлено.

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: None available.
uk: Не доступно.

en: Defines an image field type.
uk: Визначає тип поля для зображень.

en: Editable
uk: Можна редагувати

en: Mime type
uk: MIME Тип

en: Use default
uk: Використовувати базове

en: Invoice template
uk: Шаблон рахунку

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
uk: Якщо баланс менше або рівний 0.00 ₴

en: If the order status is not already Payment Received.
uk: Якщо статус замовлення ще не <strong>Оплату отримано</strong>

en: Subtotal:
uk: Підсумок:

en: COD
uk: Післяплата

en: Address book
uk: Адресна книга

en: Base price
uk: Основна ціна

en: Edit attribute
uk: Редагувати властивість

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити атрибут %name?

en: Tax
uk: Податки

en: Returns information about an author in the system.
uk: Повертає інформацію про автора в системі.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
uk: Створює і на додаток публікує новий допис.

en: Updates the information about an existing post.
uk: Оновлює інформацію про існуючий допис.

en: Returns information about a specific post.
uk: Повертає інформацію про конкретний допис.

en: Deletes a post.
uk: Видаляє допис.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
uk: Повертає список останніх дописів в системі.

en: Updates information about an existing post.
uk: Оновлює інформацію про існуючий допис.

en: Uploads a file to your webserver.
uk: Передає файли на ваш сервер.

en: Returns a list of all categories to which the post is assigned.
uk: Повертає список всіх категорій, в які входить цей допис.

en: Returns a bandwidth-friendly list of the most recent posts in the system.
uk: Повертає компактний список останніх публікацій в системі.

en: Sets the categories for a post.
uk: Призначає категорію допису.

en: Retrieve information about the XML-RPC methods supported by the server.
uk: Отримати інформацію про методи XML-RPC, що підтримуються сервером.

en: Retrieve information about the text formatting plugins supported by the server.
uk: Отримати інформацію про плагіни форматування тексту, що підтримуються сервером.

en: Error storing post.
uk: Помилка збереженя допису.

en: You do not have permission to update this post.
uk: Ви не маєте повноважень на оновлення цього допису.

en: It is not possible to upload the file, because it exceeded the maximum filesize of @maxsize.
uk: Обраний файл не може бути відвантажено, через те, що максимальний розмір файла @maxsize.

en: The file can not be attached to this post, because the disk quota of @quota has been reached.
uk: Обраний файл не може бути вкладено до матеріалу, через те, що вичерпана дискова квота @quota .

en: It is not possible to upload the file, because it is only possible to upload files with the following extensions: @extensions
uk: Неможливо вивантажити файл, по причині заборони розширення: @extensions

en: No file sent.
uk: Жодних файлів не надіслано.

en: Error storing file.
uk: Помилка зберігання файла.

en: Invalid post.
uk: Неправильний допис.

en: The default maximum file size a user can upload.
uk: Встановлений за замовчуванням максимальний розмір файла, який може відвантажити користувач.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
uk: Встановлений за замовчуванням максимальний розмір всіх файлів, які можна мати на сайті.

en: administer content with blog api
uk: управляти вмістом через API для блогів

en: Image module options
uk: Настроювання модуля Image

en: Image field options (CCK)
uk: Настроювання поля зображення (CCK)

en: Image field gallery
uk: Галерея поля зображення

en: Per page gallery
uk: Галерея через сторінку

en: Per post gallery
uk: Галерея через матеріал

en: Per field gallery
uk: Галерея через поле

en: No gallery
uk: Без галереї

en: List, edit, or add user roles.
uk: Переглянути, редагувати або додати ролі користувачів.

en: edit role
uk: редагувати роль

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
uk: Максимально дозволений розмір зображень (наприклад: 640x480). Щоб зняти обмеження, встановіть у "0". Якщо встановлено <a href="!image-toolkit-link">засоби обробки зображень</a>, файли, що перевищують це значення, будуть зменшені до дозволених розмірів.

en: The default maximum file size a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
uk: Поточний максимальний розмір файла, який може відвантажити користувач. Якщо зображення відвантажене і встановлений максимальна роздільна здатність, то розмір буде перевірений після того, як файл буде змінено у розмірі.

en: The maximum size of a file a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
uk: Максимальний розмір файла, який може відвантажити користувач. Якщо зображення завантажене і встановлений максимальний розмір, то розмір буде перевірений після того, як файл буде змінено у розмірі.

en: The maximum size of all files a user can have on the site.
uk: Максимальний розмір усіх файлів, які користувач може завантажувати на сайт.

en: The weight, used for sorting.
uk: Вага, використовується для сортування.

en: Images are larger than %resolution will be resized.
uk: Зображення, що є більшими за %resolution, буде зменшено.

en: Custom format
uk: Власний формат

en: The date the node was last updated.
uk: Дата останньої зміни матеріалу.

en: In the form of WW (01 - 53).
uk: У форматі ТТ (01 - 53).

en: Category ID
uk: ID категорії

en: Google Checkout settings
uk: Налаштування Google Checkout

en: Set merchant ID and key for Google Checkout.
uk: Введіть ваш ідентифікатор продавця та ключ для Google Checkout.

en: Calculate shipping charges for orders through Google Checkout.
uk: Розрахуйте витрати на доставку для замовлення за допомогою Google Checkout.

en: Calculate taxes for orders through Google Checkout.
uk: Розрахуйте налоги для замовлення за допомогою Google Checkout.

en: Google Checkout terminal: Order @order_id
uk: Google Checkout вивід: Замовлення № @order_id

en: Conforms to Google Checkout content policies.
uk: Погодити з інформаційною політикою Google Checkout.

en: Google Checkout only accepts the following currencies: @list
uk: Google Checkout ухвалює тільки наступну валюту: @list

en: Merchant key
uk: Ключ продавця

en: Test Environment settings
uk: Тестувати налаштування середовища

en: Test Mode
uk: Тестовий режим

en: Test Merchant ID
uk: Тестувати ідентифікатор продавця

en: Test Merchant Key
uk: Тестувати ключ продавця

en: Customer messages
uk: Повідомлення до клієнта

en: Reason for canceling order
uk: Причина скасування замовлення

en: Button size
uk: Розмір кнопки

en: Button alignment
uk: Вирівнювання кнопок

en: Default price
uk: Базова ціна

en: Save taxes
uk: Зберегти податки

en: Tax shipping?
uk: Обкладається перевезення податком?

en: What is Google Checkout?
uk: Що таке Google Checkout?

en: You do not have any items in your shopping cart.
uk: У вашім кошику немає жодного товару

en: Customer does not want marketing emails.
uk: Замовник відмовляється від маркетингових електронних листів.

en: Google Checkout terminal
uk: Термінал Google Checkout

en: Click here to go to Google Checkout settings.
uk: Натисніть тут, щоб перейти до настроювань Google Checkout.

en: Return to order view screen.
uk: Повернутися до сторінки перегляду замовлення.

en: Balance:
uk: Баланс:

en: Google Checkout total:
uk: Сума Google Checkout:

en: Google Checkout balance:
uk: Баланс Google Checkout:

en: Charge
uk: Витрата

en: Reason for refund
uk: Причина повернення

en: Refund Comment
uk: Коментар до повернення

en: You must enter a number for the amount.
uk: Необхідно ввести число для суми.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
uk: Неприпустимий ідентифікатор замовлення. Неможливо обробити платіж.

en: Order canceled.
uk: Замовлення скасовано.

en: Block cache
uk: Кеш блоків

en: yearly
uk: щорічно

en: monthly
uk: щомісяця

en: Table-based multi-column theme with a marine and ash color scheme.
uk: Табличний багатоколоночний шаблон з відтінками води

en: All recent posts
uk: Усі останні дописи

en: My recent posts
uk: Мої останні дописи

en: Track posts
uk: Відстежити дописи

en: Enables tracking of recent posts for users.
uk: Дозволяє користувачам відстежувати останні дописи.

en: Direction
uk: Напрям

en: @label (!name) - Allowed values
uk: @label (!name) - Дозволені значення

en: %name: illegal value.
uk: %name: заборонене значення.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
uk: %name: значення не може перевищувати %max символів.

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Book navigation block display
uk: Відображення блоку навіґації по книзі

en: Minimum number of words
uk: Мінімальна кількість слів

en: Invalid display id @display
uk: Неприпустимий ідентифікатор відображення @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
uk: Помилка: оброблювач для @table &gt; @field не існує!

en: Do not use a relationship
uk: Не використовувати зв'язок

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
uk: На жаль, за один раз Ви можете додати тільки один з них.

en: Default cart form
uk: Базова форма корзини

en: Cart Contents
uk: Вміст корзини

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
uk: Відображення вмісту кошика користувача

en: This account has been banned and can't download files anymore.
uk: Цей обліковий запис був заборонений  і більше не може завантажувати файли.

en: Watermark Text
uk: Текст водяного знаку

en: Add Watermark
uk: Додати водяний знак

en: Uploaded file is not a valid JPEG
uk: Завантажений файл не є у форматі JPEG

en: Must fill in text
uk: Необхідно заповнити текстом

en: Empty Line
uk: Порожній рядок

en: Package order !order_id products.
uk: Пакувати товари замовлення № !order_id

en: Specify and collect payment for an order.
uk: Укажіть і прийміть оплату за замовлення.

en: Test Gateway
uk: Тестовий шлюз

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
uk: Приймання оплати кредитними картами за допомогою Тестового Платіжного Центру.

en: Check or Money Order
uk: Чек або грошовій переказ

en: Pay by mailing a check or money order.
uk: Сплатити надіславши чек або грошовий переказ

en: UPS Letter
uk: Лист UPS

en: Customer Supplied Package
uk: Пакунок клієнта

en: Tube
uk: Труба

en: UPS Express Box
uk: Коробка UPS Express

en: UPS 25KG Box
uk: Коробка UPS 25KG

en: UPS 10KG Box
uk: Коробка UPS 10KG

en: Pallet
uk: Піддон

en: Small Packages
uk: Малі пакети

en: Credit card encryption
uk: Шифрування кредитних карток

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
uk: У цей час дані кредитної карти зберігаються в зашифрованому виді в  базі даних.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
uk: Цей блок тексту представляє сосбой повідомлення, що настроюється, наприклад набір інструкцій або шаблон листа. Використання hook_uc_message для керування значеннями за замовчуванням настільки просто, що це змогла б зробити навіть Ваша бабуся!

en: Credit card on a secure server:
uk: Кредитна картка на захищений сервер:

en: Credit card/eCheck
uk: Кредитна картка/eCheck

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
uk: Переспрямування на 2Checkout для сплати кредитною карткою або eCheck.

en: Select your payment type:
uk: Оберіть тип оплати:

en: Online check
uk: Онлайн-перевірка

en: Your 2Checkout vendor account number.
uk: Ваш номер аккаунта в 2Checkout

en: Secret word for order verification
uk: Секретне слово для перевірки замовлення

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
uk: Секретне слово, вказане в налаштуваннях зовнішнього вигляду аккаунта 2Checkout

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
uk: Увімкнення демонстраційного режиму, що дозволяє виконати тестову обробку замовлень.

en: Language preference
uk: Мовні вподобання

en: Adjust language on 2Checkout pages.
uk: Налаштування мови сторінок 2Checkout.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
uk: Дайте клієнтам можливість вибрати спосіб оплати: за допомогою кредитної карти або інтернет-чека.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
uk: Показувати іконку кредитної карти збоку від назви методу платежу

en: 2Checkout.com checkout type
uk: Тип оформлення 2Checkout.com

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
uk: Оформлення на одній сторінці діє тільки для магазинів, що торгують нематеріальними товарами, і використовують платежі по кредитних картках.

en: Multi-page checkout
uk: Оформлення на декількох сторінках

en: Single page checkout
uk: Оформлення на одній сторінці

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
uk: Була спроба неперевіреного завершення від 2Checkout для цього замовлення.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
uk: Сплачено за допомогою: !type, номер замовлення 2Checkout.com: !order.

en: credit card
uk: кредитна картка

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
uk: Ваше замовлення буде оброблене щойно буде виконаний взаємозалік платежів на 2Checkout.com.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
uk: Платіж через !type очікує на підтвердження у 2Checkout.com.

en: Enable to process payments using 2Checkout.com.
uk: Дозволяє провести платежі через 2Checkout.com.

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
uk: Обробити платежі кредитною карткою за допомогою служби AIM на Authorize.net.

en: API Login ID and Transaction Key
uk: API Login ID і Transaction Key

en: Transaction Key
uk: Ключ транзакції

en: AIM settings
uk: Налаштування AIM

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
uk: Ці настроювання ставляться до способу платежу Authorize.Net AIM для несправжніх операцій карти.

en: Live transactions in a live account
uk: Живі операції в живому обліковому записі

en: Test transactions in a live account
uk: Тестові операції в живому обліковому записі

en: Developer test account transactions
uk: Операції в тестовому обліковому записі розроблювача

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
uk: Попросити Authorize.net надіслати клієнтові електронне повідомлення, засноване на ваших настроюваннях облікового запису.

en: ARB settings
uk: Настроювання ARB

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
uk: Ці настроювання ставляться до Automated Recurring Billing service Authorize.Net

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
uk: Вказуйте режим розробника лише якщо ви входите через свій обліковий запис на https://test.authorize.net.<br />Коли будете готові до обробку справжніх періодичних платежів перейдіть до режиму експлуатації.

en: Developer test
uk: Тест розроблювача

en: MD5 Hash
uk: MD5-Геш

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
uk: <b>Примітка:</b> Перед цим настроюванням ви повинні настроїти шифрування  кредитної карти<br />Уведіть тут те ж значення, що й у настроюваннях вашої обліковому запису Auth.Net.

en: Log reported ARB payments in watchdog.
uk: Записувати підтверджені платежі ARB у журнал.

en: Make sure you have set your Silent POST URL in Authorize.Net to @url.
uk: Переконайтеся, що ви задали Silent POST URL в Authorize.Net у вигляді @url

en: CIM settings
uk: Налаштування CIM

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
uk: Ці параметри відносяться до служби управління інформацією клієнтів (CIM) Authorize.Net.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
uk: Для безпечного зберігання даних кредитних карток в подальших використаннях завжди створюйте профіль CIM.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
uk: На Authorize.Net успішно створено новий профіль покупця.

en: Authorize.Net: Creating CIM profile failed.<br />@error - @text
uk: Authorize.Net: Не вдалося створити CIM-профіль.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
uk: Authorize.Net: CIM-профіль створено - @id

en: Order @order taking place at @date
uk: Замовлення @order мало місце @date

en: cURL error: @error
uk: Помилка cURL: @error

en: Credit card payment declined: @message
uk: Платіж кредитною карткою відмовлено: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
uk: Тип: @type<br />ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
uk: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Сума: @amount<br />Відповідь AVS: @avs

en: ACCEPTED
uk: ПРИЙНЯТЕ

en: REJECTED
uk: ВІДХИЛЕНО

en: CVV match: @cvv
uk: Збіг CVV: @cvv

en: Invalid ARB payment notification received.
uk: Отримано хибне сповіщення про оплату на ARB.

en: Order @order_id
uk: Замовлення № @order_id

en: Order @order_id - @sku
uk: Замовлення @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
uk: Authorize.Net: Оновлення підписки @subscription_id не вдалося.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
uk: Authorize.Net: Підписка @subscription_id оновлена.

en: Subscription ID: @subscription_id
uk: ID підписки: @subscription_id

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
uk: Не вдалося обновити підписку. Більш докладно див. адміністративні примітки до замовлення.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
uk: Ви впевнені, що хочете відмінити дану підписку?

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
uk: Ви впевнені, що хочете відмінити цей платіж?

en: Address (Street) matches, ZIP does not
uk: Адреса (Вулиця) збігається, індекс - ні

en: Address information not provided for AVS check
uk: Відомості про адресу не надані для перевірки AVS

en: AVS error
uk: Помилка AVS

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
uk: Банк-емітент картки поза США

en: No Match on Address (Street) or ZIP
uk: Не збігається ані адреса (вулиця), ані індекс.

en: AVS not applicable for this transaction
uk: AVS не застосовне для даної трансакції

en: Retry – System unavailable or timed out
uk: Повтор - система недоступна або минув час очікування

en: Service not supported by issuer
uk: Служба не підтримується емітентом

en: Address information is unavailable
uk: Відомості про адресу недоступна

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
uk: Дев'ятизначний індекс збігається, адреса (вулиця) - ні

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
uk: Дев'ятизначний індекс і адреса (вулиця) збігається

en: Address (Street) and five digit ZIP match
uk: П'ятизначний індекс і адреса (вулиця) збігається

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
uk: П'ятизначний індекс збігається, адреса (вулиця) - ні.

en: No Match
uk: Не збігається

en: Not Processed
uk: Не оброблений

en: Should have been present
uk: Мав бути присутній

en: Issuer unable to process request
uk: Емітент не здатний обробити запит

en: Authorization and capture
uk: Уповноваження і списання

en: Authorization only
uk: Тільки уповноваження

en: Prior authorization capture
uk: Списання з попереднім уповноваженням

en: Capture only
uk: Тільки списання

en: Void
uk: Порожньо

en: Process payments using Authorize.net. Supports AIM and ARB.
uk: Проводить платежі через Authorize.net. Підтримує AIM і ARB.

en: CVV information
uk: Інформація CVV

en: Credit card terminal: Order @order_id
uk: Термінал кредитної картки: Замовлення @order_id

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
uk: Для захисту наших клієнтів від крадіжки особистих даних дані кредитної картки стираються, коли браузер оновлює сторінку перевірки замовлення. Будь ласка, введіть дані картки і повторно надішліть форму.

en: Authorize and capture immediately
uk: Уповноважити і списати негайно

en: Default credit transaction type
uk: Базовий тип кредитної трансакції

en: Only available transaction types are listed. The default will be used unless an administrator chooses otherwise through the terminal.
uk: Перелічені лише доступні типи трансакцій. Якщо адміністратор не обрав інший через термінал, буде використовуватись базовий.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
uk: Дані про кредитну картку шифруються під час оформлення замовлення для забезпечення максимальної безпеки.

en: Credit card debug mode
uk: Режим налагодження кредитних карт

en: Credit card:
uk: Кредитна картка:

en: Pay by credit card.
uk: Оплатити кредитною карткою.

en: (Last 4)
uk: (Останні 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
uk: Введіть ім’я власника як воно наведено на картці.

en: You have entered an invalid credit card number.
uk: Ви ввели неправильний номер кредитної картки.

en: The start date you entered is invalid.
uk: Введена вами дата початку є неприпустимою.

en: The credit card you entered has expired.
uk: Ви ввели картку з завершеним терміном дії.

en: The issue number you entered is invalid.
uk: Ви ввели неприпустимий номер картки.

en: You have entered an invalid CVV number.
uk: Ви ввели неприпустимий номер CVV.

en: You must enter the issuing bank for that card.
uk: Введіть банк, що випустив картку.

en: Card Owner
uk: Власник карти

en: Issue Number
uk: Номер картки

en: Issuing Bank
uk: Банк-емітент

en: View card details.
uk: Переглянути інформацію про картку.

en: Card Type:
uk: Тип карти:

en: Card Owner:
uk: Власник карти:

en: Card Number:
uk: Номер карти:

en: Start Date:
uk: Дата початку:

en: Expiration:
uk: Дата закінчення дії картки:

en: Issue Number:
uk: Номер емітента:

en: Issuing Bank:
uk: Банк-емітент:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
uk: Для зміни цих налаштувань необхідно мати досуп до <b>адміністрування кредитних карток</b>.

en: Credit card data security
uk: Захист даних кредитної карти

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
uk: Ви відповідальні за безпеку на сайті, у тому числі за захист номерів кредитних карт. Ви повинні знати, що вибір деяких настроювань у цьому розділі може привести до зменшення захисту даних кредитних карт на вашім сайті й збільшити вашу відповідальність за  відшкодування збитків у випадку шахрайства.

en: Card number encryption key filepath
uk: Ключ шифрування номера карти

en: Not configured, see below.
uk: Не встановлений, див. нижче.

en: Operate in credit card debug mode.
uk: Працювати в режимі налагодження кредитної карти.

en: Checkout workflow
uk: Етапи оформлення

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
uk: Ці настроювання міняють спосіб збору даних кредитної карти й використовуються в час оформлення.

en: Validate credit card numbers at checkout.
uk: Перевіряти правильність номерів кредитних карт при оформленні.

en: Invalid card numbers will show an error message to the user so they can correct it.<br />This feature is recommended unless you are in debug mode.
uk: При введенні недійсного номера карти користувачеві буде видаватися повідомлення про помилку, і він зможе виправити його. <br />Ця функція рекомендується тільки якщо ви не працюєте в режимі налагодження.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
uk: Пробувати провести платіж по кредитній карті при оформленні.

en: Failed attempts will prevent checkout completion and display the error message from above.<br />This box must be checked to process customer credit cards if you are not in debug mode.
uk: При невдалих спробах з'явиться повідомлення про помилку, оформлення не завершиться. <br />Цей блок може застосовуватися, тільки якщо ви не працюєте в режимі налагодження.

en: Debug mode data clearing
uk: Видалення даних у режимі налагодження

en: Order status
uk: Статус замовлення

en: Unit of time
uk: Одиниця часу

en: Credit card fields
uk: Поля кредитної карти

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
uk: Вкажіть, яку інформацію запитувати у покупців окрім номера картки.

en: Enable CVV text field on checkout form.
uk: Увімкнути у формі оформлення текстове поле CVV.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
uk: CVV - додатковий засіб захисту кредитних карток. В картах Visa, Mastercard та Discover він являє собою 3-значний номер, в картках AmEx - 4-значний. Увімкніть цю функцію, якщо процесор кредитної картки або платіжний центр вимагає цю інформацію.

en: Enable card owner text field on checkout form.
uk: Увімкнути у формі оформлення текстове поле власника карти.

en: Enable card start date on checkout form.
uk: Включити початкову дату карти у формі оформлення.

en: Enable card issue number text field on checkout form.
uk: Включити текстове поле номера випуску карти у формі оформлення.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
uk: Включити текстове поле банку, що видав карту, у формі оформлення.

en: Enable card type selection on checkout form.
uk: Увімкнути у формі оформлення вибір типу карти.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
uk: Якщо включене, укажіть у текстовій області нижче, які пункти карти внести в обране поле.

en: Card type select box options
uk: Блок вибору типів кредитних карт

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
uk: Уведіть один тип карти в рядку. Ці поля будуть внесені в блок вибору типу карти, якщо він включений.

en: Accepted card types (for validation)
uk: Прийнятні типи карток (для перевірки)

en: Use the checkboxes to specify which card types you accept for payment. Selected card types will show their icons in the payment method selection list and be used for card number validation.
uk: Відзначте прийнятні типи карт оплати прапорцями. Іконки обраних типів карт з'являться в списку вибору способу платежу й будуть використовуватися для перевірки номера карти.

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
uk: Тут ви можете змінити повідомлення для покупців, що користуються кредитними картами.

en: Credit card payment policy
uk: Політика оплати по кредитних картах

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
uk: Інструкції для клієнтів перебувають на сторінці оформлення перед полями  кредитної карти.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
uk: Ваша інформація про рахунок повинна відповідати адресі виставляння рахунку для  кредитної карти, інакше ми не зможемо прийняти платіж.

en: Card processing failure message
uk: Повідомлення про помилку обробки карти

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
uk: Повідомлення про помилку, відображуване користувачам, під час невдалого платежу.

en: You have specified a non-existent directory.
uk: Ви вказали каталог, якого не існує.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
uk: Запис до каталогу неможливий, перевірте права доступу до каталогу.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
uk: Читання з каталогу неможливо, перевірте права доступу до каталогу.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
uk: Згенеровано ключ шифрування кредитної картки. Дані карти тепер будуть зашифровані.

en: Card type
uk: Тип картки

en: Card owner
uk: Власник картки

en: Card number
uk: Номер картки

en: Start Month
uk: Місяць випуску

en: Start Year
uk: Рік випуску

en: Expiration Month
uk: Місяць закінчення дії

en: Expiration Year
uk: Рік закінчення дії

en: Issuing bank
uk: Банк-емітент

en: (if present)
uk: (за наявності)

en: Expiration Date:
uk: Дата закінчення дії:

en: What's the CVV?
uk: Що таке CVV?

en: Process card
uk: Обробка картки

en: What is the CVV?
uk: Що таке CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
uk: CVV - Card Verification Value. Це число використовується як особливість безпеки, щоб захистити Вас від шахрайства кредитної карти. Виявлення числа на Вашій платі є дуже простим процесом.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
uk: CVV для цих карт знаходиться на зворотному боці карти. Це останні три цифри з правого боку смужки для підпису.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
uk: CVV на картках American Express знаходиться на передній частині картки. Це номер з 4-х цифр, надрукований маленькими символами з правого боку над номером кредитної картки.

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
uk: Використовуйте цей термінал для обробки платежів за кредитними картками через шлюз.

en: Order total: @total
uk: Сума замовлення: @total

en: Balance: @balance
uk: Баланс: @balance

en: Charge Amount
uk: Сума стягнення

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
uk: Для обробки із зазначеними реквізитами картки використовуйте доступні в цьому наборі полів кнопки.

en: Charge amount
uk: Сума стягнення

en: Authorize amount only
uk: Уповноважити лише суму

en: Set a reference only
uk: Встановити тільки посилання

en: Credit amount to this card
uk: Кредитна сума для цієї картки

en: @auth_id - @date - @amount authorized
uk: @auth_id - @date - @amount уповноважено

en: Prior authorizations
uk: Попередні уповноваження

en: Select authorization
uk: Виберіть спосіб уповноваження

en: Capture amount to this authorization
uk: Списати суму до цього уповноваження

en: Void authorization
uk: Порожнє уповноваження

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
uk: @ref_id - @date - (Останні 4) @card

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
uk: Кредитна карта була успішно оброблений. Докладна інформація в коментарі адміністратора.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
uk: Під час обробки кредитної картки сталася помилка. Докладна інформація в коментарі адміністратора.

en: administer credit cards
uk: управляти кредитними картами

en: Receive credit card payments through checkout.
uk: Ухвалює платежі по кредитній карті при оформленні.

en: Payment server
uk: Платіжний сервер

en: CyberSource server used when processing payments.
uk: При проведенні платежів використовується сервер CyberSource.

en: You must ensure your CyberSource account and web server are able to use the service you select.<br />Silent Order POST requires cURL support and a modified <a href="!url">HOP.php</a>.<br />The SOAP Toolkit API requires the SOAP and DOM extensions for PHP.
uk: Необхідно впевнитись, що обліковий запис CyberSource і веб-сервер здатні використовувати обрану вами службу.<br />Silent Order POST вимагає підтримки cURL та зміненого <a href="!url">HOP.php</a>.<br />SOAP Toolkit API вимагає розширень SOAP та DOM для PHP.

en: Ensure address verification
uk: Забезпечення перевірки адреси

en: Process transaction only if address passes verification.
uk: Проводити операцію тільки якщо адреса пройшла перевірку.

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
uk: Проводити операцію, не дивлячись на результати перевірки адреси.

en: SOAP Toolkit API settings
uk: Настроювання SOAP Toolkit API

en: Create a CyberSource Basic Profile for every new credit card order processed.
uk: Створювати CyberSource Basic Profile для кожного нового замовлення з кредитною карткою.

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
uk: Дозволити обчислення податків через службу податків CyberSource.

en: Tax calculation "Ship from" address
uk: Адреса "Ship from" для розрахунку податку

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
uk: Ця адреса буде використаня при обчисленні податків із службою податків CyberSource.

en: Enter the 2 letter abbreviation of your state or province.
uk: Введіть абревіатуру з 2-х літер вашого області/району

en: ZIP/Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Enter the 2 letter ISO 3166-1 code; consult Wikipedia if you don't know yours.
uk: Введіть 2-літерний код  ISO 3166-1; зверніться до Вікіпедії, якщо не знаєте свій код.

en: The credit card type did not pass validation.
uk: Кредитна картка не пройшла перевірку

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
uk: <b>Кредитна картка !type:</b> !amount<br /><b>Рішення: @decision</b><br /><b>Причина:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
uk: !id<br />!decision, Причина: !reason

en: No response returned from CyberSource.
uk: Немає відповіді від CyberSource.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
uk: Неможливо зв'язатися з CyberSource через SOAP.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
uk: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Рішення: @decision</b><br /><b>Причина:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
uk: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Причина: !reason

en: Successful transaction.
uk: Транзакція успішна

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
uk: <b>Помилка:</b> Загальна системна помилка<br /><b>Можливі дії:</b> Почекайте кілька хвилин і повторите запит.

en: System unavailable.
uk: Система недоступна.

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
uk: Банк-емітент США не підтримує AVS.

en: Continue with checkout to complete payment.
uk: Для виконання платежу продовжіть оформлення

en: Select a payment method from the following options.
uk: Оберіть спосіб оплати з наведених нижче.

en: Paying by
uk: Спосіб оплати

en: Show the order total preview on the payment pane.
uk: Показати попередній перегляд повного замовлення  на панелі оплати.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
uk: Оформлення замовлення не може бути завершене без увімкнених способів оплати. Зв'яжіться з адміністрацією для вирішення проблеми.

en: Method: @payment_method
uk: Спосіб: @payment_method

en: Modify 'Payment info'
uk: Модифікувати 'Платіжну інформацію'

en: None available
uk: Недоступно

en: Update order status on full payment
uk: Оновити статус замовлення при повній оплаті

en: Update order status upon checkout completion with full payment
uk: Обновити статус замовлення після оформлення замовлення з повною оплатою

en: A payment gets entered for an order
uk: Отриманий платіж за замовлення

en: Check the order balance
uk: Перевірити баланс замовлення

en: Balance is less than !zero.
uk: Баланс менше !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
uk: Баланс менше або рівний !zero.

en: Balance is equal to !zero.
uk: Баланс дорівнює !zero.

en: Balance is greater than !zero.
uk: Баланс більше !zero.

en: Balance comparison type
uk: Тип порівняння балансу

en: Credit card charge failed.
uk: Зняття грошей із кредитної карти не вдалося.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
uk: Сума знята із кредитної карти, код дозволу: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
uk: Платіж за допомогою кредитної карти проведений успішно.

en: Configure the payment settings.
uk: Сконфігурувати налаштування оплати

en: View the payment settings.
uk: Переглянути налаштування оплати

en: Edit the payment settings.
uk: Редагувати налаштування оплати

en: Edit the basic payment settings.
uk: Редагувати основні налаштування оплати

en: Edit the payment method settings.
uk: Редагувати налаштування способу оплати

en: Payment gateways
uk: Шлюзи оплати

en: Edit the payment gateway settings.
uk: Редагувати налаштування платіжного шлюзу

en: Return order totals
uk: Повертає суму замовлення

en: Add the payment details to the checkout pane.
uk: Додавати деталі оплати на панель оформлення замовлення.

en: Add the payment details to the order pane.
uk: Додавати деталі оплати на панель замовлення.

en: Select payment gateway
uk: Оберіть платіжний шлюз

en: Delete payment?
uk: Видалити оплату?

en: The payment method of the order.
uk: Спосіб оплати замовлення.

en: The payment balance of the order
uk: Баланс оплати замовлення.

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
uk: Виберіть спосіб оплати із включених платіжних модулів.

en: !method settings
uk: Налаштування способу: !method

en: No payment methods founds.
uk: Способи оплати не знайдено.

en: This gateway supports the following payment methods:
uk: Даний платіжний центр підтримує наступні способи оплати:

en: Enable this payment gateway for use.
uk: Увімкнути використання цього платіжного центру.

en: Order total preview:
uk: Перегляд суми замовлення:

en: Payment entered.
uk: Платіж уведений.

en: An error loading the payment information occurred.
uk: Під час завантаження інформації про платіж сталася помилка.

en: Payment information:
uk: Інформація про платіж:

en: @method payment of @amount received on @date.
uk: Платіж способом @method на суму @amount отримано @date.

en: Are you sure you want to delete this payment?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей платіж?

en: Payment deleted.
uk: Платіж видалений.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
uk: Будь ласка виберіть платіжний центр для використання для даного платежу.

en: Use gateway
uk: Використовувати платіжний центр

en: You are not able to process %type payments.
uk: Ви не можете робити платежі %type.

en: An error has occurred with your payment gateway.  The charge function could not be found.
uk: У роботі платіжного центру виникла помилка. Функція зняття грошей не знайдена.

en: view payments
uk: переглянути оплати

en: manual payments
uk: ручні оплати

en: delete payments
uk: видалити оплати

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
uk: Додає платіжний центр для кредитних карт, який симулює успішний платіж для тестування оформлення замовлення.

en: Receive Check
uk: Прийняти Чек

en: Check or money order
uk: Чек або грошовий переказ

en: Cash on delivery
uk: Післяплата готівкою

en: Pay cash on delivery on pick-up.
uk: Оплата готівкою після доставки до перевізника.

en: A generic payment method type.
uk: Загальний спосіб оплати.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
uk: Повна оплата очікується після доставки або до отримання.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
uk: Замовлення, сума яких перевищує !number <b>не можуть</b> використовувати післяплату.

en: Delivery Date
uk: Дата доставки

en: Desired delivery date:
uk: Бажана дата доставки:

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
uk: Загальна сума замовлення перевершує максимально припустиму для післяплати.  Будь ласка, поверніться назад і виберіть інший спосіб оплати.

en: Maximum order total eligible for COD
uk: Максимальна дозволена сума замовлення для COD

en: Set to 0 for no maximum order limit.
uk: Для необмеженої суми замовлення введіть 0.

en: Let customers enter a desired delivery date.
uk: Дозволити клієнтам увести бажану дату доставки.

en: Enter a desired delivery date:
uk: Введіть бажану дату доставки:

en: Checks should be made out to:
uk: Чеки повинні бути зроблені, щоб:

en: Mail to
uk: Відправлення

en: Clear Date:
uk: Дата взаємозаліку:

en: Check received
uk: Чек прийнятий

en: Expected clear date:
uk: Очікувана дата взаємозаліку:

en: Direct checks to a person or department.
uk: Пряма перевірка особи або організації.

en: Check payment policy
uk: Правила оплати чеком

en: Instructions for customers on the checkout page.
uk: Вказівки для клієнтів на сторінці оформлення замовлення.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
uk: Особисті та ділові чеки будуть проведені протягом 10 робочих днів, щоб переконатися у взаємозаліку платежів до відправлення замовлення.

en: Any notes about the check, like type or check number.
uk: Будь-які примітки до чека, наприклад тип або номер чека.

en: Expected clear date
uk: Очікувана дата взаємозаліку

en: Receive check
uk: Прийняти чек

en: Use the form to enter the check into the payments system and set the expected clear date.
uk: Використовуйте форму для вводу чеку в платіжну систему і встановлення очікуваної дати взаємозаліку.

en: Order balance:
uk: Баланс замовлення:

en: The amount must be a number.
uk: Сума повинна бути числом.

en: Check received, expected clear date of @date.
uk: Чек отриманий, очікувана дата взаємозаліку @date.

en: Provides the check/money order, COD, and 'other' payment methods.
uk: Надає способи оплати чеком/готівкою, оплата післяплатою й інші.

en: Review order
uk: Перевірка замовлення

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
uk: Транзакції проходять тільки в одній з перерахованих валют.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
uk: Активувати форму вибору доставки на сторінці Перегляду платежу.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
uk: Активувати блок назви компанії на сторінці Перегляду платежу.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
uk: Активувати блок номера контактного телефону на сторінці Перегляду платежу.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
uk: Активувати текстовий блок коментарів на сторінці Перегляду платежу.

en: API username
uk: Ім'я користувача API

en: API password
uk: Пароль API

en: <b>Address:</b> @avscode
uk: <b>Адреса:</b> @avscode

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
uk: Адреса електронної пошти в обліковому записі PayPal, з якої здійснюється платіж.

en: PayPal server
uk: Сервер PayPal

en: Payment action
uk: Операція платежу

en: Complete sale
uk: Завершення продажу

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
uk: Ви повинні вказати в окремому рядку, якщо у вас є  які-небудь знижки або комісії крім доставки й податків.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
uk: Відправити деталізоване замовлення з інформацією й описом по кожному товару.

en: Prompt customer to include a shipping address.
uk: Нагадувати клієнтові вказати адреса доставки.

en: Require customer to provide a shipping address.
uk: Вимагати надання адреси доставки.

en: Works best with the first option above.
uk: Найкраще працює з першим варіантом вище.

en: Sent address selection
uk: Вибір відправлення адреси

en: The authorization has failed and cannot be captured.
uk: Не вдалося виконати уповноваження і неможливо провести списання

en: PayPal has reversed a payment!
uk: PayPal скасував платіж!

en: The authorization has been voided.
uk: Уповноваження було порожнім.

en: IPN transaction failed verification.
uk: IPN-транзакція не пройшла перевірки.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
uk: Ваше замовлення майже готово. Будь ласка, заповніть наведені деталі та натисніть 'Продовжити оформлення' щоб завершити покупку.

en: Calculate shipping
uk: Розрахунки вартості доставки

en: Click to refresh shipping options
uk: Клацніть для відновлення параметрів доставки

en: Leave blank if shipping to a residence.
uk: Залиште незаповненими у випадку доставки до будинку

en: Order comments
uk: Коментарі до замовлення

en: Special instructions or notes regarding your order.
uk: Особливі вказівки або уточнення, пов'язані з вашим замовленням.

en: Continue checkout
uk: Продовжити оформлення

en: You must calculate and select a shipping option.
uk: Ви повинні вибрати спосіб доставки й розрахувати вартість.

en: Error calculating shipping
uk: Помилка розрахунків доставки

en: Address matched; postal code did not
uk: Адреса збігається; поштовий індекс - ні

en: Address and postal code matched
uk: Адреса і поштовий індекс збігається

en: Postal code matched; address did not
uk: Поштовий індекс збігається; адреса - ні

en: Service not supported
uk: Сервіс не підтримується

en: An unknown error occurred.
uk: Виникла невідома помилка.

en: Matched
uk: Збігається

en: No match
uk: Немає збігів

en: Service not available
uk: Сервіс недоступний

en: Unkown error
uk: Невідома помилка

en: Not processed
uk: Не оброблено

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
uk: Очікує на зняття вами коштів згідно налаштувань уповноваження.

en: eCheck has not yet cleared.
uk: Взаємозалік для eCheck ще не виконаний.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
uk: Ваша електронна пошта не зареєстрована або не підтверджена.

en: Flat rate
uk: Стандартна ставка

en: Edit flat rate method
uk: Редагувати фіксовану ставку

en: Flat shipping rates
uk: Доставка з фіксованими ставками

en: Default rate: %price
uk: Базовий тариф: %price

en: Shipping quote via @method
uk: Отримати вартість доставки за допомогою способа @method

en: Base rate
uk: Базовий тариф

en: Default product rate
uk: Базовий тариф товару

en: Add a new flat rate shipping method.
uk: Додати новий метод доставки з фіксованою ставкою.

en: Shipping method title
uk: Назва способу доставки

en: The name shown to distinguish it from other flatrate methods.
uk: Назва що відрізняє доставку від інших доставок з фіксованою ставкою.

en: Line item label
uk: Мітка позиції обліку

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
uk: Назва що відображається для клієнтів коли вони обирають спосіб доставки при розрахунку.

en: The starting price for shipping costs.
uk: Початкова ціна для вартості перевезення.

en: Default product shipping rate
uk: Базовий тариф доставки одиниці товару

en: The base rate must be a numeric amount.
uk: Базовий тариф має бути числом.

en: The product rate must be a numeric amount.
uk: Тариф товару має бути числом.

en: Do you want to delete this shipping method?
uk: Ви бажаєте видалити цей спосіб доставки?

en: Flatrate
uk: Фіксована ставка

en: Shipping quote settings
uk: Налаштування вартості доставки

en: Configure the shipping quote settings.
uk: Сконфігурувати налаштування вартості доставки

en: View general shipping quote settings.
uk: Переглянути загальні налаштування вартості доставки.

en: Quote methods
uk: Способи доставки

en: Shipping settings
uk: Налаштування доставки

en: Default product pickup address
uk: Базова адреса відвантаження

en: Default product shipping type
uk: Базовий тип доставки товару

en: Getting shipping quote via !method
uk: Розрахувати вартість доставки за допомогою способа !method

en: Quote method
uk: Спосіб доставки

en: Order has a product of a particular shipping type
uk: Замовлення має товари зі специфічним способом доставки

en: Order: Product
uk: Замовлення: Товар

en: Order has a shipping quote from a particular method
uk: Замовлення має товари зі специфічним способом доставки

en: Order: Shipping Quote
uk: Замовлення: Вартість доставки

en: Shipping quote method
uk: Спосіб вартості доставки

en: Shipping quotes
uk: Вартість доставки

en: Calculate shipping cost
uk: Розрахунок вартості доставки

en: Extra information necessary to ship.
uk: Для доставки потрібно додаткова інформація.

en: Shipping quote
uk: Вартість доставки

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
uk: Отримати вартість доставки для замовлення з модуля доставки.

en: Small package
uk: Маленький пакунок

en: Quote settings
uk: Налаштування вартості

en: Quote errors are submitted to watchdog.
uk: Помилки вартості записані до вочдогу.

en: Quote errors are not submitted to watchdog.
uk: Помилки вартості не записані до вочдогу.

en: Debugging information is displayed to administrators when quotes are generated.
uk: Інформація про зневадження відображується адміністраторам під час генерації вартості.

en: Debugging information is not displayed to administrators when quotes are generated.
uk: Інформація про зневадження не відображується адміністраторам під час генерації вартості.

en: @method is enabled.
uk: @method ввімкнуто.

en: Log errors during checkout to watchdog
uk: Записувати помилки під час оформлення до вочдогу

en: Display debug information to administrators.
uk: Відображати інформацію про зневадження адміністраторам.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
uk: Запобігати завершенню оформлення якщо не обрано спосіб доставки.

en: Shipping quote pane description
uk: Опис панелі тарифу доставки

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
uk: Тариф доставки розраховується автоматично під час введення вами адреси та може бути оновлен вручну натисканням цієї кнопки.

en: Shipping quote error message
uk: Повідомлення про помилку тарифу доставки

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
uk: Ми не можемо прорахувати тариф доставки. Будь ласка, перевірте введену інформацію та спробуйте знов.
    Якщо це не допоможе, будь ласка передзвоніть нам і ми допоможемо вам завершити замовлення.

en: Default pickup address
uk: Базова адреса відвантаження

en: At least one shipping quote method must be enabled.
uk: Повинен бути активований хоча б один спосіб оцінки вартості доставки.

en: Calculate
uk: Обчислити

en: Receiving quotes:
uk: Приймання оцінок:

en: Estimated shipping cost:
uk: Кінцева вартість доставки

en: Click to calculate shipping
uk: Розрахувати вартість доставки

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery address and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call @phone to complete your order.
uk: Ми не можемо розрахувати вартість доставки. Будь ласка, перевірте введену інформацію та спробуйте знов.
    Якщо це не допоможе, будь ласка передзвоніть нам за телефоном @phone і ми допоможемо вам завершити замовлення.

en: You must select a shipping option before continuing.
uk: Щоб продовжити оформлення необхідно обрати параметри доставки.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
uk: Обрані неприпустимі параметри. Для продовження переобчисліть вартість доставки.

en: Get shipping quotes
uk: Отримати вартість доставки

en: Apply to order
uk: Застосувати до замовлення

en: configure quotes
uk: налаштовувати вартість

en: Shipping Quotes
uk: Оцінки Вартості Доставки

en: Retrieve and display quotes for shipping products.
uk: Обчислення й відображення оцінок вартості доставки для товарів.

en: Tracking numbers
uk: Відстежувані номери

en: Display tracking numbers of shipped packages.
uk: Показати номери відстежування доставлених пакунків.

en: Shipping Label
uk: Мітка Відправлення

en: Sep.
uk: Вер

en: Make packages
uk: Створити пакунки

en: Create one package
uk: Створити один пакунок

en: Packages should have at least one product in them.
uk: Пакунок повинен містити хоча б один товар.

en: Package %id:
uk: Пакунок  %id:

en: Contents:
uk: Вміст:

en: Package type:
uk: Тип пакунку:

en: Dimensions:
uk: Розміри:

en: Insured value:
uk: Страхова вартість:

en: Tracking number:
uk: Відстежуваний номер:

en: Label:
uk: Ярлик:

en: Pickup Address:
uk: Адреса вивозу:

en: Delivery Address:
uk: Адреса доставки:

en: Schedule:
uk: Розклад:

en: Ship date:
uk: Дата відвантаження:

en: Expected delivery:
uk: Очікувана доставка:

en: Shipment Details:
uk: Деталі відвантаження:

en: Carrier:
uk: Перевізник:

en: Tracking Number:
uk: номер, Що Відслідковується:

en: Services:
uk: Служби:

en: Cost:
uk: Ціна:

en: Package @id
uk: Пакунок @id

en: Physical dimensions of the packaged product.
uk: Фізичні розміри упакованого товару

en: Units of measurement
uk: Одиниці вимірювання

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Declared value
uk: Декларована вартість

en: Shipment data
uk: Дата відвантаження

en: Carrier
uk: Перевізник

en: Shipment options
uk: Параметри відвантаження

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
uk: Коротки примітки щодо доставки, наприклад район, час доставки тощо.

en: Expected delivery
uk: Очікувана доставка

en: Shipping cost
uk: Вартість доставки

en: Save shipment
uk: Зберегти відгрузку

en: Package @id has been deleted.
uk: Пакунок @id видалено.

en: Origin address
uk: Вихідна адреса:

en: Saved Addresses
uk: Збережені адреси

en: fulfill orders
uk: Виконання замовлень

en: Gets products ready for physical shipment.
uk: Дозволяє підготувати товари для фізичного відправлення.

en: UPS shipment
uk: UPS відгрузка

en: UPS product description
uk: Опис товару UPS

en: Shipping quote from UPS
uk: Вартість доставки від UPS

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
uk: Щоб отримати доступ до UPS Online Tools потрібна додаткова інформація . Буди ласка, уведьть її <a href="!url">тут</a>.

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
uk: 6-значний номер вашого облікового запису вантажовідправника в UPS.

en: UPS.com user ID
uk: ID користувача на UPS.com

en: Quotes and shipments requested in Testing mode will not be picked up or charged to your account.
uk: Розцінки й товари, запитувані в режимі перевірки, не будуть ухвалюватися або нараховуватися на ваш рахунок.

en: UPS services
uk: Служби UPS

en: UPS Customer classification
uk: Класифікація клієнтів UPS

en: Wholesale
uk: Оптовий

en: Occasional
uk: Випадковий

en: Retail
uk: Роздрібна торгівля

en: Negotiated rates
uk: Договірні ставки

en: Is your UPS account receiving negotiated rates on shipments?
uk: чи Одержує Ваш обліковий запис в UPS договірні тарифні ставки на відвантаження?

en: Assume UPS shipping quotes will be delivered to
uk: Доставка через UPS буде здійснюватися в

en: Business locations
uk: Ділові квартали

en: Residential locations (extra fees)
uk: Житлові квартали (додаткова плата)

en: Markup type
uk: Спосіб націнки

en: Multiplier (×)
uk: Коефіцієнт (×)

en: Addition (!currency)
uk: Надбавка (!currency)

en: Shipping rate markup
uk: Націнка на перевезення

en: Markup shipping rate quote by currency amount, percentage, or multiplier.
uk: Націнка до вартості перевезення по сумі, відсотку або коефіцієнті.

en: Product packages
uk: Упакування товару

en: Each in its own package
uk: Кожний в окремім упакуванні

en: All in one
uk: Усе в одному

en: System of measurement
uk: Система вимірів

en: British
uk: Британська

en: Choose the standard system of measurement for your country.
uk: Оберіть стандарт системи вимірів для вашої країни.

en: Password field is required.
uk: Поле "Пароль" є обов'язковим.

en: Physical dimensions of the package.
uk: Фізичні розміри пакунку.

en: Total Charges
uk: Усього стягнуто

en: Ship from:
uk: Доставити з:

en: (@severity error @code) @description
uk: (@severity помилка @code) @description

en: Could not find or create the directory "ups_labels" in the file system path.
uk: Неможливо знайти чи створити каталог "ups_labels" за шляхом системних файлів.

en: Integration of UPS Rates and Services Selection and Shipping Online Tools with Drupal. See www.ups.com for details.
uk: Об'єднання UPS Rates and Services Selection і Shipping Online Tools в Drupal. Подробиці див. на www.ups.com.

en: USPS product description
uk: Опис товару USPS

en: Shipping quote from USPS
uk: Вартість доставки від USPS

en: Shipping quote from USPS Intl.
uk: Вартість доставки від USPS Intl.

en: USPS user ID
uk: ID користувача в USPS

en: Markup shipping rate quote by dollar amount, percentage, or multiplier.
uk: Націнка до вартості перевезення по сумі в доларах, відсотку або коефіцієнту.

en: Flat rate box
uk: Позначка фіксованої ставки

en: Rectangular
uk: Прямокутна

en: Non-rectangular
uk: Непрямокутна

en: Integration of USPS Rate Calculator and Mail Service Standards Web Tools with Ubercart.
uk: Об'єднання USPS Rate Calculator і Mail Service Standards Web Tools в Ubercart.

en: Weight quote
uk: Розцінки ваги

en: Weight rate per product
uk: Таріфи на вагу для товару

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
uk: Призначає тариф доставки для товарів на основі на ваги.

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
uk: Додайте атрибути до цьго товару використовуючи <a href="!url">форму додавання атрибутів</a>. Потім ви зможете скорегувати налаштування для ціх атрибутів на цій сторінці та налаштувати іх параметри скориставшись закладкою <em>Параметри</em> .

en: Add attributes to the product class using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
uk: Додайте атрибути до класу використовуючи <a href="!url">форму додавання атрибутів</a>. Потім ви зможете скорегувати налаштування для ціх атрибутів на цій сторінці та налаштувати іх параметри скориставшись закладкою <em>Параметри</em> .

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
uk: Оберіть атрибути що ви бажаете додати та натисніть замовити.

en: Use the checkboxes to enable options for attributes and the radio buttons to specify defaults for the enabled options. Use the other fields to override the default settings for each option. Attributes with no enabled options will be displayed as text fields.
uk: Позначте параметри для атрибутів та позначте ті що є базовими. Зробіть це для кожного параметра. Атрибути що не мають параметрів будуть представлені як текстове поле.

en: Enter an alternate SKU to be used when the specified set of options are chosen and the product is added to the cart. <b>Warning:</b> Adding or removing attributes from this product will reset all the SKUs on this page to the default product SKU.
uk: Уведіть альтернативний артикул що буде використовуватися коли вказана комбінація атрибутів буде обрана та товар буде додано до кошика. <b>Увага:</b> Додавання або видаленя атрибутів з цього товару призведе до того що усі артикули будуть скинуто на базові артикули товара.

en: Create and edit attributes and options.
uk: Створити та редагувати атрибути та параметри.

en: Add an attribute
uk: Додати атрибут

en: Configure the attribute settings
uk: Налаштування атрибутів

en: Add an option
uk: Додати параметр

en: Edit option
uk: Редагувати параметр

en: Delete option
uk: Видалити параметр

en: Adjustments
uk: Коригування

en: Option price format
uk: Формат ціни параметру

en: Display price adjustment
uk: Відображати коригування ціни

en: Display total price
uk: Відображати кінцеву сумму

en: Number of options
uk: Кількість параметрів

en: Display type
uk: Тип відображення

en: No product attributes have been added yet.
uk: Атрибути товару ще не було додано

en: Edit attribute: %name
uk: Редагувати атрибут: %name

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
uk: Назва що буде відображатися у формі додавання до кошика.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
uk: <b>Не обов'язково.</b> Уведіть допоміжний текст що буде відображатися нижче атрибута у формі додавання до карти.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
uk: Зробити цей атрибут обов'язковим, це змусить клієнта зробити вибір.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
uk: Зробивши цей вибір для атрибута ви проігноруєте усі визначені базові параметри.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
uk: Параметр визначає те яким чином представлені параметри для цього атрибута.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
uk: Якщо у ващій формі додавання до кошика ви маєте декілька атрибутів, то іх буде відсортированно за цім значенням.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: There is no attribute with that ID.
uk: Атрибута з вказанним ідентифікатором не існує.

en: Product attribute deleted.
uk: Атрибут товару було видалено.

en: Options for %name
uk: Параметри для %name

en: Default cost
uk: Базова вартість

en: No options for this attribute have been added yet.
uk: До цього атрибуту ще не було додано параметрів.

en: Edit option: %name
uk: Редагувати параметр: %name

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
uk: Параметри буде відсортовано за цим значенням, а потів за ім'ям.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: Default adjustments
uk: Базове вдосконалення

en: Enter a positive or negative value for each adjustment applied when this option is selected.<br />Any of these may be overriden at the product level.
uk: Уведіть додатне або від'ємне значення для кожного коригування що буде застосованно коли цей параметр буде обрано.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
uk: Це повинно мати корректний формат. Коми заборонено, дозволяється тільки одна крапка.

en: There is no option with that ID.
uk: Немає параметрів з цим ідентифікатором.

en: Are you sure you want to delete the option %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити параметр %name?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
uk: Щоб обрати декілька варіантів утримуйте нажатою клавішу Ctrl.

en: No attributes left to add.
uk: Атрибутів більше немає.

en: Add attributes
uk: Додати атрибути.

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
uk: По перше ви маєте <a href="!url">додати атрибути до !type</a>.

en: This attribute does not have any options.
uk: Цей атрибут не має жодного параметру.

en: All attributes with enabled options must specify an enabled option as default.
uk: У атрибутах що мають параметри обов'язково має бути базовий параметр

en: The !type options have been saved.
uk: Параметр !type було збережено.

en: Default product SKU: @sku
uk: Базовий артикул товара: @sku

en: This product does not have any attributes.
uk: Цей товар не має жодних атрибутів.

en: Product adjustments have been saved.
uk: Коригування товару було збережено.

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір

en: Select box
uk: Спадний список

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: There is @count product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
uk[0]: @count товар має цей атрибут.
uk[1]: @count товара мають цей атрибут.
uk[2]: @count товарів мають цей атрибут.

en: @count attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
uk[0]: @count атрибут було видалено
uk[1]: @count атрибути було видалено
uk[2]: @count атрибутів було видалено

en: @count attribute has been added. | @count attributes have been added.
uk[0]: @count атрибут було додано
uk[1]: @count атрибути було додано
uk[2]: @count атрибутів було додано

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
uk: Інформацію по вашому замовленню буде надіслано на адресу електронної пошти, з вашого облікового запису, наведену нижче.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
uk: <b>Адреса електронної пошти:</b> @email <a href="!url">змінити</a>

en: Confirm e-mail address
uk: Підтвердіть адресу електронної пошти

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: Passwords must match to proceed.
uk: Паролі мають збігатися.

en: New account details
uk: Деталі нового облікового запису

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
uk: <b>Необов'язково.</b> Нові покупці можуть самі обрати деталі облікового запису.<br />Якщо ви нічого не оберете, ми створимо їх для вас.

en: The e-mail address did not match.
uk: E-Mail адреса не збігається.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
uk: Обліковий запис із даним e-mail адресою вже існує. Усі дані, які Ви ввели, будуть ігноровані.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
uk: Ім'я користувача %name уже зайняте. Будь ласка введіть інше ім'я або залиште поле порожнім, для того, щоб у якості імені користувача був використаний e-mail адреса.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
uk: Паролі, які Ви ввели, не збігаються. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
uk: Дозволити анонімним покупцям указувати ім'я нового облікового запису.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
uk: Дозволити анонімним покупцям указувати пароль нового облікового запису.

en: New account details help message
uk: Довідкове повідомлення про подробиці нового облікового запису

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
uk: Введіть довідкове повідомлення, показуване в наборі полів з подробицями нового облікового запису при показі.

en: Enter your delivery address and information here.
uk: Введіть адресу для доставки і іншу інформацію сюди.

en: My delivery information is the same as my billing information.
uk: Дані, що надані мною для достаки, тіж самі, що й для виставлення рахунку

en: Enter your billing address and information here.
uk: Введіть реквізити рахунку і іншу інформацію сюди.

en: My billing information is the same as my delivery information.
uk: Дані в моєму рахунку ті самі, що вказані в моїй інформації для доставки

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
uk: Якщо ви маєте якісь побажання або запитання щодо вашого замовлення, можна використати для цього це поле.

en: Order has a product of a particular class
uk: Замовлення містить товар специфічного класу

en: Customer completes checkout
uk: Покупець завершує оформлення замовлення

en: Product class
uk: Клас товару

en: Cart settings
uk: Налаштування кошика

en: Configure the cart settings.
uk: Конфігурація налаштувань кошика.

en: View the cart settings.
uk: Переглянути налаштування кошика.

en: Edit the cart settings.
uk: Редагувати налаштування кошика.

en: Edit the basic cart settings.
uk: Редагувати базові налаштування кошика.

en: Cart panes
uk: Панелі кошика

en: Edit the pane settings for the cart view page.
uk: Редагувати налаштування панелей для сторінки перегляду кошика.

en: Cart block
uk: Блок кошика

en: Edit the settings for the shopping cart block.
uk: Редагувати налаштування блоку кошика.

en: Checkout settings
uk: Налаштування оформлення

en: Configure the checkout settings.
uk: Конфігурація налаштувань оформлення.

en: View the checkout settings.
uk: Переглянути налаштування оформлення.

en: Edit the basic checkout settings.
uk: редагувати базові налаштування оформлення.

en: Checkout panes
uk: Панелі оформлення

en: Edit the pane settings for the checkout page.
uk: Редагувати налаштування панелей для сторінкі оформлення.

en: Checkout messages
uk: Повідомлення оформлення

en: Edit the messages for the checkout completion page.
uk: Редагувати повідомлення для панелі завершення оформлення.

en: Address fields
uk: Поля адрес

en: Edit the address field settings.
uk: Редагувати налаштування полів адреси.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
uk: Перегляньте / відредагуйте вміст вашого кошику або перейдіть до оформлення.

en: Purchase the items in your shopping cart.
uk: Придбати товари у вашому кошику.

en: Review an order before final submission.
uk: Переглянути замовлення перед подачею.

en: Display information upon completion of an order.
uk: Відобразити інформацію після завершення замовлення.

en: Hide block if cart is empty.
uk: Сховати блок якщо кошик пустий.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
uk: Відображати іконку кошику у заголовку блоку.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
uk: Розмикати блок кошика по натисканню назви або стрілки

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
uk: Показувати блок кошика звернутим базово

en: Display small help text in the shopping cart block.
uk: Показувати маленький допоміжний текст у блоці кошика

en: Cart help text
uk: Допоміжний текст кошика

en: Displayed if the above box is checked.
uk: Показане, якщо вище встановлений прапорець.

en: Click title to display cart contents.
uk: Кликніть по заголовкові для відображення вмісту кошика.

en: There are no products in your shopping cart.
uk: У вашому кошику ще нема товарів.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
uk: Ваше замовлення готове! Номер вашого замовлення [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
uk: <a href="[site-url]">На головну сторінку.</a>

en: Cart contents
uk: Вміст кошика

en: Customer information
uk: Відомості про покупця

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
uk: Отримайте всю необхідну інформацію для створення користувача на цьому сайті

en: Delivery information
uk: Інформація для доставки

en: Get the information for where the order needs to ship.
uk: Одержати інформацію для відправлення замовлення.

en: Get basic information needed to collect payment.
uk: Ознайомтеся з основною інформацією, необхідною для отримання платежу

en: Allow a customer to put comments on an order.
uk: Дозволити користувачу залишити коментарі щодо замовлення

en: button
uk: кнопка

en: Continue shopping
uk: Повернутися до магазину

en: !title is !enabled.
uk: !title !enabled.

en: Help text is shown in block:
uk: Текст підказки, відображуваної в блоці:

en: Help text is not shown in block.
uk: Підказка не відображається в блоці.

en: shown
uk: показуване

en: Cart block is !option by default.
uk: Блок кошика !option за замовчуванням.

en: expanded
uk: розкрито

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
uk: Drupal обробляє всі настроювання блоку автоматично.

en: General cart settings
uk: Головні настроювання кошика

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
uk: Уведіть сторінку Drupal для переадресації при додаванні товару в корзину.<br />Уведіть &lt;none&gt; для скасування переадресації.

en: Minimum order subtotal
uk: Сума мінімального замовлення

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
uk: Ви можете ввести мінімально припустиму суму замовлення для оформлення.

en: Anonymous cart duration
uk: Тривалість анонімного кошика

en: Minute(s)
uk: Хвилин(и)

en: Hour(s)
uk: Годин(и)

en: Authenticated cart duration
uk: Тривалість кошика авторизованого користувача

en: Cart breadcrumb
uk: Навігація кошика (breadcrumb)

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
uk: Мінімальна сума замовлення повинна бути у вигляді ненегативного числа.

en: General checkout settings
uk: Основні настроювання оформлення замовлення

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
uk: Увімкнути анонімне оформлення замовлення (користувачі можуть оформляти замовлення без входу на сайт).

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
uk: Сховати інформацію про доставку коли можливо для кошика з товарами без можливості доставки

en: Checkout pane display options
uk: Настроювання відображення областей оформлення замовлення

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
uk: Використовувати панелі, що розкриваються, оформлення замовлення із кнопками продовження.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
uk: Розкривати панель при натисканні на кнопку продовження.

en: Checkout completion settings
uk: Настроювання завершення оформлення замовлення

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
uk: Посилати новим покупцям окремий e-mail з інформацією про їх обліковий запис.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
uk: Виконувати вхід на сайт, якщо облікові записи нових клієнтів створюються в процесі оформлення замовлення.

en: New customer accounts will be set to active.
uk: Нові облікові записи будуть активовані.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
uk: Зніміть позначку, щоб створювати нові облікові записи, але робити їх блокованими.

en: Alternate checkout completion page
uk: Альтернативна сторінка завершення оформлення замовлення

en: !pane settings
uk: Настроювання !pane

en: Checkout instructions
uk: Вказівки при оформленні замовлення

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
uk: Введіть вказівки для покупців, що розташовуватимуться у верхній частині сторінки оформлення.

en: Checkout completion message header
uk: Заголовок повідомлення завершення оформлення замовлення

en: Checkout completion message body
uk: Текст повідомлення завершення оформлення замовлення

en: In the following three boxes, you may use the special tokens !new_username for the username of a newly created account and !new_password for that account's password.
uk: У наступних трьох полях Ви можете використовувати спеціальні замінники !new_username для імені користувача щойно створеної облікового запису і !new_password для пароля даного облікового запису.

en: Checkout completion for logged-in users
uk: Завершення оформлення замовлення для користувачів онлайн.

en: Checkout completion for existing users
uk: Завершення оформлення замовлення для існуючих користувачів

en: Checkout completion for new users
uk: Завершення оформлення замовлення для нових користувачів

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
uk: Повідомлення, що відображається після оформлення замовлення для нового користувача з щойно створеної обліковим записом. <a href="!url"> Використовує глобальні замінники та замінники замовлення </a>.

en: Continue shopping message
uk: Повідомлення про продовження вибору товарів

en: Update cart
uk: Оновити кошик

en: Your cart has been updated.
uk: Ваш кошик було оновлено

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
uk: Мінімальна вартість замовлення: !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
uk: Вам необхідно ввійти на сайт, перш ніж продовжити оформлення замовлення.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
uk: Покупець скасував дане замовлення під час оформлення.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
uk: Оформлене порожнє замовлення! ID замовлення: @cart_order

en: @title is not a product. Unable to add to cart.
uk: @title не є товаром. Неможливо додати у кошик.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
uk: На жаль, даний товар зараз недоступний для купівлі.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
uk: Товар <strong>@product-title</strong> додано до <a href="!url">вашого кошику</a>.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
uk: ОБОВ'ЯЗКОВО. Керування кошиком для Ubercart

en: Ubercart - core
uk: ядро Ubercart

en: Cart links settings
uk: Настроювання посилань кошика

en: Configure and craft special product add to cart links.
uk: Конфігурація й створення додавання окремого товару в посилання кошика.

en: Cart links clicks
uk: Натискання посилань кошика

en: Track clicks through cart links.
uk: Відстежити натискання посилань кошика.

en: Creating cart links
uk: Створення посилань кошика

en: Cart links messages
uk: Повідомлення посилань кошика

en: Allow cart links to empty customer carts.
uk: Дозволити посиланням кошика очищати кошик клієнта.

en: Cart links restrictions
uk: Обмеження посилань карти

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
uk: Уведіть URL для переадресації при невірнім посиланні додавання товару.

en: Last click
uk: Останній перехід

en: Sets the ID of the cart link.
uk: Установити ID для посилання

en: Adds a product to the cart.
uk: Додавання товару в кошик.

en: view cart links report
uk: дивитися звіт cart links

en: Cart Links
uk: Посилання кошика

en: Catalog settings
uk: Налаштування каталога

en: Configure the catalog settings.
uk: Конфігурувати налаштування каталогу.

en: Find orphaned products
uk: Знайти осиротілі товари

en: Find products that have not been categorized.
uk: Знайти товари що не було розташованно у каталозі.

en: Term image
uk: Зображення терміна

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
uk: Зображення не буде змінено. Спробуйте встановити модуль <a href="@url">Image cache</a>.

en: Remove category image: !image
uk: Видалити зображення категорії: !image

en: A description of the term. Displayed to customers at the top of catalog pages.
uk: Опис терміна. Показується клієнту нагорі сторінки каталогу.

en: Catalog path settings
uk: Налаштування шляху каталога.

en: Pattern for catalog pages
uk: Зразок для сторінок каталогу

en: catalog/[catpath-raw]
uk: каталог/[catpath-raw]

en: Bulk generate aliases for catalog pages that are not aliased
uk: Згенерувати альяси для тих сторінок каталогу що їх не моють

en: Generate aliases for all existing catalog pages which do not already have aliases. Note: Bulk Update may not complete on large or slow sites. See the README.txt for more information.
uk: Згенерувати альяси для усіх існуючих сторінок каталогу які ще їх не мають. Занотуюте: Масове оновленя може бути не закінчене на великих або повільних сайтах. Дивіться README.txt для біль докладної інформації.

en: catalog pages
uk: сторінки каталогу

en: Catalog vocabulary
uk: Словник каталогу

en: Find orphaned products here.
uk: Тут ви знайдете осиротілі товари.

en: Add terms for the products to inhabit.
uk: Додайте терміни для товарів.

en: Unlisted products
uk: Не перелічені товари

en: Catalog block settings
uk: Налаштування блоку навігації по каталогу

en: More...
uk: Докладніше...

en: No products are available in this category.
uk: У цій категорії нема товарів.

en: Catalog top level
uk: Верхній рівень каталогу

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
uk: Словник таксономії що буде представляти каталог товарів.

en: Display the catalog breadcrumb
uk: Показувати ланцюг навігації каталогу

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
uk: Показувати кількість нод у ланцюгу навігації каталогу

en: Display subcategories in the catalog view
uk: Показувати підкатегорії у каталозі

en: Number of columns in the grid of categories
uk: Кількість стовпців у решітці категорій

en: Always expand categories in the catalog block
uk: Завжди розкривати категорії у блоці навігації по каталогу

en: Display node counts in the catalog block
uk: Відображати кількість нод у блоці навігації по каталозі.

en: Catalog products list
uk: Перелік товарів каталогу.

en: Product nodes per page
uk: Кількість нод товару на сторінку

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
uk: Визначає як багато товарів буде перелічено у кожній категорії каталогу. Зверніть увагу, якщо ви використовуєте решітку для відображення товарів то значення має збігатися зі значенням широти решітки, інакше останній рядок не буде відображено.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
uk: Осиротілі товари це товари що були створені вами але
         яким ще не було призначено категорію у вашому каталозі. Усі такі
         товари представлені посиланнями нижче за якими ви можете відредагувати
         товар призначивши йому категорії.

en: All products are currently listed in the catalog.
uk: Зараз усі товари перелічені у каталозі.

en: Bulk generation of terms completed, @count alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
uk[0]: Масове утворення термінів закінчено, створено @count синонім
uk[1]: Масове утворення термінів закінчено, створено @count синоніма
uk[2]: Масове утворення термінів закінчено, створено @count синонімів

en: There is @count product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
uk[0]: @count продукт не в переліку каталога
uk[1]: @count продукта не в переліку каталога
uk[2]: @count продуктів не в переліку каталога

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
uk: Утримуйте Ctrl щоб обрати декілька категорій.

en: Display a hierarchical product catalog page and block.
uk: Відображення ієрархії продуктів на сторінкі каталогу і в блоці

en: File downloads
uk: Завантаження файлів

en: Click here to view your file downloads.
uk: Натисніть тут, щоб переглянути ваші завантаження файлів.

en: User can now download files in the directory %dir.
uk: Тепер користувач може завантажити файли з каталогу %dir.

en: User can now download the file %file.
uk: Тепер користувач може завантажити файл %file.

en: The file downloads directory has been set and is working.
uk: Папка завантаження була встановлена й працює.

en: The list of file download links (if any) associated with an order
uk: Список посилань на завантаження файлів (за наявності), котрі пов'язані з замовленням

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
uk: <strong>Доступне для доставки:</strong> Так

en: <strong>Shippable:</strong> No
uk: <strong>Доступне для доставки:</strong> Ні

en: Files path
uk: Шлях до файлів

en: Download limits
uk: Ліміт завантажень

en: IP addresses
uk: IP-адреси

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
uk: Як довго не минає завантаження файлу після того, як товар був куплений.

en: %dir is not a valid file or directory
uk: %dir помилковий файл або папка

en: Delete file(s)
uk: Видалити файл(и)

en: File options
uk: Файлові опції

en: Perform action
uk: Виконати дію

en: Delete selected directories and their sub directories
uk: Вилучити обрану папку й усі подпапки

en: An error occurred while uploading the file
uk: Помилка, при завантаженні цього файлу

en: An error occurred while copying the file to %dir
uk: При копіюванні файлу в %dir виникла помилка

en: Can not move file to %dir
uk: Неможливо перемістити файл в %dir

en: Message subject
uk: Тема повідомлення

en: No downloads found
uk: Не знайдене завантажень

en: The user %username
uk: Користувач %username

en: The IP address %ip
uk: IP адреса %ip

en: The following URL is not a valid download link.
uk: Даний URL не є достовірним посиланням для завантаження.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
uk: Ви скачали цей файл із занадто великої кількості різних місць.

en: This file download has expired.
uk: Термін завантаження цього файла сплив.

en: download file
uk: завантаження файлу

en: No category
uk: Без категорії

en: Google Analytics for Ubercart
uk: Google Analytics для Ubercart

en: Send e-mail notification on update.
uk: Повідомити клієнта електронною поштою щодо оновлення замовлення.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
uk: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Ваше замовлення № [order-link] на сайті [store-name] було оновлено.
    
    Статус замовлення: [order-status]
    
    Коментар до замовлення:
    [order-last-comment]
    
    Перейдіть за цім посиланням щоб увійти до свого облікового запису та переглянути подробиці замовлення:
    [site-login]
    
    
    Ще раз дякуємо,
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
uk: Довідкова сторінка магазина

en: The Drupal page for the store help link.
uk: Сторінка Друпала на яку веде посилання.

en: Your Order at [store-name]
uk: Ваше замовлення на сайті [store-name]

en: New Order at [store-name]
uk: Нове замовлення на сайті [store-name]

en: Notification recipients
uk: Одержувачі сповіщень

en: Order #[order-id] Update
uk: Оновлення замовлення № [order-id]

en: Modify 'Ship to' information
uk: Змінити інформацію щодо отримувача

en: Modify 'Bill to' information
uk: Змінити інформацію щодо платника

en: Select from address book.
uk: Вибір з адресної книги.

en: Copy shipping information.
uk: Скопіювати інформацію щодо доставки.

en: Primary e-mail:
uk: Основна електронна адреса:

en: Modify 'Customer info'
uk: Змінити 'Інформацію замовника'

en: Customer number
uk: Номер замовника

en: Primary e-mail
uk: Основний e-mail

en: Search for an existing customer.
uk: Пошук серед існуючих замовників

en: Create a new customer.
uk: Створити нового покупця.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
uk: Йде завантаження інформації щодо товару... (<em>якщо нічого не коїться, будь ласка перевірте чи ввімкнутий у вашому браузері Javascript</em>)

en: Add product
uk: Додати товар

en: Add blank line
uk: Додати пустий рядок

en: Add line item
uk: Додати позицію обліку

en: Select a type
uk: Вибрати тип

en: Modify 'line items'
uk: Редагувати 'позиції обліку'

en: Remove line item.
uk: Вилучити позицю обліку

en: Remove this line item?
uk: Вилучити цю позицію обліку?

en: Add a line item
uk: Додати позицію обліку

en: Line item removed.
uk: Позицію обліку вилучено.

en: Order created.
uk: Замовленння створено

en: Add an admin comment
uk: Додати коментар адміністратора

en: Admin comments are only seen by store administrators.
uk: Адміністративні коментарі видимі лише адміністраторам магазину

en: No admin comments have been entered for this order.
uk: Для цього замовлення не наданий жодний адміністративний коментар

en: Add an order comment
uk: Додати коментар до замовлення

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
uk: Коментарі до замовлень головни чином використовуються для спілкування з клієнтом.

en: Order updated.
uk: Замовлення оновлено.

en: This order contains no products.
uk: Це замовлення не містить жодного товару.

en: Notified
uk: Сповіщено

en: This order has no admin comments associated with it.
uk: Замовлення не має пов'язаних адміністративних коментарів.

en: Order status gets updated
uk: Статус замовлення оновлено

en: Updated order
uk: Оновлене замовлення

en: Check the order status
uk: Перевірка статусу замовлення

en: Check the order total
uk: Перевірка суми замовлення

en: Check an order's shipping postal code
uk: Перевірити у замовленні поштовий індекс у адресі доставки

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
uk: Повертати ПРАВДА якщо поштовий індекс доставки має відношеня до обумовленої місцевості.

en: Order: Shipping address
uk: Замовлення: Адреса доставки

en: Check an order's shipping @zone
uk: Перевірити у замовленні @zone у адресі доставки

en: Returns TRUE if the shipping @zone is in the specified list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо @zone доставки є у обумовленому переліку.

en: Check an order's shipping country
uk: Перевірити у замовленні країну у адресі доставки

en: Returns TRUE if the shipping country is in the specified list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо країна доставки є у обумовленому переліку.

en: Check an order's billing postal code
uk: Перевірити у замовленні поштовий індекс платника

en: Returns TRUE if the billing postal code is in the specified area.
uk: Повертати ПРАВДА якщо поштовий індекс платника має відношеня до обумовленої місцевості.

en: Order: Billing address
uk: Замовлення: Адреса платника

en: Check an order's billing @zone
uk: Перевірити у замовленні @zone у адресі платника

en: Returns TRUE if the billing @zone is in the specified list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо @zone платника є у обумовленому переліку.

en: Check an order's billing country
uk: Перевірити у замовленні країну у адресі платника

en: Returns TRUE if the billing country is in the specified list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо країна платника є у обумовленому переліку.

en: Check an order's products
uk: Перевірити товари у замовленні

en: Returns TRUE if the order has any, all, or only the products in the list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо якшо замовлення має будь який, всі або тільки товари з переліку.

en: Check an order's number of products
uk: Перевірити кількість товарів у замовленні

en: Determines if the order has the specified number of products, possibly of a certain type.
uk: Визначає чи замовлення має обумовлену кількість товарів, можливо певного типу.

en: Check an order's total weight
uk: Перевірити загальну вагу замовлення

en: Determines if the order has the specified weight, possibly counting only a certain type of product.
uk: Визначає чи замовлення має обумовлену вагу, можливо враховуючи товари певного типу.

en: Check if an order can be shipped
uk: Перевірити, чи замовлення може бути доставлене

en: Returns TRUE if the order has any shippable products.
uk: Повертати ПРАВДА якщо замовлення має товари що доставляються.

en: Update the order status
uk: Оновити статус замовлення

en: Add a comment to the order
uk: Додати коментар до замовлення

en: Order total value
uk: Сума замовлення

en: Specify a value to compare the order total against.
uk: Уведіть значення з яким порівнюється сума замовлення.

en: Total is less than specified value.
uk: Сума менша визначеного значення.

en: Total is less than or equal to specified value.
uk: Сума менша або дорівнює визначеному значенню.

en: Total is equal to specified value.
uk: Сума дорівнює визначеному значенню.

en: Total is greater than or equal to specified value.
uk: Сума більша або дорівнює визначеному значенню.

en: Total is greater than specified value.
uk: Сума більша визначеного значення.

en: Order total comparison type
uk: Тип порівняння суми замовлення

en: Specify a postal code or postal code pattern. Use "*" as a wild card to specify a range of postal codes.<br /><b>Example:</b> In the US, 402* represents all areas from 40200 to 40299.
uk: Уведіть поштовій індекс або зразок поштово індексу. Використовуйте спеціальний символ * щоб отримати діапазон поштових індексів.<br /><b>Наприклад:</b> На Україні, 18* представить усі місцевості з поштовим індексом від 18000 до 18999.

en: Require selected products
uk: Обрані товари обов'язкові

en: Order has any of these products.
uk: Замовлення не містить вибраних товарів

en: Order has all of these products.
uk: Замовлення містить всі вибрані товари

en: Forbid other products
uk: Заборонити інші товари

en: Order may have other products.
uk: Замовлення може мати інші товари.

en: Order has only these products.
uk: Замовлення має тільки ці товари.

en: Product count value
uk: Значення кількості товару

en: Specify a value to compare the product count against.
uk: Уведіть значення з яким порівнюється кількість товарів.

en: Product count comparison type
uk: Тип порівняння товарів

en: Unit of measurement
uk: Одиниці вимірювання

en: Product weight value
uk: Значення ваги товару

en: Specify a value to compare the product weight against.
uk: Уведіть значення з яким порівнюється вага товара.

en: Select an order comment type
uk: Оберіть тип комантарів до замовлень

en: Enter this as an admin comment.
uk: Додати це як коментар адміністратора до замовлення.

en: Enter this as a customer order comment.
uk: Додати це як коментар клієнта до замовлення.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
uk: Додати це як коментар клієнта до замовлення з графічною позначкою.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
uk: Уведіть текст коментаря. Використовуйте <a href="!url">глобальні та замовлення токени тощо</a>.

en: Order settings
uk: Налаштування замовлення

en: Configure the order settings.
uk: Налаштування параметрів замовлення.

en: View the order settings.
uk: Показ налаштувань замовлення

en: Edit the order settings.
uk: Редагування налаштувань замовлення

en: Edit the basic order settings.
uk: Редагувати основні налаштування замовлення.

en: Order workflow
uk: Обробка замовлення

en: Modify and configure order states and statuses.
uk: Змінити та налаштувати стани та статуси замовлення.

en: Order panes
uk: Панелі замовлення

en: Edit the pane settings for order pages.
uk: Редагувати налаштування панелей для сторінок замовлення.

en: Create an order status
uk: Створити статус замовлення

en: Create a custom order status for your store.
uk: Створюйте власні статуси замовлення для вашого магазину.

en: View and process orders.
uk: Перегляд та обробка замовлень.

en: View orders
uk: Переглянути замовлення

en: View and process the orders received through your website.
uk: Переглянути та обробити замовлення отримані з вашого сайту.

en: Create order
uk: Створити замовлення

en: Create an empty new order.
uk: Створити пусте замовлення.

en: Search orders
uk: Шукати замовлення

en: Search existing orders.
uk: Пошук наявних замовлень.

en: Select address
uk: Вибрати адресу

en: Select customer
uk: Вибрати користувача

en: View your order history.
uk: Показати історію ваших замовлень

en: View order @order_id.
uk: Переглянути замовлення № @order_id.

en: View invoice
uk: Показати рахунок

en: View order
uk: Перегляд замовлення

en: Product select
uk: Вибір товару

en: Printable invoice
uk: Рахунок-фактура для друку

en: Mail invoice
uk: Відправка рахунку електронною поштою

en: Delete order @order_id.
uk: Видалити замовлення № @order_id.

en: Standard delivery
uk: Стандартна доставка

en: <i>No comments left.</i>
uk: <i>Коментарів не залишилось.</i>

en: <i>No comment found.</i>
uk: <i>Коментарі не знайдено.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
uk: Нове ім'я пов'язане з замовленням, якшо може застосовуватися.

en: New password associated with an order if applicable.
uk: Новий пароль пов'язаний з замовленням, якшо може застосовуватися.

en: The order ID.
uk: Ідентифікатор замовлення.

en: The user ID of the order.
uk: Ідентифікатор користувача що замовив.

en: The URL to the order
uk: URL-адреса замовлення.

en: A link to the order using the order ID.
uk: Посилання на замовлення використовуючи ідентифікатор замовлення.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
uk: URL-адреса адміністративної сторінки використовуючи ідентифікатор замовлення.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
uk: Посилання до адміністративної сторінки замовлення через ідентифікатор замовлення.

en: The subtotal of products on an order.
uk: Підсумок товарів у замовленні.

en: The order total.
uk: Сума замовлення.

en: The primary e-mail address of the order.
uk: Основна електронна адреса замовлення.

en: The order shipping address.
uk: Адреса доставки замовлення.

en: The phone number for the shipping address.
uk: Номер телефону у адресі доставки.

en: The order billing address.
uk: Адреса платника у замовленні.

en: The phone number for the billing address.
uk: Номер телефону у адресі платника

en: The title of the first shipping line item.
uk: Заголовок першого позиції обліку доставки.

en: The first name associated with the order.
uk: Ім'я що пов'язане з замовленням.

en: The last name associated with the order.
uk: Прізвище що пов'язане з замовленням.

en: Comments left by the customer.
uk: Коментарі залишені клієнтом.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
uk: Останній коментар зроблений адміністратором (коментарі адміністраторів не підраховуються).

en: The current order status.
uk: Чинний статус замовлення.

en: The date and time when the order was created.
uk: Дата та час, коли було створено замовлення.

en: The date and time when the order was last modified.
uk: Дата та час, коли було останній раз змінено замовлення.

en: Click here to view your order history.
uk: Натисніть тут щоб переглянути історію ваших замовлень.

en: Ship to
uk: Доставити до

en: Manage the order's shipping address and contact information.
uk: Керування контактною інформацією та адресами доставки замовленя.

en: Bill to
uk: Платник

en: Manage the order's billing address and contact information.
uk: Керування контактною інформацією та адресами платника замовленя.

en: Customer info
uk: Відомості про покупця

en: Manage the information for the customer's user account.
uk: Керування інформацією облікового запису клієнта.

en: Manage the products an order contains.
uk: Керування товараму у замовленні.

en: Line items
uk: Позиції обліку

en: View and modify an order's line items.
uk: Перегляд і зміна рядків обліку замовлення.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
uk: Переглянути коментарі замовлення, що використовуються для зв'язку з клієнтами.

en: Admin comments
uk: Адміністративні коментарі

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
uk: Переглянути адміністративні коментарі замовлення, що використовуються для адміністративних нотаток та інструкцій.

en: Update order
uk: Оновлення замовлення

en: Update an order's status or add comments to an order.
uk: Оновити статус замовлення або додати коментарі до замовлення.

en: In checkout
uk: У оформленні

en: Post checkout
uk: Після оформлення

en: Empty line
uk: Порожній рядок

en: The following order statuses have been defined:
uk: Було визначено наступні статуси замовлень:

en: Order panes on !screen screen
uk: Кількість панелей на екрані: !screen

en: Admin settings
uk: Налаштування адміністратора

en: Number of orders on overview screen
uk: Кількість замовлень на екрані перегляду

en: Enable order logging
uk: Зареєструвати замовлення у системному журналі

en: Capitalize address on order screens
uk: Писати адресу у замовлені великими літерами

en: Customer settings
uk: Налаштування замовника

en: On-site invoice template
uk: Шаблон рахунку на сайті

en: Order states
uk: Стани замовлень

en: - N/A -
uk: - Н/Д -

en: Order statuses
uk: Статуси замовлень

en: Create new status
uk: Створити новий статус

en: Order status %status removed.
uk: Статус замовлення %status вилучено.

en: Order workflow information saved.
uk: Інформацію по обробці замовлення було збережено.

en: Default order status
uk: Базовий статус замовлення

en: Order status ID
uk: ID статусу замовлення

en: Must be a unique ID with no spaces.
uk: Необхідний унікальний ідентифікатор без пробілів.

en: The order status title displayed to users.
uk: Заголовок статусу замовлення відображуваний користувачам.

en: Order state
uk: Стан замовлення

en: Set which order state this status is for.
uk: Встановіть, для якого стану замовлення цей статус.

en: You have entered an invalid status ID.
uk: Ви ввели хибний ідентифікатор статусу.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
uk: Цей ідентифікатор вже використовується. Будь ласка, зазначте унікальний ідентифікатор.

en: Custom order status created.
uk: Власний статус замовлення створено.

en: User: none
uk: Користувач: немає

en: User: !name
uk: Користувач: !name

en: Active orders
uk: Активні замовлення

en: All orders
uk: Всі замовлення

en: View by status
uk: Перегляд за статусом

en: Order created by the administration.
uk: Замовлення створене адміністратором

en: New order customer
uk: Нове замовлення кліента

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
uk: Використовуйте кнопки вгорі щоб заповнити поля або збережіть форму з пустими полями щоб створити пусте замовлення.

en: Billing first name
uk: Им'я платника

en: Billing last name
uk: Прізвище платника

en: Billing company
uk: Компанія-платник

en: Shipping first name
uk: Ім'я отримувача

en: Shipping last name
uk: Прізвище отримувача

en: Shipping company
uk: Організація отримувача

en: Search using date range.
uk: Шукати у періоді часу.

en: Specify dates to the right if checked.
uk: Якшо прапорець відмічено зазначте дати праворуч.

en: Click to open a window with a printable invoice.
uk: Клікніть, щоб відкрити вікно з рахунком для друку

en: Order changes saved.
uk: Зміни, внесені в замовлення, збережені.

en: Remove this product.
uk: Видалити цей товар.

en: Remove product from order?
uk: Видалити товар із замовлення?

en: No products found.
uk: Товари не знайдені

en: Select a product
uk: Вибір товару

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
uk: Шукати за назвою або моделлю/артикулом (* символ підстановки)

en: Add to order
uk: Додати до замовлення

en: Recipient e-mail address
uk: Електронна адреса отримувача

en: Your Order Invoice
uk: Рахунок за ваше замовлення

en: E-mail failed.
uk: Неправильна електронна адреса

en: Invoice e-mailed to @email.
uk: Рахунок відправлено на адресу @email

en: It is not possible to delete order @id.
uk: Неможливо видалити замовлення @id

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити замовлення @order_id?

en: Order @order_id completely removed from the database.
uk: Замовлення @order_id видалено з бази даних

en: No addresses found for customer.
uk: Жодної адреси покупця не знайдено.

en: Select an address
uk: Вибір адреси

en: Search returned the following:
uk: Пошук дав наступне:

en: An account already exists for that e-mail.
uk: Обліковий запис з такою електронною адресою вже створений.

en: Use this account now?
uk: Використовувати цей обліковий запис зараз?

en: Search for a customer based on these fields.
uk: Пошук клієнтів що базується на цих полях.

en: Use * as a wildcard to match any character.
uk: Використовуйте * як символ підстановки, що відповідає будь-якій літері.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
uk: Якшо ви не бажаєте використовувати поле у пошуку, залиште його пустим.

en: Select a customer
uk: Вибір замовника

en: Enter an e-mail address for the new customer.
uk: Введіть електронну адресу для нового покупця.

en: E-mail customer account details.
uk: Надіслати деталі нового облікового запису на вказану адресу електронної пошти.

en: Line Item Title
uk: Назва рядка

en: Display title of the line item.
uk: Відображення найменування рядка.

en: Line Item Amount
uk: Вартість рядка

en: Amount of the line item without a currency sign.
uk: Вартість рядка без назви валюти

en: Amount must be numeric.
uk: Кількість має бути числом.

en: Line item added to order.
uk: Рядок додано до замовлення

en: Order @order_id deleted by user @uid.
uk: Замовлення @order_id видалено користувачем @uid.

en: @key changed from %old to %new.
uk: @key змінено з %old на %new.

en: Custom template
uk: Власний шаблон

en: Edit order @order_id.
uk: Редагувати замовлення № @order_id.

en: view all orders
uk: Показ всіх замовлень

en: create orders
uk: створити замовлення

en: edit orders
uk: Редагування замовлень

en: delete orders
uk: вилучити замовлення

en: administer order workflow
uk: керувати обробку замовлень

en: REQUIRED. Receive and manage orders through your website.
uk: Обов'язково. Отримуйте та керуйте замовленнями на вашому сайті.

en: Order number:
uk: Номер замовлення:

en: Customer:
uk: Покупець:

en: Products:
uk: Товари:

en: Order comments:
uk: Коментарі до замовлення:

en: An account has been created for you with the following details:
uk: Для вас був створений обліковий запис з наступними даними:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Want to manage your order online?
uk: Чи хочете мати можливість керування своїм замовленням онлайн?

en: Purchasing Information:
uk: Інформація про покупку:

en: E-mail Address:
uk: Адреса електронної пошти:

en: Billing Address:
uk: Адреса платника:

en: Billing Phone:
uk: Номер телефону платника:

en: Shipping Phone:
uk: Контактний номер телефону:

en: Order Grand Total:
uk: Загальна сума замовлення:

en: Payment Method:
uk: Спосіб оплати:

en: Order Summary:
uk: Перегляд замовлення:

en: Shipping Details:
uk: Подробиці доставки:

en: Products Subtotal:
uk: Товарний підсумок:

en: Total for this Order:
uk: Сума замовлення:

en: Products on order:
uk: Товари у замовлені:

en: (!price each)
uk: (!price за шт.)

en: Where can I get help with reviewing my order?
uk: Де я можу отримати допомогу щодо перегляду мого замовлення?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
uk: Занотуйте, будь ласка: Надсилання електронного повідомлення виконує робот. Будь ласка, не відповідайте на це повідомлення.

en: Thanks again for shopping with us.
uk: Ще раз дякуємо за те що зробили покупки в нас.

en: Administer products, classes, and more.
uk: Адміністрування товарів, класів тощо.

en: View products
uk: Переглянути товари

en: Manage classes
uk: Керування класами

en: Create and edit product node types.
uk: Створення й редагування типів сторінок товарів.

en: Configure product settings.
uk: Зміна налаштувань товарів.

en: Product fields
uk: Поля товару

en: Product features
uk: Властивості товарів

en: Product SKU/model.
uk: Артикул/модель товару.

en: The listed MSRP.
uk: Рекомендована вартість виробника товару.

en: Your store's cost.
uk: Вартість товару для Вашого магазину.

en: Product and its derivatives are shippable.
uk: Для даного товару й усіх похідних від нього підтримується доставка.

en: Package quantity
uk: Кількість в пакунку

en: Default quantity to add to cart
uk: Кількість, що додається у кошик, за замовчуванням.

en: Leave blank or zero to disable the quantity field in the add to cart form.
uk: Залиште порожнім для того, щоб відключити поле кількості товару у формі додавання в кошик.

en: List position
uk: Позиція в списку

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
uk: Уведіть значення для визначення позиції товару всписках.<br />Товари в однакової позиції сортуються за алфавітом.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
uk: Ціна повинна бути числом більше нуля. Для поділу десяткових знаків використовується крапка.

en: Quantities should be numeric.
uk: Кількість повинна бути числовим.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
uk: Додавання негативних елементів у кошик не має змісту.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
uk: Цей товар має параметри? які ви маєте обрати до покупки. Будь ласка, оберіть їх у формах нижче.

en: The product's model number.
uk: Номер моделі товару

en: The product's list price.
uk: Ціна товару з прейскуранта.

en: The product's cost.
uk: Вартість товару.

en: The product's sell price.
uk: Ціна продажу товару.

en: The unit of measurement for the product's weight.
uk: Одиниця вимірювання для ваги товару.

en: The numerical value of the product's weight.
uk: Числове значення ваги товару.

en: The product's formatted weight.
uk: Форматована вага товару.

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
uk: Одиниця вимірювання для довжини, ширини та висоти товару.

en: The numerical value of the product's length.
uk: Числове значення довжини товару.

en: The product's formatted length.
uk: Форматована довжина товару

en: The numerical value of the product's width.
uk: Числове значення ширини товару.

en: The product's formatted width.
uk: Форматована ширина товару.

en: The numerical value of the product's height.
uk: Числове значення висоти товару.

en: The product's formatted height.
uk: Форматована висота товару.

en: Form to put the product in the customer's cart.
uk: Форма для додавання товару в кошик покупця.

en: A button to add a product to the cart without quantity or attribute fields.
uk: Кнопка для додавання товару у кошик без полів атрибутів чи кількості.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
uk: Уберкарт автоматично сконфігурував підтримку зображень товарів.

en: Display price
uk: Показати ціну

en: Cost (seen only by 'administer products' permission)
uk: Собівартість (видна тільки з доволом 'керувати товарими')

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
uk: Показувати поле для зміни кількості у формі <em>Додати до кошику</em>

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
uk: Ввімкнути форму <em>Додати до кошику</em> у анонсі нод товарів

en: <em>Add to cart</em> button text
uk: Текст кнопки <em>Додати до кошику</em>

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
uk: Тут можна задати назви для кнопки <em>Додати в кошик</em>, показуваної на сайті.

en: Teaser forms
uk: Форми анонсів

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
uk: Для форми відображенної у анонсі та сторінці каталогу

en: Product view
uk: Перегляд продукту

en: For the form displayed on the product view page.
uk: Для форми, відображеної на сторінці продукту.

en: Product field
uk: Поле товару

en: Class ID
uk: Ідентифікатор класу

en: No product classes have been defined yet.
uk: Класи товарів ще не визначено.

en: Add a class
uk: Додати клас

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name may consist only of lowercase letters, numbers, and underscores. Dashes are not allowed. Underscores will be converted into dashes when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique to this content type.
uk: Машино-читабельна назва цього типу матеріалів. Цей текст буде використано для створення URL-адрес на сторінці <em>створити матеріал</em>  для цього типу матеріалів. Ця назва має містити тільки латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. Символи підкреслення будуть перетворені в дефіси при створенні URL-адрес сторінок на сторінці <em>створити матеріал</em>. Вона повинна бути унікальним для даного типу матеріалів.

en: This text describes the content type created for this product class to administrators.
uk: Цей текст буде використано для опису типу матеріалу, що буде автоматично створено.

en: Product class %type deleted.
uk: Клас товару %type відалено

en: SKU: @sku
uk: Артикул: @sku

en: You have entered an invalid quantity.
uk: Ви ввели некоректне значення кількості.

en: Weight: !weight
uk: Вага: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
uk: Розміри: !length × !width × !height

en: No product features found.
uk: Властивості товару не знайдені.

en: The following product features are enabled
uk: Ввімкнуті наступні властивості товару

en: !feature settings
uk: !feature налаштування

en: The product feature has been deleted.
uk: Властивісті товару було видалено.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
uk: Ви дійсно упевнені що бажаєте видалити властивість %feature?

en: That product feature doesn't exist.
uk: Ця властивість товару не існує.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
uk: Помилка: Спроба додати не існуючий тип властивості товару.

en: Error: No form data was returned for that operation.
uk: Помилка: Не були повернені дані форми для цієї операції.

en: No features found for this product.
uk: Властивості для цього товару не знайдені.

en: Add a new feature
uk: Додати нову властивість

en: Save feature
uk: Зберегти властивість

en: The product feature has been added.
uk: Властивість товару було додано.

en: The product feature has been updated.
uk: Властивість товару було оновлено.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
uk[0]: Цього типу наявно @count матеріал
uk[1]: Цього типу наявно @count матеріали
uk[2]: Цього типу наявно @count матеріалів

en: administer product classes
uk: адміністрування класів товарів

en: Product kit
uk: Набір товарів

en: This node represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
uk: Даний матеріал представляє два або більш товару, які перебувають в списку разом. Це надає логічне зручне угруповання товарів для покупця.

en: Name of the product kit
uk: Назва набору товарів

en: Click to add to cart.
uk: Натисніть, щоб додати у кошику

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
uk: <b>Замовлення з цими статусами було використано у звіті:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
uk: Список усіх замовлень, товарів, продажів і середня сума покупок для кожного покупця магазину. При натисканні на заголовок буде перемикати сортування  по зростанню й убуванню по цьому стовпцю. Нажавши на ім'я покупця, Ви можете переглянути докладний список його замовлень. При натисканні на його ім'я користувача, Ви потрапите на його сторінку облікових даних.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
uk: Таблиця відображає кожен товар представлений у магазині, його сумарні продажі, скільки разів його було переглянуто, виручку яку він приніс, та отриманий валовий прибуток з цього товару. Якшо ви не бачите кулькість переглядів ви мусите ввімкнути модуль Статистика (Statistics) на <a href="!url">сторінці керування модулями</a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
uk: Це продажі за минулі два дні, середні продажі за місяць та заплановані продажі до кунця місяця. Нижче ви знадете іншу статистичну інформацію.

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
uk: Розкрийте набір полів наведений нижче щоб обрати проміжок часу для цього звіту, статуси замовлень та параметри перегляду товарів.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
uk: Це помісячне розподілення продаж за @year рік. Клікаючи кожне посилання ви отримаєте перелік замовлень за цей місяць.

en: View the report settings.
uk: Переглянути налаштування звіту.

en: Customer reports
uk: Звіти по покупцях

en: View reports for store customers
uk: Переглянути звіти по клієнтах магазину

en: Product report
uk: Товарний звіт

en: View reports for store products
uk: Переглянути товарний звіт магазину

en: Custom product report
uk: Спеціалізований товарний звіт

en: View a customized product report
uk: Переглянути спеціалізований товарний звіт

en: Sales reports
uk: Звіт по продажах

en: View reports for store sales
uk: Переглянути звіти по продажах магазину

en: View summary of all store sales
uk: Переглянути зведення усіх продаж магазину

en: View store sales for a particular year
uk: Переглянути продажі магазину за окремий рік

en: Custom sales summary
uk: Спеціалізоване зведення по продажах

en: View a customized sales summary
uk: Переглянути спеціалізоване зведення по продажах

en: No customers found
uk: Клієнтів не знайдено

en: Export to CSV file.
uk: Експортувати до CSV-файла.

en: Show paged records
uk: Розбити на сторінки

en: Show all records
uk: Дивитись усі записи

en: Customize sales report parameters
uk: Оберіть бажані параметри звіту по продажах

en: Adjust these values and update the report to build your custom product report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
uk: Оберіть потрібні дані та оновіть звіт. Після оновлення параметри звіту можуть бути збережені для швидкого доступу у майбутньому.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
uk: Тільки замовлення з обраними статусами буде включено до звіту.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
uk: Утримуйте клікаючи клавишу Ctrl щоб обрати декілька статусів.

en: You must select at least one order status.
uk: Ви повинні вибрати хоча б один статус замовлення.

en: Month-to-date, @month
uk: Минулий місяць, @month

en: Customers total
uk: Всього клієнтів

en: New customers today
uk: Нових клієнтів за сьогодні

en: Online customers
uk: Зараз клієнтів на сайті

en: Total orders by status
uk: Кількість замовлень за статусами

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
uk: Оберіть потрібні дані та оновіть звіт. Після оновлення параметри звіту можуть бути збережені для швидкого доступу у майбутньому.

en: Results breakdown
uk: Розбивка результатів

en: Large daily reports may take a long time to display.
uk: Вивід на екран великих щоденних звітів може зайняти якийсь час.

en: Show a detailed list of products ordered.
uk: Показати детальний перелік замовлених товарів.

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
uk: Максимальна кількість рядків, відображуваних на одній сторінці в таблиці звіту.

en: Reported statuses
uk: Статуси, додані у звіт

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
uk: До звіту додаються тільки замовлення з обраними статусами.

en: view reports
uk: показати звіти

en: View reports about your store's sales, customers, and products.
uk: Перегляд звітів по продажах, покупцях і товарам у Вашім магазині.

en: Role expiration
uk: Спливання терміну дії ролі

en: Role assignment
uk: Завдання ролі

en: Delete role expiration
uk: Видалити завершення терміну дії ролі

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
uk: Нижче ви можете додати або видалити час закінчення термінів дії наступних ролей.

en: There are no pending expirations for roles this user.
uk: Для ролей цього користувача не очікується закінчень термінів дії ролей.

en: Customer user role %role renewed.
uk: Користувацька роль покупця %role поновлена.

en: Customer granted user role %role.
uk: Покупцеві надана користувацька роль %role.

en: The role expiration date in long format
uk: Термін дії ролі в подовженому форматі.

en: The role expiration date in medium format
uk: Термін дії ролі в середньому форматі.

en: The role expiration date in short format
uk: Термін дії ролі в укороченому форматі.

en: The associated role name
uk: Назва ролі.

en: [store-name]: [role-name] role granted
uk: [store-name]: [role-name] привласнена роль

en: [store-name]: [role-name] role expired
uk: [store-name]: [role-name] термін дії ролі минув

en: [store-name]: [role-name] role renewed
uk: [store-name]: [role-name] роль поновлена

en: This role will expire on !date
uk: Термін дії цієї ролі минає !date

en: Multiply by quantity
uk: Множити на кількість

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
uk: Позначте, якщо термін дії ролі потрібно помножити на кількість придбаних товарів.

en: The amount of time must be a positive integer.
uk: Кількість часу, повинна бути позитивним цілим числом.

en: Default role
uk: Базова роль

en: Product roles
uk: Ролі продукта

en: Show expirations on user page
uk: Показувати завершення термінів дії на сторінці користувача

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
uk: Якщо у користувача завершується термін дії будь-якої ролі, ця інформація буде показана на його сторінці облікового запису.

en: Time before reminder
uk: Час перед нагадуванням

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
uk: Час перед закінченням терміну дії ролі, у який клієнту приходить сповіщення про закінчення.

en: Assign permanent or expirable roles based on product purchases.
uk: Призначає постійну або тимчасову роль, ґрунтуючись на покупках товарів.

en: Decrement stock upon order submission
uk: Зменшувати товарні запаси у випадку замовлення

en: Decrement stock of products in order
uk: Зменшити товарні запаси продукції що замовленна

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
uk: Зменшувати товарні записи на замовленнях з активованим відстеженням.

en: To keep track of stock for a particular product SKU, make sure it is marked as active and enter a stock value. When the stock level drops below the threshold value, you can be notified based on your stock settings.
uk: Щоб відслідковувати товарний запас для окремого артікулу переконайтеся що він відзначеній як активний, та уведіть товарний залишок. Коли товарний залишок зменшиться нижче граничного значення ви будете проінформовані у відповідності до ваших налаштувань товарних запасів.

en: This is the list of product SKUs that are currently active. Stock levels below their threshold have highlighted rows. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.
uk: Це перелік артікулів що є зараз активними. Ті що мають рівень товарних запасів нижче граничного значення підсвічуються. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.

en: Stock reports
uk: Звіти по залишкам

en: View reports for product stock.
uk: Перегляд звітів щодо залишків товарів.

en: View the stock settings.
uk: Переглянути налаштування складського запасу.

en: The current stock level
uk: Поточний товарний запас

en: The model or SKU of the stock level
uk: Модель або артікул рівня товарного запасу

en: The threshold or warning limit of the stock level
uk: Поріг або попередження про ліміт рівня товарного запасу

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
uk: [store-name]: Досягнут граничний рівень товарного запасу

en: This message has been sent to let you know that the stock level for the model [stock-model] has reached [stock-level]. There may not be enough units in stock to fulfill order #[order-link].
uk: Це повідомлення було направлено щоб проінформувати вас що рівень товарних запасів для [stock-model] досягнув [stock-level]. Цього може бути не достатньо для виконання замовлення № [order-link].

en: Stock settings saved.
uk: Налаштування залишків збережені.

en: Export to CSV file
uk: Експортувати до CSV-файла

en: Only show SKUs that are below their threshold.
uk: Показувати лише артикули, що не досягли свого порогу.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
uk: Надіслати повідомлення електронною поштою коли товарний запас досягне свого граничного значення

en: The list of comma seperated email addresses that will receive the notification.
uk: Список розділенних комою адрес електронної пошти на які буде надіслане повідомлення

en: The message the user receives when the stock level reaches its threshold value (uses <a href="!token-help-page">global, order, and stock tokens</a>).
uk: Повідомлення яке користувач отримає коли товарний запас досягне свого граничного значення (використовуйте <a href="!token-help-page">глобальні токени, токени замовлень та товарних запасів</a>).

en: Whether or not the stock level is currently being tracked
uk: Чи відслідковується рівень товарного запасу

en: Store administration
uk: Керування магазином

en: Administer store settings, products, orders, and more.
uk: Адміністрування налаштувань магазину, товарів, замовлень тощо.

en: View and modify customer information and orders.
uk: Перегляд та редагування інформації про клієнтів та їх замовлень.

en: View customers
uk: Переглянути покупців

en: Search customers
uk: Пошук клієнтів

en: Search through your customer list.
uk: Пошук у списку клієнтів.

en: Browse various store reports.
uk: Огляд різноманітних звітів магазину.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
uk: Коректування налагоджень для Ubercart

en: Links to get help!
uk: Посилання для отримання довідки

en: Using tokens
uk: Використання замінників

en: Understand what tokens are and how to use them.
uk: Пояснення значення замінників та їх використання.

en: Country settings
uk: Налаштування країни

en: Configure country specific settings.
uk: Налаштування, що стосуються країни.

en: View the country settings.
uk: Огляд регіональних налаштувань

en: Edit the country settings.
uk: Редагування регіональних налаштувань

en: Import countries
uk: Імпортування країн

en: Import and manage countries.
uk: Імпортування і управління країнами

en: Country formats
uk: Формати країни

en: Edit the country specific format settings.
uk: Редагування налаштувань формату, що стосуються країни

en: Store settings
uk: Налаштування магазину

en: Configure the main store settings.
uk: Вибір основних налаштувань магазину

en: View the store settings.
uk: Перегляд налаштувань магазину.

en: Edit the store settings.
uk: Редагувати налаштування магазину.

en: Edit the contact settings.
uk: Редагувати налаштування контактів.

en: Edit the display settings.
uk: Редагувати налаштувань відображення.

en: Format settings
uk: Налаштування формату

en: Edit the format settings.
uk: Редагування налаштувань формату.

en: User initials
uk: Ініціали користувача

en: Assign initials to user accounts.
uk: Додайте ініціали до облікового запису користувача.

en: JS utilities
uk: JS-утиліти

en: Customer orders
uk: Замовлення клієнтів

en: View a list of orders placed by this customer.
uk: Перегляд списку замовлень даного клієнта.

en: Disable a country
uk: Вимкнути країну

en: Disable a country from use.
uk: Не використовувати країну.

en: Enable a country
uk: Увімкнути країну

en: Enable a disabled country.
uk: Увімкнути вимкнути країни.

en: Remove a country
uk: Видалити країну

en: Remove an installed country.
uk: Видалити інстальовану країну.

en: Update a country
uk: Оновити країну

en: Update an installed country.
uk: Оновити інстальовану країну.

en: Our store
uk: Наш магазин

en: A link to the site login page.
uk: Посилання на сторінку авторизації.

en: The URL for the site logo.
uk: URL логотипа сайту.

en: The Ubercart store name.
uk: Назва магазину УБЕРКАРТ.

en: The Ubercart store URL.
uk: URL магазину Уберкарт

en: A link to the Ubercart store using the store name.
uk: Назва магазину як посилання до магазину Уберкарт.

en: The Ubercart store owner.
uk: Власник магазину УБЕРКАРТ

en: The Ubercart store e-mail address.
uk: Адреса електронної пошти магазина Уберкарт.

en: The Ubercart store phone number.
uk: Номер телефону магазина Уберкарт.

en: The Ubercart store mailing address.
uk: Поштова адреса магазина Уберкарт.

en: The URL to the store help page.
uk: URL-адреса довідкової сторінки магазину.

en: Reporting to Ubercart.org happens once a week during a normal cron run and is logged in your site's watchdog. Reporting lets Ubercart.org calculate the total number of Ubercart installations and aggregate version information for use in development. Your site's data is never shared with anyone, and aggregate statistics displayed through Ubercart.org will be in the form of anonymous group statistics. Reporting will also allow Ubercart.org to report security notices back to your site if needed.
uk: Надсилання звітів до сайту ubercart.org відбувається раз на тиждень за запуском cron та нотується у ваш watchdog. Звітування дозволяє ubercart.org підраховувати загальну кількість інсталяцій Уберкарт та збирати інформацію щодо версій яка використовується прі розробці. Інформацію щодо вашого сайту ніколи не буде поширено, зібрана інформація буде відображена на сайті ubercart.org у формі групової анонімної статистики. Звітування також дозволяє сайту ubercart.org надсилати вам повідомлення щодо безпеки вашого сайту.

en: Status messages:
uk: Статус повідомлень:

en: - Show links -
uk: -Показати посилання-

en: - Hide links -
uk: -Приховати посилання-

en: You must enable the order module to track customers.
uk: Для відслідковування замовників необхідно увімкнути модуль замовлення

en: View customer's order.
uk: Переглянути замовлення клієнта.

en: Billing name
uk: Назва платника

en: Shipping name
uk: Ім'я для доставки

en: No orders found.
uk: Замовлень не знайдено

en: View order !order_id.
uk: Перегляд замовлення !order_id.

en: Edit order !order_id.
uk: Редагування замовлення !order_id.

en: Create an order for this customer.
uk: Створення замовлення для цього замовника

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
uk: Цей обліковий запис зробив !totals_orders замовлень, у яких !totals_items на суму !totals_total :

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
uk: Тут ви знайдете різноманітні звіти згенеровані модулями Уберкарт. Натисніть це посилання, щоб продивитися звіти.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports. To view core Ubercart statistics enable the <strong>Reports</strong> module on the <a href="!url">module administration page</a>
uk: Тут ви знайдете різноманітні звіти згенеровані модулями Уберкарт. Натисніть це посилання, щоб продивитися звіти. Щоб переглянути звіти власне Уберкарт, увімкніть модуль <strong>Звіти</strong> на <a href="!url">сторінці керування модулями</a>.

en: Use the following links to find documentation and support:
uk: Використання наступних посилань допоможе знайти документацію і супровід

en: Ubercart User's Guide
uk: Посібник користувача Уберкарт

en: Support Forums
uk: Форуми підтримки

en: Drupal Handbook
uk: Підручник з Drupal

en: Tokens are bracketed phrases you can use in certain text fields and boxes as placeholders for some other text. Tokens represent things like store variables, links to certain pages, order information, etc.  Tokens are used by including the token listed below in a text field that uses them.  The description for the textfields will alert you to which groups of tokens listed below may be used.
uk: Токени це фрази у дужках що ви можете використовувати у різних текстових полях як тимчасовий замінник якогось іншого текста. Токени є відображенням зміних магазина, посилань на певні сторінки, інформацію щодо замовлень та інше. Використовувати токени дуже легко, просто скопіюйте один або декілька наведених токенів до текстового поля. Опис до текстового поля сповістить вас щодо вірного вибору групи токенів які можна використовувати.

en: Tweak the address formatting for a specific country.
uk: Налаштуйте формат адреси для конкретної країни.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
uk: Щоб імпортувати дані нової країни, оберіть її у переліку та натисніть кнопку. Якшо ви бажаєте використовувати власний файл, перепишіть його у папці Уберкарт uc_store/countries.

en: -None available-
uk: -Недоступно-

en: Country file @file imported.
uk: Файл країни @file імпортовано.

en: !country disabled.
uk: Країну !country вимкнено.

en: !country is already disabled.
uk: Країна !country вже вимкнена.

en: Attempted to disable an invalid country.
uk: Здійснена спроба вимкнути некоректне ім'я країни.

en: @country enabled.
uk: @country ввімкнено.

en: @country is already enabled.
uk: @country вже ввімкнена.

en: Attempted to enable an invalid country.
uk: Здійснена спроба ввімкнути некоректне ім'я країни.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити країну @country з системи?

en: Attempted to remove an invalid country.
uk: Спроба видалити некоректну назву країни.

en: !country removed.
uk: !country видалено.

en: Attempted to update an invalid country.
uk: Спроба оновити некоректне ім'я країни.

en: You cannot update to a previous version.
uk: Неможливо оновити до попередньої версії

en: Country update complete.
uk: Країну оновлено.

en: Address variables instructions
uk: Інструкції адресних змінних

en: Customer's first name
uk: Ім'я замовника

en: Customer's last name
uk: Прізвище замовника

en: First street address field
uk: Перший рядок адреси

en: Second street address field
uk: Другий рядок адреси

en: City name
uk: Назва міста

en: Full name of the zone
uk: Повна назва регіону

en: Abbreviation of the zone
uk: Аббревіатура регіону

en: Name of the country
uk: Країна

en: 2 digit country abbreviation
uk: 2-хсимвольна аббревіатура країни

en: 3 digit country abbreviation
uk: 3-хсимвольна аббревіатура країни

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
uk: Наступні змінні мають бути використаними у конфігурації адрес країн до яких ви виконуєте доставку:

en: Address format
uk: Формат адреси

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
uk: Використовуйте змінні зазначенні у інструкції щоб призначити формат адреси для цієї країни.

en: Country settings saved.
uk: Налаштування країни збережено.

en: Dashboard with collapsed submenu links
uk: Панель керування зі згорнутими додатковими посиланнями

en: Dashboard with expanded submenu links
uk: Панель керування з розгорнутими додатковими посиланнями

en: Dashboard with no submenu links
uk: Панель керування без додаткових посилань

en: Normal Drupal submenu listing
uk: Звичайний перелік додаткових посилань Drupal

en: Store name
uk: Назва магазину

en: Store owner
uk: Власник магазину

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
uk: Використовувати назву магазину у полі "Від кого" у електроних листах магазину.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
uk: Може бути недосяжне на усіх серверах. Вимкніть якшо це спричиняє проблеми.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
uk: Деякі варіанти краще придатні до різних тем оформлення, тож спробуйте усі!

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
uk: Оберіть адресу що буде використано для листування з клієнтом.

en: Primary customer address
uk: Головна адреса клієнта

en: Randomly select a message from the list below.
uk: Випадковий вибір повідомлень з переліка нижче.

en: Footer message for store pages
uk: Повідомлення що відображається у нижньому колонтитулі на кожній сторінці сайта

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
uk: <a href="!url">Працює на Уберкарт</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
uk: <a href="!url">Електрона комерція на Друпал</a> за допомогою Уберкарт.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
uk: Підтримується Уберкарт, <a href="!url">рішенням для електроної комерції на відкритому програмному коді</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
uk: Працює на Уберкарт, <a href="!url">безкоштовному програмному забезпеченні для електроної комерції</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
uk: Не показувати повідомлення у нижньому колонтитулі сайта.

en: Currency format
uk: Поточний формат

en: Current format
uk: Поточний формат

en: Currency Sign
uk: Символ валюти

en: Display currency sign after amount.
uk: Відображати символ валюти після суми.

en: Thousands Marker
uk: Тисячний маркер

en: Decimal Marker
uk: Десятковий маркер

en: Number of decimal places
uk: Кількість нулів після коми

en: Weight format
uk: Формат ваги

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
uk: Наведіть зразок формату для кожної одиниці виміру. !value буде змінено на значення.

en: Default unit of measurement
uk: Базова одиниця виміру

en: @unit format string
uk: Формат одиниці виміру @unit

en: Length format
uk: Формат довжини

en: Supply a format string using !link syntax.
uk: Для форматування використовуйте синтаксис !link.

en: PHP date
uk: Дата PHP

en: Default format string
uk: Базовий формат рядка

en: Street address 1
uk: Адреса 1

en: Street address 2
uk: Адреса 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
uk: Введення імені користувача, ініціали якого ви хочете налагодити.

en: Initials
uk: Ініціали

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
uk: Щоб стерти поточні ініціали, введіть нові або залиште поле порожнім.

en: Initials for !username deleted.
uk: Ініціали !username видалено.

en: Initials for !username set to !initials.
uk: Користувачу !username встановлено ініціали !initials.

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
uk: Наступні таблиці використовуються для перегляду різних підрозділів вашого магазину адміністраторами та замовниками. Клікніть на  ідентифікатор таблиці, щоб переглянути її.

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
uk: Некоректний доступ до поля %field.

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: No countries found.
uk: Країни не знайдені

en: 01 - January
uk: 01 - Січень

en: 02 - February
uk: 02 - Лютий

en: 03 - March
uk: 03 - Березень

en: 04 - April
uk: 04 - Квітень

en: 05 - May
uk: 05 - Травень

en: 06 - June
uk: 06 - Червень

en: 07 - July
uk: 07 - Липень

en: 08 - August
uk: 08 - Серпень

en: 09 - September
uk: 09 - Вересень

en: 10 - October
uk: 10 - Жовтень

en: 11 - November
uk: 11 - Листопад

en: 12 - December
uk: 12 - Грудень

en: Source string contains an invalid character (!char)
uk: Рядок коду містить невірний символ (!char)

en: No encryption key was found.
uk: Не знайдено ключа шифрування

en: Ubercart cannot find a necessary encryption key.  Refer to the store admin <a href="!url">dashboard</a> to isolate which one.
uk: Ubercart не в змозі знайти необхідний ключ шифрування.  Зверніться до адміністративної <a href="!url">панелі керування</a> щоб виявити необхідний ключ.

en: Encryption failed. !messages
uk: Помилка шифрування. !messages

en: encryption
uk: шифрування

en: view customers
uk: перегляд клієнтів

en: view store reports
uk: перегляд звітів магазину

en: REQUIRED. Setup the store settings and manage your Ubercart site.
uk: Обов'язковий. Налаштовуйте та керуйте вашим Уберкарт сайтом.

en: Subtotal excluding taxes
uk: Разом без урахування податків

en: Tax rates and settings
uk: Настроювання й ставки податків

en: Delete tax rule
uk: Вилучити правило оподатковування

en: Changed %title to %amount.
uk: Змінити %title на %amount.

en: Removed %title.
uk: Вилучений %title.

en: Added %amount for %title.
uk: Доданий %amount для %title.

en: Taxed product types
uk: Оподатковані типи товарів

en: conditions
uk: умови

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
uk: Відсоток або десяткове число податкової ставки. Наприклад: 6%, .06

en: configure taxes
uk: налаштувати податки

en: Define tax rates for customers' geographic locations and products sold.
uk: Визначає податкові ставки для різних географічних місць розташування клієнтів і продаваних товарів.

en: Default display order
uk: Послідовність відображення за замовчуванням

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
uk: Сортування за замовчуванням для нових користувачів та анонімних користувачів в ході перегляду коментарів. Ці користвачі можуть змінити відображення коментарів, використовуючи панель керування коментарями. Для зареєстрованих користувачів, ця зміна запам'ятовується як постійне бажання користувача.

en: No strings found for your search.
uk: За Вашим пошуком нічого не знайдено.

en: Administration theme
uk: Адміністративна тема

en: The cache has been cleared.
uk: Кеш було очищено.

en: Check username
uk: Перевірити ім’я користувача

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Дякуємо за бажання створити обліковий запис на нашім сайті. Ваша заявка зараз відправлена на схвалення адміністратором сайту<br /> Згодом, привітальне повідомлення з подальшими інструкціями буде надіслано на вашу електронну адресу.

en: Enable personal contact form by default
uk: Увімкнути за замовчуванням персональну контактну форму

en: Default status of the personal contact form for new users.
uk: Стантдартний стан контактної форми для нових користувачів.

en: Information to show on the <a href="@form">contact page</a>. Can be anything from submission guidelines to your postal address or telephone number.
uk: Інформація, що показується на <a href="@form">сторінці контактів</a>. Це може бути будь-що - від інструкції з заповнення до поштової адреси або номеру телефону.

en: Isle of Man
uk: Острів Мен

en: Montenegro
uk: Чорногорія

en: Saint Pierre and Miquelon
uk: Сен-П'єр і Мікелон

en: Serbia
uk: Сербія

en: Afar
uk: Афар

en: Somali
uk: Сомалі

en: Komi
uk: Комі

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Enable developer modules
uk: Увімкнути модулі розробника

en: Disable developer modules
uk: Вимкнути модулі розробника

en: Collapse fieldsets on modules page
uk: Згортати групи полів на сторінці модулів

en: Current anonymous / authenticated users
uk: Поточні аноніми / авторизовані користувачі

en: Disabled these modules: !module-list.
uk: Вимкнено такі модулі: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
uk: Модулі dev не увімкнено.

en: display drupal links
uk: показати drupal посилання

en: User email
uk: Електронна пошта користувача

en: Default sort order
uk: Базове сортування

en: translate
uk: перекласти

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
uk: Попередження системи безпеки: Неможливо записати файл .htaccess. Створіть цей файл вручну у каталозі %directory і внесіть в нього наступні рядки:<code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його розмір перевищує значення %maxsize, максимально допустиме для відвантаження.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його не було відвантажено на сайт.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
uk: Розмір файла %filesize перевищує максимально дозволений розмір %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
uk: Дозволені тільки зображення JPEG, PNG і GIF.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
uk: Зображення змінено в розмірі, щоб відповідати максимально дозволеному розмірові в %dimensions пікселів.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Завелике зображення; максимальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Замале зображення; мінімальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
uk: Помилка викладання. Неможливо перемістити викладений файл (%file) до місця призначення (%destination).

en: Add to book outline
uk: Додати до підшивки книги.

en: No link
uk: Без посилання

en: outdated
uk: застаріло

en: <strong>@language_name</strong> (source)
uk: <strong>@language_name</strong> (джерело)

en: add translation
uk: додати переклад

en: Translations of %title
uk: Переклади для %title

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
uk: Максимальний розмір відвантаження обмежено до %filesize. Лише файли з наступними розширеннями можуть бути відвантаженими: %extensions.

en: Path: !path
uk: Шлях: !path

en: Its name exceeds the 255 characters limit. Please rename the file and try again.
uk: Ім'я перевищує 255 символьну межу. Прохання перейменувати файл і спробувати ще раз

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: The taxonomy module allows you to categorize content using various systems of classification. Free-tagging vocabularies are created by users on the fly when they submit posts (as commonly found in blogs and social bookmarking applications). Controlled vocabularies allow for administrator-defined short lists of terms as well as complex hierarchies with multiple relationships between different terms. These methods can be applied to different content types and combined together to create a powerful and flexible method of classifying and presenting your content.
uk: Модуль Таксономія дозволяє вам класифікувати вміст, використовуючи різні системи класифікації. Словники з тегами створюються користувачами «на лету» при додаванні матеріалів ( як це часто буває в блогах і сайтах соціальних закладок). Контрольовані словники дозволяють створювати короткі списки термінів, що задаються адміністраторами, або комплексні ієрархії із множинними зв'язками між різними термінами. Ці методики можуть застосовуватися до різних типів матеріалів і комбінуватися разом для створення потужної й гнучкої системи класифікації й відображення матеріалу

en: For example, when creating a recipe site, you might want to classify posts by both the type of meal and preparation time. A vocabulary for each allows you to categorize using each criteria independently instead of creating a tag for every possible combination.
uk: Наприклад, коли ви створюєте сайт рецептів, ви можете захотіти класифікувати матеріали й по типу їжі й за часом готування. Словник для кожного із цих критеріїв дозволить незалежно класифікувати матеріали, замість створення тегів для кожної можливої комбінації.

en: Type of Meal: <em>Appetizer, Main Course, Salad, Dessert</em>
uk: Тип їжі: <em>Закуска, Головне блюдо, Салат, Десерт</em>

en: Preparation Time: <em>0-30mins, 30-60mins, 1-2 hrs, 2hrs+</em>
uk: Час готування: <em>0-30 хв., 30-60 хв., 1-2 години, більше 2-х годин</em>

en: Each taxonomy term (often called a 'category' or 'tag' in other systems) automatically provides lists of posts and a corresponding RSS feed. These taxonomy/term URLs can be manipulated to generate AND and OR lists of posts classified with terms. In our recipe site example, it then becomes easy to create pages displaying 'Main courses', '30 minute recipes', or '30 minute main courses and appetizers' by using terms on their own or in combination with others. There are a significant number of contributed modules which you to alter and extend the behavior of the core module for both display and organization of terms.
uk: Кожен термін (часто званий в інших системах 'категорія' або 'теґ') автоматично формує список всіх матеріалів і RSS-потік. Дані URL-адреси у вигляді taxonomy/term можна змінювати, отримуючи списки матеріалів, які позначені цими термінами, здійснюючи при цьому вибірки з логікою ТА або АБО. У нашому прикладі з сайтом рецептів, буле легко створити сторінку, яка буде показувати 'Головні страви', '30-хвилинні рецепти 'або '30-хвилинні головні страви і закуски', використовуючи терміни окремо або в комбінації з іншими. Існує велика кількість внесених модулів, які дозволяють змінювати і розширювати поведінку модулів ядра в області відображення та організації термінів.

en: Terms can also be organized in parent/child relationships from the admin interface. An example would be a vocabulary grouping countries under their parent geo-political regions. The taxonomy module also enables advanced implementations of hierarchy, for example placing Turkey in both the 'Middle East' and 'Europe'.
uk: Терміни можуть бути організовані як батьківські/дочірні за допомогою адміністративного інтерфейсу. Наприклад, можна створити словник, що групує назви країн усередині батьківських гео-політичних регіонів. Модуль Таксономія також дозволяє створювати просунуту версію ієрархії, приміром, поміщаючи Туреччину відразу в « Близький Схід» і «Європу».

en: The taxonomy module supports the use of both synonyms and related terms, but does not directly use this functionality. However, optional contributed or custom modules may make full use of these advanced features.
uk: Модуль Таксономія підтримує й синоніми й зв'язані терміни, але не використовує прямо даний функціонал. Однак, додаткові або власні модулі можуть використовувати ці просунуті можливості.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.
uk: Для тетальнішої інформації дивіться онлайн довідник по <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.

en: The taxonomy module allows you to categorize your content using both tags and administrator defined terms. It is a flexible tool for classifying content with many advanced features. To begin, create a 'Vocabulary' to hold one set of terms or tags. You can create one free-tagging vocabulary for everything, or separate controlled vocabularies to define the various properties of your content, for example 'Countries' or 'Colors'.
uk: Модуль Таксономія дозволяє класифікувати вміст, використовуючи теґи й терміни, задані адміністратором. Це гнучка система для класифікації вмісту з багатими можливостями. Для початку, створіть 'Словник', який буде містити набір термінів або теґів. Ви можете створити один словник з теґами для всього вмісту або роздільні контрольовані словники, що визначають різні параметри вашого вмісту, наприклад 'Країни' або 'Кольору'.

en: Use the list below to configure and review the vocabularies defined on your site, or to list and manage the terms (tags) they contain. A vocabulary may (optionally) be tied to specific content types as shown in the <em>Type</em> column and, if so, will be displayed when creating or editing posts of that type. Multiple vocabularies tied to the same content type will be displayed in the order shown below. To change the order of a vocabulary, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag it to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
uk: Використовуйте цей список для настроювання й огляду словників вашого сайту, а також для керування термінами (теґами), які розташовані в цих словниках. Словник може бути (необов'язково) прив'язаний до певного типу матеріалу, що показується в колонці <em>Тип</em>. Якщо це так, то даний словник буде відображений при створенні й редагуванні матеріалів даного типу. Множинні словники, прив'язані до даного типу матеріалу, будуть показані в тому ж порядку, що й тут. Для зміни порядку словників, візьміть й потягніть покажчик у колонку <em>Назва</em>, перетаскуючи його в нове місце списку (візьміть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутою, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти</em> унизу сторінки.

en: %capital_name is a free-tagging vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
uk: %capital_name являє собою словник з вільним маркуванням. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із цим терміном.

en: %capital_name is a flat vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
uk: %capital_name являє собою простий словник. Ви можете організувати терміни в словнику %name, використовуючи маркери в лівій частині таблиці. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із терміном.

en: %capital_name is a single hierarchy vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
uk: %capital_name являє собою окремий ієрархічно організований словник. Ви можете організувати терміни в словнику %name, використовуючи маркери в лівій частині таблиці. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із терміном.

en: %capital_name is a multiple hierarchy vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term. Drag and drop of multiple hierarchies is not supported, but you can re-enable drag and drop support by editing each term to include only a single parent.
uk: %capital_name являє собою множинний ієрархічно організований словник. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із терміном. Перетаскування множинних ієрархій не підтримується, але Ви можете включити підтримку опції перетаскування, редагуючи кожний термін так, щоб він включав тільки одного батька.

en: Define how your vocabulary will be presented to administrators and users, and which content types to categorize with it. Tags allows users to create terms when submitting posts by typing a comma separated list. Otherwise terms are chosen from a select list and can only be created by users with the "administer taxonomy" permission.
uk: Визначити як словник буде представлений адміністраторам і користувачам, та який тип матеріалу слід класифікувати з ним. Теги дозволяють користувачам створювати терміни під час надсилання допису, набираючи їх у вигляді списку через кому. В іншому випадку терміни вибираються з списку вибору і можуть створюватись лише користувачами з дозволом "адміністрування таксономії".

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
uk: Керування теґуванням, категоризацією і класифікацією матеріалів.

en: Designer
uk: Дизайнер

en: Analyze
uk: Аналізувати

en: Database port
uk: Порт бази даних

en: Re-index site
uk: Переіндексувати сайт

en: Are you sure you want to re-index the site?
uk: Ви дійсно бажаєте переіндексувати сайт?

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Admin
uk: Адмін

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
uk: Ці налаштування необхідні лише для деяких сайтів. Якщо ви не знаєте, що тут вказувати, то залиште початкові налаштування, або утоічніть їх у хостинг-провайдера.

en: If your database is located on a different server, change this.
uk: Якщо ваша база даних розташована на іншому сервері, змініть це.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
uk: Якщо ваша база даних доступна через настандартний порт, вкажіть тут його номер.

en: Database port must be a number.
uk: Порт бази даних має бути числом.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
uk: Дозволено пробіли; заборонено знаки пунктуації за винятком крапок, дефісів та символів підкреслення.

en: view uploaded files
uk: переглянути передані файли

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Timor-Leste
uk: Східний Тимор

en: Åland Islands
uk: Аландські острови

en: Secondary links
uk: Додаткові посилання

en: Enable or disable the display of certain page elements.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення деяких елементів сторінки.

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Load a referenced user
uk: Завантажити згаданого користувача

en: Content containing the user reference field
uk: Матеріал містить поле пов'язаного користувача

en: Referenced user
uk: Згаданий користувач

en: Load a referenced node
uk: Завантаження пов'язаного матеріалу

en: Content containing the node reference field
uk: Контент, що містить поле довідки вузлу

en: Referenced content
uk: Пов'язаний матеріал

en: Populate a field
uk: Заповнення поля

en: Select the machine-name of the field.
uk: Вибір комп'ютерного імені поля

en: create url aliases
uk: створити синоніми URL-адрес

en: administer url aliases
uk: адмініструвати синоніми url

en: The URL alias of the node.
uk: URL-синонім матеріалу.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
uk: Виявлено недозволений вибір. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Illegal choice %choice in !name element.
uk: Неприпустимий вибір %choice в елементі !name.

en: node bottom
uk: низ ноди

en: Language negotiation
uk: Визначення мови

en: Status report
uk: Звіт про стан

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: No products available.
uk: Товари недоступні.

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Identification
uk: Ідентифікація

en: host
uk: хост

en: ends with
uk: закінчується на

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Book outline
uk: Підшивка книги

en: This will be the top-level page in this book.
uk: Ця сторінка стане титульною у даній книзі.

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Notify user of new account
uk: Сповістити користувача про створення облікового запису

en: Input type
uk: Вхідний тип

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory could not be found, or because its permissions do not allow the file to be written.
uk: Вибраний файл %file неможливо завантажити на сайт, оскільки каталогу призначення %directory не знайдено або права доступу до нього не дозволяють записати файл.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами користувачів.

en: View used to select the nodes
uk: Перегляд для вибору вузлів

en: %name: this post can't be referenced.
uk: %name: Не вдалось створити посилання на вказаний матеріал.

en: Is one of
uk: Один з

en: Terms in %vocabulary
uk: Терміни в словнику %vocabulary

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
uk: Доступ буде надано користувачам вказаного рядка повноважень

en: Show All
uk: Показати все

en: Path to custom icon
uk: Шлях до власної іконки

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
uk: Матеріали складають основний вміст сайта на Drupal.

en: Comments are responses to node content.
uk: Коментарі являють собою відгуки на вміст матеріалу.

en: Users who have created accounts on your site.
uk: Користувачі, у яких є обліковий запис на цьому сайті.

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
uk: Нижче подано список коментарів на Вашому сайті, які чекають на схвалення. Щоб схвалити коментар, клікніть 'редагувати', щоб змінити їхній статус на Схвалені.  Клікніть на 'темі', щоб побачити коментар; на  'ім'я автора', щоб редагувати інформацію користувача; на  'редагувати', щоб змінити текст і 'знищити', щоб їх видалити.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
uk: Внести в список і редагувати коментарі та статус коментарів у черзі на модерацію.

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: Reply to comment
uk: Відповісти на коментар

en: Default display mode
uk: Режим відображення за замовчуванням

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
uk: Вигляд коментарів за замовчуванням. У розширеному перегляді відображається вміст коментаря. Деревоподібний перегляд групує відповіді.

en: Default comments per page
uk: Коментарів на сторінці за замовчуванням

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
uk: Кількість коментарів на кожній сторінці за замовчуванням: у випадку більшої кількості коментарів, вони будуть показані на декількох сторінках.

en: Comment controls
uk: Елементи керування коментарями

en: Display above the comments
uk: Відображати над коментарями

en: Display below the comments
uk: Відображати під коментарями

en: Display above and below the comments
uk: Відображати над і під коментарями

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
uk: Розташування блоку керування коментарями. Керування коментарями дозволяє користувачеві змінити тип відображення за замовчуванням і порядок відображення коментарів.

en: Comment subject field
uk: Поле теми коментаря

en: Can users provide a unique subject for their comments?
uk: Чи можуть користувачі вказувати власну тему для своїх коментарів?

en: You are not authorized to post comments.
uk: Ви не авторизовані для публікації коментарів.

en: The comment you are replying to does not exist.
uk: Коментар, на який ви намагаєтесь відповісти, більше не існує.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
uk: Обговорення припинене: Ви не можете залишити нові коментарі.

en: You are not authorized to view comments.
uk: Ви не авторизовані для перегляду коментарів.

en: Comment: updated %subject.
uk: Коментар: оновлено %subject.

en: Comment: added %subject.
uk: Коментар: додано %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити коментар %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
uk: Всі відповіді на цей коментар будуть видалені. Цю операцію неможливо відмінити.

en: Publish the selected comments
uk: Опублікувати вибрані коментарі

en: Unpublish the selected comments
uk: Зняти з публікації вибрані коментарі

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
uk: Не знайдено жодного коментаря для видалення або вибраний Вами коментар вже видалений іншим адміністратором.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ці коментарі і їх нащадків?

en: You have to specify a valid author.
uk: Необхідно правильно вказати автора.

en: The name you used belongs to a registered user.
uk: Використане вами ім'я належить зареєстрованому користувачеві.

en: You have to leave your name.
uk: Ви повинні вказати своє ім'я.

en: The e-mail address you specified is not valid.
uk: Зазначена вами адреса електронної пошти неправильна.

en: You have to leave an e-mail address.
uk: Потрібно вказати адресу електронної пошти.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
uk: URL-адреса вашої домашньої сторінки неправильна. Вона має бути повною, тобто виглядати наступним чином <code>http://example.com/directory</code>.

en: (No subject)
uk: (Без теми)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
uk: Виберіть бажаний спосіб відображення коментарів і натисніть "Зберегти налаштування", щоб активувати ваші зміни.

en: Comment viewing options
uk: Параметри перегляду коментарів

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a> або <a href="@register">зареєструйтесь</a>.

en: Comment: deleted %subject.
uk: Коментар: видалено %subject.

en: Is empty (NULL)
uk: Порожнє (NULL)

en: not empty
uk: не порожнє

en: Access type
uk: Тип доступу

en: Default image
uk: Базове зображення

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст використовується читачами екранів, пошуковими системами, чи коли неможливо завантажити зображення.

en: Theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: Add feed
uk: Додати потік

en: 1 package | @count packages
uk[0]: 1 пакунок
uk[1]: @count пакунки
uk[2]: @count пакунків

en: File system
uk: Файлова система

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: @name's blog
uk: блоґ користувача @name

en: You need to provide a valid e-mail address to contact other users. Please update your <a href="@url">user information</a> and try again.
uk: Щоб контактувати з іншими користувачами, потрібно вказати чинну адресу електронної пошти. Будь-ласка, оновіть Вашу <a href="@url">користувацьку інформацію</a> і спробуйте ще раз.

en: You cannot contact more than %number users per hour. Please try again later.
uk: Ви не можете контактувати більше, ніж з %number користувачами протягом однієї години. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Join summary
uk: Приєднати резюме

en: Split summary at cursor
uk: Відокремити резюме з місця курсора

en: Enter your @s username.
uk: Введіть Ваше ім’я користувача на сайті "@s".

en: Your virtual face or picture. Maximum dimensions are %dimensions and the maximum size is %size kB.
uk: Ваше віртуальне обличчя або зображення. Максимальні розміри %dimensions та об'єм %size Кб.

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Cannot delete non-existent comment.
uk: Неможливо видалити неіснуючий коментар.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
uk: Права доступу для коментарів призначаються до ролей і використовуються для визначення можливості коментування гостями. Якщо гості мають право коментувати, їхні персональні контакти будуть збережені в коржиках на їхньому локальному комп'ютері для використання в подальшому коментуванні. Якщо коментарі не мають відповідей, вони будуть опціонально з можливістю редагування автором. Модуль коментарів використовує загальносайтові формати вводу матеріалу.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
uk: Докладнішу інформацію дізнайтеся в інтернет-підручнику в розділі <a href="@comment">Модуль відгуків</a>.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
uk: <p>Нижче наведено список найновіших коментарів, надісланих на ваш сайт. Клацніть на тему, щоб подивитися коментар, на ім'я автора -- щоб змінити персоналізовані дані автора, на "редагувати" -- щоб змінити текст, і на "стерти" -- щоб скасувати введення коментаря.</p>

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
uk: Примусовий перегляд користувачем коментаря перед публікацією з допомогою кнопки <em>Переглянути</em>

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
uk: Коментар: додано неавторизований коментар або додано до закритого допису %subject.

en: Submitted by !username on @datetime.
uk: Надіслав !username @datetime.

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: Action to take if argument is not present
uk: Що робити, якщо аргумент відсутній

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
uk: Якщо це значення отримане як аргумент, аргумент буде проігнорований; тобто "усі значення"

en: Wildcard title
uk: Джокер назви

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
uk: Заголовок, який буде використаний для підстановки в будь-якому місці.

en: <Basic validation>
uk: <Проста перевірка>

en: Action to take if argument does not validate
uk: Що робити, якщо аргумент не перевірений

en: The model number.
uk: Номер моделі.

en: The cost of the product to the store.
uk: Вартість товару в магазині.

en: Link this field to its user
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
uk: Переписувати відображуване анонімним користувачам значення

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
uk: Якщо обрано, буде показане поле для введення тексту, що використовуватиметься для анонімних користувачів.

en: Text to display for anonymous users
uk: Текст, показуваний анонімним користувачам

en: Use default RSS settings
uk: Використовувати стандартні налаштування RSS

en: Title plus teaser
uk: Заголовок і анонс

en: !name's blog
uk: блоґ !name

en: Front page feed
uk: Потік головної сторінки

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
uk: Це буде відображатися як назва блоку в розділі Керування >> конструкція >> блоки.

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу.

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: All languages
uk: Всі мови

en: Template file
uk: Файл шаблону

en: No role
uk: Без ролі

en: Image preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. If unsure, specify nothing.
uk: Ця сторінка показуєтсья, коли більше жодна інформація не відповідає запитаному документові. Якщо Ви не впевнені, не визначайте нічого.

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: %title field is required.
uk: Поле %title є обов'язковим

en: Text link
uk: Текстове посилання

en: The size of the file.
uk: Розмір файла.

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було успішно створено.

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: Jurisdiction
uk: Юрисдикція

en: My order history
uk: Історія моїх замовлень

en: Menu link ID
uk: ID посилання меню

en: %message in %file on line %line.
uk: %message у %file, рядок %line.

en: Picture image path
uk: Шлях до зображення

en: You do not have any administrative items.
uk: Ви не маєте жодних адміністративних елементів.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
uk: При встановленні Drupal виникла одна або кілька помилок. Додаткова інформація на сторінці <a href="@status">Звіт про стан</a>.

en: Help topics
uk: Розділи довідки

en: Help is available on the following items:
uk: В наявності є довідка з наступних тем:

en: No help is available for module %module.
uk: Довідка для модуля %module відсутня.

en: @module administration pages
uk: Сторінки адміністрування модуля @module

en: By module
uk: За модулем

en: Manage your site's content.
uk: Керувати вмістом Вашого сайту.

en: Control how your site looks and feels.
uk: Налаштування зовнішнього вигляду сайту.

en: Adjust basic site configuration options.
uk: Встановлює базові настройки конфігурації сайту.

en: Manage your site's users, groups and access to site features.
uk: Керувати користувачами Вашого сайту, групами користувачів та доступом до функцій сайту.

en: View reports from system logs and other status information.
uk: Перегляд системного журналу й іншої інформації про стан сайту

en: Link this field to its node
uk: Зробити це поле посиланням на його матеріал

en: Node creation
uk: Створення матеріалу

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Filter the view to the currently logged in user.
uk: Фільтрація по користувачам, що увійшли на сайт в цю мить.

en: Translate interface
uk: Переклад інтерфейсу

en: Add language
uk: Додати мову

en: Edit string
uk: Змінити рядок

en: Delete string
uk: Видалити рядок

en: Are you sure you want to delete the language %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити мову %name?

en: The language %locale has been removed.
uk: Мову %locale видалено.

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити рядок "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
uk: Видалення рядка знищить всі переклади цього рядка у всіх мовах. Цю дію неможливо відмінити.

en: locale
uk: мова

en: Cache once for everything (global)
uk: Кешувати один раз для всього (глобально)

en: Per page
uk: По сторінках

en: Per role
uk: По ролях

en: Per role per page
uk: По ролях по сторінках

en: Per user
uk: По користувачах

en: Per user per page
uk: По користувачах по сторінках

en: Multilingual support
uk: Підтримка багатомовності

en: Enabled, with translation
uk: Увімкнено, з перекладом

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти файл.

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
uk: Модуль %toolkit є єдиним включеним інструментарієм для обробки зображень. Drupal буде використовувати його для зміни розмірів, образки й інших дій над зображеннями.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
uk: Обраний засіб обробки зображень '%toolkit' не може правильно обробити '%function'.

en: Could not set permissions on destination file: %file
uk: Не вдається встановити дозвіл кінцевого файлу: %file

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
uk: Визначите якість зображення для дій з JPEG. Значення вказуйте в діапазоні від 0 до 100. Більше значення означає краща якість, але більший розмір файлу.

en: Compression Quality
uk: Якість Стиску

en: Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
uk: Діапазони від 0 до 100. Більше значення означає кращу якість зображення, але збільшує розмір файла.

en: Version information
uk: Відомості про версію

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
uk: Якість стиску повинна бути між 0 і 100.

en: PHP GD was not compiled with %format support.
uk: PHP GD не був скомпільований з підтримкою формату %format.

en: GD Image Rotation
uk: GD Обертання Зображення

en: Low Quality / Poor Performance
uk: Низька якість / Погана продуктивність

en: GD Image Filtering
uk: GD Фільтрування Зображень

en: administer imageapi
uk: керування imageapi

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
uk: Колір фону, для використання для зовнішніх полів фото. Синтаксис - стиль ВЕБ (#FFFFFF для білого, #000000 - для чорного). Порожні значення дозволять використати  прозорість фону (якщо присутній), інакше він буде білим.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
uk: У назвах пресетів використовуйте, будь ласка, тільки алфавітно-цифрові символи, знаки підкреслення (_) і дефіси (-).

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
uk: Налаштування %name (ID: @id) видалено

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
uk: Налаштування %name (ID: @id) очищено

en: Override Defaults
uk: Переназначення Базового

en: Unknown Action.
uk: Невідома дія.

en: Unknown Preset.
uk: Невідоме Налаштування

en: The action was succesfully updated.
uk: Дія була успішно оновлена.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
uk: ImageCache генерує: %dst, лок-файл: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
uk: Налагодження Налаштувань ImageCache

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
uk: Розмістіть наступний фрагмент коду в Ваш модуль як частину <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
uk: %p не є каталогом або недоступний для читання вебсервером.

en: Has Avatar
uk: Має аватар

en: Display the node with standard node view.
uk: Показує матеріал з стандартним видом.

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
uk: Каталог %file не захищений від змін, що несе ризик безпеки. Необхідно встановити заборону на запис в каталог.

en: Currently using !item !version
uk: Зараз використовується !item !version

en: Capitalize first letter
uk: Перша літера велика

en: Hindi
uk: Гінді

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
uk: Ви спробували використовувати одноразовий пароль для входу в обліковий запис, яка була заблокована.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
uk: Користувач %name %timestamp використав одноразове посилання для входу на сайт.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
uk: Створено новий обліковий запис для користувача <a href="@url">%name</a>. Жодного електронного листа не надсилалося.

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
uk: Пароль і додаткові інструкції було відправлено електронною поштою новому користувачу <a href="@url">%name</a>.

en: New user: %name (%email).
uk: Новий користувач: %name %email.

en: Custom text
uk: Власний текст

en: Node module form.
uk: Форма модуля матеріалів

en: Locale module form.
uk: Форма модуля перекладу.

en: Taxonomy module form.
uk: Форма модуля таксономії.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
uk: Шлях меню (відображений в breadcrumb), не включаючі "Головна" або [menu]. Розділено /.

en: Failed to modify %settings, please verify the file permissions.
uk: Неможливо змінити %settings, перевірте права доступу до сайту.

en: Failed to open %settings, please verify the file permissions.
uk: Неможливо відкрити %settings, перевірте права доступу до файла.

en: Default argument
uk: Базовий аргумент

en: SKU:
uk: Артикул:

en: Are you sure you want to delete @name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити @name?

en: @name replacement patterns
uk: Шаблони заміни @name

en: ca
uk: уд

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
uk: Спроба надіслати повідомленням електронної пошти рахунок до замовлення № @order_id на адресу електронної пошти @email була невдалою.

en: Trigger
uk: Тригер

en: Add a predicate
uk: Додати предикат

en: That predicate does not exist.
uk: Цього предикату не існує

en: Enter a title used for display on the overview tables.
uk: Введення назви, що використовуватиметься в таблицях огляду

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
uk: Оберіть тригер для предикату. <br />Неможливо змінювати, якщо предикат має умови або дії

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
uk: Введення опису, що підсумовує використання і мету предикату

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
uk: Класи дозволяють Вам сортувати Ваші предикати, базуючись на типах функціональності, що вони надають.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
uk: Вимкнуні предикати не будуть виконані, якщо їхні тригери спрацювали

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
uk: Предикати будуть посортовані за вагою і оброблені почергово

en: Save predicate
uk: Зберегти предикат

en: Predicate meta data saved.
uk: Мета дані предикату збережено

en: Are you sure you want to !op this predicate?
uk: Ви впевнені, що бажаєте !op цей предикат?

en: Predicate %title !op.
uk: Предикат %title !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
uk: Ці дії будуть виконані в замовленні, якщо предикат пройде виконання умови

en: Action: @title
uk: Дія: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
uk: Деякі тригери проходять багато параметрів для аргументів, що відносяться до певних дій, тому Вам потрібно вказати , які параметри використовувати в полях нижче

en: Available actions
uk: Можливі дії

en: Action removed.
uk: Дію відмінено

en: Action added.
uk: Дію додано

en: Actions saved.
uk: Дію збережено

en: Condition groups
uk: Умовні групи

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
uk: І. При умові, якщо всі групи умов є ПРАВДА

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
uk: АБО. При умові, якщо хоч одна з груп умов є ПРАВДА

en: Add condition group
uk: Додати умовну групу

en: Conditions group
uk: Група умов

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
uk: І. При умові, якщо ці умови є ПРАВДА

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
uk: АБО. При умові, якщо хоч одна з цих умов є ПРАВДА

en: Available conditions
uk: Можливі умови

en: Remove group
uk: Вилучити групу

en: Condition: @title
uk: Умова: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
uk: Деякі тригери проходять багато параметрів для аргументів, що відносяться до певних умов, тому Вам потрібно вказати , які параметри використовувати в полях нижче

en: Negate this condition.
uk: Інверсія умови

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
uk: Повернення НІ якщо умова є ПРАВДА

en: Remove this condition
uk: Видалити дану умову

en: Condition group added.
uk: Група умови додана.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
uk: Сталася помилка при додаванні умови. Спробуйте ще

en: Condition group removed.
uk: Групу умови видалено

en: %title condition added.
uk: Додано %title умову.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
uk: Сталася помилка при видаленні умови. Спробуйте ще

en: Condition removed.
uk: Умову видалено

en: Conditions saved.
uk: Умови збережено

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
uk: Використовуйте цю форму протягом процесу оновлення Уберкарта з версії 1 до 2 для перетворення конфігурацій Workflow-ng до предикатів Умовних Дій. Як тільки конфігурації перетворені, Вам потрібно закінчити деінсталяцію Workflow-ng

en: Convert configurations
uk: Параметри перетворень

en: Converting Workflow-ng configurations
uk: Перетворення конфігурацій Workflow-ng

en: Beginning conversion...
uk: Початок перетворення...

en: @percentage% converted
uk: @percentage% конвертовано

en: Now processing %cfg
uk: Зараз обробляється %cfg

en: Drupal user
uk: Користувач Drupal

en: Trigger arguments
uk: Аргументи тригера

en: Check the current date
uk: Перевірити поточну дату

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
uk: Використано для визначення дії, що повинна виконатись в теперішню дату

en: Compare a node field value
uk: Порівняння значення поля матеріалу

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
uk: Повернення ТАК, якщо поле матеріалу, обране нижче, порівнюється до значення введеного оператором

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
uk: Повертає будь-що, що повертає Ваш код PHP

en: Check the user's roles
uk: Перевірка ролі користувача

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
uk: Повернення ПРАВДА, якщо користувач відповідає Вашим параметрам

en: Comparison
uk: Порівняння

en: Only
uk: Тільки

en: Example: "The current date is before the date below."
uk: Приклад: "Теперішня дата є перед датою нижче."

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
uk: Коли предикат запущено, теперішня дата порівнюється до цієї дати

en: Core node fields
uk: Поля матеріалу ядра

en: Author's user ID
uk: Ідентифікатор автора

en: Node is published?
uk: Матеріал опубліковано?

en: Node is promoted?
uk: Матеріал просунутий?

en: Node is sticky?
uk: Матеріал причіплений?

en: Node field
uk: Поле матеріалу

en: Simple comparison
uk: Просте порівняння

en: is greater than
uk: більше

en: is less than
uk: менше

en: is greater than or equal to
uk: більше ніж або дорівнює

en: is less than or equal to
uk: менше ніж або дорівнює

en: Text matching
uk: Збіг тексту

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
uk: Будь ласка, зверніть увагу, що не кожен оператор несе зміст в кожному полі

en: Comparison value
uk: Порівняння ціни

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
uk: Вам не потрібно детально визначати вартість, якщо ваш оператор знаходиться в категорії Так/Ні

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
uk: Якщо зазначено <em>ТА</em> і необхідно перевірити власну роль, не забувайте вказувати <em>авторизований користувач</em> де це потрібно.

en: OR: If the user has any of these roles.
uk: АБО. Якщо користувач має одну з цих ролей

en: AND: If the user has all of these roles.
uk: І. Якщо користувач має всі ці ролі

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
uk: Введення власного PHP для старту, якщо дія виконується. Не вставляйте  &lt;?php ?> теги

en: No variables available.
uk: Відсутні змінні

en: Available PHP variables
uk: Наявні змінні PHP

en: You may use these variables in your custom PHP.
uk: Ви можете використовувати ці змінні в Вашому PHP

en: administer conditional actions
uk: адміністрування умовних дій

en: Conditional actions
uk: Умовні дії

en: Administer the predicates setup to automate your store.
uk: Керування параметрами предикатів для автоматизації магазину

en: By trigger
uk: За тригером

en: By class
uk: За класом

en: Allows an administrator to create a new predicate.
uk: Дозвіл адміністратору на створення нових предикатів

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
uk: Конвертування конфігурацій Workflow-ng в предикати Умовних Дій

en: Edit predicate
uk: Редагування предиката

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
uk: Редагування мета даних предикату, умов і дій

en: Meta data
uk: Метадані

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
uk: Редагування мета даних для предикату - назва, тригер тощо

en: Edit the conditions for a predicate.
uk: Введення умов для предикату

en: Edit the actions for a predicate.
uk: Редагування дій для предикату

en: Reset a predicate
uk: Скинути предикат

en: Delete a predicate
uk: Видалення предиката

en: Conditional Actions
uk: Умовні дії

en: REQUIRED. Create conditional action configurations for taxes, shipping, and more!
uk: ОБОВ'ЯЗКОВЕ. Створення конфігурацій умовної дії для податків, доставки і іншого!

en: Are you sure you want to remove this item?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей пункт?

en: My price handler
uk: Мій обробник ціни

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
uk: Для Authorize.net необхідна бібліотека PHP <a href='!curl_url'>cURL</a>.

en: (Last4)
uk: (Останні 4)

en: Credit card encryption must be set up to process credit cards.
uk: Для обробки кредитних карт має бути налаштоване їх шифрування.

en: Displays a form to process a credit card payment.
uk: Показує форму для обробки платежа кредитною карткою.

en: You must download the security script from your CyberSource account (found in Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) and place it in the ubercart/payment/uc_cybersource directory to use the Silent Order POST. Remember to open it and replace instances of L( with csL(.
uk: Для використання Silent Order POST необхідно завантажити сценарій безпеки з вашого облікового запису CyberSource (він знаходиться у Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) і розмістити його в каталозі ubercart/payment/uc_cybersource. Відкрийте його і замініть усі L( на csL(.

en: Order Taxes
uk: Податки замовлення

en: SOAP and DOM
uk: SOAP та DOM

en: Payment tracking is enabled.
uk: Включене відстеження платежів.

en: Payments can be deleted by users with permission.
uk: Платежі можуть бути вилучені користувачами з дозволом.

en: Log payments are being entered to and deleted from the order log.
uk: Записувати платежі, які були введені й вилучені з журналу замовлення.

en: The settings forms below are for the payment methods defined by enabled modules. Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly. Methods are listed in order of appearance on the checkout screen, determined by the list position setting (current value shown in parentheses).
uk: Наступні форми призначені для настроювання способів оплати, обумовлених використовуваними модулями. Натисніть на назву, щоб розкрити форму й настроїти відповідні параметри. Способи оплати перераховані в порядку появи на екрані оформлення замовлення, залежно від позиції в списку (поточні значення зазначені в дужках).

en: @payment is enabled for checkout.
uk: @payment задіяний для оплати.

en: @payment is disabled for checkout.
uk: @payment не задіяний для оплати.

en: @title is @enabled.
uk: @title @enabled.

en: Update the order status to Payment Received.
uk: Оновити статус замовлення до <strong>Оплату отримано</strong>

en: If the order is not shippable.
uk: Якщо замовлення не вимагає доставки.

en: Update the order status to Completed.
uk: Обновити стан замовлення до Завершене.

en: Check the payment method
uk: Перевірте спосіб платежу.

en: view order
uk: переглянути замовлення

en: Payment failed for order @order_id: @message
uk: Платіж для замовлення @order_id зазнав невдачі: @message

en: Check has already cleared.
uk: Взаємозалік чеку вже виконаний.

en: Description: @desc
uk: Опис: @desc

en: <b>Includes:</b>
uk: <b>Включає:</b>

en: These settings are specifically for the alternate checkout system offered by Express Checkout.<br />To enable this on your site, you must enable the corresponding cart pane in the <em>Cart settings</em> menu.
uk: Це особливі настроювання для додаткової системи оформлення, пропонованої Express Checkout. <br /> Для того, щоб активувати їх на вашім сайті, ви  повинні активувати відповідну панель кошика в меню <em>Настроювання кошика</em>.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
uk: ID трансакції:<br />@txn_id

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br />"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
uk: "Повний продаж" буде уповноважувати і знімати кошти від час обробки платежу.<br>"Уповноваження" лише буде резервувати кошти на картці, котрі будуть списані потім через акаунт PayPal.

en: Flat rate shipping method was updated.
uk: Метод доставки з фіксованою ставкою було оновлено.

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
uk: Метод доставки з фіксованою ставкою було створено та ввімкнуто.

en: Flat rate shipping method deleted.
uk: Метод доставки з фіксованою ставкою видалено.

en: Customers cannot complete checkout without selecting a shipping quote.
uk: Клієнти не можуть завершити розрахунки вартості покупки, не вибравши вартості перевезення.

en: Customers can still checkout without selecting a shipping quote.
uk: Клієнти можуть розрахувати вартість покупки, не вибираючи вартості перевезення.

en: Shipping settings form.
uk: Форма налаштувань доставки

en: Receiving quotes...
uk: Розрахунок вартості...

en: Order @id
uk: Замовлення @id

en: - Reset fields -
uk: - Скинути поля -

en: @service Rate
uk: Ставка @service

en: UPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
uk: UPS вимагає встановлену бібліотеку PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>.

en: Envelope
uk: Конверт

en: USPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
uk: USPS вимагає встановлену бібліотеку PHP<a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>.

en: The name of the attribute used in administrative forms
uk: Назва атрибуту що використовується у адміністративних формах

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
uk: Уведіть назву яку побачить кліент замість назви атрибуту. Використовуйте &lt;none&gt; якшо ви не бажаєте використовувати назву взагалі.

en: Created new option %option.
uk: Створено новий параметр %option.

en: Updated option %option.
uk: Параметр %option оновленно.

en: This product class does not have any attributes.
uk: Цей класс товарів не має жодних атрибутів.

en: Order has a product with a particular attribute option
uk: Замовлення містить товар з певними параметром  атрибутів

en: Search the products of an order for a particular option.
uk: Шукати товари у замовлені з конкретним параметром.

en: Attribute option
uk: Параметр атрибута

en: administer attributes
uk: адміністрування атрибутів

en: administer product attributes
uk: адміністрування атрибутів товару

en: administer product options
uk: управління параметрами товару

en: Add to cart is redirecting to <br /><a href="!url">!url</a>
uk: Додавання в кошик переспрямовує до <br /><a href="!url">!url</a>

en: The minimum subtotal is @subtotal
uk: Мінімальна проміжна сума становить @subtotal

en: Continue shopping !type is: <br />!link
uk: Продовжити покупки !type is: <br />!link

en: Custom cart breadcrumb is: <br />!breadcrumb
uk: Власний навігаційний ланцюжок: <br />!breadcrumb

en: Anonymous checkout is enabled.
uk: Анонімне оформлення замовлення увімкнено.

en: Anonymous checkout is disabled.
uk: Анонімне оформлення замовлення вимкнено.

en: Checkout panes are expanded by default.
uk: Панелі оформлення розкриті за замовчуванням.

en: New customers receive an e-mail with their account details.
uk: Новий клієнт одержує листа з інформацією про його обліковий запис.

en: New customer account status will be active.
uk: Стан облікового запису нового клієнта буде активним.

en: Checkout completion page will be the default page.
uk: Сторінка завершення оформлення буде базовою сторінкою.

en: Checkout instructions are not set.
uk: Інструкції з розрахунків вартості покупки не зазначені.

en: Review instructions are set.
uk: Інструкції з перегляду зазначені.

en: Completion message is set.
uk: Повідомлення про здійснення замовлення зазначене.

en: Completion text for logged in users is set.
uk: Текст про здійснення замовлення для авторизованих користувачів зазначений.

en: Completion text for logged in users is not set.
uk: Текст про здійснення замовлення для авторизованих користувачів не зазначений.

en: Completion text for users who aren't logged in is set.
uk: Текст про здійснення замовлення для неавторизованих користувачів зазначений.

en: Completion text for users who aren't logged in is not set.
uk: Текст про здійснення замовлення для неавторизованих користувачів не зазначений.

en: Completion text for new users is set.
uk: Текст про здійснення замовлення для нових користувачів зазначений.

en: Completion text for new users is not set.
uk: Текст про здійснення замовлення для нових користувачів не зазначений.

en: Continue shopping text is set.
uk: Текст продовження покупки зазначений.

en: Continue shopping text is not set.
uk: Текст продовження покупки не зазначений.

en: Customer user account
uk: Обліковий запис клієнта

en: E-mail customer checkout notification
uk: Надіслати клієнту повідомлення щодо його замовлення

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
uk: Відправляти покупцеві лист з рахунком до оплати недавно оформленого їм замовлення.

en: Send an e-mail to the customer
uk: Надіслати повідомлення до клієнта

en: E-mail admin checkout notification
uk: Надіслати адміністратору повідомлення щодо нового замовлення

en: E-mail a short order summary to an administrator when a customer checks out.
uk: Надсилати короткий виклад замовлення адміністратору після

en: Send an e-mail to the administrator(s)
uk: Надіслати листа адміністратору

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
uk: Вимагати підтвердження по e-mail при оплаті для анонімних клієнтів.

en: Show/hide shopping cart contents.
uk: Показати/приховати вміст кошика.

en: View your shopping cart.
uk: Переглянути кошик

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
uk: Ваше замовлення майже готово. Будь ласка, перевірте його деталі нижче та натисніть 'Зробити замовлення' якщо все вірно. Ви можете використати кнопку 'Назад' щоб зробити необхідні зміни у замовленні.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
uk: Дякуємо що скористалися послугами [store-name]. 
    Ви можете продовжити покупки або <a href="[order-url]">переглянути поточний статус замовлення</a> та історію замовлень.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
uk[0]: <span class="num-items">@count</span> Елемент
uk[1]: <span class="num-items">@count</span> Елемента
uk[2]: <span class="num-items">@count</span> Елементів

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
uk: Словник таксономії <a href="!edit-url">%name</a> встановлено як каталог товарів.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
uk: Ланцюг навігації каталогу буде відображено.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
uk: Рядок навігації каталогу приховано.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
uk: Кількість нод буде відображено у ланцюгу навігації каталогу.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
uk: Кількість нод не буде відображено у ланцюгу навігації каталогу.

en: The catalog view is displaying subcategories.
uk: Підкатегорії відображаються у каталозі.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
uk: Підкатегорії не відображаються у каталозі.

en: Subcategories are being displayed in @columns columns.
uk: Підкатегорії буде відображено у @columns стовпців.

en: There are @nodes product nodes displayed per page.
uk: @nodes нод товару відображається на сторінку.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
uk: Зробити заголовок блоку посиланням на сторінку верхнього рівню каталогу.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
uk: Заголовок каталогу прямує до сторінки верхнього рівня.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
uk: Заголовок каталогу не прямує до сторінки верхнього рівня.

en: Expanding categories in the catalog block.
uk: Розкриває категорії у блоці навігації по каталогу.

en: Not expanding categories in the catalog block.
uk: Не розкривати категорії у блоці навігації по каталогу.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
uk: Кількість нод у категорій буде відображено у блоці навігації по каталогу.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
uk: Кількість нод у категорій не буде відображено у блоці навігації по каталогу.

en: Display products in the catalog in a grid.
uk: Відображати товари у каталозі решіткою.

en: Products are displayed in a grid.
uk: Товари відображаються у решітці.

en: Products are displayed in a table list.
uk: Товари відображаються у таблиці.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
uk: Якшо не обрано, буде відображено базову таблицю та налаштування цієї форми буде проігноровано.

en: Number of columns in the product grid
uk: Кулькість стовбців у решітці

en: The grid will be displayed in @columns columns.
uk: Решітку буде відображено з  @columns стовпцями.

en: Displayed fields
uk: Відображені поля

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
uk: Позначені поля буде включенодо для кожного товару у решітці товарів.

en: Product SKU
uk: Артикул товару

en: Default product image
uk: Базове зображення товару

en: The image will always be included in the product grid.
uk: Зображення завжди буде відображатися на рішітці товарів.

en: Add to cart form
uk: Форма "Додати у кошик"

en: Attribute selection elements
uk: Елементи вибору атрибута

en: Vocabulary !name has been identified as the Ubercart catalog.
uk: Словник !name було ідентіфіковано як каталог Уберкарт.

en: No vocabulary has been recognized as the Ubercart catalog. Choose one on <a href="!admin_catalog">this page</a> or add one on the <a href="!admin_vocab">taxonomy admin page</a> first, if needed.
uk: Ви ще не призначіли жоден словник як каталог Уберкарт. Оберіть його на <a href="!admin_catalog">цій сторінці</a> або спочатку додайте новий на <a href="!admin_vocab">сторінці керування таксономією</a>, якшо це потрібно.

en: Block settings:
uk: Параметри Блоку:

en: Product grid settings
uk: Налаштування решітки товарів

en: Ubercart file expiration(s)
uk: Терміни дії файлів Ubercart

en: Renew purchased files
uk: Поновлення придбаних файлів

en: Renew purchased files if the order status matches.
uk: Поновлення придбаних файлів, якщо стани замовлень збігаються.

en: If the order status is completed.
uk: Якщо стан замовлення - Завершене.

en: Notify customer when a file is granted
uk: Повідомити клієнта при наданні файлу для завантаження

en: Your order (order# [order-link]) at [store-name] included file download(s). You may access them with the following link(s):
    
    [file-downloads]
    
    After downloading these files these links will have expired. If you need to download the files again, you can login at [site-login] and visit the "My Account" section of the site.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
uk: Ваше замовлення №[order-link] в [store-name] містить файли для завантаження. Ви можете завантажити їх, перейшовши за посиланнями: 
    
    [file-downloads] 
    
    Після завантаження файлів посилання стануть недійсними. Якщо вам буде потрібно завантажити їх повторно, ви можете увійти на сайт, перейшовши за посиланням [site-login], і відвідати розділ "Мій обліковий запс". 
    
    Дякуємо!
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Renew the files on an order.
uk: Поновлення файлів у замовленні

en: renewal
uk: поновлення

en: Send an order email regarding files.
uk: Відправити файл замовлення стосовно файлів.

en: File expiration
uk: Термін дії файла

en: E-mail for granted files
uk: Електронна пошта для дозволених файлів

en: The "From" address.
uk: Адреса "Відправника"

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть електронні адреси, на які надсилати сповіщення, по одній на рядок. Можна використовувати замінники для динамічних електронних адрес.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
uk: Спроба надіслати повідомлення на адрес електронної пошти @email щодо замовлення № @order_id була невдалою.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
uk: Після закінчення завантаження файлу ви повинні обновити сторінку якщо прагнете почати завантаження знову. (Якщо у вас є дозвіл)

en: Downloads will not be counted until the file is finished transferring, even though the number may increment when you click.
uk: Під час завантаження файлу неможливо почати нове завантаження, незважаючи на це лічильник завантажень може збільшуватися, якщо ви будете намагатися це зробити.

en: The file you requested does not exist.
uk: Запитаний файл не існує.

en: No files can be downloaded by this user.
uk: Жодного файла цей користувач завантажити не може.

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
uk: <strong>Артикул:</strong> !sku<br>

en: The directory %dir was deleted.
uk: Директорію %dir було видалено.

en: The directory %dir could not be deleted.
uk: Директорію %dir неможливо видалити.

en: The directory %dir could not be deleted because it is not empty.
uk: Директорію %dir неможливо видалити оскільки вона непорожня.

en: The file %dir was deleted.
uk: Файл %dir було видалено.

en: The file %dir could not be deleted.
uk: Файл %dir неможливо видалити.

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
uk: Замовлень на адміністративній сторінці: @orders шт.

en: Order logging is enabled.
uk: Реєстрація замовлень у системному журналі  ввімкнута.

en: Order logging is disabled.
uk: Реєстрація замовлень у системному журналі  вимкнута.

en: Addresses on order view pages are capitalized.
uk: Адреси на сторінках перегляду замовлень великими літерами.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
uk: Адреси на сторінках перегляду замовлень малими літерами.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
uk: Дозволіти клієнтам продивлятися рахунки на замовлення у історії власних замовлень.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
uk: Ввімкнення цього прапорця дозволить переглядати пов'язані рахунки під час перегляду замовлення.

en: Customers are allowed to view order invoices from their accounts.
uk: Клієнтам дозволено переглядати рахунки за замовлення у своїх облікових записах.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
uk: Клієнтам не дозволено переглядати рахунки за замовлення у своїх облікових записах.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
uk: Оберіть шаблон рахунка що використовується для перегляду рахунків на сайті.<br />Цей шаблон не пов'язан з шаблоном що використовується для надсилання рахунків до клієнтів за допомогою електронної пошти та налаштовується за допомогою <a href="!url">Умовних дій</a>.

en: You are using the %template order invoice template.
uk: Для рахунку за замовлення ви використовуєте шаблон %template.

en: Account details sent to e-mail provided.<br /><br /><strong>Username:</strong> @username<br /><strong>Password:</strong> @password
uk: Дані облікового запису надіслано на зазначену адресу електронної пошти.<br /><br /><strong>Ім'я користувача:</strong> @username<br /><strong>Пароль:</strong> @password

en: User @uid - @mail
uk: @uid користувача - @mail

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
uk: Це замовлення було змінене іншим користувачем, зміни не можуть бути збережені

en: Ubercart order object
uk: Об'єкт замовлення Ubercart

en: Order line item
uk: Рядок обліку замовлення

en: Original order
uk: Початкове замовлення

en: E-mail requested for order status update
uk: Адреса електронної пошти для отримання оновлень статусу замовлення

en: E-mail an order update notification
uk: Надіслати повідомлення щодо оновлення замовлення

en: Notify the customer when the order status is changed.
uk: Проінформувати клієнта коли статус замовлення буде змінено.

en: If the order status is not still In Checkout.
uk: Якшо статус замовлення вже не є Оформлюється

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
uk: Повертати ПРАВДА якщо статус поточного замовлення відповідає обумовленному нижче.

en: Returns TRUE if the current order total is within the parameters below.
uk: Повертати ПРАВДА якщо сума поточного замовлення знаходиться у межах обумовлених нижче параметрів.

en: Check the user name.
uk: Перевірка імені користувача

en: Order: User
uk: Замовлення: Користувач

en: Returns TRUE if the user name matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо ім'я користувача відповідає умовам.

en: Check the user email address.
uk: Перевірка електронної адреси користувача

en: Returns TRUE if the user email addresses matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо адреси електронної пошти відповідають умовам.

en: Check the user creation date.
uk: Перевірка дати створення користувача

en: Returns TRUE if the user creation date matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо замовлення має товари що доставляються.

en: Check the user last login date.
uk: Перевірка дати останнього входу користувача

en: Returns TRUE if the user last login date matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо остання дата авторизації користувача відповідає умовам.

en: Check the user language setting.
uk: Перевірка мовних налаштувань користувача

en: Returns TRUE if the user language setting matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо мовні налаштування користувача відповідають умовам.

en: Check the role of the user.
uk: Перевірити роль користувача.

en: Send an order email
uk: Надіслати замовлення електронною поштою

en: Email an order invoice
uk: Надіслати рахунок за замовлення електронною поштою

en: - All products -
uk: - Всі товари -

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
uk: Якшо ви оберете "- Всі товари -" це скасує попередній вибір та поверне загальну кількість товарів у замовленні.

en: User was created before the specified date.
uk: Користувач був створиний до зазначеної дати.

en: User was created on or before the specified date.
uk: Користувач був створиний в або до зазначеної дати.

en: User was created on the specified date.
uk: Користувач був створиний в зазначену дату.

en: User was not created on the specified date.
uk: Користувач не був створиний в зазначену дату.

en: User was created on or after the specified date.
uk: Користувач був створиний в або після зазначеної дати.

en: User was created after the specified date.
uk: Користувач був створиний після зазначеної дати.

en: User creation date
uk: Дата створення користувача

en: User last logged in before the specified date.
uk: Остання авторизація користувача до зазначеної дати.

en: User last logged in on, or before the specified date.
uk: Остання авторизація користувача  в або до зазначеної дати.

en: User last logged in on the specified date.
uk: Остання авторизація користувача в зазначену дату.

en: User did not log in last on the specified date.
uk: Користувач не входив останній раз в обумовлену дату.

en: User last logged in on or after the specified date.
uk: Користувач останній раз входив в або після обумовленої дати.

en: User last logged after the specified date.
uk: Користувач не входив останній раз після обумовленої дати.

en: User last login date
uk: Дата останнього входу користувача

en: User language setting
uk: Мовні налаштування користувача

en: If you use an <em>AND</em> case and want to check a custom role, make sure <em>authenticated user</em> is checked too or the condition will return FALSE.
uk: Якшо ви використовуєте подію <em>І</em> та бажаєте перевірити роль, переконайтеся що також обрано <em>зареєстрованого користувача</em> або умова повертає

en: Select the invoice template to use for this email.
uk: Оберіть шаблон рахунку що буде використовуватись для цього повідомлення електронної пошти.

en: Included information
uk: Інформація додана

en: Show the business header and shipping method.
uk: Показувати шапку та спосіб доставки.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
uk: Показувати усе що вище, плюс допомоміжну інформацію, текст повідомлення, так нижній колонтитул.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
uk: Показувати усе що вище, плюс текст "Листа подяки"

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
uk: Була спроба надіслати повідомленням електронної пошти замовлення що не має отримувача.

en: Customer number: !user_link
uk: Номер замовника: !user_link

en: Use this button to create a custom order status: !create_form
uk: Використовуйте цю кнопку для створення власного статусу замовлення: !create_form

en: Order panes on %screen screen:
uk: Панелі замовлення на сторінці %screen:

en: view own orders
uk: Показ власних замовлень

en: unconditionally delete orders
uk: безумовне видалення замовлень

en: View orders with a particular order status.
uk: Переглянути замовлення з конкретним статусом.

en: View order.
uk: Показати замовлення

en: View order invoice.
uk: Показати рахунок до замовлення.

en: Delete an order
uk: Видалити замовлення

en: Host IP address of the person paying for the order.
uk: IP-адреса особи, що сплачує за замовлення.

en: The physical weight.
uk: Фізична вага.

en: Product image widget
uk: Віджет для зображення товарів

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
uk: Обраний віджет буде використано для відображення збільшеної версії зображення товару після кліка на ньому.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is enabled.
uk: Поле для зміни кількості у формі <em>Додати до кошику</em> ввімкнуто

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is disabled.
uk: Поле для зміни кількості у формі <em>Додати до кошику</em> вимкнуто

en: The <em>Add to Cart</em> form is enabled in product teasers.
uk: Форму <em>Додати до кошику</em> у анонсі нод товарів ввімкнуто

en: The <em>Add to Cart</em> form is disabled in product teasers.
uk: Форму <em>Додати до кошику</em> у анонсі нод товарів вимкнуто

en: Teaser and catalog pages: %text
uk: Сторінки анонса й каталогу: %text

en: Product view pages: %text
uk: Сторінки перегляду товарів: %text

en: Displayed product fields:
uk: Показувані поля продукту:

en: The following features are enabled:
uk: Включені наступні властивості:

en: This product class already exists.
uk: Такий клас товару вже існує

en: This is a node type provided by another module. Only custom node types may become product classes.
uk: Даний тип матеріалу реалізований іншим модулем. Тільки користувацькі типи матеріалів можуть бути класами товарів.

en: Ubercart product settings
uk: Налаштування товару Ubercart

en: Product image field
uk: Поле зображення товару

en: Product module form.
uk: Форма модуля Товар.

en: The price for which the product is sold.
uk: Ціна продажу товару.

en: Is a product
uk: Є товаром

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
uk: Як окремі товари. Покупець може додавати чи видаляти компоненти набору на власний розсуд. Введені знижки не застосовуються до ціни набору.

en: Total price
uk: Загальна вартість

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
uk: Усі звіти на <b>час за гринвіцьким меридіаном !offset</b> (Часовий пояс сайту за промовчанням)

en: Ubercart role expiration
uk: Спливання терміну дії ролі Ubercart

en: Update all role expirations for this order.
uk: Обновити строки витікання дії ролей для цього замовлення.

en: Notify customer when a role is granted
uk: Сповістити покупця у випадку надання ролі.

en: Notify customer when a role is revoked
uk: Сповістити покупця у випадку скасування ролі.

en: Notify customer when a role is renewed
uk: Сповістити покупця у випадку поновлення ролі

en: Notify customer when a role is about to expire
uk: Сповістити покупця у випадку cпливання терміну дії ролі

en: Renew the roles on an order.
uk: Поновити ролі у замовленні

en: Send an order email regarding roles.
uk: Надіслати лист замовлення стосовно ролей.

en: E-mail for granted roles
uk: Електронний лист про надані ролі

en: E-mail for revoked roles
uk: Електронний лист про скасовані ролі

en: E-mail for renewed roles
uk: Електронний лист про поновлені ролі

en: E-mail for role expiration reminders
uk: Електронний лист про нагадування щодо завершення терміну дії ролі

en: Ubercart roles
uk: Ролі Ubercart

en: Add/remove time
uk: Додати/вилучити час

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> Yes
uk: <strong>Помножити на кількість:</strong> Так

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> No
uk: <strong>Помножити на кількість:</strong> Ні

en: No SKU found.
uk: Артикул не знайдено.

en: administer product stock
uk: адміністрування складських запасів товару

en: Manage stock levels of your Ubercart products
uk: Керуйте рівнем товарних запасів у Уберкарт

en: !country version !version is enabled.
uk: !country версія !version ввімкнуто.

en: !country version !version is disabled.
uk: !country версія !version вимкнута.

en: Country file @file could not import or had no install function.
uk: Файл країни @file не може бути імпортований чи не має функції інсталяції.

en: Store address:<br />!address
uk: Адреса магазину:<br />!adress

en: Not set yet.
uk: Поки що не встановлено

en: Store e-mail address is %email.
uk: Електронна адреса магазину: %email.

en: Store e-mail address is not set.
uk: Електронна адреса магазину ще не встановлена

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
uk: Сторінка довідки <a href="!url">!url</a>.

en: Help page is not set.
uk: Сторінку довідки не встановлено.

en: Store admin page is displaying: <br />@display
uk: Сторінка адмініструванні магазина відображає: <br />@display

en: Customer's %billing is being used in lists.
uk: %billing клієнта використовується в списках.

en: Footer using !footer
uk: Нижній колонтитул використовує !footer

en: Currency format: @format
uk: Формат валюти: @format

en: Weight format: @weight
uk: Формат ваги: @weight

en: Date format: @date
uk: Формат дати: @date

en: Warning: @count orders were found with addresses in this country. Removing this country now will cause errors to show on those order pages. You might consider simply disabling this country instead.
uk: Попередження: з адресами цієї країни виявлено замовлень  в кількості @count. Видалення цієї країни зараз може призвести до помилок на сторінках цих замовлень. Тому замість цього рекомендуємо її вимкнути.

en: Price formatter
uk: Формат ціни

en: Cancel changes
uk: Скасування змін

en: Price alterers
uk: Індикатори цін

en: Price handler configuration saved.
uk: Конфігурація обробника ціни збережена.

en: @field is enabled.
uk: @field увімкнено.

en: @field is disabled.
uk: @field вимкнено.

en: @title is %default.
uk: @title є %default.

en: @title is not set.
uk: @title не встановлено.

en: uc_add_js() has been deprecated. Use drupal_add_js() in your code.
uk: uc_add_js() викликав конфлікт. Натомість використовуйте drupal_add_js().

en: Price handler settings
uk: Налаштування обробника ціни

en: Select which price handlers to use for your store.
uk: Оберіть який обробник ціни використовувати для вашого магазину.

en: The Recurring Fees module was removed from core between Ubercart 2.0-rc1 and 2.0-rc2. If you were using it, it has been disabled and should be removed from your ubercart/payment directory if the old verion remains. You may continue using the module by downloading and installing the latest <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> release from drupal.org.  New features for the module will be developed in the contributed version of the module starting with the 6.x-2.x branch.
uk: Модуль Recurring Fees було видалено з ядра Уберкарт поміж 2.0-rc1 та 2.0-rc2 релізами. Якщо ви десь використовували його, будь ласка, вимкніть його та видаліть з діректорії ubercart/payment. Ви можете використовувати цей модуль стягнувши його останій <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> реліз з сайту drupal.org.

en: 'uc_notify_store_help_page' renamed to 'uc_store_help_page' in variable table
uk: 'uc_notify_store_help_page' перейменовано на 'uc_store_help_page' у таблиці змінних

en: Default price handler
uk: Обробник ціни базово

en: List Price:
uk: Ціна за прейскурантом:

en: Cost:
uk: Вартість:

en: Price:
uk: Ціна:

en: Tax Name
uk: Назва податку

en: Total taxable amount
uk: Повна оподатковувана сума

en: Total tax collected
uk: Усього зібрано податків

en: Customize tax report parameters
uk: Персоналізуйте параметри податкового звіту

en: Sales tax report
uk: Звіт щодо податку з продажів

en: View report on sales tax
uk: Перегляд звіту щодо податку з продажів

en: Tax Report
uk: Податковий звіт

en: View a report about sales tax your customers paid.
uk: Перегляд звіту щодо податку з продажів, сплаченого вашими покупцями.

en: Taxed products
uk: Оподатковані товари

en: Shippable products
uk: Товари, що доступні для доставки

en: Any product
uk: Будь-який товар

en: No rates available.
uk: Ставок немає.

en: Add a tax rate
uk: Додати податкову ставку

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
uk: Застосувати податок до товару залежно від його доступності для доставки.

en: Apply tax to shippable products only.
uk: Застосувати податок лише для товарів, доступних для доставки.

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
uk: Застосувати податки до зазначених типів/класів товарів.

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
uk: Податки упорядковано за вагою та потім застосовуються до замовлення послідовно. Це значення важливо, коли в податок необхідно включити податкові позиції обліку.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
uk: Ставка повинна бути позитивним числом. Ніяких ком і тільки одна десяткова кома.

en: Tax rate %name saved.
uk: Ставка податку %name збережена.

en: Copy of !name
uk: Копія !name

en: Tax rate %name cloned.
uk: Ставка податку %name клонована.

en: That tax rate does not exist.
uk: Цієї ставки податку не існує.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
uk: Ця дія не може бути скасована. Будь-які замовлення, в яких був стягнутий даний податок, за умови продовження можуть його позбутися.<br />Якщо ви просто хочете, щоб даний податок більше не застосовувався до замовлень, розгляньте як варіант можливість вимкнення його предиката.

en: Tax rate %name deleted.
uk: Ставку податку %name видалено.

en: Tax rule
uk: Податкове правило

en: Calculate taxes
uk: Порахувати податки

en: Apply !name
uk: Застосувати !name

en: Add tax rates through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to add conditions to the taxes that limit which orders they are applied to. Especially important are the geographic area conditions for the delivery address.  Use the conditions link to jump to a particular tax rate conditions configuration page.
uk: Додайте податкові ставки за допомогою цієї сторінки, а потім використовуйте <a href="!url">інтерфейсу умовних дій</a>, щоб додати свої умови до податків, які обмежують замовлення, до яких вони застосовуються. Особливо важливими для доставки є умови на основі географічної адреси доставки. Використовуйте посилання умов для переходу до потрібної сторінки налаштування умови податкової ставки.

en: Configure the tax rates and settings.
uk: Конфігурація податкових ставок і настроювань.

en: Edit a tax rate
uk: Редагувати ставку податку

en: The rate of taxation.
uk: Ставка оподаткування.

en: Poll title
uk: Назва Голосування

en: header top
uk: Сторінка допомоги

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
uk: Щойно ви використали одноразове посилання для входу на сайт. Користуватись ним у подальшому немає потреби. Будь-ласка, змініть свій пароль.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
uk: !username звернувся про створення облікового запису.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
uk: Ім’я користувача або адреса електронної пошти

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
uk: %name: це поле не може містити понад @count значень.

en: Name of top taxonomy term
uk: Назва головного терміна таксономії

en: ID of top taxonomy term
uk: ID головного терміна таксономії

en: No fields available.
uk: Поля відсутні.

en: Thickbox: @preset image
uk: Thickbox: @preset зображення

en: '@column' => value for @column
uk: '@column' => значення для @column

en: Process payment
uk: Обробити платіж

en: The Blog API module allows your site's users to access and post to their blogs from external blogging clients. External blogging clients are available for a wide range of desktop operating systems, and generally provide a feature-rich graphical environment for creating and editing posts.
uk: Модуль API блоґів дозволяє користувачам Вашого сайту доступатись до нього з допомогою зовнішніх клієнтів. Такі клієнти широко доступні на настольних операційних системах і як правило надають широкі можливості графічного інтерфейсу для процесу створення і редагування матеріалів

en: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, a blogging client available for both Mac OS X and Microsoft Windows, can be used with Blog API. Blog API also supports <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, and most of the <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Blogging clients and other services (e.g. <a href="@flickr">Flickr's</a> "post to blog") that support these APIs may also be compatible.
uk: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, клієнт для блоґів, доступний під Mac OS X та Microsoft Windows, може бути використаний разом із API блогів. Модуль також підтримує <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, і більшість з <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Клієнти блогів і інших сервісів (наприклад <a href="@flickr">Flickr's</a> "додати в блоґ") можуть бути також сумісними

en: Select the content types available to external clients on the <a href="@blogapi-settings">Blog API settings page</a>. If supported and available, each content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
uk: Оберіть тип матеріалу, доступний для зовнішніх клієнтів на <a href="@blogapi-settings">сторінці налагодження API блогів</a>. Якщо підтримується і доступно, кожний тип матеріалу буде відображатись окремим "блоґом" для зовнішнього клієнта

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blogapi">Blog API module</a>.
uk: Докладніша інформація в інтернет-підручнику у розділі <a href="@blogapi">Модуль API Блоґів</a>.

en: Returns a list of blogs to which an author has posting privileges.
uk: Повертає список блоґів, в яких автор має права розміщувати матеріали.

en: Returns a list of all categories defined in the blog.
uk: Надає список категорій, зазначених у блозі.

en: Publish (rebuild) all of the static files related to an entry from your blog. Equivalent to saving an entry in the system (but without the ping).
uk: Опублікувати (перебудувати) всі статичні файли, пов'язані з елементом вашого блоґу. Еквівалентно збереженню елементу в системі (але без пінгу).

en: You do not have permission to create this type of post.
uk: У Вас немає повноважень для створення даного типу матеріалу

en: You do not have permission to publish this type of post. Please save it as a draft instead.
uk: У Вас недостатньо повноважень для збереження даного типу матеріалу. Прохання публікувати в вигляді чернетки.

en: You do not have permission to save this post as a draft. Please publish it instead.
uk: У Вас недостатньо повноважень для збереження даного типу матеріалу як чернетки. Прохання одразу публікувати.

en: Invalid categories submitted.
uk: Додано некоректні категорії

en: A category from the @vocabulary_name vocabulary is required.
uk: Вимагається категорія з словника @vocabulary_name

en: You may only choose one category from the @vocabulary_name vocabulary.
uk: Дозволяється вибрати лише одну категорію з словника @vocabulary_name

en: Error saving categories. This feature is not available.
uk: Помилка збереження категорій. Така можливість не доступна.

en: You do not have permission to edit this blog.
uk: Ви не маєте прав доступу до редагування цього блогу.

en: Enable for external blogging clients
uk: Увімкнено для зовнішніх блоґ-клієнтів

en: Select the content types available to external blogging clients via Blog API. If supported, each enabled content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
uk: Вибір типів матеріалу, що будуть доступними для зовнішніх клієнтів блога через API блоґів. Якщо підтримується, кожний тип матеріалу буде відображатись окремим "блогом" для зовнішнього клієнта

en: Blog API module is not configured to support the %type content type, or you don't have sufficient permissions to post this type of content.
uk: Модуль API блоґів не налаштовано для підтримки матеріалів типу %type, або у Вас недостатньо повноважень для додавання матеріалів цього типу

en: @type: added %title using blog API.
uk: @type: доданий %title із використанням API блоґів.

en: @type: updated %title using Blog API.
uk: %type: поновлено %title із використанням API журналу.

en: Blog API
uk: API для блоґів

en: Configure the content types available to external blogging clients.
uk: Налаштування того, які типи вмісту доступні для зовнішньої програми-клієнта

en: Allows users to post content using applications that support XML-RPC blog APIs.
uk: Дозволяє користувачам публікувати матеріали на сайті за допомогою зовнішніх додатків із підтримкою API для XML-RPC.

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
uk: <em>і</em> де <strong>%property</strong> є <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
uk: <strong>%property</strong> є <strong>%value</strong>

en: User autocomplete
uk: Автодоповнення користувача

en: Initializing.
uk: Ініціалізація.

en: Remaining @remaining of @total.
uk: Залишилось @remaining із @total.

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
uk: Прохання продовжити на <a href="@error_url">сторінці помилок</a>

en: HTTP POST is required.
uk: Вимагається HTTP POST

en: Your page will be a part of the selected book.
uk: Ця сторінка буде частиною вибраної книги.

en: Numeric
uk: Числовий

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: 0 sec
uk: 0 сек

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
uk: Створіть перелік опцій в формі <strong>Allowed values list</strong> або як набір в коді PHP. Ці значення будуть однаковими для %field у всіх типах контенту.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
uk: Для цього поля необхідно вказати "дозволені значення".

en: form
uk: форма

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Token replacement patterns
uk: Шаблони маркерів заміщення

en: Name of top term's vocabulary
uk: Назва словника головного терміна таксономії

en: ID of top term's vocabulary
uk: ID словника головного терміна таксономії

en: The text used in the menu as link text for this item.
uk: Текст, використаний в меню, як текст посилання для цього елемента.

en: The title of the node's book parent.
uk: Тема батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The id of the node's book parent.
uk: ID батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
uk: Назви всіх батьківстких елементів в ієрархії книги матеріалу

en: The name of the currently logged in user.
uk: Ім'я активного залогованого користувача

en: The user ID of the currently logged in user.
uk: ID активного залогованого користувача

en: The email address of the currently logged in user.
uk: Електронна адреса активного залогованого користувача

en: A randomly generated SHA1 hash.
uk: Випадковий SHA1 хеш

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
uk: Поточний штамп часу в секундах з 1 Січня 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
uk: Випадкове однорозрядне число

en: A randomly generated three-digit number.
uk: Випадкове число з трьох цифр

en: A randomly generated ten-digit number.
uk: Випадкове число з десяти цифр

en: Randomly generated single-digit letter.
uk: Випадкова однорозрядна буква

en: Randomly generated three-digit letters.
uk: Випадкові три букви

en: Randomly generated ten-digit letters.
uk: Випадкові десять букв

en: Display a tokenized message to the user
uk: Відображення повідомлення token користувачу

en: Send tokenized e-mail
uk: Відправка token електронне повідомлення

en: Redirect to a tokenized URL
uk: Перенаправляти на розмічений URL

en: The email address to which the message should be sent.
uk: Електронна адреса, на яку повідомлення буде надіслано

en: The message that should be sent.
uk: Повідомлення, що буде надіслано

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в шляху URL. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: The message to be displayed to the current user.
uk: Повідомлення, що буде відображено активному користувачу

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в власному тексті повідомлення. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в шляху URL. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
uk: Надає API для заміщення текстових змінних популярними даними

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
uk: Надає додаткові замінники й базу, на якій будувати власні замінники.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
uk: Надає розширені версії вбудованих в Drupal дій з використанням модуля Token.

en: Basic options
uk: Основні опції

en: alert
uk: тривога

en: emergency
uk: аварійна ситуація

en: Filter log messages
uk: Фільтрувати записи журналу

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтрування необхідно щось обрати.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
uk: Щоб змінити поточний пароль користувача, введіть новий пароль в обидва поля.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
uk: Ви вже використали посилання для одноразового входу. Немає необхідності використовувати це посилання для повторного входу. Ви вже увійшли на сайт.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати одноразове посилання для входу, час дії якого вичерпався. Будь ласка, зробіть запит нового посилання використовуючи наведену нижче форму.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to login to the site and change your password.</p>
uk: <p>Це одноразовий вхід для користувача %user_name, він буде дійсний до %expiration_date</p><p>Натисніть на кнопку для входу на сайт та змініть ваш пароль.</p>

en: This login can be used only once.
uk: Це ім'я для входу може бути використане лише один раз.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
uk: Ви намагаєтесь використати одноразове посиланя для входу на сайт, яке вже було використане або термін дії якого вичерпався. Будь-ласка, отримайте нове посилання використавши форму, наведену нижче.

en: Add comment link
uk: Додати посилання на коментар

en: The translation import of %filename failed.
uk: Помилка імпорту перекладу %filename.

en: More choices
uk: Більше варіантів

en: Javascript Choice Form
uk: Форма вибору JavaScript

en: Change basic information
uk: Зміна базової інформації

en: Abbreviation
uk: Абревіатура

en: Inserted
uk: Вставлене

en: Provide a password for the new account in both fields.
uk: Вкажіть пароль для нового облікового запису в обох полях.

en: For more information, please refer to the <a href="@help">help section</a>, or the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a>, or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
uk: За повнішою інформацією зверніться до <a href="@help">секції допомоги</a>, або до <a href="@handbook">онлайн підручників Друпалу</a>. Також Ви можете звернутись за допомогою на <a href="@forum">форумі Друпалу</a>, або переглянути велику кількість <a href="@support">інших можливостей підтримки</a>.

en: Account details for !username at !site
uk: Деталі облікового запису користувача !username на !site

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
uk: !username,
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті !site. Ви можете зараз увійти на !login_uri використавши наступні облікові дані:
    
    ім'я користувача: !username
    пароль: !password
    
    Також ви можете увійти, натиснувши на наступне посилання чи скопіювавши його у адресний рядок вашого браузера:
    
    !login_url
    
    Це одноразовий вхід, його можна використати лише один раз. Після входу на сайт вас буде перенаправлено на !edit_uri, де ви зможете змінити свій пароль.
    
    
    -- !site team

en: User e-mail settings
uk: Налаштування електронної пошти користувача

en: Broken handler @table.@field
uk: Пошкоджений обробник @table.@field

en: Skipping broken view @view
uk: Пропущено пошкоджений вид @view

en: Ajax callback for view loading.
uk: Ajax callback для завантаження виду.

en: Changes cannot be made to a locked view.
uk: Змінити заблокований вид неможливо.

en: Convert stored Views 1 views.
uk: Конвертувати збережений View 1 view.

en: Convert view
uk: Конвертація виду

en: Create customized lists and queries from your database.
uk: Створює змінювані списки та запити з бази даних.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
uk: Адміністративний інтерфейс для видів. Без цього модуля неможливо створювати або редагувати види.

en: Example table
uk: Приклад таблиці

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
uk: Таблиця прикладів відображає варіанти і може бути застосована для матеріалів.

en: Example content
uk: Приклад вмісту

en: Some example content that references a node.
uk: Деякі приклади, пов'язані з матеріалами

en: Example node
uk: Приклад матеріалу

en: Plain text field
uk: Поле чистого тексту

en: Just a plain text field.
uk: Текстове поле.

en: Numeric field
uk: Цифрове поле

en: Just a numeric field.
uk: Просто поле з просто цифр.

en: Boolean field
uk: Булеве поле

en: Just an on/off field.
uk: Просто поле так/ні, 1/0, ввімкнено/вимкнено

en: Timestamp field
uk: Поле моменту часу

en: Just a timestamp field.
uk: Просто поле для часу

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
uk: Емулює стандартну головну сторінку Друпал; Ви можете встановити стандартною головною сторінкою сайту цей вид.

en: Validator options
uk: Параметри перевірки

en: Display all values
uk: Показувати всі значення

en: Hide view / Page not found (404)
uk: Сховати вид / Сторінку не знайдено (404)

en: Display empty text
uk: Показати порожній текст

en: Provide default argument
uk: Вказати базовий аргумент

en: Provide default argument options
uk: Надає базові налаштування аргументу

en: Default argument type
uk: Базовий тип аргумента

en: Broken/missing handler
uk: Пошкоджений/відсутній обробник

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
uk: Обробник цього елемент пошокоджений або відсутній і не може бути використаний. Якщо модуль надав обробник і  був вимкнений, то повторне увімкнення модуля може  його відновити. В іншому випадку, можливо, доведеться вилучити цей елемент.

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Current node's creation time
uk: Час створення поточного матеріалу

en: Current node's update time
uk: Час оновлення поточного матеріалу

en: Allow multiple terms per argument.
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо обране, користувачі можуть уводити складені аргументи у вигляді 1+2+3 ( для АБО) або 1,2,3 ( для І).

en: Allow multiple arguments to work together.
uk: Дозволити багато аргументів в спільній роботі

en: Do not display items with no value in summary
uk: Не відображати елементи з відсутніми у підсумку значеннями

en: Invalid input
uk: Хибне введення

en: Fail basic validation if any argument is given
uk: Просту перевірку вважати непройденою, якщо надається хоча б один аргумент

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
uk: Якщо це поле позначено, будьте певними, що види з кількістю аргументів, більшою ніж необхідно, не пройдуть перевірку.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
uk: Якщо відзначене, то користувачі можуть увести складені  аргументи у вигляді 1+2+3 або 1,2,3.

en: Exclude the argument
uk: Виключити аргумент

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
uk: Якщо вибрано, числа введені в аргумент, будуть швидше за все виключені, чим обмежать перегляд.

en: Glossary mode
uk: Режим глосарію

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: How many characters of the argument to filter against. If set to 1, all fields starting with the letter in the argument would be matched.
uk: Скільки символів аргументу буде використовуватися у фільтрі. Якщо встановити 1, усі поля, що починаються з першої букви агумента будуть допущені.

en: When printing the argument result, how to transform the case.
uk: При відображенні результату аргументу, як змінювати регістр.

en: No transform
uk: Без перетворення

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Capitalize each word
uk: Кожне слово з великої

en: Case in path
uk: Регістр в шляху

en: Transform spaces to dashes in URL
uk: Замінити в URL пробіли на дефіси

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
uk: Мітка цього поля, яка буде відображатися користувачам, якщо стиль вимагає цього.

en: Exclude from display
uk: Вилучити з відображення

en: Rewrite the output of this field
uk: Перезаписати вивід цього поля

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Текст, показуваний в цьому полі. Може містити HTML розмітку. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: Output this field as a link
uk: Виведення даного поля в вигляді посилання

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
uk: Якщо включене, це поле буде перетворено в посилання. Шлях посилання повинен бути зазначений нижче.

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Шлях Drupal або абсолютний URL для цього посилання. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: The CSS class to apply to the link.
uk: CSS-клас для посилання.

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається перед цим посиланням. Можна використовувати HTML.

en: Suffix text
uk: Текст-суфікс

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається після цього посиланням. Можна використовувати HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля. Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Для цього відображення дійсні наступні шаблони заміни. Використовуйте шаблони, показані ліворуч від відображення значення, позначеного праворуч. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: Trim this field to a maximum length
uk: Обрізати це поле до максимальної довжини

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
uk: Якщо обране, поле буде обрізано по максимальній довжині.

en: Trim only on a word boundary
uk: Скрочувати тільки на межі слова

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
uk: Якщо позначено, це поле буде скорочено тільки на межі слова. Гарантується максимальна кількість символів або менше. Якщо межі слова не існує, поле може скоротитись до нуля.

en: Add an ellipsis
uk: Додати три крапки

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
uk: Якщо позначено, при обрізанні поля додаватимуться "...".

en: Strip HTML tags
uk: Вилучати HTML-теґи

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
uk: Якщо позначено, всі HTML-теґи буде вилучено.

en: Field can contain HTML
uk: Поле може містити HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
uk: Якщо позначено, буде запущений HTML-коректор, що забезпечуватиме правильне закриття тегів при обрізанні.

en: File size display
uk: Відобразити розмір файла

en: Formatted (in KB or MB)
uk: У заданому форматі (в KB або MB)

en: Raw bytes
uk: У байтах без обробки

en: If checked, true will be displayed as false.
uk: Якщо позначено, ІСТИНА буде відображатись як ХИБНІСТЬ.

en: Time ago (with "ago" appended)
uk: Час тому (з додаванням "тому")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
uk: Проміжок часу (з додаванням "тому/віднині")

en: Round
uk: Округлення

en: If checked, the number will be rounded.
uk: Якщо позначено, число заокруглюється.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
uk: Вкажіть кількість цифр, що виводяться після десяткової коми.

en: What single character to use as a decimal point.
uk: Який символ використовувати як десяткову кому.

en: What single character to use as the thousands separator.
uk: Який символ використовувати як роздільник тисяч.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу перед числом, наприклад, символ валюти.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу після числа, наприклад, символ валюти.

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Display as link
uk: Відображати як посилання

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
uk: Цей елемент зараз не розкритий. Якщо ви <strong>розкриєте</strong> його, користувачі зможуть змінити фільтр, коли вони побачать його.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
uk: Цей елемент зараз розкритий. Якщо ви <strong>сховаєте</strong> його, користувачі не зможуть змінити фільтр, коли вони побачать його.

en: Unlock operator
uk: Розблокувати оператор

en: When checked, the operator will be exposed to the user
uk: Якщо відзначити, то оператор буде відкритий користувачу

en: Operator identifier
uk: Ідентифікатор оператора

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
uk: З’являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього оператора.

en: Filter identifier
uk: Ідентифікатор фільтра

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
uk: З'являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього фільтра. Не може бути порожнім.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
uk: Цей розкритий фільтр необов'язковий і буде містити додані параметри, які можна не налаштовувати.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
uk: Дозволяє цьому відкритому фільтру ухвалювати тільки одне настроювання.

en: Remember
uk: Запам'ятати

en: Remember the last setting the user gave this filter.
uk: Запам'ятовувати останнє налаштування користувача для цього фільтра.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
uk: Ідентифікатор обов'язковий, якщо фільтр розкритий.

en: This identifier is not allowed.
uk: Цей ідентифікатор неприпустимий.

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
uk: Ви зобов'язано вибрати значення, крім тих випадків, коли це необов'язковий розкритий фільтр.

en: exposed
uk: розкритий

en: Value type
uk: Тип значення

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
uk: Дата в будь-якому машинному форматі. Кращий формат: CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
uk: Неприпустимий формат дати.

en: Limit list to selected items
uk: Обмежити список вибраними позиціями

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
uk: Якщо позначено, користувачеві будуть показані лише позиції, що вибрані тут.

en: not in
uk: не в

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: not
uk: не

en: Is between
uk: Між

en: between
uk: між

en: Is not between
uk: Поза межами

en: not between
uk: поза межами

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: Та макс

en: And
uk: Та

en: Contains any word
uk: Містить будь-яке слово

en: has word
uk: містить слово

en: Contains all words
uk: Містить всі слова

en: has all
uk: містить всі

en: begins
uk: починається

en: ends
uk: закінчується

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
uk: Фільтри з урахуванням регістру можуть працювати швидше. MySQL може ігнорувати регістр.

en: Require this relationship
uk: Цей зв'язок обов'язковий

en: If required, items that do not contain this relationship will not appear.
uk: При необхідності елементи, які не містять цих зв'язків не відображаються.

en: asc
uk: зрост

en: desc
uk: спад

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
uk: Точність - це найменша одиниця, що визначає відповідність двох дат; наприклад, якщо точність - "Рік", то всі дати в 1999 році, незалежно від того, коли вони відбувалися, будуть вважатися однаковими.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Якщо <a href="@modules">увімкнути модуль Розширена довідка (advanced help)</a>, то довідка про модуль Views буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Якщо встановити модуль Розширена довідка (advanced help) з !href, то довідка про модуль Views буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення.</a>

en: Warning! Broken view!
uk: Увага! Пошкоджений вид!

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Install the advanced help module for the getting started
uk: Проінсталюйте модуль advanced help для початку роботи

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
uk: Не впевнені, що робити? Почніть зі сторінки "!getting-started".

en: Displays
uk: Відображення

en: These queries were run during view rendering:
uk: Ці запити були виконані під час відтворення:

en: [@time ms]
uk: [@time мсек]

en: This display has no path.
uk: Це відображення не має шляху.

en: Query build time
uk: Час побудови запиту

en: @time ms
uk: @time мс

en: Query execute time
uk: Час виконання запиту

en: View render time
uk: Час відтворення виду

en: No query was run
uk: Немає запущених запитів

en: Unable to preview due to validation errors.
uk: Неможливо створити перегляд через помилки некоректності.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
uk: Аргументи, розділені '/' як в URL шляхи.

en: Clone view %view
uk: Копія виду %view

en: View name
uk: Назва виду

en: View description
uk: Опис виду

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
uk: Цей опис буде показуватися на сторінці Адміністрування модуля Види, щоб було зрозуміло, що це за вид.

en: View tag
uk: Теґ виду

en: Are you sure you want to delete the view %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити вид %name?

en: The view has been deleted.
uk: Вид було видалено.

en: There is no lock on view %view to break.
uk: На виді %view відсутнє блокування, яке необхідно зняти.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
uk: Ви дійсно бажаєте перервати блокування на виді %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
uk: Із перериванням блокування, будь-які незбережені зміни зроблені користувачем !user будуть втрачені!

en: Break lock
uk: Зняти блокування

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
uk: Блокування було зняте і тепер можна редагувати цей вид.

en: Edit view %view
uk: Редагувати вид %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
uk: Введіть назву для цього виду, якщо вона відмінна від назви вихідного виду. Щоб не змінювати назву, залиште поле порожнім.

en: Paste view code here
uk: Вставте сюди код виду

en: Unable to interpret view code.
uk: Неможливо інтерпретувати код виду.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
uk: Вид з такою назвою вже існує, виберіть іншу назву

en: Display plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін відображення @plugin не доступний.

en: Style plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін стилю @plugin не доступний.

en: Row plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін рядка @plugin не доступний.

en: @type handler @table.@field is not available.
uk: Обробник @type для @table.@field не доступний.

en: Unable to import view.
uk: Неможливо імпортувати вид.

en: Unknown or missing table name
uk: Не відоме або відсутнє ім'я таблиці

en: Click on an item to edit that item's details.
uk: Клацніть на елементі, щоб змінити його параметри.

en: Export this view
uk: Експортувати цей вид

en: Create a copy of this view
uk: Створити копію даного виду

en: View "@display"
uk: Переглянути "@display"

en: Go to the real page for this display
uk: Перейдіть на реальну сторінку для цього відображення

en: Invalid
uk: Некоректно

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
uk: Помилка: Відображення @display посилається на додаток з назвою '@plugin', але цей додаток не існує!

en: Missing style plugin
uk: Плаґін стилю відсутній

en: Change settings for this style
uk: Зміна налаштувань цього стилю

en: &nbsp; Style: !style
uk: &nbsp; Стиль: !style

en: Invalid display id found while regenerating tabs
uk: Знайдений неприпустимий ідентифікатор відображення під час відновлення вкладок

en: Unable to initialize default display
uk: Неможливо ініціювати відображення базове

en: Add display
uk: Додати відображення

en: Remove display
uk: Видалити відображення

en: Restore display
uk: Відновити відображення

en: View analysis
uk: Аналіз виду

en: View details
uk: Деталі Вигляду

en: Configure @type
uk: Конфігурування @type

en: Rearrange @type
uk: Перешикувати @type

en: Broken field @id
uk: Пошкоджене поле @id

en: There are no @types available to add.
uk: @types, доступні для додавання, відсутні.

en: Configure @type %item
uk: Конфігурувати @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
uk: Настроювання додаткових параметрів для @type %item

en: Change summary style for @type %item
uk: Змінити стиль анонса для @type %item

en: Internal error: broken plugin.
uk: Внутрішня помилка: битий додаток.

en: Configure summary style for @type %item
uk: Конфігурувати стиль анонса для @type %item

en: Clear Views' cache
uk: Очистити кеш модуля Види

en: Add Views signature to all SQL queries
uk: Додати підпис модуля Види до всіх SQL-запитів

en: Disable views data caching
uk: Вимкнути кешування даних з видів

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
uk: Модуль Види кешує дані про таблиці, модулі та наявні види заради збільшення швидкодії. З позначеним тут прапорцем, модуль Види не буде здійснювати кешування і завжди перебудовуватиме ці дані за потреби в них. Це може суттєво вплинути на швикодію сайту.

en: Ignore missing advanced help module
uk: Ігнорувати відсутність модуля Advanced help

en: Views uses the advanced help module to provide help text; if this module is not present Views will complain, unless this setting is checked.
uk: Модуль Види використовує модуль Розширена довідка для виведення тексту довідки; якщо цей модуль відсутній, то модуль Види виводитиме застереження, окрім випадку, коли це налаштування увімкнено.

en: Show query above live preview
uk: Показувати запит над областю попереднього перегляду

en: Show other queries run during render during live preview
uk: Показувати інші запити під час генерування живого попереднього перегляду

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
uk: У Drupal є можливість виконувати декілька запитів під час генерування виду. Якщо позначено, під час генерування виду, як частина живого перегляду, буде відображатись кожен із запитів.

en: Enable views performance statistics via the Devel module
uk: Увімкнути статистику продуктивності видів через модуль Devel

en: Page region to output performance statistics
uk: Розділ сторінки для виводу статистики продуктивності

en: Error: missing @component
uk: Помилка: відсутній @component

en: Server reports invalid input error.
uk: Сервер сповіщає про помилкове введення.

en: View analysis can find nothing to report.
uk: Аналіз виду не має жодної інформації для звіту.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
uk: Цей вид має лише стандартне відображення і таким чином не може бути розміщений в довільному місці сайту; можливо необхідно додати відображення сторінки або блоку.

en: Converted
uk: Перетворено

en: Unable to find view.
uk: Неможливо знайти вид

en: Unable to convert view.
uk: Неможливо перетворити вид

en: The view has been deleted
uk: Вид видалено.

en: Handler @handler include tried to loop infinitely!
uk: Оброблювач @handler намагалися включити в нескінченний цикл!

en: Reduce duplicates
uk: Зменшення дублів

en: Default settings for this view.
uk: Базові налаштування для цього виду.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
uk: Відображати вид у вигляді сторінки, з URL-адресою і посиланнями в меню.

en: Display the view as a block.
uk: Показувати вид як блок.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
uk: Долучення додаються до інших відображень для поєднання кількох видів в одному виді.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
uk: Відображення виду у вигляді потоку на кшталт RSS.

en: Displays rows one after another.
uk: Відображення рядків один за одним.

en: HTML List
uk: Список HTML

en: Displays rows as an HTML list.
uk: Показувати рядки як HTML-список.

en: Displays rows in a grid.
uk: Відображення рядків у вигляді сітки.

en: Displays rows in a table.
uk: Відображення рядків у вигляді таблиці.

en: Displays the default summary as a list.
uk: Відображення базового резюме у вигляді списку.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
uk: Відображати резюме неформатованим, з можливістю вибору опції один за одним або в рядок.

en: Generates an RSS feed from a view.
uk: Генерує RSS-потік через вид.

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Fixed entry
uk: Фіксований запис

en: Will be available to all users.
uk: Буде доступно всім користувачам

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
uk: Доступ буде надано користувачам будь-якої вказаної ролі.

en: No caching of Views data.
uk: Без кешування даних модуля Види.

en: Time-based
uk: Базовано на часі

en: Simple time-based caching of data.
uk: Просте кешування даних базоване на часі.

en: sort criteria
uk: критерії впорядкування

en: Sort criterion
uk: Критерій впорядкування

en: sort criterion
uk: критерій впорядкування

en: filter
uk: фільтр

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
uk: Елементи агрегатора імпортуються з зовнішніх потоків новин RSS чи Atom.

en: The title of the aggregator item.
uk: Заголовок елементу агрегатора.

en: The link to the original source URL of the item.
uk: Посилання на URL оригінального джерела елемента.

en: The author of the original imported item.
uk: Автор оригінального імпортованого елементу.

en: The actual content of the imported item.
uk: Безпосередній вміст імпортованого елементу.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
uk: Дата публікації оригінального елементу потоку. (Для деяких потоків це може бути дата імпортування.)

en: Feed ID
uk: ID потоку

en: The unique ID of the aggregator feed.
uk: Унікальний ідентифікатор потоку агрегатора

en: The title of the aggregator feed.
uk: Заголовок потоку агрегатора.

en: The link to the source URL of the feed.
uk: Посилання на URL джерела потоку.

en: The date the feed was last checked for new content.
uk: Дата останньої перевірки потоку на новий вміст.

en: The description of the aggregator feed.
uk: Опис потоку агрегатора

en: The unique ID of the aggregator category.
uk: Унікальний ідентифікатор категорії збиральника.

en: The title of the aggregator category.
uk: Заголовок категорії збиральника.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
uk: Відображати елемент агрегатора за допомогою даних з оригінального джерела.

en: The book the node is in.
uk: Книга, в якій міститься матеріал.

en: The weight of the book page.
uk: Вага сторінки книги.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
uk: Глибина книжкових сторінок в ієрархії; верхній рівень підшивки має глибину 1.

en: The parent book node.
uk: Матеріал батьківської книги.

en: The title of the comment.
uk: Заголовок коментаря.

en: The text of the comment.
uk: Текст коментаря

en: The comment ID of the field
uk: Ідентифікатор коментаря поля

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
uk: Ім'я автора коментаря. Може бути відображене у вигляді посилання на домашню сторінку автора.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Адреса вебсайту автора коментаря. Може бути показана у вигляді посилання. Буде порожньою, якщо автором є зареєстрований користувач.

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Date and time of when the comment was posted.
uk: Дата й час коментаря.

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
uk: чи Перебуває коментар на модерації.

en: Provide a simple link to view the comment.
uk: Пряме посилання на перегляд коментаря.

en: Provide a simple link to edit the comment.
uk: Пряме посилання на редагування коментаря.

en: Provide a simple link to delete the comment.
uk: Пряме посилання на видалення коментаря.

en: The node the comment is a reply to.
uk: Матеріал, на який залишений коментар.

en: The User ID of the comment's author.
uk: ID користувача, що є автором коментаря.

en: Parent CID
uk: CID батька

en: The Comment ID of the parent comment.
uk: ID батьківського коментаря.

en: Last comment time
uk: Час останнього коментаря

en: Date and time of when the last comment was posted.
uk: Дата та час публікації останнього коментаря.

en: Last comment author
uk: Автор останнього коментаря

en: The name of the author of the last posted comment.
uk: Ім'я автора останнього опублікованого коментаря.

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The number of comments a node has.
uk: Кількість коментарів до матеріалу.

en: Updated/commented date
uk: Дата оновлення/коментування

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
uk: Найпізніша із двох дат - дати останнього опублікованого коментаря або дати оновлення матеріалу.

en: The number of new comments on the node.
uk: Кількість нових коментарів до матеріалу.

en: Comment status
uk: Стан коментаря

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
uk: Чи увімкнені коментарі у цього матеріалу.

en: User posted or commented
uk: Користувач опублікував чи прокоментував

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
uk: Відображати матеріал лише якщо користувач його опублікував або додав коментар.

en: Display the comment with standard comment view.
uk: Відображати коментарі у стандартному вигляді.

en: Display the comment as RSS.
uk: Відображати коментарі у вигляді RSS потоку.

en: Link to contact page
uk: Посилання на сторінку контактів

en: Provide a simple link to the user contact page.
uk: Пряме посилання на сторінку з персональною формою контактів користувача.

en: Locale source
uk: Вихідна мова

en: A source string for translation, in English or the default site language.
uk: Рядок, що є джерелом для перекладу, на англійській або стандартній мові сайту.

en: The ID of the source string.
uk: ID вихідного рядка.

en: A description of the location or context of the string.
uk: Опис місця розташування або контексту рядка.

en: The group the translation is in.
uk: Група, до якої належить переклад.

en: The full original string.
uk: Повний оригінальний текст.

en: The version of Drupal core that this string is for.
uk: Версія ядра Drupal, до якої належить цей рядок.

en: Provide a simple link to edit the translations.
uk: Пряме посилання на редагування перекладів.

en: Locale target
uk: Кінцева мова

en: The full translation string.
uk: Рядок повного перекладу.

en: The language this translation is in.
uk: Мова цього перекладу.

en: Singular LID
uk: LID однини

en: The ID of the parent translation.
uk: ID батьківського перекладу.

en: Whether or not the translation is plural.
uk: Чи цей переклад є множиною.

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Whether or not the node is published.
uk: Опублікований чи ні цей матеріал.

en: Published or admin
uk: Опубліковано або адміністування

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
uk: Відтинає неопубліковані матеріали, якщо користувач не може їх бачити.

en: Whether or not the node is moderated.
uk: чи Перебуває матеріал на модерації.

en: Whether or not the node is sticky.
uk: чи Закріплений матеріал угорі списків.

en: Provide a simple link to the node.
uk: Пряме посилання на матеріал.

en: Provide a simple link to edit the node.
uk: Пряме посилання на редагування матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the node.
uk: Пряме посилання на видалення матеріалу.

en: In the form of CCYYMMDD.
uk: У вигляді CCYYMMDD.

en: Created year + month
uk: Рік + місяць створення

en: In the form of YYYYMM.
uk: У форматі РРРРММ.

en: Created year
uk: Рік створення

en: In the form of YYYY.
uk: У форматі РРРР.

en: Created month
uk: Місяць створення

en: In the form of MM (01 - 12).
uk: У форматі ММ(01 - 12).

en: Created day
uk: День створення

en: In the form of DD (01 - 31).
uk: У форматі ДД (01 - 31).

en: Created week
uk: Тиждень створення

en: Updated year + month
uk: Рік + місяць оновлення

en: Updated year
uk: Рік оновлення

en: Updated month
uk: Місяць оновлення

en: Updated day
uk: День оновлення

en: Updated week
uk: Тиждень оновлення

en: Node revision
uk: Редакція матеріалу

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
uk: Ревізія матеріалів це історія змін.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
uk: Відносити матеріал до користувача, який створив редакцію.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
uk: Збережений анонс. Може бути некоректним, або використовуватися тільки для деяких типів матеріалів.

en: The revision ID of the node revision.
uk: ID редакції матеріалу.

en: The log message entered when the revision was created.
uk: Повідомлення у журнал, котре вводиться під час створення редакції

en: The date the node revision was created.
uk: Дата створення редакції матеріалу.

en: Input format id
uk: ID формату введення

en: Revert link
uk: Посилання повернення

en: Provide a simple link to revert to the revision.
uk: Пряме посилання для повернення редакції.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
uk: Пряме посилання на видалення редакції матеріалу.

en: Filter by access.
uk: Фільтрувати за доступом.

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Show a marker if the node has new or updated content.
uk: Показує прапор, якщо матеріал новий, або його вміст змінився.

en: Show only nodes that have new content.
uk: Показує тільки нові матеріали.

en: Node ID from URL
uk: ID матеріалу з URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
uk: Відображення %display не має керування доступом і тому не містить фільтрів для опублікованих матеріалів.

en: Poll
uk: Опитування

en: Whether the poll is open for voting.
uk: Чи відкрите дане опитування для голосування.

en: Profile textfield
uk: Текстове поле профілю

en: Profile textarea
uk: Текстова область профілю

en: Profile checkbox
uk: Прапорець профілю

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Profile selection
uk: Вибір профілю

en: Profile freeform list %field-name.
uk: Вільнозаповнюваний список профілю %field-name.

en: Profile date %field-name.
uk: Дата профілю %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
uk: Вага об'єкту пошуку. Не використовується, якщо відсутній фільтр пошуку.

en: Links from
uk: Вихідні посилання

en: Other nodes that are linked from the node.
uk: Інші матеріали, на які посилається цей матеріал.

en: Links to
uk: Вхідні посилання

en: Other nodes that link to the node.
uk: Інші матеріали, які посилаються на цей матеріал.

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: The terms to search for.
uk: Терміни, які необхідно знайти.

en: Display the results with standard search view.
uk: Відображати результати пошуку за допомогою стандартного виду пошуку.

en: Node statistics
uk: Статистика матеріалів

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу за сьогодні.

en: Most recent view
uk: Найостанніший перегляд

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Stores site access information.
uk: Зберігає інформацію про доступ до сайту.

en: Browser session ID of user that visited page.
uk: Ідентифікатор сеансу браузера користувача, що відвідав сторінку.

en: Title of page visited.
uk: Заголовок переглянутої сторінки.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
uk: Внутрішній шлях до відвіданої сторінки (відносно папки, де встановлено Drupal).

en: Referrer URI.
uk: URI джерела.

en: Hostname of user that visited the page.
uk: Назва хоста користувача, що відвідав сторінку.

en: The user who visited the site.
uk: Користувачі, що відвідали сайт.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
uk: Час завантаження сторінки в мілісекундах.

en: Timestamp of when the page was visited.
uk: Мітка часу відвідування сторінки.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
uk: Файли підтримуються Drupal і різними модулями.

en: The ID of the file.
uk: Ідентифікатор файла.

en: The name of the file.
uk: Назва файла.

en: The path of the file.
uk: Шлях до файлу.

en: The mime type of the file.
uk: Mime-тип файлу.

en: The status of the file.
uk: Стан файла.

en: The date the file was uploaded.
uk: Дата відвантаження файла.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
uk: Назва словника, до якого належить термін. Це буде словник якого завгодно терміна у полі "Таксономія: Термін" і в такий же спосіб можуть бути створені дублікати.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
uk: Терміни таксономії, пов'язані з матеріалом.

en: Taxonomy term name.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The term weight field
uk: Поле ваги терміна

en: The description associated with a taxonomy term.
uk: Опис пов'язаний з терміном таксономії.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
uk: Фільтрувати результати поля "Таксономія: Термін" за певним словником.

en: All terms
uk: Всі терміни

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
uk: Показ всіх термінів таксономії, що пов'язані з матеріалом, із зазначених словників.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
uk: Батьківський термін для терміна. Якщо використовується словник, в якому дозволено декілька батьків, це може спричинити появу дублікатів.

en: The parent term of the term.
uk: Батьківський термін для терміна.

en: Term synonym
uk: Синонім терміна

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
uk: Синоніми терміна можна використовувати, щоб знайти його по альтернативних назвах.

en: Term ID (with depth)
uk: ID Терміна (із глибиною)

en: Node translation
uk: Переклад матеріалу

en: Translation set node ID
uk: ID набору перекладів матеріалу

en: The ID of the translation set the content belongs to.
uk: Ідентифікатор набору перекладів, до якого належить матеріал.

en: Source translation
uk: Базовий переклад

en: The source that this content was translated from.
uk: Джерело, з якого перекладено цей  матеріал.

en: Versions of content in different languages.
uk: Версії матеріалу у різних мовах.

en: Child translation
uk: Дочірній переклад

en: Outdated
uk: Застарілий

en: upload
uk: завантаження

en: The description of the uploaded file.
uk: Опис відвантаженого файла.

en: Listed
uk: Списком

en: All files attached to a node with upload.module.
uk: Усі файли, приєднані до матеріалу за допомогою модуля upload.

en: Has attached files
uk: Присутні вкладені файли

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
uk: Показувати тільки елементи із прикріпленими файлами. Може привести до дублювання, якщо до одному елементу прикріплено кілька файлів.

en: The user ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: The user or author name.
uk: Ім'я користувача або автора.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
uk: Адреса електронної пошти даного користувача. Це поле зазвичай не показується користувачам, тому будьте обережні при її використанні.

en: Language of the user
uk: Мова користувача

en: The user's picture, if allowed.
uk: Зображення користувача. якщо дозволено.

en: The date the user was created.
uk: Дата створення користувача.

en: The user's last access date.
uk: Дата останнього візиту користувача.

en: The user's last login date.
uk: Остання дата входу користувача

en: Whether a user is active or blocked.
uk: Активний користувач чи заблокований.

en: The user's signature.
uk: Підпис користувача

en: Provide a simple link to edit the user.
uk: Пряме посилання на редагування користувача.

en: Provide a simple link to delete the user.
uk: Пряме посилання на видалення користувача.

en: Roles that a user belongs to.
uk: Ролі, до яких належить користувач.

en: User ID from URL
uk: ID користувача з URL-адреси

en: User ID from logged in user
uk: ID користувача, що увійшов на сайт

en: Randomize the display order.
uk: Зробити послідовність відображення випадковою.

en: Null
uk: Пусто

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
uk: Дозволяє ігнорувати аргумент. Запит не буде змінювати цей аргумент.

en: Provide custom text or link.
uk: Введення власного тексту або посилання.

en: View result counter
uk: Лічильник результатів виду

en: Displays the actual position of the view result
uk: Показ поточної позиції у результатах виду

en: Link this field to its aggregator category page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку категорій збиральника

en: No user
uk: Користувач відсутній

en: Link this field to its comment
uk: Зробити це поле посиланням на його коментар

en: Show teaser-style link
uk: Показувати посилання у вигляді анонса

en: Link this field to new comments
uk: Зробити це поле посиланням на нові коментарі

en: Type of link
uk: Тип посилання

en: contact
uk: контакт

en: Contact %user
uk: Зв'язатися з користувачем %user

en: Unknown group
uk: Невідома група

en: Unknown language
uk: Невідома мова

en: Current user's language
uk: Мова поточного користувача

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: No language
uk: Немає мови

en: Current installed version
uk: Теперішня встановлена версія

en: Unknown node type
uk: Невідомий тип матеріалу

en: Check for new comments as well
uk: Перевіряти нові коментарі також

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
uk: Якщо прагнете перевіряти матеріал на певний тип, відзначте; Якщо нічого не буде обрано, те всі матеріали будуть допущені.

en: Validate user has access to the node
uk: Перевіряти можливість доступу користувача до матеріалу

en: Node IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори матеріалів, розділені "," або "+"

en: Build mode
uk: Режим створення

en: Display node comments
uk: Показувати коментарі до матеріалу

en: No alternate
uk: Нема альтернативних

en: Alternative sort
uk: Альтернативне впорядкування

en: Alternate sort order
uk: Альтернативна послідовність впорядкування

en: On empty input
uk: На порожньому полі

en: Show None
uk: Не показувати нічого

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: Display score
uk: Відображати оцінку

en: Link this field to download the file
uk: Зробити це поле посиланням на завантаження файла

en: Set the breadcrumb for the term parents
uk: Встановити рядок навіґації для батьків терміна

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
uk: Якщо позначено, рядок навіґації міститиме усі батьківські терміни, кожен з яких посилається на цей вид. Зверніть увагу, що це спрацьовує тільки якщо було отримано лише один термін.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: Allow multiple terms per argument
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this argument.
uk: Якщо позначено, користувачі можуть вводити у форму кілька аргументів у вигляді 1+2+3. Залежно від кількості необхідних для цього операторів JOIN, оператор AND в цьому фільтрі буде трактуватися як OR.

en: No vocabulary
uk: Без словника

en: Link this field to its taxonomy term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна таксономії

en: Link this field to its term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна

en: Limit terms by vocabulary
uk: Обмежити терміни словником

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
uk: Вибрано неприпустимий словник. Змініть параметри.

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
uk[0]: Неможливо знайти термін: @terms
uk[1]: Неможливо знайти терміни: @terms
uk[2]: Неможливо знайти терміни: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
uk: Якщо ви прагнете перевірити конкретні словники - позначте їх; якщо не позначено жодного - будуть пройдені всі терміни.

en: Term IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори термінів, розділені , або +

en: Term name or synonym
uk: Ім'я терміна або його синонім

en: Term name/synonym converted to Term ID
uk: Термін/синонім, перетворений в ID

en: Select the form of this argument; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as an argument.
uk: Оберіть вигляд цього аргумента; якщо використовується назва терміна, загалом більш ефективніше перетворити її на ідентифікатор терміна і використовувати як аргумент "Таксономія: Ідентифікатор терміна" ніж "Таксономія: Назва терміна".

en: Include untranslated nodes
uk: Включити не переведені матеріали

en: Current language
uk: Поточна мова

en: Translation option
uk: Параметр перекладу

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Параметри перекладу дозволяють обирати, який переклад або переклади з набору приєднувати. Оберіть опцію "Поточна мова" or "Стандартна мова", щоб приєднати переклад в поточній або стандартній мові відповідно. Оберіть особливу мову, щоб приєднати переклад в цій мові. Якщо ви оберете "Все", кожен переклад створюватиме новий рядок, що може викликати появу дублікатів.

en: To the user
uk: До користувача

en: With a mailto:
uk: З mailto:

en: Is the logged in user
uk: Чи користувач увійшов

en: Usernames
uk: Імена користувачів

en: Enter a comma separated list of user names.
uk: Введіть через кому список імен користувачів.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
uk[0]: Неможливо знайти користувача: @users
uk[1]: Неможливо знайти користувачів: @users
uk[2]: Неможливо знайти користувачів: @users

en: Also look for a node and use the node author
uk: Також шукати матеріал і використовувати автора матеріалу

en: Only allow numeric UIDs
uk: Дозволені лише числові UID

en: Only allow string usernames
uk: Дозволені лише текстові імена користувачів

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
uk: Дозволені як числові UID так і текстові імена користувачів

en: Restrict user based on role
uk: Обмежувати користувачів залежно від ролі

en: Restrict to the selected roles
uk: Обмежувати лише за вибраними ролями

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
uk: Якщо жодної ролі не вибрано, будуть дозволені користувачі будь-якої ролі.

en: Unrestricted
uk: Необмежено

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
uk: Лише користувачі з обраним прапорцем повноважень матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від інших повноважень.

en: No role(s) selected
uk: Жодної ролі(ролей) не вибрано

en: Multiple roles
uk: Кілька ролей

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
uk: Лише позначені ролі матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від ролі.

en: You must select at least one role if type is "by role"
uk: Якщо тип "за роллю", то неообхідно вказати хоча б одну роль.

en: PHP argument code
uk: Php-Код аргументу

en: Enter PHP code that returns a value to use for this argument. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this argument.
uk: Уведіть Php-Код, який поверне значення аргументу. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Необхідно повернути одиночне значення для цього аргументу.

en: PHP validate code
uk: PHP-код перевірки

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Query results
uk: Результат запиту

en: The length of time raw query results should be cached.
uk: Тривалість кешування необроблених результатів запиту.

en: Rendered output
uk: Візуалізоване виведення

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість кешування генерованого HTML-виведення.

en: Broken field
uk: Пошкоджене поле

en: Change the title that this display will use.
uk: Зміна заголовку цього відображення.

en: Change the style plugin.
uk: Змінити додаток стилю

en: Row style
uk: Рядковий стиль

en: Use AJAX
uk: Використовувати AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
uk: Вкажіть, чи це відображення буде використовувати AJAX.

en: Mini
uk: Міні

en: Change this display's pager setting.
uk: Зміна налаштування сторінкового навіґатора цього відображення.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
uk: Вкажіть, чи буде в наявності посилання "Ще" у цього відображення.

en: Display only distinct items, without duplicates.
uk: Показувати тільки унікальні елементи, без дублікатів.

en: Specify access control type for this display.
uk: Визначення типу керування доступом для цього відображення.

en: Change settings for this access type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу доступу.

en: Specify caching type for this display.
uk: Визначення типу кешування для цього відображення.

en: Change settings for this caching type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу кешування.

en: Link display
uk: Посилання на відображення

en: Exposed form in block
uk: Розкрита форма у блоці

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
uk: Дозволяє розкритій формі з'являтися у блоці замість виду.

en: Unknown/missing format
uk: Невідомий/відсутній формат

en: Change this display's !name.
uk: Змінити !name для цього відображення.

en: Get information on how to theme this display
uk: Одержати інформацію про темізацію даного відображення

en: The name of this display
uk: Назва відображення

en: This title will appear only in the administrative interface for the View.
uk: Цей заголовок буде відображуватись лише в адміністративному інтерфейсі модуля Вид.

en: The title of this view
uk: Заголовок цього виду

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
uk: Цей заголовок буде відображений в цьому виді в місці, де зазвичай відображуються заголовки; тобто він матиме вигляд заголовку сторінки, заголовку блоку тощо.

en: Use AJAX when available to load this view
uk: Використовувати AJAX для завантаження цього виду, якщо доступно

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
uk: Якщо встановлено, цей вид для сторінковості, сортування таблиці та розкритих фільтрів використовуватиме механізм AJAX. Отже при цьому не відбуватиметься оновлення цілої сторінки. Не рекомендується застосовувати, якщо цей вид є основним вмістом сторінки, оскільки перешкоджатиме глибоким зв'язкам з певними сторінками, але дуже зручне для бічного вмісту.

en: Use a pager for this view
uk: Використовувати розбиття по сторінках для цього виду

en: Full pager
uk: Повний стиль

en: Mini pager
uk: Міні стиль

en: Pager element
uk: Розбиття по сторінках

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
uk: Залиште нуль, тільки якщо не виникає проблем з сторінковим навігатором цього виду. Якщо на одній сторінці застосовується кілька сторінкових навігаторів, потрібно надати цьому числу більшого значення, так щоб не було конфліктів в межах масиву ?page= . Великі значення додадуть багато ком до URL-адрес, тому за можливості уникайте цього.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість елементів, показуваних на сторінці. Вкажіть 0 для зняття обмежень.

en: Add a more link to the bottom of the display.
uk: Додати посилання "Ще" до нижньої частини відображення.

en: Create more link
uk: Створити посилання "Ще"

en: This will add a more link to the bottom of this view, which will link to the page view. If you have more than one page view, the link will point to the display specified in 'Link display' above.
uk: Якщо вид містить кілька сторінок, посилання вказуватиме на відображення, зазначене у пункті  "Посилатися на відображення" вище.

en: The text to display for the more link.
uk: Текст, що буде показаний на посиланні "Ще".

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
uk: Це налаштування дозволить відображати у виді лише унікальні елементи. Якщо в результат потраплять ідентичні елементи, то вони будуть відображатися тільки один раз. Можна спробувати цей спосіб аби прибрати з виду дублі, але іноді це може не спрацьовувати. Зверніть увагу, що це може сповільнити вибірку, тому використовуйте обережно.

en: Access restrictions
uk: Обмеження доступу

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
uk: Також можна змінити !settings для обраного стилю, клацнувши на іконці.

en: Access options
uk: Параметри доступу

en: Caching options
uk: Опції кешування

en: Display even if view has no result
uk: Показувати, навіть якщо вид порожній

en: Text to display if the view has no results. Optional.
uk: Текст, який буде показуватися при порожньому результаті (наприклад  »Немає такої букви! »). Необов'язково.

en: How should this view be styled
uk: Оберіть стиль цього виду

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
uk: Якщо вибраний стиль має налаштування, обов'язково натисність кнопку налаштувань, що знаходиться поруч з ним в огляді Виду.

en: Style options
uk: Параметри стилю

en: Row style options
uk: Параметри стилю рядка

en: How should each row in this view be styled
uk: Оберіть стиль кожного рядка цього виду

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
uk: Також можна змінити !settings для обраного стилю рядка, клацнувши на іконці.

en: Which display to use for path
uk: Яке відображення використовувати для адреси

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
uk: Яке відображення використовувати, щоб отримати шлях цього відображення, наприклад, для посилань резюме, посилань rss-потоку, посилань "Ще" тощо.

en: Display output
uk: Виведення відображення

en: Alternative display output
uk: Альтернативний стиль відображення

en: Style output
uk: Виведення стилю

en: Alternative style
uk: Альтернативний стиль

en: Row style output
uk: Виведення рядкового стилю

en: Alternative row style
uk: Альтернативний стиль рядка

en: Field @field (ID: @id)
uk: Поле @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
uk: В цьому розділі перелічені усі можливі шаблони для плаґіну відображення і для плаґінів стилю, впорядковані від менш особливих до більш особливих. Активний шаблон для кожного плаґіна — найбільш особливий шаблон, знайдений в системі — позначений напівжирним шрифтом.

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Rescan template files
uk: Перечитати файли шаблонів

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
uk: <strong>Важливо!</strong> При додаванні, видаленні чи перейменуванні файлів шаблону необхідно повідомити Drupal про зміни, змусивши його перечитати файли у системі. Натискання цієї кнопки очистить реєстр теми Drupal і тим самим запустить процесс пересканування. Підсвічені вище шаблони будуть відображати новий стан системи.

en: Theming information (display)
uk: Інформація щодо темізації (відображення)

en: Back to !info.
uk: Повернутись до !info

en: theming information
uk: Інформація щодо темізації

en: This display has no theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо темізації

en: This is the default theme template used for this display.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому відобрежанні.

en: This is an alternative template for this display.
uk: Це альтернативний шаблон для цього відображення.

en: Theming information (style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль)

en: This display has no style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації

en: This is the default theme template used for this style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі.

en: This is an alternative template for this style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю.

en: Theming information (row style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль рядка)

en: This display has no row style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації рядка

en: This is the default theme template used for this row style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі рядка.

en: This is an alternative template for this row style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю рядка.

en: Put the exposed form in a block
uk: Помістити розкриту форму у блок

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
uk: Якщо встановлено, будь-які розкриті віджети в цьому виді не будуть доступні. Натомність, в системі адміністрування блоків Drupal буде в наявності блок, і розкрита форма з'явиться в ньому. Зверніть увагу, що цей блок необхідно вмикати вручну, бо модуль Види його не вмикатиме.

en: File found in folder @template-path
uk: Файл знайдений у папці @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
uk: (Файл не знайдений у папці @template-path)

en: Update default display
uk: Оновити базове відображення

en: Status: using overridden values.
uk: Стан: використовувати переназначені значення.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
uk: Відображення "@display" використовує поля, але жодного з них не визначено або всі вони вилучені.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
uk: Відображення "@display" використовує шлях, проте цей шлях не визначено.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
uk: Відображення "@display" має неприпустимий плаґін стилю.

en: Exposed form: @view-@display_id
uk: Розкрита форма: @view-@display_id

en: Attachment settings
uk: Налаштування долучення

en: Inherit arguments
uk: Успадковувати аргументи

en: Inherit exposed filters
uk: Успадковувати розкриті фільтри

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення розкритих фільтрів з батьківського відображення, до якого він приєднаний?

en: Attach before or after the parent display?
uk: Долучити перед або після батьківського відображення?

en: Select which display or displays this should attach to.
uk: Виберіть, до якого відображення або відображень потрібно долучити вкладення.

en: Block admin description
uk: Опис блоку для адміністратора

en: Block caching type
uk: Тип кешування блоку

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
uk: Цим встановлюється початковий стан вбудованого методу кешування блоку в Drupal; для цього необхідно увімкнути кешування на сторінці адміністрування блоків і бути обережним, оскільки коли цей кеш очищено, ситуація не контрольована.

en: Using the site name
uk: Використання назви сайту

en: Use the site name for the title
uk: Використовувати назву сайту для заголовка

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка потоків буде доступна тільки для вибраних відображень.

en: No menu
uk: Без меню

en: Normal: @title
uk: Звичайний: @title

en: Tab: @title
uk: Вкладка: @title

en: Change settings for the parent menu
uk: Зміна налаштувань батьківського меню

en: The menu path or URL of this view
uk: Шлях меню чи URL-адреса цього виду

en: Menu item entry
uk: Вміст пункту меню

en: No menu entry
uk: Без пункта меню

en: Normal menu entry
uk: Звичайний пункт меню

en: Menu tab
uk: Вкладка меню

en: Default menu tab
uk: Базова вкладка меню

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний для цього пункту.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний як опис цього пункту.

en: Warning: Changing this item's menu will not work reliably in Drupal 6.4 or earlier. Please upgrade your copy of Drupal at !url.
uk: Увага: зміна цього пункту меню не працюватиме належним чином у Drupal 6.4 або старіше. Будь ласка оновіть Друпал за адресою !url.

en: Insert item into an available menu.
uk: Додати пункт у наявне меню.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
uk: Для вибору меню необхідна активація модуля меню.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
uk: Чим менша вага тим важче/лівіше він знаходиться.

en: Default tab options
uk: Базові параметри вкладки

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
uk: Якщо пункт меню пропонується у вигляді вкладки, системі Drupal необхідно знати, який пункт меню буде батьківським для цієї вкладки. Іноді батько вже існує, а іноді потрібно його створювати. Шлях батьківського пункту завжди буде з прибраною останньою частиною. Тобто, якщо шлях цього виду <em>foo/bar/baz</em>, тоді батьківський шлях буде <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
uk: Вже існує

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його заголовок.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його опис.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
uk: Якщо батьківський пункт меню є вкладкою, введіть вагу вкладки. Чим менше число, тим лівіше вона розташовуватиметься.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
uk: "$arg" більше не підтримується. Замість нього використовуйте %

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
uk: "%" більше не може використовуватися в якості першого сегменту шляху.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
uk: Модуль Види не може створити звичайні пункти меню для шляхів в яких містяться % .

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
uk: Відображення, шлях якого завершується на % не може бути вкладкою.

en: Title is required for this menu type.
uk: Для цього типу меню необхідний заголовок.

en: Inline fields
uk: Вбудовані поля

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another.
uk: Вбудовані поля будуть відображатися  » один за одним », замість  »один над іншим ».

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
uk: Розділювач може розташовуватися між вбудованими полями, щоб вони не з’єднувались одне з одним. В цьому полі можливе використання HTML-коду.

en: Grouping field
uk: Групуюче поле

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
uk: Необов'язково можна вказати поле, за яким будуть групуватися записи. Щоб не групувати залиште порожнім.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
uk: Стилю @style потрібно вказати стиль рядка, але плаґін рядка неправильний.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
uk: В горизонтальнім розташуванні елементи розміщуються починаючи від верхнього лівого кута праворуч. У вертикальнім розташуванні - від верхнього лівого кута донизу.

en: Use the site mission for the description
uk: Використовувати в якості опису  »місію сайту »

en: RSS description
uk: Опис RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
uk: З'являтиметься безпосередньо в RSS-потоці.

en: Display record count with link
uk: Відображати лічильник записів у вигляді посилання

en: Override number of items to display
uk: Перезаписати кількість відображуваних елементів

en: Display items inline
uk: Відображення елементів без розділювачів

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Для можливості конфігурування таблиці необхідно додати хоча б одне поле

en: Override normal sorting if click sorting is used
uk: Змінити звичайне сортування, якщо можна сортувати клацанням

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
uk: Увімкнути "прикріплені" заголовки таблиц в стилі Drupal (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
uk: (Ефект прикріплених заголовків не відображуєтся у попередньому перегляді, лише у реальному показі.)

en: If a default sort order is selected, what order should it use by default.
uk: Якщо обрана 'Сортування базове', те сортуватися буде в такий спосіб.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
uk: Розмістіть поля стовпчиками; в одному стовпчику можна поєднати кілька полів. При цьому зазначений роздільник стовпчика буде використовуватися для поділу полів. Встановіть прапорець впорядкування, аби можна було впорядковувати стовпчик клацанням, а також радіокнопку базового впорядкування, аби вказати стовпчик з таким впорядкування. Також можна керувати послідовністю стовпчиків та міток полів у розділі "Поля".

en: The style selected does not utilize fields.
uk: Обраний стиль не використовує поля.

en: None defined
uk: Не зазначено

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
uk: Цей вид наразі редагується користувачем !user, і тому заблокований для редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. Клацніть тут, щоб <a href="!break">зняти це блокування</a>.

en: New view
uk: Новий вид

en: Changed view
uk: Змінений вид

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
uk: Вид %name, відображення елементів типу <strong>@base</strong>.

en: Live preview
uk: "Живий" попередній перегляд

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: There are no views to be exported at this time.
uk: Наразі відсутні види для експортування

en: Show only these tags
uk: Показувати лише ці теги

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
uk: Помістите це в @module.info у папці modules/@module

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
uk: Покласти @module.module у папку modules/@module

en: use views exporter
uk: використання експорту видів

en: Bulk export
uk: Масовий експорт

en: Views exporter
uk: Експорт видів

en: Allows exporting multiple views at once.
uk: Дозволяє експортувати кілька вистав за раз.

en: Adjust top margin
uk: Коректувати верхній відступ

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
uk: Якщо увімкнено, весь контент сайту зміщується вниз приблизно на 20 пікселів, цю область буде використано для відображення меню адміністрування. Якщо вимкнено, деякі елементи сторінки з абсолютним або фіксованим положенням можуть бути перекриті цим меню.

en: Keep menu at top of page
uk: Прикріпити меню до верху сторінки

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
uk: Якщо це ввімкнено, меню адміністрування завжди відображається у верхній частині вікна перегляду браузера (навіть після прокручування сторінки). <strong>Примітка. У деяких браузерах цей параметр призводить до невірної сторінки, невидимого курсора, невибраних елементів у формах чи інших проблемах. Вимкніть цей параметр, якщо ці проблеми виникли. </strong>

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
uk: Якщо увімкнено, всі набори полів на сторінці <a href="!modules-url">модулі</a> будуть автоматично згорнуті при завантаженні сторінки.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
uk: Якщо Сервісний модуль був установлений із цією метою, він може бути безпечно відключений і вилучений.

en: Move local tasks into menu
uk: Перенести локальні завдання в меню

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
uk: Якщо включене, вкладки на поточній сторінці перемістяться в меню керування. Ця особливість доступна тільки в темах, які використовують CSS класи <code>tabs primary</code> і <code>tabs secondary</code> для вкладок.

en: Administration menu settings
uk: Налаштування меню адміністрування

en: Parent link ID
uk: ID батьківського посилання

en: Display additional data for each menu item
uk: Показати додаткові дані для кожного пункту меню

en: Display the selected items next to each menu item link.
uk: Показати обрані елементи поруч із кожним посиланням пункту меню.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
uk: Якщо увімкнено, усі пункти меню відобразяться незалежно від ваших повноважень на сайті. <em>Примітка: не вмикати на діючих сайтах.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
uk: Увімкнено такі модулі: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
uk: Модуль Administration menu (меню адміністрування) створює розкривне меню, в якому за одне або два клацання можна відкрити більшість сторінок адміністративних завдань та решту загальних посилань (для користувачів з відповідними правами). Нижче ви можете налаштувати вигляд цього меню.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
uk: Модуль Administration menu (меню адміністрування) створює розкривне меню, в якому за одне або два клацання можна відкрити більшість сторінок адміністративних завдань та решту загальних посилань (для користувачів з відповідними правами). Меню адміністрування також показує кількість гостей та зареєстрованих користувачів, і надає можливість модулям додати свої пункти меню. Інтеграція в меню змінюється від модуля до модуля; наприклад, модуль <a href="@drupal">Devel</a>, створюваний на пожертви, досить продуктивно використовує модуль Administration menu надаючи швидкий доступ до своїх інструментів розробника.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
uk: <a href="@settings">Сторінка налаштувань</a> меню адміністрування дозволяє налаштувати деякі моменти поведінки та вигляду меню. Оскільки вигляд меню залежить від теми сайту, більш суттєві зміни вимагають коригування теми сайту та файлів CSS. За додатковою інформацією щодо теми та налаштувань CSS звертайтеся до файла README.txt модуля Advanced.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
uk: Пункти меню, відображувані в меню адміністрування, залежать від фактичних повноважень користувача. По-перше, меню адміністрування відображуване лише користувачам, у ролі яких є повноваження <em>Доступ до меню адміністрування</em> (модуль admin_menu ). По-друге, користувач, щоб бачити адміністративні посилання, має бути членом ролі з повноваженням<em>Доступ до сторінок адміністрування</em> (модуль system). І, по-третє, відображуваними будуть лише зараз дозволені посилання; наприклад, якщо користувач не є членом ролі з повноваженнями <em>Адміністрування повноважень</em> (модуль user) та <em>Адміністрування користувачів</em> (модуль user), пункт меню<em>Керування користувачами</em> відображатися не буде.

en: Administration menu
uk: Адміністративне меню

en: Adjust administration menu settings.
uk: Налаштувати адміністративне меню

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
uk: Забезпечує спливаюче меню для більшості адміністративних завдань і інших загальних адресатів (користувачам з належними дозволами).

en: PHP filter
uk: PHP фільтр

en: Submitted by !username on @datetime
uk: Додано @datetime користувачем !username

en: Preview post
uk: Попередній перегляд допису

en: Must users preview posts before submitting?
uk: Чи переглядати користувачеві допис перед надсиланням?

en: More information about formatting options
uk: Більше інформації про опції форматування

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Default menu for content
uk: Меню базове для вмісту

en: Choose the menu to be the default in the menu options in the content authoring form.
uk: Виберіть меню, яке буде показуватися базово при виборі меню у формі редагування контенту.

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
uk: Планувальник працює вже понад годину і найімовірніше за все "завис".

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
uk: Спроба перезапустити крон, коли він працює.

en: Cron run completed.
uk: Виконано запуск крону.

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
uk: Пояснення до ваших оновлень та додатків, щоб допомогти іншим авторам зрозуміти суть ваших дій.

en: HTTP request status
uk: Статус запиту HTTP

en: Fails
uk: Збій

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
uk: Конфігурація Вашої системи або мережі не дозволяє доступ Друпалу до вебсторінок, як результат - погіршення роботоздатності. Це може бути спричинене конфігурацією Вашого вебсервера, або параметрами PHP і повинно бути вирішено для можливості відображення оновлень, отримання елементів rss потоків, доступу через OpenID і інших мережево-залежних сервісів.

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Delete this menu item.
uk: Видалити цей пункт меню.

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu. Leave blank if you do not wish to add this post to the menu.
uk: Текст посилання відповідно до цього пункту, що має з'явитися в меню. Залиште порожнім, якщо Ви не бажаєте додати цю публікацію до меню.

en: The minimum number of words for the body field to be considered valid for this content type. This can be useful to rule out submissions that do not meet the site's standards, such as short test posts.
uk: Мінімальна припустима кількість слів для поля тексту цього типу матеріалів. Може бути використане для відхилення матеріалів, що не узгоджуються зі стандартами сайту, наприклад , для занадто коротких пробних дописів.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Можна визначити альтернативний URL, за яким ця нода може бути доступною. Наприклад, наберіть "about" коли пишете сторінку про себе. Використовуйте відносні адреси і не додавайте кінцевий слеш (косу риску), інакше URL псевдонім не буде працювати.

en: Already added languages
uk: Вже додані мови

en: Recent blog posts
uk: Останні дописи у блозі

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Are you sure you want to delete these users?
uk: Ви дійсно хочете видалити цих користувачів?

en: The users have been deleted.
uk: Користувачів видалено.

en: Language name
uk: Назва мови

en: Edit language
uk: Редагувати мову

en: allow
uk: дозволене

en: Edit category
uk: Змінити категорію

en: The content type %name has been updated.
uk: Тип матеріалу %name було оновлено.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип матеріалу %name було успішно додано.

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для перевпорядкування

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
uk: Зміни, виконані в цій таблиці, не будуть записані, доки не буде надіслано форму.

en: Rule type
uk: Тип правила

en: Mask
uk: Маска

en: Are you sure you want to delete the @type rule for %rule?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити правило @type для %rule?

en: The access rule has been deleted.
uk: Правило доступу видалено.

en: The requested page could not be found.
uk: Запитувану сторінку не знайдено.

en: Post new @node_type
uk: Додати новий "@node_type"

en: Requirements problem
uk: Невідповідність вимогам

en: Database configuration
uk: Конфігурація бази даних

en: Your web server does not appear to support any common database types. Check with your hosting provider to see if they offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
uk: Здається,  ваш сервер не підтримує жодної поширеної бази даних. Перевірте, будь ласка, чи надає вам хостинг-провайдер одну з баз, <a href="@drupal-databases">що підтримуються</a>.

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
uk: Для налаштування бази даних @drupal введіть, будь ласка, наступну інформацію.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
uk: Тип бази даних, де будуть зберігатися дані сайту @drupal.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
uk: Назва бази даних, в якій будуть зберігатися дані @drupal. Ця база даних має бути створена до початку встановлення @drupal.

en: The name of the %db_type database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
uk: Ім'я бази даних %db_type, у якій будуть зберігатися дані @drupal. Ця база даних вже повинна існувати на сервері до інсталяції @drupal.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
uk: Якщо цією БД користуватеметься більш ніж 1 сайт, то додайте тут префікс %prefix до таблиць вашого сайту @drupal.

en: The database table prefix you have entered, %db_prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
uk: Префікс %db_prefix, що ви ввели раніше, помилковий. Префікс може містити тільки латинські букви, цифри та знак підкреслення _.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %db_type server, however your PHP installation currently does not support this database type.
uk: У файлі %settings_file ви налаштували @drupal на використання баз даних %db_type, але ваша інсталяція PHP зараз не підтримує цей тип даних.

en: In order for Drupal to work, and to continue with the installation process, you must resolve all permission issues reported above. We were able to verify that we have permission for the following commands: %commands. For more help with configuring your database server, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what any of this means you should probably contact your hosting provider.
uk: Щоб Drupal  працював і щоб продовжити процес інсталяції, вам потрібно вирішити всі проблеми з встановленням прав доступу, вказані нижче. Потрібно переконатися, що є права доступу для наступних команд: %commands. Для додатковаї інформації про налаштування баз даних вашого сервера зверніться до  <a href="http://drupal.org/node/258">Вказівок для налаштування і оновлення</a>.Якщо ви не розумієте суть термінів, зверніться до вашого хостинг-провайдера.

en: Select an installation profile
uk: Виберіть інсталяційний профіль

en: Choose language
uk: Вибір мови

en: With the addition of an appropriate translation package, this installer is capable of proceeding in another language of your choice. To install and use Drupal in a language other than English:
uk: З доповненням відповідного пакету переведення, ця програма установки здібна до відновлення іншої мови вашого вибору. Щоб встановити і використовувати Drupal на мові окрім англійської мови:

en: Determine if <a href="@translations" target="_blank">a translation of this Drupal version</a> is available in your language of choice. A translation is provided via a translation package; each translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language. Not all languages are available for every version of Drupal.
uk: Перевірте, чи доступний <a href="@translations" target="_blank">переклад даної версії Друпал Вашою мовою</a>. Переклад розповсюджується пакетом; кожен пакет надає можливість відображення Друпал відповідною мовою. Не всі мови доступні для кожної версії Друпал.

en: If an alternative translation package of your choice is available, download and extract its contents to your Drupal root directory.
uk: Якщо доступний альтернативний пакет перекладу, стягніть і розпакуйте його вміст в корінь дерева файлів Друпал

en: Return to choose language using the second link below and select your desired language from the displayed list. Reloading the page allows the list to automatically adjust to the presence of new translation packages.
uk: Поверніться до вибору мови, використовуючи другу адресу і оберіть потрібну з наданого списка. Перезавантаження сторінки дає можливість автоматично перечитати наявність нових пакетів перекладу.

en: Alternatively, to install and use Drupal in English, or to defer the selection of an alternative language until after installation, select the first link below.
uk: Окрім цього, для встановлення Друпалу Англійською, або для вибору іншої мови одразу після встановлення, оберіть першу адресу нижче.

en: How should the installation continue?
uk: Як має продовжуватися встановлення?

en: Continue installation in English
uk: Продовжуйте установку в англійській мові

en: Return to choose a language
uk: Поверніться, щоб вибрати мову

en: Install Drupal in English
uk: Встановіть Drupal в англійській мові

en: Learn how to install Drupal in other languages
uk: Дізнайтеся, як встановити Друпал на інших мовах

en: (built-in)
uk: (вбудований)

en: Select language
uk: Вибір мови

en: No profiles available
uk: Доступні профілі відсутні

en: We were unable to find any installer profiles. Installer profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
uk: Не вдалося знайти ні одного установленого профілю. Вони визначають, які модулі потрібно увімкнути і що записати у базу дних. Профілі потрібні для продовження процесу інсталяції.

en: Drupal already installed
uk: Drupal вже встановлено

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
uk: <ul><li>Щоб почати спочатку необхідно очистити наявну базу даних.</li><li>Для встановлення в іншу базу даних, відредагуйте відповідним чином файл <em>settings.php</em> в теці <em>sites</em>.</li><li>Для оновлення вже використовуваної інсталяції, виконайте <a href="@base-url/update.php">сценарій оновлення</a>.</li><li>Перегляньте <a href="@base-url">існуючий сайт</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
uk: Встановлення @drupal

en: The installation has encountered an error.
uk: При встановленні виникла помилка.

en: Configure site
uk: Налаштування сайту

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
uk: Всі необхідні зміни до %dir та %file зроблено і Ви можете зняти права на запис в міркуваннях безпеки. Якщо не знаєте, яким чином це зробити - почитайте відповідну сторінку <a href="@handbook_url">підручника</a>.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made. They have been set to read-only for security.
uk: Всі необхідні зміни до %dir та %file зроблено. Вони встановлені в режим тільки для читання в міркуваннях безпеки

en: Your server has been successfully tested to support this feature.
uk: Ваш сервер вдало пройшов тест щодо підтримки цієї можливості

en: Your system configuration does not currently support this feature. The <a href="http://drupal.org/node/15365">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
uk: Конфігурація Вашої системи не підтримує дану можливість. <a href="http://drupal.org/node/15365">Сторінка довідника</a> містить додаткову інформацію щодо вирішення цієї проблеми.

en: Testing clean URLs...
uk: Тестування чистий URLs...

en: @drupal installation complete
uk: @drupal встановлено

en: Congratulations, @drupal has been successfully installed.
uk: Вітаємо, @drupal було вдало встановлено.

en: Please review the messages above before continuing on to <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення нижче (якщо вони є) перед тим, як зайти на <a href="@url">ваш новий сайт</a>.

en: You may now visit <a href="@url">your new site</a>.
uk: Можете зайти на <a href="@url">ваш новий сайт</a>.

en: Installed %module module.
uk: Встановлено модуль %module.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process.
    <ol>
    <li>Copy the %default_file file to %file.</li>
    <li>Change file permissions so that it is writable by the web server. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.</li>
    </ol>
    More details about installing Drupal are available in INSTALL.txt.
uk: Програма встановлення @drupal вимагає створення файлу конфіігурації, як частини процесу встановлення.
    <ol>
    <li>Зробіть копію %default_file файлу в файл %file.</li>
    <li>Змініть права доступу до цього файлу, щоб вебсервер мав можливість на запис до нього. Якщо Ви не володієте відповідними знаннями -  <a href="@handbook_url">зверніться в довідник</a>.</li>
    </ol>
    Додаткові деталі про процес встановлення Друпал можна почерпнути з файла INSTALL.txt в корні Вашого дерева файлів Друпал.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
uk: Програма встановлення @drupal вимагає доступ на запис до файла %file протягом процесу встановлення. Якщо Ви не знаєте, як надати доступ, прохання проконсультуватись <a href="@handbook_url">в підручнику</a>.

en: Choose profile
uk: Вибір профілю

en: Verify requirements
uk: Перевірка вимог

en: Set up database
uk: Встановлення бази даних

en: Set up translations
uk: Встановлення перекладів

en: Install site
uk: Встановлення сайту

en: Finish translations
uk: Завершення перекладів

en: To configure your website, please provide the following information.
uk: Для налагодження Вашого вебайту, прохання надати наступну інформацію

en: Site e-mail address
uk: Адреса електронної пошти вебсайту

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
uk: <em>Від</em> адреси в автоматичних електронних листах під час реєстрації або запитів на нагадування паролів, та інших повідомленнях. (Використовуйте адресу із домену Вашого вебсайту, щоб не потрапити в спам.)

en: Administrator account
uk: Адміністративний профіль

en: The administrator account has complete access to the site; it will automatically be granted all permissions and can perform any administrative activity. This will be the only account that can perform certain activities, so keep its credentials safe.
uk: Профіль адміністратора має повний доступ до сайту; йому автоматично надаються всі права доступу і всі можливості адміністративної активності. Можливий лише один такий профіль, тому будьте обережними з його паролями і доступом до сайту.

en: All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
uk: Всі електронні повідомлення системи будуть відправлятись на цю адресу. Ця електронна адреса буде закрита від публічності і використовуватиметься тільки длянадсилання нового пароля, або для отримання певних новин(повідомлень) через електронну пошту.

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
uk: Початково дати на сайті будуть відображатися в обраному часовому поясі.

en: This option makes Drupal emit "clean" URLs (i.e. without <code>?q=</code> in the URL).
uk: Ця опція дозволяє Друпалові використовувати "чисті" URL-адреси (наприклад без <code>?q=</code> у адресі.)

en: Update notifications
uk: Сповіщення про оновлення

en: Check for updates automatically
uk: Автоматично перевіряти наявність оновлень

en: With this option enabled, Drupal will notify you when new releases are available. This will significantly enhance your site's security and is <strong>highly recommended</strong>. This requires your site to periodically send anonymous information on its installed components to <a href="@drupal">drupal.org</a>. For more information please see the <a href="@update">update notification information</a>.
uk: При вмиканні даного параметру, Друпал повідомлятиме про появу нових версій. Це реально покращить безпеку Вашого сайту і <strong>дуже рекомендовано</strong>. Процес вимагає, що Ваш сайт надсилатиме періодично анонімну інформацію про встановлені компоненти до <a href="@drupal">drupal.org</a>. Для додаткової інформації переглядайте <a href="@update">інформацію про оновлення</a>

en: Removed orphaned action '%action' from database.
uk: З бази даних вилучено загублену дію '%action'.

en: One orphaned action (%orphans) exists in the actions table. !link | @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
uk[0]: @count стара дія (%orphans) присутня в таблиці дій. !link
uk[1]: @count старих дії (%orphans) присутні в таблиці дій. !link
uk[2]: @count старих дій (%orphans) присутні в таблиці дій. !link

en: Site off-line
uk: Сайт на тимчасово не працює. Ми робимо його кращим. Чекайте... :)

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
uk: Запуск крону перевищив обмеження часу і був перерваний.

en: 1 byte | @count bytes
uk[0]: @count байт
uk[1]: @count байти
uk[2]: @count байтів

en: MySQL database
uk: База даних MySQL

en: Your MySQL Server is too old. Drupal requires at least MySQL %version.
uk: Ваш сервер MySQL застарів. Drupal потребує щонайменше MySQL версії %version.

en: PostgreSQL database
uk: База даних PostgreSQL

en: Your PostgreSQL Server is too old. Drupal requires at least PostgreSQL %version.
uk: Ваш сервер PostgreSQL застарів. Drupal потребує щонайменше PostgreSQL %version.

en: Your PostgreSQL database is set up with the wrong character encoding (%encoding). It is possible it will not work as expected. It is advised to recreate it with UTF-8/Unicode encoding. More information can be found in the <a href="@url">PostgreSQL documentation</a>.
uk: Для вашої бази даних PostgreSQL встановлено хибне кодування (%encoding). Можливо, все буде працювати не так, як очікується. Тому рекомендуєтся створити базу даних, використовуючи кодування UTF-8/Unicode. Додаткову інформацію можна знайти у <a href="@url">документації по PostgreSQL</a>.

en: The directory %directory has been created.
uk: Створено каталог %directory.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
uk: Права доступу для каталогу %directory змінено, щоб дозволити до нього записи.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
uk: Довжина !name не може перевищувати %max символів, зараз його довжина %length символів.

en: Illegal choice %choice in %name element.
uk: Неприпустимий вибір %choice в елементі %name.

en: GD2 image manipulation toolkit
uk: Засоби обробки зображень GD2

en: The GD toolkit is installed and working properly.
uk: Засоби обробки GD встановлені і працюють.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
uk: Визначає якість обробки зображень JPEG. Діапазон від 0 до 100. Більш високе значення означає кращу якість зображення, але більший розмір файла.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
uk: Засоби обробки зображень GD потребують встановленого та налаштованого модуля GD для PHP. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@url">Документація PHP про зображення</a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
uk: JPEG якість повинна бути числом між 0 і 100.

en: The %module module is required but was not found. Please move it into the <em>modules</em> subdirectory.
uk: Не знайдено необхідний модуль %module. Будь-ласка, помістіть його у підкаталог <em>modules</em>.

en: PHP MySQL support not enabled.
uk: У PHP не увімкнена підтримка MySQL.

en: Failed to connect to your MySQL database server. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Помилка при з'єднанні з вашим сервером MySQL. MySQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевені, що вказали правильне ім'я коритувача і пароль?</li><li>Ви впевнені, що вказали правильне ім'я баз даних і сервера?</li><li>Ви впевені, що сервер баз даних працює?</li></ul>Для додаткової інформації див. <a href="http://drupal.org/node/258">Рекомендації для інсталяції і налаштування</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to select your database on your MySQL database server, which means the connection username and password are valid, but there is a problem accessing your data. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct database name?</li><li>Are you sure the database exists?</li><li>Are you sure the username has permission to access the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Неможна обрати базу даних MySQL (це означає, що пароль і ім'я користувача вказані правильно), але проблема з доступом до Ваших даних. MySQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевнені, що вказали правильне ім'я бази даних?</li><li>Ви впевнені, що база даних існує?</li><li>Ви впевнені, що ім'я користувача має права на доступ до бази даних?</li></ul>Для додаткової інформації зверніться до <a href="http://drupal.org/node/258">Вкізівок для істаляції та оновлення</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to create a test table on your MySQL database server with the command %query. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary MySQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Неможливо створити тестову таблицю на вашому сервері MySQL по команді %query. MySQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевнені, що ім'я користувача має необхідні права MySQL для створення таблиць у базі даних?</li></ul>Для додаткової інформації зверніться до  <a href="http://drupal.org/node/258">Вказівок для налаштування і оновлення</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to insert a value into a test table on your MySQL database server. We tried inserting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
uk: Помилка внесення значення в тестову таблицю на Вашому сервері MySQL баз даних. Ми намагались внести значення командою %query і MySQL повідомив про помилку: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your MySQL database server. We tried updating a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
uk: Помилка оновлення значення в тестовій таблиці на Вашому сервері MySQL баз даних. Ми намагались оновити значення командою %query і MySQL повідомив про помилку: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your MySQL database server. We tried deleting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
uk: Помилка видалення значення в тестовій таблиці на Вашому сервері MySQL баз даних. Ми намагались видалити значення командою %query і MySQL повідомив про помилку: %error.

en: Failed to drop a test table from your MySQL database server. We tried dropping a table with the command %query and MySQL reported the following error %error.
uk: Помилка очищення тестової таблиці на Вашому сервері MySQL баз даних. Ми намагались очистити таблицю командою %query і MySQL повідомив про помилку: %error.

en: PHP MySQLi support not enabled.
uk: У PHP не увімкнена підтримка MySQLi.

en: PHP PostgreSQL support not enabled.
uk: У PHP не увімкнена підтримка PostgreSQL.

en: Failed to connect to your PostgreSQL database server. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li><li>Are you sure you typed the correct database name?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Помилка при з'єднанні з вашим сервером баз даних PostgreSQL. PostgreSQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевенні, що вказали правильне ім'я користувача і пароль?</li><li>Ви впевнені, що вказали правильне ім'я бази даних?</li><li>Ви впевнені, що сервер баз даних працює?</li></ul>Для додаткової інформації зверніться до <a href="http://drupal.org/node/258">Вказівок для налаштування і оновлення</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to create a test table on your PostgreSQL database server with the command %query. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary PostgreSQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
uk: Неможливо сворити тестову таблицю на вашому сервері PostgreSQL по команді %query. PostgreSQL повідомив наступне: %error.<ul><li>Ви впевені, що ім'я користувача має необхідні права PostgreSQL для створення таблиць у базі даних?</li></ul>Для додаткової інформації зверніться до <a href="http://drupal.org/node/258">Вказівок для налаштування і оновлення</a>. Якщо ці терміни не зрозумілі, можливо, є потреба звернутися до вашого хостинг-провайдера.

en: Failed to insert a value into a test table on your PostgreSQL database server. We tried inserting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Неможливо додати значення у тестову таблицю PostgreSQL. Була спроба додати значення командою %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your PostgreSQL database server. We tried updating a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Неможливо оновити значення у тестовій таблиці PostgreSQL. Була спроба оновлення значення командою %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to lock a test table on your PostgreSQL database server. We tried locking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Не можливо заблокувати тестову таблицю PostgreSQL. Була спроба заблокувати таблицю командою  %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to unlock a test table on your PostgreSQL database server. We tried unlocking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Не можливо розблокувати тестову таблицю PostgreSQL. Була спроба розблокувати таблицю командою  %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your PostgreSQL database server. We tried deleting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
uk: Не можливо видалити значення із тестової таблиці PostgreSQL. Була спроба видалити значення із таблиці командою %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Failed to drop a test table from your PostgreSQL database server. We tried dropping a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error %error.
uk: Не можливо знищити тестову таблицю PostgreSQL. Була спроба видалити таблицю командою %query і PostgreSQL повідомив про наступну помилку: %error.

en: Right to left
uk: Справо наліво

en: Left to right
uk: Зліва направо

en: Predefined language
uk: Вбудовані мови

en: Select the desired language and click the <em>Add language</em> button. (Use the <em>Custom language</em> options if your desired language does not appear in this list.)
uk: Оберіть відповідну мову і тисніть на кнопку <em>Додавання мови</em>. (Використовуйте <em>Власна мова</em>, якщо потрібна Вам відсутня в списку)

en: Custom language
uk: Власна мова

en: Add custom language
uk: Додати власну мову

en: Save language
uk: Зберегти мову

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
uk: Ідентифікатор мови згідно <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Код мови зазвичай складається з коду країни та, необов'язково, назви системи писемності або регіонального варіанту.<em>Приклади: "uk", "uk-UA", "ru-UA" та "zh-Hant".</em>

en: Language name in English
uk: Назва мови англійською

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
uk: Назва мови англійською. Буде доступна для перекладу на всі мови.

en: Native language name
uk: Рідна назва мови

en: Name of the language in the language being added.
uk: Назва мови на мові, що додається.

en: Language code or other custom string for pattern matching within the path. With language negotiation set to <em>Path prefix only</em> or <em>Path prefix with language fallback</em>, this site is presented in this language when the Path prefix value matches an element in the path. For the default language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value will break existing URLs and should be used with caution in a production environment.</strong> <em>Example: Specifying "deutsch" as the path prefix for German results in URLs in the form "www.example.com/deutsch/node".</em>
uk: Код мови, або власний рядок для шаблону, що буде використовуватись в адресі. З параметром мови, в становленим в <em>Тільки префікс адреси</em> або <em>Префікс адреси з ідентифікацією мови</em>, сайт буде відображено в цій мові, якщо буде розпізнано префікс як частину адреси. Для базової мови це значення може бути пустим. <strong>Зміна цього параметру замінить всі наявні адреси і може бути використана з обережністю на реальних сайтах</strong> <em>Приклад: Вказавши "українська", як префікс адреси, перетворить всі Українські результати в адреси формату "www.example.ua/українська/node"</em>

en: Language domain
uk: Домен мови

en: Language-specific URL, with protocol. With language negotiation set to <em>Domain name only</em>, the site is presented in this language when the URL accessing the site references this domain. For the default language, this value may be left blank. <strong>This value must include a protocol as part of the string.</strong> <em>Example: Specifying "http://example.de" or "http://de.example.com" as language domains for German results in URLs in the forms "http://example.de/node" and "http://de.example.com/node", respectively.</em>
uk: Залежний від мови URL, з протоколом. З параметром мови, встановленим в <em>Тільки доменне ім'я</em>, сайт відбражається мовою в випадку, якщо доступ відбувається з відповідного домену. Для базової мови значення може бути чистим. <strong>Це значення повинне містити протокол як частину рядка</strong>. <em>Приклад: Вказуючи "http://example.ua" або "http://uk.example.ua" як домен мови для Української в результаті відображатиметься  в форматі "http://example.ua/node" and "http://uk.example.com/node" відповідно</em>

en: Direction that text in this language is presented.
uk: Напрямок читання тексту

en: The language %language (%code) already exists.
uk: Мова %language (%code) вже існує.

en: Invalid language code.
uk: Неприпустимий код мови.

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
uk: Створена мова %language і тепер вона доступна. Більше інформації можна знайти на <a href="@locale-help">сторінці допомоги</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
uk: Заборонено зазначати одночасно префікс адреси і домен.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
uk: Для мови (%language) вже назначено домен (%domain)

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
uk: Тільки стандартна мова може мати порожніми і домен і префікс.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
uk: Для мови (%language) вже створено префікс (%prefix)

en: The English language cannot be deleted.
uk: Англійську мову видалити неможливо.

en: The default language cannot be deleted.
uk: Стандартну мову видалити неможливо.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
uk: Видалення мови знищить всі переклади інтерфейсу, пов'язані з нею, а всі матеріали в цій мові буде перепризначено на нейтральну мову. Цю дію неможливо відмінити.

en: Path prefix only.
uk: Тільки префікс шляху

en: Path prefix with language fallback.
uk: Префікс шляху з визначенням мови.

en: Domain name only.
uk: Тільки доменний префікс

en: Select the mechanism used to determine your site's presentation language. <strong>Modifying this setting may break all incoming URLs and should be used with caution in a production environment.</strong>
uk: Оберіть алгоритм, що буде використовуватись для визначення мови відображення Вашого вебсайту. <strong>Зміна цих параметрів може зруйнувати всі вхідні адреси сторінок і може використовуватись на реальних сайтах з великою обережністю</strong>

en: Language negotiation configuration saved.
uk: Налаштування визначення мови збережені.

en: English (built-in)
uk: Англійська (вбудована)

en: String contains
uk: Рядок містить

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
uk: Щоб показати усі рядки, залишіть поле порожнім. Пошук є чутливим до регістру.

en: English (provided by Drupal)
uk: Англійська (надана Друпалом)

en: Search in
uk: Шукати

en: Both translated and untranslated strings
uk: Перекладені та неперекладені рядки

en: Only translated strings
uk: Лише перекладені рядки

en: Only untranslated strings
uk: Лише неперекладені рядки

en: Limit search to
uk: Обмеження пошуку

en: All text groups
uk: Всі текстові групи

en: Languages not yet added
uk: Мови, що поки не додані

en: Import translation
uk: Імпорт перекладу

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
uk: Файл перекладу формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
uk: Імпортувати до мови

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
uk: Виберіть мову, до якої ви хочете додати рядки. Якщо обрана мова ще не налаштована, то її буде додано.

en: Text group
uk: Текстова група

en: Imported translations will be added to this text group.
uk: Імпортовані переклади будуть додані до цих текстових груп.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added
uk: Фрази у завантажених файлах заміняють існуючі, нові фрази додаються

en: Existing strings are kept, only new strings are added
uk: Існуючі фрази залишаються без змін, додаються лише нові фрази

en: The language %language has been created.
uk: Мову %language було успішно створено.

en: Export translation
uk: Експортувати переклад

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
uk: Оберіть мову для експорту в формат Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
uk: Згенерувати файл шаблону Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) з усіма рядками, що є в локальній базі даних Drupal.

en: String not found.
uk: Рядка не знайдено.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
uk: Поданий рядок містить заборонений HTML: %string

en: The string has been saved.
uk: Рядок збережено.

en: The string has been removed.
uk: Рядок було видалено.

en: The language selected for import is not supported.
uk: Мова, що була вибрана для імпорту, не підтримується.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
uk: Файл перекладу %filename не має заголовку або його заголовок пошкоджено.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
uk: Переклад було успішно імпортовано. Нових перекладених рядків: %number, оновлених рядків: %update, та видалених рядів: %delete.

en: The translation file %filename contains an error: the plural formula could not be parsed.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: неможливо опрацювати формулу множинних чисел.

en: Importing interface translations
uk: Імпортування перекладів інтерфейсу

en: Starting import
uk: Початок імпорту

en: Error importing interface translations
uk: Помилка імпорту перекладів інтерфейсу

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
uk: Спроба надсилання рядка перекладу з забороненим HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
uk: Мову %language (%code) було успішно створено.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
uk: Імпортовано %file в мову %locale: додано нових рядків:%number , оновлено: %update, та видалено: %delete.

en: Exported %locale translation file: %filename.
uk: Експортований файл перекладу для мови %locale: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
uk: Експортований файл перекладу: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
uk: Оновлено JavaScript-файл перекладу для мови %language.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
uk: Створено JavaScript-файл перекладу для мови %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
uk: Видалено JavaScript-файл перекладу для мови %language, через відсутність перекладу для цієї мови

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
uk: Сталася помилка під час створення JavaScript-файла перекладу для мови %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
uk[0]: 1 рядок перекладу пропущено через наявність забороненого HTML.
uk[1]: @count рядки перекладу пропущено через наявність забороненого HTML
uk[2]: @count рядків перекладу пропущено через наявність забороненого HTML

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
uk[0]: @count файл перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.
uk[1]: @count файли перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.
uk[2]: @count файлів перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
uk[0]: Імпортовано @count файл перекладу для ввімкнених модулів
uk[1]: Імпортовано @count файла перекладу для ввімкнених модулів
uk[2]: Імпортовано @count файлів перекладу для ввімкнених модулів

en: Abkhazian
uk: Абхазька

en: Avestan
uk: Авестійська

en: Afrikaans
uk: Африкаанс

en: Akan
uk: Аканська

en: Amharic
uk: Амхарська

en: Assamese
uk: Ассамська

en: Avar
uk: Аварська

en: Aymara
uk: Аймара

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Bashkir
uk: Башкірська

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Bihari
uk: Біхарі

en: Bislama
uk: Біслама

en: Bambara
uk: Бамбара

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Tibetan
uk: Тібетська

en: Breton
uk: Бретонська

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Chechen
uk: Чеченська

en: Chamorro
uk: Чаморро

en: Corsican
uk: Корсіканська

en: Cree
uk: Крі

en: Old Slavonic
uk: Старослов’янська

en: Chuvash
uk: Чуваська

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Maldivian
uk: Мальдівська

en: Bhutani
uk: Бутані

en: Ewe
uk: Еве

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Estonian
uk: Естонська

en: Basque
uk: Баскська

en: Persian
uk: Перська

en: Fulah
uk: Фула

en: Faeroese
uk: Фарерська

en: Frisian
uk: Фризька

en: Irish
uk: Ірландська

en: Scots Gaelic
uk: Шотландська ґельська

en: Galician
uk: Галісійська

en: Guarani
uk: Ґуарані

en: Gujarati
uk: Ґуджаратська

en: Manx
uk: Менська

en: Hausa
uk: Гауса

en: Hiri Motu
uk: Гірі-моту

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Herero
uk: Гереро

en: Interlingua
uk: Інтерлінґва

en: Interlingue
uk: Інтерлінгва

en: Igbo
uk: Іґбо

en: Inupiak
uk: Інупіак

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Inuktitut
uk: Інуктитут

en: Javanese
uk: Яванська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: Kongo
uk: Конґолезька

en: Kikuyu
uk: Кікуйю

en: Kwanyama
uk: Кваньяма

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Greenlandic
uk: Ґренландська

en: Cambodian
uk: Кхмерська

en: Kannada
uk: Каннада

en: Kanuri
uk: Канурі

en: Kashmiri
uk: Кашмірська

en: Kurdish
uk: Курдська

en: Cornish
uk: Корнійська

en: Kirghiz
uk: Киргизька

en: Latin
uk: Латина

en: Luxembourgish
uk: Люксембурзька

en: Luganda
uk: Луґанда

en: Lingala
uk: Лінґала

en: Laothian
uk: Лаоська

en: Latvian
uk: Латиська

en: Malagasy
uk: Малагасійська

en: Marshallese
uk: Маршальська

en: Maori
uk: Маорі

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Malayalam
uk: Малаялам

en: Mongolian
uk: Монгольська

en: Moldavian
uk: Молдовська

en: Marathi
uk: Маратхі

en: Malay
uk: Малайська

en: Maltese
uk: Мальтійська

en: Burmese
uk: Бірманська

en: North Ndebele
uk: Північна ндебеле

en: Nepali
uk: Непальська

en: Ndonga
uk: Ндонґа

en: Norwegian Bokmål
uk: Норвезька букмол

en: Norwegian Nynorsk
uk: Норвезька нюношк

en: South Ndebele
uk: Південна ндебеле

en: Chichewa
uk: Чева

en: Occitan
uk: Окситанська

en: Oromo
uk: Оромо

en: Oriya
uk: Орія

en: Ossetian
uk: Осетинська

en: Punjabi
uk: Пенджабська

en: Pali
uk: Палі

en: Pashto
uk: Пушту

en: Portuguese, Portugal
uk: Португальська, Португалія

en: Portuguese, Brazil
uk: Португальська, Бразилія

en: Quechua
uk: Кечуа

en: Rhaeto-Romance
uk: Ретороманська

en: Kirundi
uk: Кірунді

en: Kinyarwanda
uk: Руандійська

en: Sanskrit
uk: Санскрит

en: Sardinian
uk: Сардинська

en: Sindhi
uk: Сіндхі

en: Northern Sami
uk: Північно-саамська

en: Sango
uk: Санґо

en: Serbo-Croatian
uk: Сербо-хорватська

en: Sinhala
uk: Сингальська

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Samoan
uk: Самоанська

en: Shona
uk: Шона

en: Albanian
uk: Албанська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Siswati
uk: Сваті

en: Sesotho
uk: Сесото

en: Sudanese
uk: Суданська

en: Swahili
uk: Суахілі

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Telugu
uk: Телуґу

en: Tajik
uk: Таджицька

en: Thai
uk: Тайська

en: Tigrinya
uk: Тігрінья

en: Turkmen
uk: Туркменська

en: Tagalog
uk: Тагальська

en: Setswana
uk: Тсвана

en: Tsonga
uk: Тсонґа

en: Tatar
uk: Татарська

en: Twi
uk: Чві

en: Tahitian
uk: Таїтянська

en: Uighur
uk: Уйґурська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Urdu
uk: Урду

en: Uzbek
uk: Узбецька

en: Venda
uk: Венда

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Wolof
uk: Волоф

en: Xhosa
uk: Кхоса

en: Yiddish
uk: Ідиш

en: Yoruba
uk: Йоруба

en: Zhuang
uk: Чжуанська

en: Chinese, Simplified
uk: Китайська, спрощена

en: Chinese, Traditional
uk: Китайська, традиційна

en: Zulu
uk: Зулу

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
uk: Неможливо надіслати електронне повідомлення. Будь-ласка, повідомте адміністратору сайта.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
uk: Помилка під час відправки пошти (від %from до %to).

en: Operating in off-line mode.
uk: Робота в режимі off-line.

en: Menu router rebuild failed - some paths may not work correctly.
uk: Помилка перебудовування меню - деякі адреси можуть некоректно відображатись

en: %module is part of a circular dependency. This is not supported and you will not be able to switch it on.
uk: %module - частина обов'язкової залежності. Не підтримується і Ви не зможете увімкнути.

en: sort icon
uk: іконка для сортування

en: sort ascending
uk: впорядкувати за зростанням

en: sort descending
uk: впорядкувати за спаданням

en: The following errors must be resolved before you can continue the installation process
uk: Наступні помилки потрібно виправити перед процесом інсталяції

en: The following error must be resolved before you can continue the installation process
uk: Наступну помилку потрібно виправити перед процесом інсталяції

en: Please check the error messages and <a href="!url">try again</a>.
uk: Перевірте повідомлення про помилки і <a href="!url">спробуйте ще раз</a>.

en: The following installation warnings should be carefully reviewed
uk: Дані попередження інсталяції повинні бути уважно розглянутими

en: The following installation warning should be carefully reviewed
uk: Дане попередження інсталяції повинно бути уважно розглянутим

en: The following installation warnings should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
uk: У процесі інсталяції виникло попередження про помилки, але у більшості випадків їх можна безпечно проігнорувати.

en: The following installation warning should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
uk: У процесі інсталяції виникло попередження про помилку, але у більшості випадків його можна безпечно проігнорувати.

en: The PCRE library in your PHP installation is outdated. This will cause problems when handling Unicode text. If you are running PHP 4.3.3 or higher, make sure you are using the PCRE library supplied by PHP. Please refer to the <a href="@url">PHP PCRE documentation</a> for more information.
uk: Бібліотека PCRE, встановлена з PHP застаріла. Це може викликати проблеми при опрацюванні рядків Unicode. Якщо ви використовуєте PHP не менш, ніж 4.3.3, переконайтесь, що використовується бібліотека PCRE тої ж версії. Детальніше читайте <a href="@url">документацію PHP PCRE</a>.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
uk: Операції над Unicode-рядками емулюються у міру можливостей. Для кращої підтримки Unicode необхідно встановити <a href="@url">розширення PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Функція перезавантаження (overloading) мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.func_overload</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація введення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевітре налаштування <em>mbstring.encoding_translation</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація введення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_input</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація виведення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_output</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Standard PHP
uk: Стандартний PHP

en: PHP Mbstring Extension
uk: Розширення PHP Mbstring

en: Unicode library
uk: Бібліотека Unicode

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
uk: Не вдалося конвертувати кодування XML %s у UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
uk: Кодування не підтримується %s. Встановіть iconv, GNU recode або mbstring для PHP.

en: Parse error. Not well formed
uk: Помилка аналізу. Сформовано неправильно

en: Parse error. Request not well formed.
uk: Помилка аналізу. Запит сформовано неправильно.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
uk: Помилка на сервері. Хибний XML-RPC. Запит повинен бути methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
uk: Помилка на сервері. Запитуваний метод %methodname не визначено.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
uk: Помилка на сервері. Хибне число параметрів методу.

en: Server error. Invalid method parameters.
uk: Помилка на сервері. Неправильні параметри методу.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
uk: Помилка на сервері. Запитуваної функції %method не існує.

en: Invalid syntax for system.multicall.
uk: Неправильний синтаксис запиту system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
uk: Рекурсивне звернення до system.multical заборонено.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
uk: Помилка на сервері. Не зазначено сигнатуру запитуваного методу %methodname.

en: Unspecified error
uk: Невизначена помилка

en: An error occurred. 
    @uri
    @text
uk: Сталася помилка. 
    @uri
    @text

en: An error occurred. 
    @uri
    (no information available).
uk: Сталася помилка. 
    @uri
    (відсутня додаткова інформація).

en: An HTTP error @status occurred. 
    @uri
uk: Сталася помилка HTTP із статусом @status. 
    @uri

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
uk: Назва потоку (або назва вебсайту, що надає потік).

en: Categorize news items
uk: Категоризувати новинні елементи

en: A feed named %feed already exists. Please enter a unique title.
uk: Вже існує потік з назвою %feed. Будь ласка введіть унікальний заголовок.

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі елементи з потоку %feed?

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. (Tags in this list are not removed by Drupal.)
uk: Список HTML тегів, розділених пропусками, що дозволені в матеріалах потоку. (Теги в списку не видаляються Друпалом)

en: Category selection type
uk: Тип відбору категорії

en: checkboxes
uk: прапорці

en: multiple selector
uk: множинний селектор

en: The type of category selection widget displayed on categorization pages. (For a small number of categories, checkboxes are easier to use, while a multiple selector work well with large numbers of categories.)
uk: Тип інтерфейсу для вибору категорії, що відображатиметься на сторінках категоризації. (Для малої кількості категорій, найлегшими є чекбокси, в той час як мультивибір полегшує роботу при великій кількості)

en: Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
uk: Тисячі сайтів (зокрема новинні та блоґи) публікують свої останні заголовки та дописи у вигляді потоків, використовуючи певні стандартизовані формати на основі XML. Формати, які підтримується збирачем — <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, та <a href="@atom">Atom</a>.

en: Current feeds are listed below, and <a href="@addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed or feed category, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href="@block">blocks administration page</a>.
uk: Нижче наведені доступні потоки і <a href="@addfeed">можуть бути додані нові потоки</a>. Також для кожного потоку або категорії на адміністративній сторінці <a href="@block">Блоки</a> можна увімкнути блок <em>Останні елементи</em>.

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
uk: Додавання потоку в форматі RSS, RDF або Atom. Потік може містити лише один елемент

en: Categories allow feed items from different feeds to be grouped together. For example, several sport-related feeds may belong to a category named <em>Sports</em>. Feed items may be grouped automatically (by selecting a category when creating or editing a feed) or manually (via the <em>Categorize</em> page available from feed item listings). Each category provides its own feed page and block.
uk: Категорії дозволяють групувати разом елементи з різноманітних потоків. Наприклад, кілька спортивно орієнтованих потоків можна додати до категорії <em>Спорт</em>. Елементи потоку можуть бути згруповані автоматично (вибором категорії при створенні чи редагуванні потоку) або вручну (через сторінку <em>Категорії</em>, доступну зі списків елементів потоку). Для кожної категорія створюється своя сторінка потоку і блок.

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
uk: Налаштування збору інформації з інших сайтів, частоти перевірки оновлень і її систематизації.

en: Update items
uk: Оновити елементи

en: Edit feed
uk: Редагувати потік

en: No blocks in this region
uk: В цій області блоки відсутні

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page. The default theme Garland, for example, implements the regions "left sidebar", "right sidebar", "content", "header", and "footer", and a block may appear in any one of these areas. The <a href="@blocks">blocks administration page</a> provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions.
uk: Блоки - це елементи матеріалу, розташовані на полях або частинах вебсторінок. Базова тема Гарланд, для прикладу, надає поля "ліва панель", "права панель", "матеріал", "заголовок", і "підвал", і блок може відображатись в одній з цих зон. <a href="@blocks">Сторінка керування блоками</a> надає зручний інтерфейс для проставляння блоків по областях звичайним перетягуванням.

en: Although blocks are usually generated automatically by modules (like the <em>User login</em> block, for example), administrators can also define custom blocks. Custom blocks have a title, description, and body. The body of the block can be as long as necessary, and can contain content supported by any available <a href="@input-format">input format</a>.
uk: Також блоки бувають автоматично генерованими з модулів (як блок <em>Вхід користувача</em>, наприклад), адміністратори можуть також назначати власні блоки. Власні блоки мають назву, опис і тіло. Тіло блока може бути скільки завгодно великим і підтримує всі <a href="@input-format">формати вводу</a>, доступні на сайті.

en: When working with blocks, remember that:
uk: Працюючи з блоками, пам'ятайте, що:

en: since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis.
uk: оскільки не всі теми надають аналогічні області, або відображають області однаково, блоки розташовуються залежно від теми

en: disabled blocks, or blocks not in a region, are never shown.
uk: вимкнені блоки, або блоки не в полях, ніколи не відображаються

en: when throttle module is enabled, throttled blocks (blocks with the <em>Throttle</em> checkbox selected) are hidden during high server loads.
uk: коли модуль обмежувача увімкнено, "обмежені" блоки (ті, які обробляються і обмежуються параметром "Обмежник") приховуються при високих навантаженнях

en: blocks can be configured to be visible only on certain pages.
uk: блоки можна налаштувати так, що вони будуть відображатися лише на певних сторінках

en: blocks can be configured to be visible only when specific conditions are true.
uk: блоки можна налаштувати так, що вони будуть відображатися лише при виконанні певних умов

en: blocks can be configured to be visible only for certain user roles.
uk: блоки можна налаштувати так, що вони будуть відображатися лише для певних ролей користувачів.

en: when allowed by an administrator, specific blocks may be enabled or disabled on a per-user basis using the <em>My account</em> page.
uk: коли дозволено адміністратором, деякі блоки можуть бути ввімкнені або вимкнені персоналізовано користувачами на сторінці <em>Мій профіль</em>

en: some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.
uk: деякі динамічні блоки, як ті, що формуються модулями, будуть відображатись тільки на певних сторінках

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@block">Block module</a>.
uk: Докладніша інформація в інтернет-підручнику у розділі <a href="@blog">Модуль Блоків</a>.

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. To change the region or order of a block, grab a drag-and-drop handle under the <em>Block</em> column and drag the block to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page.
uk: Ця сторінка надає інтерфейс перетягування блоків в областях і для контролю послідовності розташування їх в цих областях. Для зміни області чи розташування блока, перетягуйте вказівник поряд з назвою блока і тягніть його в місце, де його потрібно розташувати. Пам'ятайте, що зміни запам'ятаються після натискання кнопки <em>Зберегти блоки</em> внизу сторінки.

en: To reduce CPU usage, database traffic or bandwidth, blocks may be automatically disabled during high server loads by selecting their <em>Throttle</em> checkbox. Adjust throttle thresholds on the <a href="@throttleconfig">throttle configuration page</a>.
uk: Для зниження використання процесорного часу і зниження споживання ресурсів сервера, блоки можуть бути автоматично вимкнені під час високих навантажень шляхом увімкнення параметра "Обмежувач". Поріг обмеження можна змінити на сторінці <a href="@throttleconfig">налагодження обмежувача</a>.

en: Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings. Use the <a href="@add-block">add block page</a> to create a custom block.
uk: Натисніть посилання <em>налаштувати</em> поряд з кожним блоком для зміни його параметрів та видимості. Використовуйте <a href="@add-block">сторінку додавання блоку</a> для створення власного блоку.

en: Use this page to create a new custom block. New blocks are disabled by default, and must be moved to a region on the <a href="@blocks">blocks administration page</a> to be visible.
uk: Використовуйте цю сторінку для створення нового власного блока. Базово, нові блоки вимкнені, і потребують переміщення в потрібне поле на <a href="@blocks">сторінці керування блоками</a> для надання йому видимості

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
uk: Блок %info було приєднано до неприпустимої області %region і тому його вимкнено.

en: JavaScript List Form
uk: Форма списка JavaScript

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
uk: Зміни до нового розташування блоків не будуть збережені, поки не буде натиснено кнопку <em>Зберегти блоки</em>.

en: Post new blog entry.
uk: Додати запис у блоґ

en: You are not allowed to post a new blog entry.
uk: Ви не можете створити новий запис у блозі.

en: You have not created any blog entries.
uk: Жодного запису до блоґу ви не додавали .

en: !author has not created any blog entries.
uk: У блозі немає записів користувача !author.

en: Create new blog entry.
uk: Додати запис у блоґ.

en: No blog entries have been created.
uk: Жодного запису в блозі не створено.

en: Blog entry
uk: Запис у блозі

en: A <em>blog entry</em> is a single post to an online journal, or <em>blog</em>.
uk: <em>Запис у блозі</em> - це звичайне повідомлення до персонального онлайнового щоденника, також відомого як <em>блоґ</em>.

en: View recent blog entries
uk: Переглянути останні записи у блозі

en: Read !username's latest blog entries.
uk: Прочитати останні записи в блозі користувача !username.

en: The blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>, and the blog entries are most often displayed in descending order by creation time.
uk: Модуль Блоґ дозволяє зареєстрованим користувачам вести власний щоденник або <em>блоґ</em>. Блоги створюються з індивідуальних <em>записів блоґу</em>, що найчастіше відображаються в порядку спадання дати публікації.

en: There is an (optional) <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries. The <em>Blog entry</em> menu item under <em>Create content</em> allows new blog entries to be created.
uk: Присутній необов'язковий пункт меню <em>Блоґи</em> в меню Навіґації, що відображає всі блоґи, присутні на Вашому сайті, а також елемент <em>Мій блоґ</em>, що відображає записи у блоґ користувача. <em>Запис у блоґ</em> в меню <em>Створити матеріал</em> дозволяє створювати нові дописи у блоґ

en: Each blog entry is displayed with an automatic link to other blogs created by the same user. By default, blog entries have comments enabled and are automatically promoted to the site front page. The blog module also creates a <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
uk: Кожен допис у блоґ відображає адресу до інших записів, створених тим же користувачем. Базово, елементи блоґів мають увімкнені коментарі і автоматично відображаються на головній сторінці. Модуль блоґів також створює блок <em>Останні дописи у блоґах</em>, що може бути увімкнений на <a href="@blocks">сторінці керування блоками</a>

en: When using the aggregator module an automatic <em>blog it</em> icon is displayed next to the items in a feed's <em>latest items</em> block. Clicking this icon populates a <em>blog entry</em> with a title (the title of the feed item) and body (a link to the source item on its original site and illustrative content suitable for use in a block quote). Blog authors can use this feature to easily comment on items of interest that appear in aggregator feeds from other sites. To use this feature, be sure to <a href="@modules">enable</a> the aggregator module, <a href="@feeds">add and configure</a> a feed from another site, and <a href="@blocks">position</a> the feed's <em>latest items</em> block.
uk: При використанні модуля збиральника, автоматично відображається посилання <em>в блоґ</em> одразу після елементів потока в блоці <em>останні елементи</em>.  Натискаючи на це посилання, <em>допис у блоґ</em> з темою(назва елемента потоку) і тіла(адреса до джерела на оригінальному сайті і цитати з матеріалу джерела). Автори блоґів можуть використовувати ці можливості для простого коментування елементів, які викликали інтерес. Для використання цієґ можливості, переконайтесь, що <a href="@modules">увімкнений</a> модуль збиральника і <a href="@feeds">додано і налагоджено</a> потік з іншого сайту, а також <a href="@blocks">відображено</a> потоки в блоці <em>останні елементи</em>

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blog">Blog module</a>.
uk: Докладніша інформація в інтернет-підручнику у розділі <a href="@blog">Модуль блоґа</a>.

en: !username's blog
uk: блоґ користувача !username

en: Read the latest blog entries.
uk: Читати останні дописи у блозі.

en: create blog entries
uk: створювати записи в блозі

en: delete own blog entries
uk: видаляти власні записи в блозі

en: delete any blog entry
uk: видалити будь-які записи в блозі

en: edit own blog entries
uk: редагувати власні записи в блозі

en: edit any blog entry
uk: редагувати будь-який запис в блозі

en: Enables keeping easily and regularly updated user web pages or blogs.
uk: Дозволяє просто і регулярно оновлювати сайти і блоґи користувачів з Вашого сайту.

en: Allowed book outline types
uk: Доступні типи підшивок

en: Select content types which users with the %add-perm permission will be allowed to add to the book hierarchy. Users with the %outline-perm permission can add all content types.
uk: Виберіть типи матеріалу, які користувачі із правом %add-perm можуть додавати в підшивки. Користувачі із правом %outline-perm можуть додавати будь-які типи матеріалів.

en: Default child page type
uk: Стандартний тип дочірньої сторінки

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
uk: Тип матеріалу для посилання %add-child повинен бути одним з вибраних у якості дозволених.

en: Save book pages
uk: Зберегти сторінки книги

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
uk: Ця книга щойно була змінена іншим користувачем, тому зміни не можуть бути збережені.

en: Title changed from %original to %current.
uk: Замінено заголовок з %original на %current.

en: Updated book %title.
uk: Оновлено книгу %title.

en: book: updated %title.
uk: книга: оновлено %title.

en: Update book outline
uk: Оновити підшивку книги

en: Remove from book outline
uk: Вилучити з підшивки книги

en: No changes were made
uk: Жодних змін не виконано

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
uk: Цей допис булу додано до вибраної книги. Тепер можна зпозиціонувати його відносно інших сторінок.

en: The book outline has been updated.
uk: Підшивку книги було змінено.

en: There was an error adding the post to the book.
uk: Помилка додавання допису до книги.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
uk: %title має зв'язані дочірні сторінки, які будуть автоматично переміщені для збереження їх з'єднання з підшивкою. Для створення ієрархії заново (у тому виді, який вона мала до видалення цієї сторінки), %title можна додати знову, використовуючи вкладку Outline, а кожну з її колишніх дочірніх сторінок слід перемістити вручну.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
uk: %title можна додати до ієрархії використовуючи вкладку Підшивки.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title з ієрархії книги?

en: The post has been removed from the book.
uk: Допис було успішно видалено з книги.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
uk: Показати сторінку та підсторінки цієї книги у версії для друку.

en: Show block on all pages
uk: Показувати блок на всіх сторінках

en: Show block only on book pages
uk: Показувати блок лише на сторінках книги

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
uk: Якщо буде вибрана опція <em>Показувати блок на всіх сторінках</em>, то блок буде містити автоматично створені меню для всіх підшивок цього сайту. Якщо буде обрана опція <em>Показувати блок тільки на сторінках підшивки</em>, то блок буде містити тільки одне меню, відповідне до підшивки поточної сторінки. У цьому випадку, якщо поточна сторінка не буде в підшивці, то блок відображатись не буде. Додатково можна використовувати <em>Специфічні для сторінки настроювання видимості</em> або інші параметри настроювання видимості для вибіркового відображення даного блоку.

en: This is the top-level page in this book.
uk: Це титульна сторінка даної книги.

en: No book selected.
uk: Не вибрано жодної книги.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Батьківська сторінка в книзі. Максимальна глибина для книги та всіх дочірніх сторінок встановлена в !maxdepth. Деякі сторінки обраної книги можуть бути недоступними, як батьківські, якщо їх вибір перевищує цей ліміт.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
uk: %title є частиною структури підшивки книги і має пов'язані дочірні сторінки. Якщо ви видалите цей елемент, дочірні сторінки будуть автоматично переміщені.

en: The book module is suited for creating structured, multi-page hypertexts such as site resource guides, manuals, and Frequently Asked Questions (FAQs). It permits a document to have chapters, sections, subsections, etc. Authors with suitable permissions can add pages to a collaborative book, placing them into the existing document by adding them to a table of contents menu.
uk: Модуль Підшивка зручний для створення структурованих багатосторінкових підшивок, таких як вказівки для налаштування і звичайні запитання (FAQ). Підшивки дозволяють створювати в документі розділи, секції, підрозділи і т.д. Автори із відповідними повноваженнями можуть додавати сторінки до загальної підшивки, розміщувати їх в існуючому документі, додаючи в меню розділи.

en: Pages in the book hierarchy have navigation elements at the bottom of the page for moving through the text. These links lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. More comprehensive navigation may be provided by enabling the <em>book navigation block</em> on the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>.
uk: Сторінки підшивки мають навігаційні елементи внизу сторінок для переміщення по тексту. Це посилання на попередню і наступну сторінки підшивки, посилання <em>вгору</em>, що веде на рівень вище у структурі підшивки. Більш повну навігацію можна отримати, увімкнуваши блок<em>навігація по підшивці</em> на сторінці <a href="@admin-block">керування блоками</a>.

en: Users can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
uk: Користувачі можуть вибирати посилання</em>версія до друку</em>,  для розміщеної внизу сторінки підшивки, для того, щоб переглянути версію до друку самої сторінки і всіх її частин.

en: Users with the <em>administer book outlines</em> permission can add a post of any content type to a book, by selecting the appropriate book while editing the post or by using the interface available on the post's <em>outline</em> tab.
uk: Користувачі із правом доступу до керування підшивками можуть додати до підшивки повідомлення зі змістом будь-якого типу, вибравши відповідну підшивку під час редагування повідомлення або використовуючи інтерфейс, доступ до якого надається натисканням на вкладку в плані повідомлення.

en: Administrators can view a list of all books on the <a href="@admin-node-book">book administration page</a>. The <em>Outline</em> page for each book allows section titles to be edited or rearranged.
uk: Адміністратори можуть переглядати список всіх книг, на <a href="@admin-node-book"> сторінці адміністрування книг</a>.<em>Підшивки</em> для кожного розділу книги дозволяє відредагувати заголовки або переставити розділи.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
uk: Докладнішу інформацію дізнайтеся в інтернет-підручнику у розділі <a href="@book">Модуль підшивки</a>.

en: The book module offers a means to organize a collection of related posts, collectively known as a book. When viewed, these posts automatically display links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
uk: Модуль підшивки дозволяє створювати колекцію зв'язаних повідомлень, представлених у вигляді книги. При перегляді, ці повідомлення автоматично відображають посилання на сусідні сторінки підшивки, надаючи просту навігаційну систему для структурування вмісту.

en: The outline feature allows you to include posts in the <a href="@book">book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href="@book-admin">reorder an entire book</a>.
uk: Можливість зібрання сторінок в добірку дозволяє вам приєднати публікації різних типів до  <a href="@book">добірки публікацій</a>, тобто як приєднувати нові публікації в існуючу ієрархію підшивки, так і  <a href="@book-admin">перелаштувати всю добірку підшивок</a>.

en: create new books
uk: створити нові книги

en: access printer-friendly version
uk: доступ до версії для друку

en: Re-order book pages and change titles
uk: Перевпорядкуйте сторінки книги та змініть заголовки

en: Book page
uk: Сторінка книги

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
uk: <em>Сторінка підшивки</em> — це сторінка, що містить організовані в колекції взаємозалежні записи, називані <em>підшивкою</em>. <em>Сторінка підшивки</em> автоматично відображає посилання на зв'язані сторінки, створюючи тим самим просту навігаційну систему для організації й перегляду структурованого змісту.

en: Allows users to structure site pages in a hierarchy or outline.
uk: Дозволити користувачам структурувати сторінки вебсайту ієрархічно або книгами.

en: The color module allows a site administrator to quickly and easily change the color scheme of certain themes. Although not all themes support color module, both Garland (the default theme) and Minnelli were designed to take advantage of its features. By using color module with a compatible theme, you can easily change the color of links, backgrounds, text, and other theme elements. Color module requires that your <a href="@url">file download method</a> be set to public.
uk: Модуль кольорів надає адміністратору сайта швидку можливість зміни кольорової гамми деяких тем. Однак, не всі теми підтримують даний модуль, щоправда більшіст ьсистемних тем його підтримують (Garland, Minelli). Використовуючи модуль кольорів із сумісними темами, Ви можете легко змінити кольорі посилань, фону, тексту і інших елементів теми. Модуль кольорів вимагає <a href="@url">публічного режиму завантажень файлів</a>.

en: It is important to remember that color module saves a modified copy of the theme's specified stylesheets in the files directory. This means that if you make any manual changes to your theme's stylesheet, you must save your color settings again, even if they haven't changed. This causes the color module generated version of the stylesheets in the files directory to be recreated using the new version of the original file.
uk: Важліво пам'ятати, що модуль кольорів зберігає модифіковані копії каскадніх стилів теми в директорії files. Це означає, що якщо Ви зробите зміни в стиль Вашої теми вручну, необхідно зберегти параметри кольорів знову, навіть якщо вони не змінювались. В такому випадку модуль кольорів згенерує нову версію стилів ,відповідно до Ваших змін та параметрів модуля кольору.

en: To change the color settings for a compatible theme, select the "configure" link for the theme on the <a href="@themes">themes administration page</a>.
uk: Для зміни параметрів кольору для сумісної теми, оберіть "configure" посилання для теми на <a href="@themes">сторінці адміністрування тем</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@color">Color module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайновий підручник для <a href="@color">модуля Кольорів</a>.

en: The color picker only works if the <a href="@url">download method</a> is set to public.
uk: Селектор кольору працює ліше в режимі публічного <a href="@url">методу закачок</a>.

en: Base color
uk: Основний колір

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
uk: PHP не вистачає пам'яті для зміни схеми кольорів в темі оформлення. Необхідно щонайменше ще %size. За додатковою інформацією зверніться до <a href="@url">документації PHP</a>.

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
uk: Бібліотека GD для PHP увімкнена, але була скомпільована без підтримки PNG. Зверніться до <a href="@url">документації PHP по роботі із зображеннями</a>, щоб отримати інформацію по усуненню цієї помилки.

en: Allows the user to change the color scheme of certain themes.
uk: Дозволяє користувачам змінювати кольрові схеми певних тем.

en: The comment module allows visitors to comment on your posts, creating ad hoc discussion boards. Any <a href="@content-type">content type</a> may have its <em>Default comment setting</em> set to <em>Read/Write</em> to allow comments, or <em>Disabled</em>, to prevent comments. Comment display settings and other controls may also be customized for each content type (some display settings are customizable by individual users).
uk: Модуль Коментарі дозволяє відвідувачам дописувати коментарі до Ваших статтей, створюючи щось на зразок дискусій. Будь-який <a href="@content-type">тип матеріалу</a> може бути з власними <em>Базовими параметрами коментарів</em> встановленими в <em>Читати/Писати</em> - для дозволу коментування, або <em>Вимкнено</em> для заборони коментарів. Параметри відображення коментарів та інших можливостей можуть бути змінені для кожного з типів матеріалу.

en: Delete the selected comments
uk: Видалити вибрані коментарі

en: Allows users to comment on and discuss published content.
uk: Дозволяє користувачам коментувати та обговорювати опублікований матеріал.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
uk: Приклад: "зворотній зв’язок" або "інформація про товар".

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
uk: При відображенні переліку категорій, ті, що мають меншу вагу, будуть розташовані вище, ніж ті, що мають більшу вагу. Категорії з однаковою вагою впорядковуються за абеткою.

en: Contact form: category %category deleted.
uk: Контактна форма: знищено категорію %category.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
uk: Контактна форма ще не налаштована. <a href="@add">Додайте одну або кілька категорій</a> до форми.

en: The contact module facilitates communication via e-mail, by allowing your site's visitors to contact one another (personal contact forms), and by providing a simple way to direct messages to a set of administrator-defined recipients (the <a href="@contact">contact page</a>). With either form, users specify a subject, write their message, and (optionally) have a copy of their message sent to their own e-mail address.
uk: Модуль Контакт надає можливість зв'язку засобом електронної пошти, дозволяючи відвідувачам Вашого сайту надсилати персональні повідомлення до адміністраторів сайту <a href="@contact">на сторінці контакту</a>. Користуючись формою, користувач заповнює тему, пише повідомлення і опціонально отримує копію власного повідомлення після відправки.

en: Personal contact forms allow users to be contacted via e-mail, while keeping recipient e-mail addresses private. Users may enable or disable their personal contact forms by editing their <em>My account</em> page. If enabled, a <em>Contact</em> tab leading to their personal contact form is available on their user profile. Site administrators have access to all personal contact forms (even if they have been disabled). The <em>Contact</em> tab is only visible when viewing another user's profile (users do not see their own <em>Contact</em> tab).
uk: Форми персонального контакту дозволяють користувачам мати зв'язок електронною поштою, не отримуючи при цьому реальної електронної адреси отримувача. Користувачі можуть вмикати або вимикати їхні персональні контактні форми на сторінці <em>Мій профіль</em>. Якщо увімкнено, на сторінці профіля користувача з'явиться закладка Контакт. Адміністратори сайту мають досту до всіх персональних форм контакту(навіть якщо вони вимкнуті користувачем). Закладка Контакт доступна лише при перегляді профіля іншого користувача(користувачі не мають доступу до персональної форми контакту)

en: The <a href="@contact">contact page</a> provides a simple form for visitors to leave comments, feedback, or other requests. Messages are routed by selecting a category from a list of administrator-defined options; each category has its own set of e-mail recipients. Common categories for a business site include, for example, "Website feedback" (messages are forwarded to web site administrators) and "Product information" (messages are forwarded to members of the sales department). The actual e-mail addresses defined within a category are not displayed. Only users in roles with the <em>access site-wide contact form</em> permission may access the <a href="@contact">contact page</a>.
uk: Сторінка контакту надає просту форму для відвідувачів з можливістю надсилання коментарів, зворотнього зв'язку або інших запитів. Повідомлення направляються в залежності від обраної категорії списку назначених адміністраторів; кожна категорія має власний набір електронних адрес. Загальновідомі категорії для бізнес орієнтованих сайтів, наприклад, "Відгуки про сайт" (повідомлення надсилаються до адміністраторів сайту) і "Інформація про товар" (повідомлення надсилаються менеджерам з продажу). Реальні електронні адреси не відображаються. Тільки користувачі з правами доступу <em>доступ до загальної контактної форми</em> можуть користуватись сторінкою <a href="@contact">контакт</a>.

en: A link to your site's <a href="@contact">contact page</a> from the main <em>Navigation</em> menu is created, but is disabled by default. Create a similar link on another menu by adding a menu item pointing to the path "contact"
uk: Адреса до Вашої <a href="@contact">персональної форми контакту</a> з головного меню <em>Навіґації</em> щойно створена, але базово - вимкнена. Створюйте аналогічну адресу в будь-якому меню, з вказуванням шляху "contact"

en: Customize the <a href="@contact">contact page</a> with additional information (like physical location, mailing address, and telephone number) using the <a href="@contact-settings">contact form settings page</a>. The <a href="@contact-settings">settings page</a> also provides configuration options for the maximum number of contact form submissions a user may perform per hour, and the default status of users' personal contact forms.
uk: Модифікація <a href="@contact">сторінки контакту</a> додатковою інформацією(фізичне розташування? поштова адреса? номер телефону), використовуючи <a href="@contact-settings">сторінку форми контакту</a>. <a href="@contact-settings">Сторінка налаштування</a> також надає можливість встановлювати обмеження кількості та частоти надсилання контактів і зміни базових параметрів персональних форм контакту.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@contact">Contact module</a>.
uk: Докладнішу інформацію дізнайтеся в інтернет-підручнику в розділі <a href="@contact">Модуль Контакт</a>.

en: This page lets you set up <a href="@form">your site-wide contact form</a>. To do so, add one or more categories. You can associate different recipients with each category to route e-mails to different people. For example, you can route website feedback to the webmaster and direct product information requests to the sales department. On the <a href="@settings">settings page</a>, you can customize the information shown above the contact form. This can be useful to provide additional contact information such as your postal address and telephone number.
uk: Ця сторінка дозволяє Вам встановити Вашу <a href="@form">форму контакту для сайта</a>. Для цьго додайте одну або більше категорій. Ви також можете назначати різних отримувачів кожній категорії для адресування різним людям. Для прикладу, Ви можете направляти відгуки про сайт адміністратору сайта а інформацію про продукти у відділ продажу. На <a href="@settings">сторінці налагодження</a> Ви можете змінити базову інформацію, відображену на формі контакту. Це можу бути зручним для надання додаткової інформації відвідувачам.

en: The contact module also adds a <a href="@menu-settings">menu item</a> (disabled by default) to the navigation block.
uk: Модуль контакту також додає до навігаційного блоку <a href="@menu-settings">пункт меню</a> (за промовчанням відключений).

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: Allow other users to contact you by e-mail via <a href="@url">your personal contact form</a>. Note that while your e-mail address is not made public to other members of the community, privileged users such as site administrators are able to contact you even if you choose not to enable this feature.
uk: Дозволити іншим користувачам контактувати з Вами через <a href="@url">Вашу персональну контактну форму</a>. Зауважте, що поки Ваша e-mai адреса не є публічною для інших користувачів, привілейовані користувачі, такі як адміністратори зможуть контактувати з Вами, навіть якщо Ви відключите цю можливість.

en: access site-wide contact form
uk: доступ до контактної форми сайту

en: administer site-wide contact form
uk: управляти контактною формою сайту

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
uk: Створіть системну контактну форму і визначіть категорії, що в ній використовуються.

en: Edit contact category
uk: Редагувати контактну категорію

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
uk: Дозволяє використовувати контактні форми, як персональні так і загальні для сайту.

en: Discard log entries above the following row limit
uk: Відкинути елементи журнала, що перевищують наступне обмеження рядків

en: The maximum number of rows to keep in the database log. Older entries will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
uk: Максимальна кількість рядків, що зберігається в журналі бази даних. Старіші елементи автоматично вилучаються. (Необхідне правильне налаштування <a href="@cron">запуску планувальника</a>.)

en: The dblog module monitors your system, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. This is useful for site administrators who want a quick overview of activities on their site. The logs also record the sequence of events, so it can be useful for debugging site errors.
uk: Модуль dblog спостерігає за Вашою системою, збирає системні повідомлення в журнали для перегляду індивідуально пізніше. Це корисно адміністраторам сайту, що потребують швидкого аналізу активності всієї системи. Журнали також записують послідовність подій, що може бути корисно для відладки помилок на сайті.

en: The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the dblog report on a regular basis to ensure their site is working properly.
uk: Dblog журнал - це просто список запам'ятованих подій, що містить дані використання, швидкодії, помилок, попереджень і спеціальної інформації. Адміністратори можуть регулярно перевіряти звіти модуля dblog для впевненості коректності роботи їхнього вебсайту.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@dblog">Dblog module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте статтю онлайнового довідника про <a href="@dblog">модуль Dblog</a>.

en: The dblog module monitors your website, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. It is vital to check the dblog report on a regular basis as it is often the only way to tell what is going on.
uk: Модуль dblog спостерігає за Вашим вебсайтом, збирає системні повідомлення в журнали для перегляду індивідуально пізніше. dblog журнал - це просто список запам'ятованих подій, що містить дані використання, швидкодії, помилок, попереджень і спеціальної інформації. Важливо регулярно перевіряти звіти модуля dblog для впевненості коректності роботи їхнього вебсайту.

en: Database logging
uk: Журналювання бази даних

en: Settings for logging to the Drupal database logs. This is the most common method for small to medium sites on shared hosting. The logs are viewable from the admin pages.
uk: Параметри для журналювання до Бази Даних Друпалу. Це найбільш загальний метод для малих та середніх вебсайтів на віртуальному хостінгу. Журнали доступні з адміністративних сторінок.

en: Recent log entries
uk: Останні записи журналу

en: View events that have recently been logged.
uk: Перегляд останніх зареєстрованих в журналі подій.

en: Top 'page not found' errors
uk: Найчастіші помилки 'сторінку не знайдено'

en: View 'page not found' errors (404s).
uk: Перегляд помилок 'сторінку не знайдено' (404).

en: Top 'access denied' errors
uk: Найчастіші помилки 'доступ заборонено'

en: View 'access denied' errors (403s).
uk: Перегляд помилок 'доступ заборонено' (403).

en: Logs and records system events to the database.
uk: Реєструє та записує події в системі до бази даних.

en: All roles may use default format
uk: Всі ролі можуть використовувати формат за замовченням.

en: No roles may use this format
uk: Жодні ролі не використовують цей формат

en: Set default format
uk: Встановити формат за замовчуванням

en: Default format updated.
uk: Формат за замовчуванням оновлено.

en: Add input format
uk: Додати формат вводу

en: All roles for the default format must be enabled and cannot be changed.
uk: Всі ролі у форматі за замовчуванням повинні бути включені і не можуть змінюватися.

en: Specify a unique name for this filter format.
uk: Задайте унікальне ім'я для цього формату.

en: Choose which roles may use this filter format. Note that roles with the "administer filters" permission can always use all the filter formats.
uk: Виберіть, які ролі можуть використовувати цей формат. Зверніть увагу, що ролі із можливостями "керування фільтрами" завжди можуть використовувати всі формати фільтрів.

en: Choose the filters that will be used in this filter format.
uk: Виберіть фільтри, які будуть використовуватися в цьому форматі фільтрів.

en: No guidelines available.
uk: Інструкції недоступні.

en: These are the guidelines that users will see for posting in this input format. They are automatically generated from the filter settings.
uk: Ці пояснення побачать ваші користувачі під час додавання повідомлень в цьому форматі. Пояснения беруться із налаштувань фільтру.

en: Filter format names need to be unique. A format named %name already exists.
uk: Назви форматів повинні бути унікальними. Формат %name вже існує.

en: Added input format %format.
uk: Доданий формат вводу %format.

en: The input format settings have been updated.
uk: Налаштування формату вводу поновлено.

en: Are you sure you want to delete the input format %format?
uk: Ви впевнені, що хочете стерти формат вводу %format?

en: If you have any content left in this input format, it will be switched to the default input format. This action cannot be undone.
uk: Якщо у вас є текст в цьому форматі, він буде перетворюватися у формат за замовчуванням. Цю дію відмінити не можна.

en: The default format cannot be deleted.
uk: Вихідний формат не може бути видалений.

en: Deleted input format %format.
uk: Стертий формат вводу %format.

en: Configure %format
uk: Конфігурувати %format

en: No settings are available.
uk: Немає жодних налаштувань.

en: Rearrange %format
uk: Пересортувати %format

en: The filter ordering has been saved.
uk: Порядок сортування фільтрів було збережено.

en: The filter module allows administrators to configure text input formats for use on your site. An input format defines the HTML tags, codes, and other input allowed in both content and comments, and is a key feature in guarding against potentially damaging input from malicious users. Two input formats included by default are <em>Filtered HTML</em> (which allows only an administrator-approved subset of HTML tags) and <em>Full HTML</em> (which allows the full set of HTML tags). Additional input formats may be created by an administrator.
uk: Модуль filter дозволяє адміністраторові конфігурувати формат уведення тексту, використовуваний на Вашому сайті. Формат уведення визначає Html-Теги, соди й інші типи даних, що вводяться, у коментарях і змісті документів, це є ключовою можливістю в захисті проти потенційно небезпечних даних, що вводяться, від зловмисних користувачів. Два формати введення включені базово: <em>Відфільтрований HTML</em> (який дозволяє Html-Теги певні адміністратором) і <em>повний HTML</em> (дозволяє повний набір Html-Тегів). Додаткові формати введення також можуть бути створені адміністратором.

en: Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text in a specific order. Each filter is designed for a specific purpose, and generally either adds, removes or transforms elements within user-entered text before it is displayed. A filter does not change the actual content of a post, but instead, modifies it temporarily before it is displayed. A filter may remove unapproved HTML tags, for instance, while another automatically adds HTML to make links referenced in text clickable.
uk: Кожний формат уведення використовує фільтри для маніпуляції текстом, багато форматів уведення застосовують кілька різних фільтрів до тексту в особливому порядку. Кожний фільтр має спеціальне призначення і як правило додає, видаляє або змінює елементи, усередині користувацького тексту перед його відображенням. Один з фільтр може видаляти недозволені Html-Теги,  поки іншої в той же час автоматично додає Html-Теги до текстових посилань, що робить їх  »гіперпосиланнями ».

en: Users can choose between the available input formats when creating or editing content. Administrators can configure which input formats are available to which user roles, as well as choose a default input format.
uk: Користувачі при створенні чи редагуванні матеріалів можуть обирати серед наявних форматів вводу.  Адміністратори можуть визначати, які формати доступні певним ролям користувачів, а також який формат буде за промовчанням.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@filter">Filter module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@trigger">модуля Тригерів</a>.

en: <em>Input formats</em> define a way of processing user-supplied text in Drupal. Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text, in a specific order. Each filter is designed to accomplish a specific purpose, and generally either removes elements from or adds elements to text before it is displayed. Users can choose between the available input formats when submitting content.
uk: <em>Формати введення</em> визначають можливості обробки користувацького тексту в Drupal. Кожний формат використовує фільтри для обробки тексту, а більшість використовує кілька фільтрів у деякому порядку. Кожний фільтр виконує певне завдання й звичайно або видаляє елементи з тексту, або додає їх туди до його відображення. Користувачі самі можуть вибирати, який формат їм використовувати при відправленні матеріалів.

en: Use the list below to configure which input formats are available to which roles, as well as choose a default input format (used for imported content, for example). The default format is always available to users. All input formats are available to users in a role with the "administer filters" permission.
uk: Використовуйте нижче наведений список для визначення форматів, що будуть доступні ролям, та оберіть формат за промовчанням (наприклад, для імпортованих матеріалів). Формат за промовчаннями завжди доступний користувачам. Користувачам ролей з повноваженням "адміністрування фільтрів" доступні всі формати.

en: Every <em>filter</em> performs one particular change on the user input, for example stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Choose which filters you want to apply to text in this input format. If you notice some filters are causing conflicts in the output, you can <a href="@rearrange">rearrange them</a>.
uk: <p>Кожен <em>фільтр</em> проводить якусь зміну введеної користувачем інформації, наприклад, прибирає небезпечні теги розмітки HTML або створює гіперпосилання. Виберіть, які фільтри потрібно використовувати для поточного формату вводу.</p>
    <p>Якщо ви помітите, що фільтри конфліктуєть при вводі тексту, ви можете <a href="@rearrange">відсортувати</a> їх.</p>

en: If you cannot find the settings for a certain filter, make sure you have enabled it on the <a href="@url">view tab</a> first.
uk: Якщо ви не можете знайти опції певного фільтру, перевірте увімкнений <a href="@url">функціонал</a>.

en: Because of the flexible filtering system, you might encounter a situation where one filter prevents another from doing its job. For example: a word in an URL gets converted into a glossary term, before the URL can be converted to a clickable link. When this happens, rearrange the order of the filters.
uk: Завдяки гнучкості системи фільтрів, ви можете зіштовхнутися із ситуацією, коли один фільтр заважає іншому. Наприклад: слово в електронній адресі перетворюється в термін зі словника, невстигаючи перетворитись у працююче посилання. У цьому випадку потрібно перевстановити порядок виконання фільтрів.

en: Filters are executed from top-to-bottom. To change the order of the filters, modify the values in the <em>Weight</em> column or grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag filters to new locations in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
uk: Фільтри виконуються зверху вниз. Для зміни порядку фільтрів змініть значення в колонці <em>Weight (вага)</em> або за допомогою мишки перемістіть фільтр в інше місце списку використовуючи іконку під колонкою ""Імена"". Пам'ятайте, що Ваші зміни не будуть збережені поки ви Не натиснете на кнопку <em>Зберегти зміни</em> унизу сторінки.

en: Allowed HTML tags: @tags
uk: Дозволені теґи HTML: @tags

en: 
    <p>This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.</p>
    <p>For more information see W3C's <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Specifications</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.</p>
uk: 
    <p>Цей сайт допускає використання матеріалів із розміткою HTML. Вивчення всієї мови HTML може здатися страшним, але використання невеликої кількості основних "тегів" -це дуже просто. Ця таблиця показує приклади для кожного тегу із доступних на сайті.</p>
    <p>Більше інформації ви можете отримати на сторінці <a href="http://www.w3.org/TR/html/">офіційних вказівок для використання HTML</a> або використайте ваш улюблений пошук, щоб знайти сайти, що пояснюють використання HTML.</p>

en: Anchors are used to make links to other pages.
uk: Якори використовують для створення посилань на інші сторінки.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
uk: За замовчуванням теґи розриву рядків додаються автоматично, тому використовуйте цей теґ, щоб додати їх ще. Використання цього теґу трохи різниться, оскільки він не використовується як парний відкриваючий/закриваючий теґ, на відміну від решти. Для сумісності з XHTML 1.0 додавайте в середині теґу похилу риску " /".

en: Text with <br />line break
uk: Текст з розривом рядків <br />

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
uk: За замовчуванням теґи абзаців додаються автоматично, тож використовуйте цей теґ, щоб додати їх ще.

en: Paragraph one.
uk: Перший абзац.

en: Paragraph two.
uk: Другий абзац.

en: Strong
uk: Сильний

en: Emphasized
uk: Курсив

en: Cited
uk: Цитата

en: Coded text used to show programming source code
uk: Текст для показу вихідного програмного коду

en: Coded
uk: Вихідний код

en: Bolded
uk: Напівжирний

en: Italicized
uk: Курсив

en: Superscripted
uk: Надрядковий

en: <sup>Super</sup>scripted
uk: <sup>Над</sup>рядковий

en: Subscripted
uk: Підрядковий

en: <sub>Sub</sub>scripted
uk: <sub>Під</sub>рядковий

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
uk: <abbr title="Скорочення">Скор.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
uk: <acronym title="Абревіатура трьох літер">АТЛ</acronym>

en: Block quoted
uk: Процитований блок

en: Quoted inline
uk: Цитата у тексті

en: Table header
uk: Шапка таблиці

en: Table cell
uk: Комірка таблиці

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
uk: Пронумерований список - використовуйте &lt;li&gt; на початку кожного елементу списку

en: First item
uk: Перший елемент

en: Second item
uk: Другий елемент

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
uk: Ненумерований список – використовуйте &lt;li&gt; для початку кожного елементу списку

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
uk: Списки визначень подібні до інших списків HTML. &lt;dl&gt; починає увесь список визначень, &lt;dt&gt; починає кожний термін для визначення і &lt;dd&gt; починає безпосередньо опис терміна.

en: First term
uk: Перший термін

en: First definition
uk: Перше визначення

en: Second term
uk: Другий термін

en: Second definition
uk: Друге визначення

en: Subtitle three
uk: Заголовок третього рівня

en: Subtitle four
uk: Заголовок четвертого рівня

en: Subtitle five
uk: Заголовок п'ятого рівня

en: Subtitle six
uk: Заголовок шостого рівня

en: Tag Description
uk: Опис теґа

en: You Type
uk: Ви пишете

en: You Get
uk: Отримуєте

en: No help provided for tag %tag.
uk: Немає довідки для теґу %tag.

en: 
    <p>Most unusual characters can be directly entered without any problems.</p>
    <p>If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">entities</a> page. Some of the available characters include:</p>
uk: 
    <p>Більшість символів, що рідко використовуються, можуть бути введені без проблем.</p>
    <p>Якщо проблеми все ж таки виникли, спробуйте використати підстановки для символів мови HTML. Наприклад, &amp;amp; для виводу знаку амперсанда. Повний список таких підстановок дивіться на сторінці <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">підстановки</a>. Деякі із доступних символів:</p>

en: Ampersand
uk: Амперсанд

en: Quotation mark
uk: Лапки

en: Character Description
uk: Опис символу

en: No HTML tags allowed
uk: HTML теґи не дозволені.

en: Lines and paragraphs break automatically.
uk: Рядки й абзаци переносяться автоматично.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
uk: Рядки та абзаци розпізнаються автоматично. Теґи переносу рядка &lt;br /&gt;, абзацу &lt;p&gt;, та кінця абзацу &lt;/p&gt; додаються автоматично. Якщо абзац не розпізнано, просто додайте кілька порожніх рядків.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
uk: Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

en: HTML filter
uk: HTML-фільтр

en: HTML corrector
uk: Коректор HTML

en: Allows you to restrict whether users can post HTML and which tags to filter out. It will also remove harmful content such as JavaScript events, JavaScript URLs and CSS styles from those tags that are not removed.
uk: Дозволяє вам обмежити використання користувачем HTML та вибрати теґи, які потрібно видалити. Також буде видалено небезпечний вміст - JavaScript, JavaScript URLs та CSS стилі із тегів, що не видаляються.

en: Converts line breaks into HTML (i.e. &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags).
uk: Перетворює закінчення рядків у HTML (тобто в теги &lt;br&gt; і &lt;p&gt;).

en: Turns web and e-mail addresses into clickable links.
uk: Автоматично перетворює адреси інтернет сторінок і електронної пошти в гіперпосилання.

en: Corrects faulty and chopped off HTML in postings.
uk: Виправлення помилкових і надлишкових тегів HTML в дописах

en: How to deal with HTML tags in user-contributed content. If set to "Strip disallowed tags", dangerous tags are removed (see below). If set to "Escape tags", all HTML is escaped and presented as it was typed.
uk: Що робити з HTML-тегами у матеріалах, які додали користувачі. Якщо установлено значення "Видаляти заборонені теги", небезпечні теги будуть видалені (див. нижче). Якщо встановлено "Залинити всі теги", будь-який HTML-код будет показаний так, як він був введений.

en: If "Strip disallowed tags" is selected, optionally specify tags which should not be stripped. JavaScript event attributes are always stripped.
uk: Якщо вибрано "Видаляти заборонені теги", ви можете додатково вказати теги, які вилучатись на будуть. Атрибути опрацьовування подій у JavaScript видаляються завжди.

en: Display HTML help
uk: Показувати довідку HTML

en: If enabled, Drupal will display some basic HTML help in the long filter tips.
uk: Якщо увімкнене, Drupal буде відображати базову довідку HTML у підказках.

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
uk: Налаштовування фільтрації введення від користувачів, включно з дозволеними теґами HTML. Також можливо увімкнути фільтри, надані модулями.

en: Delete input format
uk: Видалити формат вводу

en: Compose tips
uk: Підказки з написання

en: Handles the filtering of content in preparation for display.
uk: Керує фільтруванням наповнення в процесі підготовки для відображення.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
uk: Коротка, але зрозуміла назва для цієї колекції деревоподібних обговорень.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
uk: Опис і вказівки щодо дискусій усередині цього форуму.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
uk: Форуми відображені в послідовності зростання ваги (форуми з однаковою вагою відображені за абеткою).

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
uk: Коротка, але зрозуміла назва для цієї колекції пов'язаних форумів.

en: Description and guidelines for forums within this container.
uk: Опис і вказівки для форумів з цього контейнера.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
uk: Контейнери відображені в порядку зростання по вазі (контейнери з рівною вагою відображені за абеткою).

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
uk: Видалення форуму або контейнера спричинить видалення дочірніх елементів, якщо такі є. Для видалення повідомлень у цьому форумі, відвідайте <a href="@content"> адміністрування змісту</a> в першу чергу. Ця дія не може бути скасована.

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
uk: Кількість повідомлень в обговоренні, необхідне для визнання його "гарячим".

en: Default number of forum topics displayed per page.
uk: Стандартна кількість тем форуму, відображуваних на одній сторінці

en: Default display order for topics.
uk: Базова послідовність відображення тем.

en: There are no existing containers or forums. Containers and forums may be added using the <a href="@container">add container</a> and <a href="@forum">add forum</a> pages.
uk: Не існує жодного контейнера або форуму. Контейнери або форуми можуть бути додані за допомогою <a href="@container"> додати контейнер </a> та <a href="@forum"> додати форум </a> сторінок.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
uk: Контейнери зазвичай розташовані на верхньому (кореневому) рівні, але також можуть бути розміщені всередині іншого контейнера або форуму.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
uk: Форуми можуть бути розташовані на верхньому (кореневому) рівні, або усередині іншого контейнера або форуму.

en: The forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. Forums are useful because they allow community members to discuss topics with one another while ensuring those conversations are archived for later reference. The <a href="@create-topic">forum topic</a> menu item (under <em>Create content</em> on the Navigation menu) creates the initial post of a new threaded discussion, or thread.
uk: Модуль форуму надає можливість створювати потоки дискусій із функціональністю схожою на інші системи дошкових повідомлень. Форуми корисні, оскільки дозволяють учасникам спільноти обговорювати одне з одним теми  із можливістю збереження цих розмов для подальшого використання. Пункт меню <a href="@create-topic">тема форумаc</a> (під <em>Додати вміст</em> у навігаційному меню) створює початкове повідомлення нової дискусії.

en: A threaded discussion occurs as people leave comments on a forum topic (or on other comments within that topic). A forum topic is contained within a forum, which may hold many similar or related forum topics. Forums are (optionally) nested within a container, which may hold many similar or related forums. Both containers and forums may be nested within other containers and forums, and provide structure for your message board. By carefully planning this structure, you make it easier for users to find and comment on a specific forum topic.
uk: Тематична дискусія відбувається в тому випадку, якщо люди залишають коментарі по заявленій темі форуму (або коментарі на інші коментарі в межах цієї теми). Тема форуму втримується у форумі, який може зберігати багато подібних або зв'язаних тем. Форуми ( при бажанні) можуть бути вкладені в контейнер, який може містити багато подібних або зв'язаних форумів. І контейнери, і форуми можуть бути вкладені в інші контейнери й форуми й надавати свою структуру для Вашого форуму. Ретельно спланувавши цю структуру, Ви полегшуєте користувачам знаходження й коментування конкретної теми форуму.

en: When administering a forum, note that:
uk: При керуванні форумом урахуйте, що:

en: a forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic.
uk: Тема форуму (і всі його коментарі) можуть бути переміщені між форумним шляхом вибору іншого форуму під час редагування теми форуму.

en: when moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
uk: Коли ви переміщаєте тему між форумами, опція <em>Залишити тіньову копію</em> створює посилання в оригінальному форумі на нове місце розташування.

en: selecting <em>Read only</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments) on the thread.
uk: вибір <em>Тільки для читання </em> в <em>Настроювання коментаря </em>, при редагуванні теми форуму заблокує тематичну дискусію ( запобіжить розміщенню на ній нових коментарів).

en: selecting <em>Disabled</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
uk: вибір <em>Відключене </em> в <em>Налаштування коментаря </em> під час редагування теми форуму сховає всі існуючі коментарі до даної тематичної дискусії й запобіжить появі нових.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
uk: Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@forum">Модуль Форум</a>

en: This page displays a list of existing forums and containers. Containers (optionally) hold forums, and forums hold forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). To provide structure, both containers and forums may be placed inside other containers and forums. To rearrange forums and containers, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag the forum or container to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
uk: На цій сторінці відображені списки усіх існуючи форумі та контейнерів. Контейнери (необов'язкові) складаюются з форумів, а форуми складаються з тем форумів (тема форуму - це початковий допис деревоподібної дискусії). Аби забезпечити структуру, як контейнери, так і форуми можуть розміщуватись в середині інших контейнерів та форумів. Для перевпорядкування форумів та контейнерів візьміть покажчик для перенесення під стовпчиком <em>Ім'я</em> і перенесіть форум чи контейнер в нове розташування в списку.  (Схопіть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутою, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти налаштування</em> унизу сторінки.

en: By grouping related or similar forums, containers help organize forums. For example, a container named "Food" may hold two forums named "Fruit" and "Vegetables", respectively.
uk: Групуючи залежні або схожі форуми, контейнери допомагають організувати їх. Для прикладу, контейнер з Ім'ям "Їжа" може місти два форуми з іменами "Овочі" та "Фрукти" відповідно.

en: A forum holds related or similar forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). For example, a forum named "Fruit" may contain forum topics titled "Apples" and "Bananas", respectively.
uk: Форум містить близьків або схожі теми (тема на форумі - це первинне повідомлення для подальшої дискусії). Для прикладу,  форум із назвою "Фрукт" може містити теми "Яблука", "Банани", відповідно.

en: These settings allow you to adjust the display of your forum topics. The content types available for use within a forum may be selected by editing the <em>Content types</em> on the <a href="@forum-vocabulary">forum vocabulary page</a>.
uk: Ці налаштування дозволяють зкоригувати відображення тем форуму. Типи матеріалів, котрі будуть доступні в форумі, можуть бути обрані шляхом редагування <em>Типів матеріалів</em> на сторінці <a href="@forum-vocabulary">словник форуму</a>.

en: Forum topic
uk: Тема форуму

en: A <em>forum topic</em> is the initial post to a new discussion thread within a forum.
uk: <em>Тема форуму</em> це перша публікація для організації нової дискусії на форумі.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
uk: Ви не можете додавати новий допис на форум.

en: <a href="@login">Login</a> to post new content in the forum.
uk: <a href="@login">Увійдіть</a> для створення нового матеріалу форуму

en: delete own forum topics
uk: видалити свої теми на форумі

en: delete any forum topic
uk: видаляти будь-які теми на форумі

en: edit any forum topic
uk: змінювати всі теми на форумі

en: Enables threaded discussions about general topics.
uk: Дозволяє проводити обговорення на загальні теми.

en: Manages the display of online help.
uk: Керує відображенням онлайн-довідки.

en: The locale module allows your Drupal site to be presented in languages other than the default English, a defining feature of multi-lingual websites. The locale module works by examining text as it is about to be displayed: when a translation of the text is available in the language to be displayed, the translation is displayed rather than the original text. When a translation is unavailable, the original text is displayed, and then stored for later review by a translator.
uk: Модуль Locale дозволяє сайтові на Drupal бути представленим у мовах, що відмінні від базової англійської. Це визначна риса багатомовних сайтів. Модуль Locale обробляє показуваний текст: якщо переклад тексту на показуваній мові існує, то замість оригінального тексту показується він. Якщо перекладу немає, відображується оригінальний текст, а потім зберігається для подальшого розгляду перекладачем.

en: Beyond translation of the Drupal interface, the locale module provides a feature set tailored to the needs of a multi-lingual site. Language negotiation allows your site to automatically change language based on the domain or path used for each request. Users may (optionally) select their preferred language on their <em>My account</em> page, and your site can be configured to honor a web browser's preferred language settings. Your site content can be created in (and translated to) any enabled language, and each post may have a language-appropriate alias for each of its translations. The locale module works in concert with the <a href="@content-help">content translation module</a> to manage translated content.
uk: Крім перекладу інтерфейсу Drupal, модуль Locale надає набір можливостей для задоволення потреб багатомовного сайту. Визначення мови дозволяє вашому сайту автоматично змінювати мову, ґрунтуючись на домені або шляху кожного запиту. Користувачі можуть (за бажанням) вибрати бажану мову на сторінці <em>Мій профіль</em>, а також сайт може враховувати мовні налаштування браузера. Вміст сайту може бути створено (і перекладено) будь-якою доступною мовою, а кожне повідомлення може мати відповідний синонім для кожного перекладу. Модуль locale працює у зв'язці з <a href="@content-help">модулем Content translation</a> для керування перекладами.

en: Translations may be provided by:
uk: Переклад може бути наданий:

en: translating the original text via the locale module's integrated web interface, or
uk: переклад вихідного тексту через модуль locale інтегрованого веб-інтерфейс, або

en: importing files from a set of existing translations, known as a translation package. A translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language, and contain files in the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format. Although not all languages are available for every version of Drupal, translation packages for many languages are available for download from the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
uk: Імпортування файлів з набору виконаних перекладів, також відомого як пакет перекладу. За допомогою пакету перекладу, який складається за файлів формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>), можна перекласти певну версію Друпалу на певну мову. Хоча не всі версії Друпал мають переклади на всі мови, більшість мов мають свої переклади і їх можна завантажити на сторінці <a href="@translations">Перекладів Друпал</a>.

en: If an existing translation package does not meet your needs, the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) files within a package may be modified, or new <em>.po</em> files may be created, using a desktop Gettext editor. The locale module's <a href="@import">import</a> feature allows the translated strings from a new or modified <em>.po</em> file to be added to your site. The locale module's <a href="@export">export</a> feature generates files from your site's translated strings, that can either be shared with others or edited offline by a Gettext translation editor.
uk: Якщо існуючий пакет перекладу вас не влаштовує, за допомогою редактора Gettext можна відредагувати файли формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>) з пакету чи навіть створити нові <em>.po</em>-файли. Користуючись функцією <a href='@import'>імпорту</a> модуля Locale можна додати на сайт перекладені рядки з нових або змінених <em>.po</em>-файлів. Функція <a href='@export'>експорту</a> модуля Locale формує з перекладених рядків вашого сайту файли, якими або можна поділитися з іншими, або відредагувати поза мережею за допомогою редактора перекладів Gettext.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@locale">Locale module</a>.
uk: Для додаткової інформації дивіться розділ онлайн-довідки для <a href="@forum">модуля Мова</a>

en: This page provides an overview of your site's enabled languages. If multiple languages are available and enabled, the text on your site interface may be translated, registered users may select their preferred language on the <em>My account</em> page, and site authors may indicate a specific language when creating posts. The site's default language is used for anonymous visitors and for users who have not selected a preferred language.
uk: Ця сторінка показує всі доступні мови вашого сайту. Якщо встановлено й включено кілька мов, то інтерфейс вашого сайту може бути переведений, зареєстровані користувачі можуть вибрати власну мова на сторінці <em>Мій профіль</em>, а автори можуть указати мову при створенні матеріалів. Мова сайту базово використовується для анонімних відвідувачів, а також для тих користувачів, хто не вибрав власну мову.

en: For each language available on the site, use the <em>edit</em> link to configure language details, including name, an optional language-specific path or domain, and whether the language is natively presented either left-to-right or right-to-left. These languages also appear in the <em>Language</em> selection when creating a post of a content type with multilingual support.
uk: Для кожної мови сайту можна використовувати посилання <em>редагувати</em>, щоб налаштувати деталі, які містять у собі ім'я, необов'язковий префікс шляху або мовний домен, а також опції для відображення зліва направо або справа наліво. Ці мови також доступні для вибору (опція <em>Мова</em>) у формі створення матеріалу, у якого увімкнена підтримка багатомовності.

en: Use the <a href="@add-language">add language page</a> to enable additional languages (and automatically import files from a translation package, if available), the <a href="@search">translate interface page</a> to locate strings for manual translation, or the <a href="@import">import page</a> to add translations from individual <em>.po</em> files. A number of contributed translation packages containing <em>.po</em> files are available on the <a href="@translations">Drupal.org translations page</a>.
uk: Використовуйте сторінку <a href="@add-language">додавання мов</a> для підключення додаткових мов (і автоматичного імпорту файлів з пакету перекладу, якщо він доступний), сторінку <a href="@search">перекладу інтерфейсу</a> для пошуку рядків, які необхідно перекласти або сторінку <a href="@import">імпорту</a> для додавання перекладів з окремих файлів <em>.po</em>. Багато пакети перекладів містять файли <em>.po</em>, котрі доступні на <a href="@translations">сторінці перекладів Drupal.org</a>.

en: Add all languages to be supported by your site. If your desired language is not available in the <em>Language name</em> drop-down, click <em>Custom language</em> and provide a language code and other details manually. When providing a language code manually, be sure to enter a standardized language code, since this code may be used by browsers to determine an appropriate display language.
uk: Додайте всі мови, які ви прагнете підтримувати на сайті. Якщо потрібна вам мова не доступна в списку <em>Назва мови</em>, натисніть <em>Інша мова</em> і введіть необхідні дані вручну. При додаванні мовного коду вручну, перевірте, що використовуєте стандартний код, тому що цей код може використовуватися браузерами для коректного відображення інформації.

en: Language negotiation settings determine the site's presentation language. Available options include:
uk: Визначення мови служить для вибору мови відображення сайту. Доступні опції:

en: <strong>None.</strong> The default language is used for site presentation, though users may (optionally) select a preferred language on the <em>My Account</em> page. (User language preferences will be used for site e-mails, if available.)
uk: <strong>Примітка.</strong> Базова мова використовується для показу сайту, однак користувачі можуть (за бажанням) на сторінці <em>Мій обліковий запис</em> вибрати бажану мову. (Мовні уподобання користувача будуть за можливості враховуватися в електронних листах сайту).

en: <strong>Path prefix only.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the default language is used. <em>Example: "example.com/de/contact" sets presentation language to German based on the use of "de" within the path.</em>
uk: <strong>Тільки префікс шляху.</strong> Мова відображення сайту вибирається залежно від того, якій мови відповідає використаний в шляху префікс. Якщо відповідний префікс не знайдений, то використовується базова мова. <em>Наприклад: «example.com/de/contact» встановлює німецьку мову, ґрунтуючись на «de» всередині шляху.</em>

en: <strong>Path prefix with language fallback.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the display language is determined by the user's language preferences from the <em>My Account</em> page, or by the browser's language settings. If a presentation language cannot be determined, the default language is used.
uk: <strong> Префікс шляху з резервною мовою. </strong> Мова відображення сайту вибирається залежно від того, якій мові відповідає використаний в шляху префікс. Якщо відповідний префікс не знайдений, мова визначається налаштуваннями користувача на сторінці <em>Мій обліковий запис</em> або мовними налаштуваннями браузера. Якщо мова не може бути визначена, то використовується базова мова.

en: <strong>Domain name only.</strong> The presentation language is determined by examining the domain used to access the site, and comparing it to the language domain (if any) specified for each language. If a match is not identified, the default language is used. <em>Example: "http://de.example.com/contact" sets presentation language to German based on the use of "http://de.example.com" in the domain.</em>
uk: <strong>Тільки доменне ім'я.</strong> Мова відображення сайту визначається через використаний для доступу на сайт домен, який має бути вказаний для кожної мови. Якщо збігів немає, то використовується базова мова. <em>Приклад: «http://ua.example.com/contact» встановлює українську мову, ґрунтуючись на використанні домену «http://ua.example.com».</em>

en: The path prefix or domain name for a language may be set by editing the <a href="@languages">available languages</a>. In the absence of an appropriate match, the site is displayed in the <a href="@languages">default language</a>.
uk: Префікс шляху або домен для мови можна вказати, редагуючи <a href="@languages">доступні мови</a>. За відсутності відповідних збігів, сайт буде відображений на <a href="@languages">базовою мовою</a>.

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
uk: Ця сторінка показує всі доступні для перекладу рядки. Drupal відображає доступні для перекладу рядки в текстових групах; модулі можуть утворювати додаткові текстові групи, що містять інші доступні для перекладу рядки. Через те, що текстові групи надають спосіб групування схожих рядків, вони часто використовуються для фокусування зусиль по перекладу окремих зон інтерфейсу Drupal.

en: Review the <a href="@languages">languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
uk: Перегляньте <a href="@languages">сторінку мов</a> для додаткової інформації щодо додавання додаткових мов.

en: This page imports the translated strings contained in an individual Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file. Normally distributed as part of a translation package (each translation package may contain several <em>.po</em> files), a <em>.po</em> file may need to be imported after off-line editing in a Gettext translation editor. Importing an individual <em>.po</em> file may be a lengthy process.
uk: Ця сторінка дозволяє втягнути переведені рядки, що втримуються у файлі Gettext Portable Object (<em>.po</em>). Звичайно такі файли поширюються як частина пакета перекладу (кожний такий пакет може містити трохи <em>.po</em> файлів), <em>.po</em> файл може бути втягнутий після виправлення в спеціальному Gettext-Редакторі. Імпорт одного великого файлу <em>.po</em> може зайняти якийсь час.

en: Note that the <em>.po</em> files within a translation package are imported automatically (if available) when new modules or themes are enabled, or as new languages are added. Since this page only allows the import of one <em>.po</em> file at a time, it may be simpler to download and extract a translation package into your Drupal installation directory and <a href="@language-add">add the language</a> (which automatically imports all <em>.po</em> files within the package). Translation packages are available for download on the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
uk: Зверніть увагу, що <em>.po</em> файли в пакеті перекладу імпортуються автоматично (за наявності) при увімкненні нових модулів або тем, чи при додаванні нових мов. Оскільки на цій сторінці можливо здійснювати імпорт лише по одному <em>.po</em> -файла, простіше буде завантажити і розпакувати пакет перекладу в каталог, куди встановлено Drupal, і <a href="@language-add">додати мову</a> (це автоматично імпортує усі <em>.po</em>-файли в пакеті). Пакети перекладу можна завантажити на сторінці <a href="@translations">Переклади Drupal</a>.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
uk: На цій сторінці здійснюється експорт перекладених рядків, що використовуються на сайті. Файл експорту може бути у форматі Gettext Portable Object (<em>.po</em>), в якому містяться як оригінальний рядок, так і його переклад (для обміну перекладами з рештою), або у форматі шаблону для Gettext Portable Object (<em>.pot</em>), в якому містяться лише оригінальні рядки (для створення нових перекладів за допомогою редактора перекладів Gettext).

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: For translation tasks involving many strings, it may be more convenient to <a href="@export">export</a> strings for off-line editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings found within a specific text group or in a specific language.
uk: Дана сторінка надає перекладачам інструмент для пошуку певних перекладених і неперекладених рядків, та використовується при створенні або редагуванні перекладів. (Примітка: Оскільки при перекладі необхідно здійснювати обробку великої кількості рядків, набагато зручніше виконати <a href="@export">експорт</a> останніх для автономного редагування у редакторах перекладів формату Gettext.) Пошук може бути обмежено рядками з певною мовою.

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to something other than <em>None</em>.
uk: Цей блок відображується лише тоді, коли <a href="@languages">увімкнено принаймні дві мови</a> і <a href="@configuration">визначення мов</a> не встановлено у <em>Немає</em>.

en: Built-in interface
uk: Вбудований інтерфейс

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
uk: Це стандартна мова облікового запису для електронних листів і бажана мова відображення сайту.

en: This account's default language for e-mails.
uk: Це стандартна мова облікового запису для електронних листів.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
uk: Синонім, установлений для конкретної мови, завжди буде використовуватися при відображенні цієї сторінки на цій мові, а також буде мати перевага над іншими синонімами з опцією <em>Усі мови</em>.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
uk: Увімкнути для цього типу матеріалу підтримку багатомовності. Якщо увімкнено, то до форми редагування додається поле вибору мови, за допомогою якого можна вибрати одну з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Якщо вимкнено, то нові публікації зберігаються у стандартній мові. Зміна цієї опції не вплине на вже наявні матеріали.

en: administer languages
uk: адміністрування мов

en: translate interface
uk: перекласти інтерфейс

en: Configure languages for content and the user interface.
uk: Налаштовування параметрів мов для матеріалу та інтерфейсу користувача.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
uk: Переклад вбудованого інтерфейсу та додатково іншого тексту

en: !long-month-name January
uk: !long-month-name Січень

en: !long-month-name February
uk: !long-month-name Лютий

en: !long-month-name March
uk: !long-month-name Березень

en: !long-month-name April
uk: !long-month-name Квітень

en: !long-month-name May
uk: !long-month-name Травень

en: !long-month-name June
uk: !long-month-name Червень

en: !long-month-name July
uk: !long-month-name Липень

en: !long-month-name August
uk: !long-month-name Серпень

en: !long-month-name September
uk: !long-month-name Вересень

en: !long-month-name October
uk: !long-month-name Жовтень

en: !long-month-name November
uk: !long-month-name Листопад

en: !long-month-name December
uk: !long-month-name Грудень

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
uk: Додає можливість обробки мови і дозволяє переклад користувацького інтерфейсу на інші мови крім Англійської

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. The following option sets the default menu in which a new link will be added.
uk: Модуль Меню дозволяє на льоту створювати меню посилань безпосередньо у формах створення матеріалу. Наступна опція встановлює базове меню, в яке буде додаватися нове посилання.

en: Select what should be displayed as the secondary links. You can choose the same menu for secondary links as for primary links (currently %primary). If you do this, the children of the active primary menu link will be displayed as secondary links.
uk: Виберіть, що відображати в якості додаткових посилань. Ви можете вибрати те ж меню, що й для основних посилань (зараз це %primary). Тоді дочірні пункти основного меню будуть показані в якості додаткових посилань (у цьому меню).

en: The menu module provides an interface to control and customize Drupal's powerful menu system. Menus are a hierarchical collection of links, or menu items, used to navigate a website, and are positioned and displayed using Drupal's flexible block system. By default, three menus are created during installation: <em>Navigation</em>, <em>Primary links</em>, and <em>Secondary links</em>. The <em>Navigation</em> menu contains most links necessary for working with and navigating your site, and is often displayed in either the left or right sidebar. Most Drupal themes also provide support for <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em>, by displaying them in either the header or footer of each page. By default, <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em> contain no menu items but may be configured to contain custom menu items specific to your site.
uk: Модуль меню надає інтерфейс для контролю й настроювання потужної системи меню Drupal. Меню — це ієрархічні колекції посилань, або пунктів меню, використовувані для навігації по сайту й відображувані за допомогою гнучкої системи блоків. Базово, під час установки створюється три меню: <em>Навігація</em>, <em>Основні посилання</em> і <em>Додаткові посилання</em>. Меню <em>Навігація</em> містить більшість посилань, необхідних для роботи й навігації по сайту, і часто відображається в лівій або правій колонці. Більшість шаблонів оформлення Drupal також підтримують <em>Основні посилання</em> і <em>Додаткові посилання</em>, показуючи їх у заголовку або в підвалі кожної сторінки. Базово, меню <em>Основні посилання</em> і <em>Додаткові посилання</em> не містять ніяких пунктів, але вони можуть бути настроєні на зміст будь-яких пунктів меню для вашого сайту.

en: The <a href="@menu">menus page</a> displays all menus currently available on your site. Select a menu from this list to add or edit a menu item, or to rearrange items within the menu. Create new menus using the <a href="@add-menu">add menu page</a> (the block containing a new menu must also be enabled on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>).
uk: <a href="@menu">Сторінка меню</a> показує всі меню вашого сайту. Виберіть меню з цього списку для додавання або редагування пунктів меню, або для зміни порядку їх слідування всередині меню. Створіть нове меню, використовуючи сторінку <a href="@add-menu">Додати меню</a> (блок, що містить нове меню, має бути увімкнений на адміністративній сторінці <a href="@blocks">блоки</a> ).

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@menu">Menu module</a>.
uk: Щоб дізнатися більше, перегляньте запис <a href="@menu">Модуль меню</a> в онлайн підручнику.

en: Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The menus currently available on your site are displayed below. Select a menu from this list to manage its menu items.
uk: Меню — це набір посилань (пунктів меню), використовуваних для навігації по сайту. Меню, які зараз доступні для вашого сайту, показані нижче. Виберіть меню із цього списку для керування його вмістом.

en: The navigation menu is provided by Drupal and is the main interactive menu for any site. It is usually the only menu that contains personalized links for authenticated users, and is often not even visible to anonymous users.
uk: Меню навігації Друпала - це головне інтерактивне меню на будь-якому сайті. Зазвичай це єдине меню, що містить персоналізовані посилання для авторизованих користувачів і часто навіть не показується анонімним користувачам.

en: Primary links are often used at the theme layer to show the major sections of a site. A typical representation for primary links would be tabs along the top.
uk: Першочергові адреси часто використовуються на рівні шаблона для відображення головних розділів сайта. Типове відображення - закладки вгорі сайта.

en: Secondary links are often used for pages like legal notices, contact details, and other secondary navigation items that play a lesser role than primary links
uk: Другорядні адреси часто використовуються для сторінок контактів, копірайтів і іншої менш важливої в порівнянні з Першорядними інформації.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and <strong>spaces</strong>. This name must be unique.
uk: Людська назва цього типу матеріалів. Цей текст буде показаний як частина списку на сторінці <em>створити зміст</em>. Рекомендується, щоб це ім'я починалося із заголовної букви й містило тільки букви, числа й <strong>пробіли</strong>. Воно повинне бути унікальним для даного типу матеріалів.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
uk: Машинне ім'я цього типу матеріалу. Цей рядок буде використовуватися при конструюванні адреси сторінки <em>створити матеріал</em> для цього типу матеріалу. Це ім'я може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри й символи підкреслення. Символи підкреслення будуть перетворені в дефіси при конструюванні посилання сторінки <em>створити матеріал</em>. Ім'я повинне бути унікальним.

en: The machine-readable name of this content type. This field cannot be modified for system-defined content types.
uk: Машинна назва цього типу матеріалу. Для системних типів матеріалу це поле є незмінюваним.

en: A brief description of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page.
uk: Короткий опис цього типу матеріалів. Цей текст буде показаний як частина списку на сторінці <em>створити вміст</em>.

en: Submission form settings
uk: Налаштування форми надсилання

en: This content type does not have a title field.
uk: Цей тип матеріал не містить поля заголовку.

en: To omit the body field for this content type, remove any text and leave this field blank.
uk: Щоб пропустити поле текст для цього типу матеріалів, видаліть весь текст і залиште це поле порожнім.

en: This text will be displayed at the top of the submission form for this content type. It is useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст буде відображений зверху форми редагування матеріалів цього типу. Зручно використовувати для розміщення інструкцій і допомоги користувачам.

en: Workflow settings
uk: Налаштування виконуваних процесів

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
uk: Користувачі з повноваженнями <em>адміністрування матеріалів</em> зможуть перевизначити ці опції.

en: The machine-readable name %type is already taken.
uk: Машинна назва %type вже зайнята.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельна назва має містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
uk: Неправильне машинне ім'я. Будь ласка, уведіть ім'я, відмінне від %invalid.

en: The human-readable name %name is already taken.
uk: Людино-читабельна назва %name вже зайнята.

en: The content type %name has been reset to its default values.
uk: Налаштування типу матеріалів %name були скинуті до налаштувань за замовчуванням.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити тип матеріалу %type?

en: Added content type %name.
uk: Додано тип матеріалу %name.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
uk[0]: Змінено тип матеріалу 1 допису з %old-type на %type
uk[1]: Змінено тип матеріалу @count дописів з %old-type на %type
uk[2]: Змінено тип матеріалу @count дописів з %old-type на %type

en: <strong>Warning:</strong> there is currently 1 %type post on your site. It may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type. | <strong>Warning:</strong> there are currently @count %type posts on your site. They may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type.
uk[0]: <strong>Увага:</strong> на сайті зараз @count матеріал типу %type. Якщо видалити цей тип матеріалу, він може відображатися або редагуватися неправильно.
uk[1]: <strong>Увага:</strong> на сайті зараз @count матеріали типу %type. Якщо видалити цей тип матеріалу, він може відображатися або редагуватися неправильно.
uk[2]: <strong>Увага:</strong> на сайті зараз @count матеріалів типу %type. Якщо видалити цей тип матеріалу, він може відображатися або редагуватися неправильно.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Possible causes for permission problems are disabling modules or configuration changes to permissions. Rebuilding will remove all privileges to posts, and replace them with permissions based on the current modules and settings.
uk: Якщо на сайті виникають має проблеми з правами на вміст, можливо необхідно перебудувати кеш повноважень. Можливі причини проблем з правами — вимкнення модулів або зміна конфігурації повноважень. Під час перебудови будуть видалені всі права на дописи і замінені на повноваження, що засновані на поточних модулях та налаштуваннях.

en: Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed posts will automatically use the new permissions.
uk: Перебудова прав доступу може зайняти якийсь час, якщо вмісту багато або задана складна комбінація прав доступу. Після того, як перебудування буде завершено, дописи автоматично отримають нові права доступу.

en: Node access status
uk: Стан доступу до матеріалу

en: Number of posts on main page
uk: Кількість дописів на головній сторінці.

en: The default maximum number of posts to display per page on overview pages such as the main page.
uk: Стандартна максимальна кількість дописів, що відображуються на сторінках перегляду, на кшталт головної сторінки.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
uk: Ви дійсно бажаєте перебудувати права доступу до матеріалів сайту?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
uk: Ця дія перебудовує всі дозволи для матеріалів сайту й може виконуватись достатньо тривалий час. Цю дію неможливо відмінити.

en: Demote from front page
uk: Вилучити з головної

en: Make sticky
uk: Закріпити вгорі

en: Remove stickiness
uk: Не закріпляти вгорі

en: language
uk: мова

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: Show summary in full view
uk: Показувати резюме у повній версії

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
uk: Скорочена версія вашої публікації показує, як виглядатиме публікація при винесенні її на головну сторінку чи експорті в RSS потік.<span class="no-js"> Ви можете додати розділювач "&lt;!--break--&gt;" (без лапок), щоб точно вказати місце поділу вашої публікації.</span>

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
uk: @type %title повернено до редакції від %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
uk: Редакцію @type %title від %revision-date видалено.

en: @type: reverted %title revision %revision.
uk: @type: %title повернено до редакції %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу мають бути перебудовані.

en: The content access permissions need to be rebuilt. Please visit <a href="@node_access_rebuild">this page</a>.
uk: Дозволи доступу до матеріалів потребують перебудови. Відвідайте <a href="@node_access_rebuild">цю сторінку</a>

en: The node module manages content on your site, and stores all posts (regardless of type) as a "node". In addition to basic publishing settings, including whether the post has been published, promoted to the site front page, or should remain present (or sticky) at the top of lists, the node module also records basic information about the author of a post. Optional revision control over edits is available. For additional functionality, the node module is often extended by other modules.
uk: Модуль Node (матеріал) керує вмістом сайту, він зберігає всі дописи (незалежно від типу) у вигляді "матеріалів". На додаток до основних налаштувань публікації, включно опублікованістю матеріалу, його відображуваності на головній сторінці або присутності вгорі списку (прикріплений), даний модуль також зберігає інформацію про автора матеріалу. За бажанням доступний контроль за редакціями вмісту. Додатковий функціонал модуля розширяється за допомогою інших модулів.

en: Though each post on your site is a node, each post is also of a particular <a href="@content-type">content type</a>. <a href="@content-type">Content types</a> are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Each content type may have different default settings for <em>Publishing options</em> and other workflow controls. By default, the two content types in a standard Drupal installation are <em>Page</em> and <em>Story</em>. Use the <a href="@content-type">content types page</a> to add new or edit existing content types. Additional content types also become available as you enable additional core, contributed and custom modules.
uk: Хоча кожна публікація на вашому сайті є матеріалом, також кожна публікація має конкретний <a href="@content-type">тип матеріалу</a>. <a href="@content-type">Типи матеріалів</a> використовуються для визначення характеристик публікації, в тому числі назви і описи полів, які відображаються на сторінках його додавання і редагування. Кожен тип матеріалу може мати різні налаштування за замовчуванням для <em>Публікація</em> та інших робочих процесів. За умовчанням в стандартній установці Drupal створено два типи матеріалу <em>Сторінка</em> та <em>Розповідь</em>. Використовуйте <a href="@content-type">сторінку типів матеріалів</a>, щоб додавати нові або змінювати існуючі типи матеріалів. Додаткові типи матеріалів також стають доступними з увімкненням додаткових модулів ядра, внесених та власних модулів модулів.

en: The administrative <a href="@content">content page</a> allows you to review and manage your site content. The <a href="@post-settings">post settings page</a> sets certain options for the display of posts. The node module makes a number of permissions available for each content type, which may be set by role on the <a href="@permissions">permissions page</a>.
uk: За допомогою <a href="@content">сторінки керування вмістом</a> ви можете переглядати всі матеріали на сайті і керувати ними. На сторінці <a href="@post-settings">налаштувань публікації</a> знаходяться деякі налаштування відображення дописів. Модуль node додає безліч нових прав для кожного з типу матеріалів, які можна налаштувати на сторінці <a href="@permissions"> контролю доступу </a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@node">Node module</a>.
uk: Для отримання додаткової інформації, дивитись запис у Онлайн Посібнику для <a href="@node">модуля Node</a>.

en: Below is a list of all the content types on your site. All posts that exist on your site are instances of one of these content types.
uk: Нижче наведено список типів матеріалів на вашому сайті. Всі повідомлення на вашому сайті є представниками одного з цих типів.

en: To create a new content type, enter the human-readable name, the machine-readable name, and all other relevant fields that are on this page. Once created, users of your site will be able to create posts that are instances of this content type.
uk: Для створення нового типу матеріалів, введіть людино-читаєме ім'я, машино-читаєме ім'я і інші поля, що вказані на сторінці. Як тільки створено, користувачі Вашого вебсайту будуть спроможні створювати дописи і версії даного типу матеріалів.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
uk: Редакції надають можливість відслідковувати зміни у різних версіях повідомлень.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting is ignored when the summary is empty.
uk: Ви відключили показ анонсу при показі повідомлення повністю. Це настроювання ігнорується, коли анонс відсутня.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting has been ignored since you have not defined a summary for the post. (To define a summary, insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) in the Body of the post to indicate the end of the summary and the start of the main content.)
uk: Ви вказали, щоб аннотація не відображалась, коли допис в режимі повного перегляду. Даний параметр буде проігноровано через її відсутність. (для вказування аннотації вставле розділювач "&lt;!--break--&gt;" (без лапОк) в Тіло допису для вказування кінця аннотації.)

en: Read the rest of !title.
uk: Прочитати решту !title.

en: <h1 class="title">Welcome to your new Drupal website!</h1><p>Please follow these steps to set up and start using your website:</p>
uk: <h1 class="title">Вітаю на Вашому новому сайті!</h1><p>Будь ласка, зробіть наступні кроки для настройки і початку використання Вашого сайту:</p>

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
uk: <strong>Налаштуйте сайт</strong> Після входу на сайт відвідайте <a href="@admin">розділ адміністрування</a>, де можна <a href="@config">налаштувати і зконфігурувати під себе</a> усі аспекти Вашого сайту.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
uk: <strong>Увімкніть додаткову функціональність</strong> Потім відвідайте <a href="@modules">список модулів</a> і увімкніть функціонал, який відповідає вашим особистим вимогам. Додаткові модулі можна знайти на <a href="@download_modules">сторінці завантаження модулів Друпалу</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
uk: <strong>Налаштуйте дизайну вебсайту</strong> Щоб змінити "вигляд та механіку" Вашого сайту, відвідайте <a href="@themes">розділ тем</a>. Можна вибрати одну з існуючих тем або завантажити додаткові теми з <a href="@download_themes">розділу завантаження тем Друпалу</a>.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">create content</a> for your website. This message will disappear once you have promoted a post to the front page.
uk: <strong>Почніть публікувати наповнення</strong> Нарешті Ви зможете <a href="@content">створювати наповнення</a> для Вашого сайту. Це повідомлення зникне після появи першої публікації на головній сторінці.

en: Rebuilding content access permissions
uk: Перебудова прав доступу до матеріалу

en: Content permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були успішно перебудовані.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу не були перебудовані належним чином.

en: administer content types
uk: адмініструвати типи матеріалів

en: View, edit, and delete your site's content.
uk: Перегляд, редагування та видалення матеріалів сайту.

en: Post settings
uk: Налаштування публікації

en: Control posting behavior, such as teaser length, requiring previews before posting, and the number of posts on the front page.
uk: Контролює механізм публікування, довжину анонсу публікації, попередній перегляд перед публікуванням та кількість публікацій на головній сторінці.

en: Manage posts by content type, including default status, front page promotion, etc.
uk: Керує публікаціями за типами наповнення, стандартний статус публікації, розміщення на головній та ін.

en: Add content type
uk: Додати тип матеріалу

en: Revert to earlier revision
uk: Повернутися до більш ранньої редакції

en: Delete earlier revision
uk: Видалити попередню редакцію

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
uk: Дозволяє додавати матеріали на сайт і відображати їх на сторінках.

en: This site supports <a href="@openid-net">OpenID</a>, a secure way to log into many websites using a single username and password. OpenID can reduce the necessity of managing many usernames and passwords for many websites.
uk: Цей сайт підтримує <a href="@openid-net">OpenID</a>, надійний спосіб входу на безліч сайтів, використовуючи єдине ім'я користувача і пароль. OpenID може зменшити необхідність запам'ятовувати безліч імен користувачів і паролів для різних сайтів.

en: To use OpenID you must first establish an identity on a public or private OpenID server. If you do not have an OpenID and would like one, look into one of the <a href="@openid-providers">free public providers</a>. You can find out more about OpenID at <a href="@openid-net">this website</a>.
uk: Для використання OpenID необхідно спочатку отримати посвідчення на публічному або приватному сервері OpenID. Якщо ви ще не маєте OpenID і хотіли б його отримати, оберіть один <a href="@openid-providers">безкоштовних публічних провайдерів</a>. Більше інформації про OpenID можна знайти на <a href="@openid-net">цьому вебсайті</a>.

en: If you already have an OpenID, enter the URL to your OpenID server below (e.g. myusername.openidprovider.com). Next time you login, you will be able to use this URL instead of a regular username and password. You can have multiple OpenID servers if you like; just keep adding them here.
uk: Якщо у вас вже є OpenID, введіть URL-адресу вашого OpenID-серверу в поле розташоване на цій сторінці нижче (наприклад: username.example.com). Надалі, ви можете використовувати цей URL замість звичайного імені користувача і пароля для входу на сайт. За бажанням можна додати кілька OpenID-серверів.

en: OpenID is a secure method for logging into many websites with a single username and password. It does not require special software, and it does not share passwords with any site to which it is associated; including your site.
uk: OpenID - це безпечний метод для авторизації на багатьох сайтах з одним логіном і паролем. Він не потребує спеціального програмного забезпечення, а також не розповсюджує паролі іншим сайтам, з якими він пов'язаний, включаючи ваш сайт.

en: Users can create accounts using their OpenID, assign one or more OpenIDs to an existing account, and log in using an OpenID. This lowers the barrier to registration, which is good for the site, and offers convenience and security to the users. OpenID is not a trust system, so email verification is still necessary. The benefit stems from the fact that users can have a single password that they can use on many websites. This means they can easily update their single password from a centralized location, rather than having to change dozens of passwords individually.
uk: Користувачі можуть створювати облікові записи, використовуючи свої OpenID, призначати один або кілька OpenID існуючим облікових записів, а також входити на сайт за допомогою OpenID. Це знижує реєстраційний бар'єр, що позитивно впливає на сайт, а також підвищує зручність і безпеку для користувачів. OpenID - це НЕ довірча система, тому підтвердження електронної пошти все одно необхідно. Перевага в тому, що користувачі можуть мати один пароль для великої кількості сайтів. Це означає, що вони можуть оновити свій єдиний пароль централізовано, замість зміни кожного пароля окремо.

en: The basic concept is as follows: A user has an account on an OpenID server. This account provides them with a unique URL (such as myusername.openidprovider.com). When the user comes to your site, they are presented with the option of entering this URL. Your site then communicates with the OpenID server, asking it to verify the identity of the user. If the user is logged into their OpenID server, the server communicates back to your site, verifying the user. If they are not logged in, the OpenID server will ask the user for their password. At no point does your site record, or need to record the user's password.
uk: Основний принцип такий: користувач має обліковий запис на сервері OpenID. Цей обліковий запис надає унікальне посилання (наприклад, myusername.openidprovider.com). Коли користувач приходить на ваш сайт, йому пропонується ввести це посилання. Потім ваш сайт з'єднується з сервером OpenID, запитуючи ідентифікацію користувача. Якщо користувач авторизований на сервері OpenID, то сервер повідомляє вашому сайту про справжність користувача. Якщо він не авторизований, сервер запитує у користувача його пароль. Ваш сайт не має доступу до пароля користувача на жодному етапі.

en: More information on OpenID is available at <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.
uk: Більше інформації про OpenID доступно на <a href="@openid-net">OpenID.net</a>

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">OpenID module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@handbook">модуля OpenID</a>.

en: OpenID identities
uk: Посвідчення OpenID

en: Allows users to log into your site using OpenID.
uk: Дозволяє користувачам входити на сайт з використанням OpenID

en: No URL aliases found.
uk: Синоніми URL не знайдені.

en: No URL aliases available.
uk: Нема синонімів посилань.

en: Update alias
uk: Оновити синонім

en: Create new alias
uk: Створити новий синонім

en: The alias %alias is already in use in this language.
uk: Синонім %alias уже використовується в цій мові.

en: The alias has been saved.
uk: Синонім збережено.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити синонім шляху %title?

en: Filter aliases
uk: Фільтр синонімів

en: The path module allows you to specify aliases for Drupal URLs. Such aliases improve readability of URLs for your users and may help internet search engines to index your content more effectively. More than one alias may be created for a given page.
uk: Модуль шляху дозволяє призначати псевдоніми для URL-адрес. Ці псевадоніми підвищують читабельність адрес сайту для користувачів і можуть допомогти пошуковим системам ефективніше індексувати наповнення сайту. Для одної сторінки може бути призначено більше ніж один псевдонім.

en: <p>Some examples of URL aliases are:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; login</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; store</li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; store/products/whirlygigs</li>
    <li>node/3 =&gt; contact</li>
    </ul>
uk: <p>Декілька прикладів синонімів URL:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; login</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; store</li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; store/products/whirlygigs</li>
    <li>node/3 =&gt; contact</li>
    </ul>

en: The path module enables appropriately permissioned users to specify an optional alias in all node input and editing forms, and provides an interface to view and edit all URL aliases. The two permissions related to URL aliasing are <em>administer url aliases</em> and <em>create url aliases</em>.
uk: Модуль Шляхи дозволяє довіреним користувачам указувати необов'язковий синонім у всіх формах створення й редагування вмісту, а також надає інтерфейс для перегляду й редагування всіх синонімів сайту. Два дозволи, що присутні для синонімів: <em>управляти синонімами адрес сторінок</em> і <em>створювати синоніми адрес сторінок</em>.

en: This module also provides user-defined mass URL aliasing capabilities, which is useful if you wish to uniformly use URLs different from the default. For example, you may want to have your URLs presented in a different language. Access to the Drupal source code on the web server is required to set up mass URL aliasing.
uk: Цей модуль також дає можливість задавати масову обробку синонімів адрес, що буває корисно при уніфікованість посилань, що відрізняються від посилань за замовчуванням. Наприклад, ви можете захотіти представити свої посилання на іншій мові. Для налаштування цих можливостей вам потрібно доступ до вихідного коду Drupal на веб-сервері.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@path">Path module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@path">модуля Path</a>.

en: Drupal provides complete control over URLs through aliasing, which is often used to make URLs more readable or easy to remember. For example, the alias 'about' may be mapped onto the post at the system path 'node/1', creating a more meaningful URL. Each system path can have multiple aliases.
uk: Drupal забезпечує повний контроль над URL-ами за допомогою псевдонімів, які часто використовуються аби зробити адреси URL більш читабельними та легкими для запам'ятовування. Наприклад, зрозумілий псевдоним 'about'  може бути наведений на повідомлення, яке зареєстроване в системі під стандартним шляхом 'node/1'. Кожен системний шлях до публікацій може мати декілька псевдонімів.

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
uk: Введіть шлях, для якого необхідно створити синонім, а потім сам синонім.

en: The alias has been deleted.
uk: Синонім видалено.

en: The path is already in use.
uk: Шлях уже використовується.

en: URL aliases
uk: Синоніми URL

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
uk: Зміна URL-адрес сторінок сайту шляхом створення синонімів.

en: Edit alias
uk: Редагувати синонім

en: Delete alias
uk: Видалити синонім

en: Add alias
uk: Додати синонім

en: Allows users to rename URLs.
uk: Дозволяє користувачам переіменовувати URL-адреси.

en: The PHP filter adds the ability to include PHP code in posts. PHP is a general-purpose scripting language widely-used for web development; the content management system used by this website has been developed using PHP.
uk: Фільтр PHP надає можливість інтеграції PHP коду в повідомлення. PHP це скриптова мова, щироко використовувана для веб розробок; система керування цим вебсайтом також розроблена з допомогою PHP.

en: Through the PHP filter, users with the proper permission may include custom PHP code within a page of the site. While this is a powerful and flexible feature if used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk in the hands of a malicious user. Even a trusted user may accidentally compromise the site by entering malformed or incorrect PHP code. Only the most trusted users should be granted permission to use the PHP filter, and all PHP code added through the PHP filter should be carefully examined before use.
uk: Через фільтр PHP, користувачі з відповідними правами можуть вставляти код PHP прямо на сторінках вебсайту. Незважаючи на потужні та гнучкі можливості, що надаються даним фільтром, це значимо і небезпечно в руках зловмисника. Навіть довірений користувач може випадково нашкодити сайту, введенням погано сформованого або неправильного PHP коду. Тільки найбільш довіреним користувачам варто надавати відповідні права для використання PHP фільтра, крім того весь PHP код повинен бути уважно перевірений перед використанням.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
uk: <a href="@drupal">Drupal.org</a> надає <a href="@php-snippets">деякі приклади PHP фрагментів</a>, або Ви можете створити свої персональні в разі вміння кодувати з допомогою PHP і наявності знань системи Друпал.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@php">PHP module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@php">PHP модуля</a>.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
uk: Ви можете вводити PHP код. Використовуйте теги &lt;?php ?&gt;.

en: Using custom PHP code
uk: Використовуючи додатковий PHP код.

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
uk: Додатковий PHP-код може бути вбудовано в деякі типи матеріалів сайту, в тому числі дописи і блоки. Незважаючи на те, що вбудовування PHP-коду в допис або блок є досить потужним і гнучким інструментом, якщо його використовує довірений користувач з досвідом програмування мовою PHP, і, водночас, дуже загрозливий для безпеки при неправильному використанні. Навіть невелика помилка при введенні PHP-коду може випадково нашкодити сайту

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
uk: Якщо Ви незнайомі із PHP, SQL або Друпалом, не використовуйте додатковий PHP код в матеріалах. Експерименти з PHP кодом можуть привести до пошкодження бази даних, відображати некоректно Ваш сайт, або погіршити рівень безпеки.

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
uk: Пам’ятайте про подвійну перевірку кожної рядка щодо синтаксису і логічних помилок <strong>перед зберіганням</strong>.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
uk: Оператори повинні бути коректно закінчені крапками з комою.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
uk: Глобальні змінні в Вашому PHP коді пам'ятають свої значення після виконання Вашого скрипта.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
uk: <code>register_globals</code> зараз <strong>вимкнено</strong>. Якщо Вам потрібно використовувати форми, вивчіть і зрозумійте функції <a href="@formapi">Друпал Form API</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
uk: Для виведення матеріалу використовуйте в коді оператори <code>print</code> або <code>return</code>.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
uk: Розробляйте і тестуйте Ваш PHP код, використовуючи окремий тестовий скрипт та допоміжну базу даних перед впровадженням на реальний сайт.

en: Consider including your custom PHP code within a site-specific module or <code>template.php</code> file rather than embedding it directly into a post or block.
uk: Продумайте використання власного PHP, розробивши спеціальний модуль або <code>template.php</code> файл проти вбудовування його безпосередньо в матеріал або блок.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
uk: Зверніть увагу, що можливість вбудовування PHP-коду в матеріал надається модулем Фільтр PHP. Якщо цей модуль вимкнено або видалено, тоді блоки та дописи з вбудованим PHP-кодом можуть відобразити його простим текстом, замість виконання.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
uk: Простий приклад: <em>Створення блоку "Welcome", що привітає відвідувачів простим повідомленням.</em>

en: <p>Add a custom block to your site, named "Welcome". With its input format set to "PHP code" (or another format supporting PHP input), add the following in the Block body:</p>
    <pre>
    print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    </pre>
uk: <p>Додайте окремий блок до Вашого сайту, іменований "Welcome". Назначте йому формат "PHP код" (або інший, що підтримує PHP скрипти) і наступний текст в тілі блоку:</p><br/><pre>print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');</pre>

en: <p>To display the name of a registered user, use this instead:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welcome @name! Thank you for visiting.', array('@name' => $user->name));
    }
    else {
      print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    }
    </pre>
uk: <p>Для відображення імені зареєстрованого користувача, використовуйте це:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welcome @name! Thank you for visiting.', array('@name' => $user->name));
    }
    else {
      print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    }
    </pre>

en: PHP evaluator
uk: Інтерпретатор PHP

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
uk: Виконує код PHP. Використання цього фільтра повинно бути дозволено лише адміністраторам!

en: A !php-code input format has been created.
uk: Формат уведення !php-code був створений.

en: The PHP module has been disabled. Please note that any existing content that was using the PHP filter will now be visible in plain text. This might pose a security risk by exposing sensitive information, if any, used in the PHP code.
uk: Модуль PHP вимкнено. Врахуйте, що будь-який існуючий матеріал, що використовував PHP фільтр, тепер буде відображати код чистим текстом. Це може бути ризиком для безпеки.

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
uk: Дозволяє вбудовувати PHP код

en: The ping module is useful for notifying interested sites that your site has changed. It automatically sends notifications, or "pings", to the <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> service about new or updated content. In turn, <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> notifies other popular services, including weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, and Moreover.
uk: Модуль призначений для інформування інших сайтів про те, що ваш сайт змінився. Він автоматично надсилання сповіщення, що називаються "пінгами" на сервіс <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a>, щоб повідомити йому про змінах на вашому сайті. В свою чергу Pingomatic може інформувати інші сервіси, такі як weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, Moreover і т.д.

en: The ping module requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Модуль сповіщень потребує правильно налагодженої системи <a href="@cron">планувальника завдань cron</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@ping">Ping module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@ping">модуля Сповіщень</a>.

en: Failed to notify pingomatic.com (site).
uk: Не вдалося сповістити сайт pingomatic.com.

en: Ping
uk: Пінг

en: Alerts other sites when your site has been updated.
uk: Попереджає інші сайти про оновлення на Вашому сайті.

en: Total votes: @votes
uk: Загальна кількість голосів: @votes

en: The poll module can be used to create simple polls for site users. A poll is a simple, multiple choice questionnaire which displays the cumulative results of the answers to the poll. Having polls on the site is a good way to receive feedback from community members.
uk: Модуль poll (голосування) може бути використаний для створення не складних опитувань користувачів сайту. Голосування це простий запитальник з можливістю вибору декількох відповідей, який відображає результати голосування. Організація голосувань на сайті це гарний спосіб одержати зворотний зв'язок від членів співтовариства (користувачів сайту).

en: When creating a poll, enter the question being posed, as well as the potential choices (and beginning vote counts for each choice). The status and duration (length of time the poll remains active for new votes) can also be specified. Use the <a href="@poll">poll</a> menu item to view all current polls. To vote in or view the results of a specific poll, click on the poll itself.
uk: Створюючи опитування, введіть питання, можливі варіанти (і стартовий лічильник голосування для кожного варіанту). Також можуть бути визначені стан і тривалість (відрізок часу опитування залишається активним для нових голосів). Використовуйте пункт меню <a href="@poll">опитування</a> , щоб переглянути всі поточні опитування. Щоб проголосувати або переглянути результати певного опитування, натисніть безпосередньо на опитуванні.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@poll">Poll module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@poll">модуля Poll</a>.

en: Most recent poll
uk: Останнє опитування

en: A <em>poll</em> is a question with a set of possible responses. A <em>poll</em>, once created, automatically provides a simple running count of the number of votes received for each response.
uk: <em>Опитування</em> з декількома варіантами відповіді, які відвідувачі можуть вибрати. <em>Опитування</em>після створення автоматично забезпечує простий підрахунок кількості голосів за кожний варіант відповіді.

en: Poll status
uk: Статус опитування

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
uk: Коли опитування закрите, відвідувачі більше не можуть голосувати.

en: After this period, the poll will be closed automatically.
uk: Після зазначеного часу опитування буде автоматично закрите.

en: Votes for choice @n
uk: Голосів за варіант @n

en: Negative values are not allowed.
uk: Від'ємні значення недопустимі.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
uk: Ваш голос не може бути врахований, тому що ви не вибрали жоден з варіантів.

en: Add another choice
uk: Додати варіант

en: Vote count
uk: Лічильник голосів

en: create poll content
uk: створення опитувань

en: delete own poll content
uk: видалення власних матеріалів голосувань

en: delete any poll content
uk: видалення матеріалів голосувань

en: edit any poll content
uk: редагування будь-яких опитувань

en: edit own poll content
uk: редагування власних опитувань

en: Polls
uk: Опитування

en: Profile fields have been updated.
uk: Поля профілю були оновлені.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
uk: У даній категорії полів немає. Якщо при збереженні ця категорія залишиться порожньою, то вона буде вилучена.

en: edit %title
uk: редагувати %title

en: add new %type
uk: додати новий %type

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
uk: Назва поля. Назва форми не відображається користувачеві, але використовується системою в HTML-коді та URL-адресах.
    Якщо Ви не дуже на цьмоу розумієтесь, наполегливо рекомендується для запобігання конфліктів назв з іншими полями починати назву форми з <code>profile_</code>. Недозволеними символами є пробіли або інші спеціальні символи, крім дефісу (-) та символу підкреслення (_). Приклад імені: "profile_favorite_color" або просто "profile_color".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
uk: Список всіх варіантів. Вкажіть по одному варіанту на рядок. Приклад варіантів: "червоний", "синій", "зелений" тощо.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
uk: Приховане поле профілю, доступне лише адміністраторам, модулям та темам.

en: Private field, content only available to privileged users.
uk: Захищене поле, вміст якого видимий тільки для користувачів з відповідними правами.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
uk: Відкрите поле, вміст відображається на сторінці профілю, але не на сторінках списку учасників.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
uk: Відкрите поле, вміст відображається на сторінці профілю та на сторінках списку учасників.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
uk: Вага визначає порядок показу полів форми. Легші поля "випливають" до верху категорії.

en: Form will auto-complete while user is typing.
uk: Форма буде автоматично заповнюватись під час написання тексту користувачем.

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
uk: З міркувань безпеки, автозаповнення буде відключено, якщо користувач не має доступу до профілів користувачів.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
uk: Зазначене назва форми містить один або більш неприпустимих символів. Пробіли й інші спеціальні символи за винятком дефіса (-) і підкреслення (_) неприпустимі.

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
uk: Зазначена назва форми зарезервована для використання системою Drupal.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
uk: Зазначена назва категорії зарезервована для використання системою Drupal.

en: The specified title is already in use.
uk: Зазначений заголовок вже використовується.

en: The specified name is already in use.
uk: Зазначене ім'я вже використовується.

en: A hidden field cannot be required.
uk: Приховане поле не може бути обов'язковим.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
uk: Приховане поле не може бути визначене як відображуване на формі реєстрації користувача.

en: The field has been created.
uk: Поле створено.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
uk: Ви дійсно хочете видалити поле %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
uk: Цю дію не можна відмінити. Якщо користувачі задали значення цього поля у їхніх профілях, ці записи будуть також видалені. Якщо ви хочете зберегти дані, введені користувачами, замість видалення поля ви можете <a href="@edit-field">відредагувати це поле</a> і зробити його прихованим, так щоб доступ до нього  мали лише адміністратори.

en: The field %field has been deleted.
uk: Поле %field видалено.

en: Profile field %field added under category %category.
uk: Поле профілю %field додано до категорії %category.

en: Profile field %field deleted.
uk: Поле профілю %field видалено.

en: User list
uk: Перелік користувачів

en: The profile module allows custom fields (such as country, full name, or age) to be defined and displayed in the <em>My Account</em> section. This permits users of a site to share more information about themselves, and can help community-based sites organize users around specific information.
uk: Модуль profile дозволяє створювати власні поля (такі як, країна, повне ім'я, вік) для відображення в розділі <em>Мій профіль</em>. Це допомагає користувачам сайту вказувати більше інформації про себе й дозволяє сайтам-співтовариствам краще організовувати своїх відвідувачів.

en: The following types of fields can be added to a user profile:
uk: Наступні типи полів можуть бути додані в користувацький профіль:

en: single-line textfield
uk: однорядкове текстове поле

en: multi-line textfield
uk: багаторядкове текстове поле

en: checkbox
uk: прапорець

en: list selection
uk: вибір зі списку

en: freeform list
uk: вільно заповнюваний список

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@profile">Profile module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн підручник для <a href="@profile">модуля Profile</a>.

en: This page displays a list of the existing custom profile fields to be displayed on a user's <em>My Account</em> page. To provide structure, similar or related fields may be placed inside a category. To add a new category (or edit an existing one), edit a profile field and provide a new category name. To change the category of a field or the order of fields within a category, grab a drag-and-drop handle under the Title column and drag the field to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
uk: Ця сторінка показує список існуючих власних полів, відображуваних на сторінках <em>Мій профіль</em>. Для кращої організації, схожі або зв'язані поля можна поєднувати в категорії. Для додавання нової категорії (або редагування існуючої), увійдіть у режим зміни поля й укажіть нове ім'я категорії. Для зміни категорії поля або порядку полів усередині категорії, схопите й потягніть мишкою покажчик у колонку Заголовок, перетягнувши поле в нове місце в списку. (Схопіть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутою, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти налаштування</em> унизу сторінки.

en: Author information
uk: Інформація про автора

en: Link to full user profile
uk: Посилання на повний профіль користувача

en: Profile fields to display
uk: Поля профілю, що відображатимуться

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
uk: Виберіть, які поля профілю слід показувати у блоці. Можуть бути використані лише ті поля, які визначені як загальнодоступні в <a href="@profile-admin">налаштуваннях полів профілю</a>.

en: View full user profile
uk: Переглянути повний профіль користувача

en: About %name
uk: Про користувача %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
uk: Вкажіть кожен елемент у окремому рядку або розділіть їх комами. HTML використовувати не можна.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
uk: Значення у полі %field э неприпустимою адресою URL.

en: Create customizable fields for your users.
uk: Створити налаштовувані поля для ваших користувачів.

en: Profile category autocomplete
uk: Автодоповнення категорії профілю

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: Profile autocomplete
uk: Автодоповнення профілю

en: Supports configurable user profiles.
uk: Підтримує настроювані профілі користувачів.

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
uk:  Індекс пошуку не буде очищений, а буде систематично оновлюватись, щоб відобразити нові налаштування. Пошук продовжить працювати, але новий вміст не буде проіндексовано, поки існуючий вміст сайту не буде перебудовано. Цю дію неможливо відмінити.

en: The index will be rebuilt.
uk: Індекс буде перебудовано.

en: Indexing status
uk: Стан індексування

en: Indexing throttle
uk: Обмежувач індексування

en: Number of items to index per cron run
uk: Кількість елементів, індексованих за один запуск крону

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
uk: Максимальна кількість об'єктів, що індексуються під час кожного запуску <a href="@cron">завдання крон з обслуговування</a>. За необхідності, аби запобігти виникненню затримок та помилок пам’яті під час індексування, зменшіть це число.

en: Indexing settings
uk: Налаштування індексування

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
uk: <p><em>Зміна нижче наведених налаштувань призведе до перебудови індексу сайту. Пошуковий індекс не очищається, але систематично оновлюється, щоб відповідати новим налаштуванням. Пошук працюватиме, але нові матеріали не будуть проіндексовані, поки не буде переіндексовано весь наявний вміст.</em></p><p><em>Початкові налаштування відповідають більшості сайтів.</em></p>

en: Minimum word length to index
uk: Мінімальна довжина слова для його індексування

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
uk: Кількість символів, яке має містити слово, щоб бути проіндексованим. Чим менше значення тим краща точність пошуку, але це призводить до збільшення бази даних. Кожен пошуковий запит має містити хоча б одне ключове слово цієї довжини (або більше).

en: Simple CJK handling
uk: Проста робота із CJK (китайською, японською і корейською мовами)

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
uk: Чи потрібно застосовувати простий китайський/японський/корейський токенайзер, який базується на накладанні послідовностей. Вимкніть це, якщо для цього буде використовуватися зовнішній препроцесор. Не впливає на інші мови.

en: The search module adds the ability to search for content by keywords. Search is often the only practical way to find content on a large site, and is useful for finding both users and posts.
uk: Модуль пошуку додає можливість шукати вміст по ключових словах. Пошук матеріалів єдиний реальний шлях знайти інформацію на великому сайті. Можна використовувати його для пошуку користувачів або матеріалів по ключових словах.

en: To provide keyword searching, the search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the <a href="@searchsettings">search settings page</a>; for example, the <em>Number of items to index per cron run</em> sets the maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce this number to prevent timeouts and memory errors when indexing.
uk: Для забезпечення пошуку за ключовими словами, пошукова система проводить індексацію слів, знайдених в матеріалах сайту. Щоб коректно провести таку індексацію, потрібно правильне <a href="@cron"> налаштування запуску cron </a>. Налаштування індексації виконують на <a href="@searchsettings">сторінці налаштувань пошуку</a>. Наприклад, параметр <em>Кількість елементів, індексованих за один запуск крону</em> встановлює максимальну кількість елементів, індексованих за один запуск <a href="@cron">завдання з обслуговування крон</a>. Якщо під час індексування виникають затримки і помилки пам’яті, зменшіть це число.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@search">Search module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте статтю онлайнового довідника про <a href="@search">модуль Search</a>.

en: The search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the settings below.
uk: Пошукова система підтримує індекс слів знайдених у матеріалах сайту. Для побудови і пітримки цього індексу необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>. Режим індексування налагоджується за допомогою наведених нижче параметрів.

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: search content
uk: пошук матеріалів

en: use advanced search
uk: використовувати розширений пошук

en: administer search
uk: адмініструвати пошук

en: Configure relevance settings for search and other indexing options
uk: Налаштуйте релевантність пошуку та інші опції індексування

en: Top search phrases
uk: Популярні пошукові запити

en: View most popular search phrases.
uk: Перегляд найпопулярніших пошукових запитів.

en: Enables site-wide keyword searching.
uk: Дозволяє пошук по сайту за ключовими словами.

en: Total page generation time
uk: Загальний час генерації сторінки

en: %time ms
uk: %time мс

en: Top pages in the past %interval
uk: Найвідвідуваніші сторінки за останні %interval

en: unban
uk: розблокувати

en: ban
uk: заборонити

en: Top visitors in the past %interval
uk: Найактивніші відвідувачі за останні %interval

en: Top referrers in the past %interval
uk: Найчастіші джерела за минулий %interval

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
uk: Реєструвати відвідини кожної сторінки. Необхідно для статистики джерел.

en: Older access log entries (including referrer statistics) will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
uk: Давніші записи журналу доступу (включно зі статистикою джерел) будуть автоматично відкинуті. (Необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>.)

en: Content viewing counter settings
uk: Налаштування лічильника переглядів матеріалу

en: Count content views
uk: Підраховувати перегляди матеріалів

en: Increment a counter each time content is viewed.
uk: Збільшення показника лічильника на одиницю щоразу при перегляді матеріалу.

en: The statistics module keeps track of numerous site usage statistics, including the number of times, and from where, each of your posts is viewed. These statistics are useful in determining how users are interacting with each other and with your site, and are required for the display of some Drupal blocks.
uk: Модуль Статистики відслідковує деяку статистику використання сайту, включаючи скільки раз і звідки ваші матеріали були переглянуті. Ця інформація корисна при визначенні того, як ваші користувачі взаємодіють один з одним і з вашим сайтом, а також необхідна для відображення деяких блоків Drupal.

en: The statistics module provides:
uk: Модуль статистики дозволяє:

en: a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. (Enable <em>Count content views</em> on the <a href="@accesslog">access log settings page</a>, and determine if the post access counters should be visible to any user roles on the <a href="@permissions">permissions page</a>.)
uk: лічильник для кожного допису сайту, який збільшується при його перегляді (увімкніть <em> Лічильник перегляду вмісту </em> на сторінці <a href="@accesslog">налаштування журналу доступу</a>, а також визначте, які ролі можуть бачити лічильник, на <a href="@permissions">сторінці дозволів</a>).

en: a <a href="@recent-hits">recent hits</a> log that displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page accessed, the user name (if available) and IP address of the accessing party.
uk: журнал <a href="@recent-hits">останніх відвідувань</a>, який відображає інформацію про останню активність на сайті, включаючи URL-адресу і заголовок сторінки, ім'я користувача (якщо є) і його IP-адресу

en: a <a href="@top-referrers">top referrers</a> log that displays the referring parties for your site visits (where your visitors came from).
uk: журнал <a href="@top-referrers">найкращих джерел відвідувачів</a>, який показує джерела, котрі посилаються на сайт (звідки до вас приходять відвідувачі).

en: a <a href="@top-pages">top pages</a> log that displays site content in descending order by number of views.
uk: журнал <a href="@top-pages">популярних сторінок</a>, який відображує матеріали сайту, впорядковані по спаданню кількості переглядів.

en: a <a href="@top-visitors">top visitors</a> log that displays the most active users on your site.
uk: журнал <a href="@top-visitors">активних відвідувачів</a>, що відображає найбільш активних відвідувачів сайту.

en: a <em>Popular content</em> block that displays the day's most viewed content, the all-time most viewed content, and the last content viewed. (Enable the <em>Popular content</em> block on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.)
uk: блок <em>Популярні матеріали </em>, що відображає найбільш популярні матеріали за цей день, весь час і останній проглянутий матеріал (увімкніть блок <em>Популярні матеріали</em> на <a href="@blocks">сторінці керування блоками</a>).

en: Configuring the statistics module
uk: Налаштування модуля статистики

en: When the <em>Enable access log</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> is enabled, data about every page accessed (including the remote host's IP address, referrer, node accessed, and user name) is stored in the access log. The access log must be enabled for the <a href="@recent-hits">recent hits</a>, <a href="@top-referrers">top referrers</a>, <a href="@top-pages">top pages</a>, and <a href="@top-visitors">top visitors</a> log pages to function. Enabling the access log adds one additional database call per page displayed by Drupal.
uk: Коли вибрано пункт <em>Увімкнути журнал доступу</em> на сторінці <a href="@accesslog">налаштування журналу доступу</a>, дані про кожен доступ до сторінки (включаючи віддалену IP-адресу, джерело відсилання, матеріал і ім'я користувача) записуються в журнал доступу. Журнал доступу має бути увімкнений для роботи сторінок <a href="@recent-hits">останніх відвідувань</a>, <a href="@top-referrers">джерел відвідувачів</a>, <a href="@top-pages">популярних сторінок</a> і <a href="@top-visitors">активних відвідувачів</a>. Увімкнення журналу доступу додає один запит до бази даних на кожен перегляд сторінки.

en: The <em>Discard access logs older than</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> specifies the length of time entries are retained in the access log before they are deleted. Automatic access log entry deletion requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Налаштування <em>Позбутися журналів доступу давніших ніж</em> на сторінці <a href="@accesslog">налаштування журналу доступу</a> вказує період часу, протягом якого записи зберігаються в журналі. Автоматичне очищення записів журналу вимагає правильного налаштування <a href="@cron">регулярних процедур cron</a>.

en: The <em>Count content views</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> enables a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. This option must be enabled to provide post-specific access counts. Enabling this option adds one additional database call per each post displayed by Drupal.
uk: Налаштування <em>Підрахунок переглядів матеріалу</em> на сторінці <a href="@accesslog">налаштування журналу доступу</a> вмикає лічильник для кожного допису сайту, який збільшується при його перегляді. Ця опція повинна бути включена для підрахунку доступу до матеріалів. Увімкнення цієї опції створює один додатковий запит до бази даних на кожен показ допису.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@statistics">Statistics module</a>.
uk: За додатковою інформацією звертайтеся до розділу онлайнового довідника підручник про <a href="@statistics">Модуль Статистики</a>.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
uk: Налаштування статистичної інформації, яку Друпал зберігатиме про сайт. Для актуальної інформації дивіться <a href="@statistics">статистику сайту</a>.

en: This page displays the site's most recent hits.
uk: Ця сторінка показує останні відвідування сайту.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
uk: Ця сторінка показує всі зовнішні джерела відвідувачів (зовнішні посилання на ваш сайт).

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
uk: Коли ви блокуєте відвідувача, ви забороняєте доступ на ваш сайт із його Ip-Адреси. На відміну від блокування користувача, блокування відвідувача працює навіть для анонімних відвідувачів. Найчастіше це використовується для блокування особливо настирливих ботів і розвідувачів.

en: Popular content
uk: Популярні матеріали

en: How many content items to display in "all time" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за весь час".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "найостанніші перегляди".

en: Today's:
uk: Сьогодні:

en: All time:
uk: За весь час:

en: Last viewed:
uk: Останні перегляди:

en: View pages that have recently been visited.
uk: Список щойно відвіданих сторінок.

en: View pages that have been hit frequently.
uk: Список часто відвідуваних сторінок.

en: Top visitors
uk: Активні відвідувачі

en: View visitors that hit many pages.
uk: Показати відвідувачів, які переглянули багато сторінок.

en: Top referrers
uk: Найчастіші джерела відвідувань

en: View top referrers.
uk: Переглянути найчастіші джерела відвідувань.

en: View access log.
uk: Переглянути журнал доступу.

en: Control details about what and how your site logs.
uk: Визначення, що і як вносити у системний журнал сайту.

en: Track page visits
uk: Відстежити відвідини сторінок

en: Logs access statistics for your site.
uk: Реєструвати в журналі статистику доступу до сайту.

en: The syslog module enables Drupal to send messages to the operating system's logging facility.
uk: Модуль служби Syslog вмикає можливість для Друпала відсилати повідомлення в служби журналювання операційних систем.

en: Syslog is an operating system administrative logging tool, and provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. On UNIX/Linux systems, the file /etc/syslog.conf defines this routing configuration; on Microsoft Windows, all messages are sent to the Event Log. For more information on syslog facilities, severity levels, and how to set up a syslog.conf file, see <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> and PHP's <a href="@php_openlog">openlog</a> and <a href="@php_syslog">syslog</a> functions.
uk: Служба syslog це адміністративна утиліта журналювання операційної системи для системного управління та аудиту безпеки. В більшості випадків використовується на середніх та великих ве-бсайтах і дозволяє спеціальну фільтрацію записів залежно від типу та приналежності. На системах UNIX/Linux конфігураційний файл - /etc/syslog.conf, на MS Windows всі повідомлення переспрямовуються в Системний Журнал. Для додаткової інформації про можливості служби syslog читайте <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> і для PHP - <a href="@php_openlog">openlog</a>, а також <a href="@php_syslog">syslog</a> функції.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@syslog">Syslog module</a>.
uk: Для додаткової інформації про служду syslog читайте <a href="@syslog_help">підручник служби Syslog</a>.

en: Send events to this syslog facility
uk: Направляти повідомлення в наступний рівень syslog

en: Select the syslog facility code under which Drupal's messages should be sent. On UNIX/Linux systems, Drupal can flag its messages with the code LOG_LOCAL0 through LOG_LOCAL7; for Microsoft Windows, all messages are flagged with the code LOG_USER. Depending on the system configuration, syslog and other logging tools use this code to identify or filter Drupal messages from within the entire system log. For more information on syslog, see <a href="@syslog_help">Syslog help</a>.
uk: Оберіть рівень, в який будуть відправлятись записи Друпал. На UNIX/Linux системах Друпал може бути на рівнях від LOG_LOCAL0 до LOG_LOCAL7. Для MS Windows всі повідомлення будуть помічені рівнем LOG_USER. В залежності від конфігурації системи, syslog та інші служби журналювання використовують цей код для фільтрування записів Друпал в глобальному системному журналі. Для додаткової інформації про служду syslog читайте <a href="@syslog_help">підручник служби Syslog</a>.

en: LOG_USER - User level messages. Use this for Windows.
uk: LOG_USER - Записи користувацького рівня. Використовуйте для Windows.

en: LOG_LOCAL0 - Local 0
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 0

en: LOG_LOCAL1 - Local 1
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 1

en: LOG_LOCAL2 - Local 2
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 2

en: LOG_LOCAL3 - Local 3
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 3

en: LOG_LOCAL4 - Local 4
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 4

en: LOG_LOCAL5 - Local 5
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 5

en: LOG_LOCAL6 - Local 6
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 6

en: LOG_LOCAL7 - Local 7
uk: LOG_LOCAL7 - Локальне 7

en: Settings for syslog logging. Syslog is an operating system administrative logging tool used in systems management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity.
uk: Параметри для журналювання syslog. Служба syslog це адміністративна утиліта журналювання операційної системи для системного управління та аудиту безпеки. В більшості випадків використовується на середніх та великих вебсайтах і дозволяє спеціальну фільтрацію записів залежно від типу та ризику.

en: Logs and records system events to syslog.
uk: Реєструє та записує події в системі до системного журналу.

en: Choose which theme the administration pages should display in. If you choose "System default" the administration pages will use the same theme as the rest of the site.
uk: Виберіть, в якій темі повинні відображатись сторінки адміністрування. Якщо ви виберете "Системна за промовчанням" сторінки адміністрування використовуватимуть ту саму тему що і решта сайту.

en: Please note that the <a href="!admin_theme_page">administration theme</a> is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
uk: Зверніть увагу, що для <a href="!admin_theme_page">сторінок керування сайтом</a> використовується шаблон оформлення %admin_theme; таким чином оформлення цієї сторінки не зміниться. Всі інші розділи сайту, однак, будуть оформлені відповідно вибраному %selected_theme шаблону.

en: User pictures in posts
uk: Картинки користувачів у дописах

en: User pictures in comments
uk: Картинки користувачів у коментарях

en: Shortcut icon
uk: Іконка сайту

en: Display post information on
uk: Відобразити інформацію допису на

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
uk: Включити або відключити текст <em>автор Ім'я користувача, дата</em> при відображенні публікації даного типу.

en: Logo image settings
uk: Налаштування логотипа

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
uk: Якщо увімкнено, буде показано наступний логотип.

en: Use the default logo
uk: Використовувати стандартний логотип

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
uk: Поставте позначку, якщо бажаєте, щоб в темі використовувався її вбудований логотип.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
uk: Шлях до файлу, який би ви хотіли використати як логотип замість стандартного.

en: Upload logo image
uk: Викласти зображення з логотипом

en: Shortcut icon settings
uk: Налаштування іконки сайту

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
uk: Ваша іконка, або 'favicon', що відображується в адресному рядку та закладках більшості браузерів.

en: Use the default shortcut icon.
uk: Використовувати стандартну іконку.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
uk: Поставте позначку, якщо хочете, щоб тема використовувала свою вбудовану іконку.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
uk: Шлях до файла зображення, яке ви збираєтеся використовувати як іконку.

en: Upload icon image
uk: Викласти зображення іконки

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
uk: Якщо прямого доступу до серверу немає, щоб викласти іконку скористайтеся цим полем.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
uk: @module (<span class="admin-missing">відсутній</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
uk: Наступні модулі будуть повністю деінстальовані з сайту й <em>усі дані, використовувані ними, будуть втрачені</em>!

en: Confirm uninstall
uk: Підтвердити видалення

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
uk: Ви все ж таки бажаєте видалити вищеобране?

en: No modules selected.
uk: Жодного модуля не вибрано.

en: The selected modules have been uninstalled.
uk: Вибрані модулі було успішно видалено.

en: The name of this website.
uk: Назва цього вебсайту.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
uk: Гасло вашого сайту, ключові слова, влучна фраза (часто відображається поруч з назвою сайта)

en: Your site's mission or focus statement (often prominently displayed on the front page).
uk: Місія вашого сайту або його головні засади (часто відображається на головній сторінці сайту)

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: Default 403 (access denied) page
uk: Стандартна сторінка 403 (заборона доступу)

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. If unsure, specify nothing.
uk: Ця сторінка показуєтсья, коли доступ до документу заборонений для даного користувача. Якщо Ви не впевнені, не визначайте нічого.

en: Default 404 (not found) page
uk: Стандартна сторінка 404 (не знайдено)

en: Write errors to the log
uk: Записувати помилки у журнал

en: Write errors to the log and to the screen
uk: Записувати помилки у журнал і відображати на екрані

en: Specify where Drupal, PHP and SQL errors are logged. While it is recommended that a site running in a production environment write errors to the log only, in a development or testing environment it may be helpful to write errors both to the log and to the screen.
uk: Укажіть, куди виводяться помилки Drupal, PHP і SQL. На робочому сервері рекомендується записувати помилки тільки в журнал, а при розробці може виявитися корисним вивід помилок ще й на екран.

en: The normal cache mode is suitable for most sites and does not cause any side effects. The aggressive cache mode causes Drupal to skip the loading (boot) and unloading (exit) of enabled modules when serving a cached page. This results in an additional performance boost but can cause unwanted side effects.
uk: Нормальний режим кешування пасує більшості сайтів і не викликає побічних ефектів. В агресивному режимі пропускається завантаження (boot) і вивантаження (exit) включених модулів при запиті кешованих сторінок. Це дає додатковий приріст продуктивності, але може викликати небажані побічні ефекти.

en: <strong class="error">The following enabled modules are incompatible with aggressive mode caching and will not function properly: %modules</strong>
uk: <strong class="error">Наступні увімкнені модулі несумісні з агресивним режимом кешуванням і будуть працювати некоректно: %modules</strong>

en: <strong class="ok">Currently, all enabled modules are compatible with the aggressive caching policy.</strong> Please note, if you use aggressive caching and enable new modules, you will need to check this page again to ensure compatibility.
uk: <strong class="ok">Наразі всі увімкнені модулі підтримують агресивне використовування кешу.</strong> Майте на увазі, що після увімкненні нових модулів потрібно відвідати цю сторінку для перевірки сумісності.

en: Page cache
uk: Кеш сторінок

en: Enabling the page cache will offer a significant performance boost. Drupal can store and send compressed cached pages requested by <em>anonymous</em> users. By caching a web page, Drupal does not have to construct the page each time it is viewed.
uk: Включення кешування сторінок помітно збільшує продуктивність. Drupal може зберігати й відправляти стислі кешовані сторінки по запитах <em>анонімних</em> користувачів. При включеному кешуванні, Drupal не будує сторінки заново при кожному перегляді.

en: Caching mode
uk: Режим кешування

en: Normal (recommended for production sites, no side effects)
uk: Нормальний (рекомендується для діючих сайтів, не має побічних ефектів)

en: Aggressive (experts only, possible side effects)
uk: Агресивний (лише для експертів, можливі побічні ефекти)

en: On high-traffic sites, it may be necessary to enforce a minimum cache lifetime. The minimum cache lifetime is the minimum amount of time that will elapse before the cache is emptied and recreated, and is applied to both page and block caches. A larger minimum cache lifetime offers better performance, but users will not see new content for a longer period of time.
uk: При високім навантаженні на сайт необхідно збільшити мінімальний час життя кеша. Мінімальний час життя кеша - це проміжок часу, після закінчення якого кеш буде очищений і створений заново. Цей параметр використовується й при кешуванні блоків. Більший час життя кеша збільшує продуктивність, але користувачі не зможуть більш тривалий час побачити оновлену інформацію на сайті.

en: Page compression
uk: Стискання сторінок

en: By default, Drupal compresses the pages it caches in order to save bandwidth and improve download times. This option should be disabled when using a webserver that performs compression.
uk: За замовчуванням Drupal стискає кешовані сторінки для зменшення трафіку і часу завантаження сторінок. Цей параметр потрібно залишити вимкненим, якщо ваш сервер стискає сторінки самостійно.

en: Enabling the block cache can offer a performance increase for all users by preventing blocks from being reconstructed on each page load. If the page cache is also enabled, performance increases from enabling the block cache will mainly benefit authenticated users.
uk: Включення кешування блоків може дати значний приріст продуктивності для всіх користувачів. Після включення блоки не обробляються заново при кожнім завантаженні сторінки. Якщо Кешування сторінок уже працює, то включення кешування блоків буде помітно переважно для зареєстрованих користувачів.

en: Enabled (recommended)
uk: Увімкнено (рекомендовано)

en: Note that block caching is inactive when modules defining content access restrictions are enabled.
uk: Кешування блоків неможливо, якщо включені модулі, що контролюють доступ до матеріалів.

en: Bandwidth optimizations
uk: Оптимізації пропускної здатності

en: <p>Drupal can automatically optimize external resources like CSS and JavaScript, which can reduce both the size and number of requests made to your website. CSS files can be aggregated and compressed into a single file, while JavaScript files are aggregated (but not compressed). These optional optimizations may reduce server load, bandwidth requirements, and page loading times.</p><p>These options are disabled if you have not set up your files directory, or if your download method is set to private.</p>
uk: <p>Друпал може автоматично оптимізувати зовнішні ресурси на кшталт CSS та JavaScript, що може зменшити розмір і кількість запитів до веб-сайту. Файли CSS можуть бути зібрані і стиснуті в один файл, а файли JavaScript лише зібрані (але не стиснуті). Ця необов'язкова оптимізація може зменшити навантаження на сервер, потреби в ширині каналу і час завантаження сторінки.</p><p>Ці параметри вимкнуті, поки не буде налаштований каталог файлів, або якщо задано приватний метод завантаження.</p>

en: Optimize CSS files
uk: Оптимізація CSS файлів

en: This option can interfere with theme development and should only be enabled in a production environment.
uk: Цей параметр може перешкодити розробці тем оформлення й повинен включатися тільки на робочому сайті.

en: This option can interfere with module development and should only be enabled in a production environment.
uk: Цей параметр може перешкодити розробці модулів і повинен включатися тільки на робочому сайті.

en: Clear cached data
uk: Очистити кеш

en: Caching data improves performance, but may cause problems while troubleshooting new modules, themes, or translations, if outdated information has been cached. To refresh all cached data on your site, click the button below. <em>Warning: high-traffic sites will experience performance slowdowns while cached data is rebuilt.</em>
uk: Кешування інформації збільшує продуктивність, але може викликати проблеми при налагодженні нових модулів, тем або перекладів, якщо була кешована застаріла інформація. Для відновлення всіх кешованих даних на сайті натисніть кнопку нижче. <em>Попередження: після видалення кешу на сервері з високою відвідуваністю може суттєво зрости навантаження на нього</em>

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.

en: A file system path where the files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. If the download method is set to public, this directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web. If the download method is set to private, this directory should not be accessible over the web. Changing this location will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
uk: Шлях файлової системи, де мають зберігатись завантажені файли. Ця директорія повинна бути попередньо створена та повинна мати дозволи для запису від системного користувача, під яким виконується Drupal. Зміна цього шляху також змінить всі шляхи скачування файлів, що може призвести до неочікуваних проблем на працюючому сайті.

en: A file system path where uploaded files will be stored during previews.
uk: Шлях у файловій системі, де закачані файли будуть тимчасово зберігатись (наприклад ,для попереднього перегляду).

en: Public - files are available using HTTP directly.
uk: Публічний - файли доступні напряму по протоколу HTTP.

en: Private - files are transferred by Drupal.
uk: Приватний -- файли переводяться через Друпал.

en: Choose the <em>Public download</em> method unless you wish to enforce fine-grained access controls over file downloads. Changing the download method will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
uk: Використовуйте <em>публічний</em> метод завантаження, якщо вам не потрібно контролювати доступ до файлів. Ви можете змінити його в будь-який час, однак усі посилання на завантажені файли зміняться, через що можуть виникнути несподівані проблеми.

en: Select an image processing toolkit
uk: Оберіть засоби обробки зображень

en: Number of items in each feed
uk: Кількість елементів на потік

en: Default number of items to include in each feed.
uk: Базове значення кількості елементів, що додаються в кожний потік.

en: Feed content
uk: Вміст потоку

en: Titles plus teaser
uk: Заголовок плюс анонс

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
uk: Глобальне налаштування стандартного відображення вмісту елементів у кожному потоці.

en: User-configurable time zones
uk: Користувацькі часові пояси.

en: When enabled, users can set their own time zone and dates will be displayed accordingly.
uk: Якщо увімкнено, користувач може вибрати свій часовий пояс і будуть відображатися відповідні дати.

en: The first day of the week for calendar views.
uk: Перший день тижня для відображення календаря.

en: Formatting
uk: Форматування

en: Short date format
uk: Короткий формат дати

en: The short format of date display.
uk: Відображення короткого формату дати.

en: Custom short date format
uk: Власний короткий формат дати.

en: A user-defined short date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
uk: Визначений користувачем короткий формат дати. Існуючі опції дивіться у <a href="@url">інструкції з PHP</a>. Відображення даного формату наразі встановлено у вигляді <span>%date</span>.

en: Medium date format
uk: Середній формат дати

en: The medium sized date display.
uk: Відображення середнього формату дати.

en: Custom medium date format
uk: Власний короткий формат дати.

en: A user-defined medium date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
uk: Визначений користувачем середній формат дати. Існуючі опції дивіться у <a href="@url">інструкції з PHP</a>. Відображення даного формату наразі встановлено у вигляді <span>%date</span>.

en: Long date format
uk: Довгий формат дати

en: Longer date format used for detailed display.
uk: Довгий формат дати для детального відображення.

en: Custom long date format
uk: Власний повний формат дати.

en: A user-defined long date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
uk: Визначений користувачем довгий формат дати. Існуючі опції дивіться у <a href="@url">інструкції з PHP</a>. Відображення даного формату наразі встановлено у вигляді <span>%date</span>.

en: Before enabling clean URLs, you must perform a test to determine if your server is properly configured. If you are able to see this page again after clicking the "Run the clean URL test" link, the test has succeeded and the radio buttons above will be available. If instead you are directed to a "Page not found" error, you will need to change the configuration of your server. The <a href="@handbook">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
uk: Перед увімкнення чистих посилань необхідно виконати перевірку того, чи правильно налаштований сервер. Якщо після натиснення посилання "Запустити перевірку "чистих" посилань" ви бачите цю сторінку, перевірка пройдена успішно і радіо-кнопки вище будуть доступні. Якщо ж навпаки, ви були перенаправлені на помилку "Сторінку не знайдено", потрібно змінити налаштування серверу. Додаткову інформацію щодо вирішення проблем можна знайти на <a href="@handbook">сторінці довідника щодо Чистих посилань</a>.

en: <a href="@clean_url">Run the clean url test</a>.
uk: <a href="@clean_url">Запустити тест на чисті URL адреси</a>.

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: Cron run failed.
uk: Невдалий запуск крону.

en: Command counters
uk: Лічильник команд

en: The number of <code>SELECT</code>-statements.
uk: Кількість інструкцій <code>SELECT</code>.

en: The number of <code>INSERT</code>-statements.
uk: Кількість інструкцій<code>INSERT</code>.

en: The number of <code>UPDATE</code>-statements.
uk: Кількість інструкцій <code>UPDATE</code>.

en: The number of <code>DELETE</code>-statements.
uk: Кількість інструкцій <code>DELETE</code>.

en: The number of table locks.
uk: Кількість блокувань таблиць.

en: The number of table unlocks.
uk: Кількість розблокувань таблиць.

en: Query performance
uk: Швидкодія запитів.

en: The number of joins without an index; should be zero.
uk: Кількість приєднань,  виконаних без використання індексу; повинна бути нулем.

en: The number of joins without keys that check for key usage after each row; should be zero.
uk: Число з'єднань без ключів, які перевіряють для ключового використання після кожного ряду; повинне бути нуль.

en: The number of sorts done without using an index; should be zero.
uk: Кількість сортувань,  виконаних без використання індексу; повинна бути нулем.

en: The number of times a lock could be acquired immediately.
uk: Кількість разів, коли блокування було потрібно негайно.

en: The number of times the server had to wait for a lock.
uk: Кількість разів, коли серверу доводилось чекати блокування.

en: Query cache information
uk: Інформація про кеш запитів

en: The MySQL query cache can improve performance of your site by storing the result of queries. Then, if an identical query is received later, the MySQL server retrieves the result from the query cache rather than parsing and executing the statement again.
uk: Кеш запитів MySQL може покращити швидкодію сайту шляхом зберігання результатів запитів. Потім, при зверненні з ідентичним запитом, сервер MySQL повертає результат з кешу замість повторної обробки і виконання операцій запиту.

en: The number of queries in the query cache.
uk: Кількість запитів

en: The number of times MySQL found previous results in the cache.
uk: Кількість разів, за яких MySQL знаходить попередні результати в кеші.

en: The number of times MySQL added a query to the cache (misses).
uk: Кількість випадків коли MySQL додавав запит в кеш (невлучання).

en: The number of times MySQL had to remove queries from the cache because it ran out of memory. Ideally should be zero.
uk: Кількість разів, коли MySQL видалив запити з кешу, томущо не вистачило пам'яті! В ідеалі повинно дорівнювати 0.

en: No modules are available to uninstall.
uk: Доступні для видалення модулі відсутні.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
uk: Ця тема вимагає PHP версії @php_required і не сумісна з PHP версії !php_version.

en: You must enable the @dependencies module to install @module. | You must enable the @dependencies modules to install @module.
uk[0]: Ви повинні включити @dependencies модуля для установки @module.
uk[1]: Ви повинні включити @dependencies модулі для установки @module.

en: The system module is at the foundation of your Drupal website, and provides basic but extensible functionality for use by other modules and themes. Some integral elements of Drupal are contained in and managed by the system module, including caching, enabling or disabling of modules and themes, preparing and displaying the administrative page, and configuring fundamental site settings. A number of key system maintenance operations are also part of the system module.
uk: Модуль система є основою вашого веб-сайту Drupal, і забезпечує основні, але розширювані функціональні можливості для використання іншими модулями і темами. Деякі складові елементи Drupal містяться в ньому і управляються модулем система, включаючи кешування, увімкнення або вимкнення модулів і тим, підготовка та показ адміністративної сторінки, і конфігурації основних параметрів настроювання сайту. Безліч ключових операцій обслуговування системи - також частина модуля система.

en: The system module provides:
uk: Системний модуль дозволяє:

en: support for enabling and disabling <a href="@modules">modules</a>. Drupal comes packaged with a number of core modules; each module provides a discrete set of features and may be enabled depending on the needs of your site. A wide array of additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download at the <a href="@drupal-modules">Drupal.org module page</a>.
uk: підтримка увімкнення та вимкнення <a href="@modules">модулів</a>. Drupal містить деяку кількість модулів ядра; кожен модуль надає певний набір функцій і може бути увімкнений залежно від потреб сайту. Величезна кількість додаткових модулів надаються членами спільноти Drupal для завантаження на <a href="@drupal-modules">сторінці модулів на Drupal.org</a>.

en: support for enabling and disabling <a href="@themes">themes</a>, which determine the design and presentation of your site. Drupal comes packaged with several core themes and additional contributed themes are available at the <a href="@drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
uk: забезпечує увімкнення і вимкнення <a href="@themes">тем оформлення</a>, які визначають дизайн і зовнішній вигляд сайту. У комплект Drupal додані кілька тем оформлення, додаткові теми оформлення можуть бути завантажено зі <a href="@drupal-themes">сторінки тем Drupal.org </a>.

en: a robust <a href="@cache-settings">caching system</a> that allows the efficient re-use of previously-constructed web pages and web page components. Drupal stores the pages requested by anonymous users in a compressed format; depending on your site configuration and the amount of your web traffic tied to anonymous visitors, Drupal's caching system may significantly increase the speed of your site.
uk: функція <a href="@cache-settings">кешування системи</a>, яка дозволяє ефективне повторне використання попередньо-побудованих веб-сторінок і компонентів веб-сторінки. Друпал зберігає сторінки, які запитують анонімні користувачі в стисненому форматі; залежно від конфігурації сайту і трафіку, пов'язаному з анонімними відвідувачами, система кешування Друпала може значно збільшити швидкість сайту.

en: a set of routine administrative operations that rely on a correctly-configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run automatically. A number of other modules, including the feed aggregator, ping module and search also rely on <a href="@cron">cron maintenance tasks</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">configuring cron jobs</a>.
uk: набір рутинних адміністративних операцій, який залежить від правильно налаштованих <a href="@cron">регулярних процедур крону</a>, для автоматичного запуску. Цілий ряд інших модулів, в тому числі збирач потоку, модулі ping і пошук, також залежать від <a href="@cron">регулярних процедур крону</a>. Додаткову інформацію дивіться у розділі онлайнового довідника про <a href="@handbook">налаштування роботи крону</a>.

en: basic configuration options for your site, including <a href="@date-settings">date and time settings</a>, <a href="@file-system">file system settings</a>, <a href="@clean-url">clean URL support</a>, <a href="@site-info">site name and other information</a>, and a <a href="@site-maintenance">site maintenance</a> function for taking your site temporarily off-line.
uk: основні налаштування для сайту, включаючи <a href="@date-settings">налаштування дати і часу</a>, <a href="@file-system">налаштування файлової системи</a>, <a href = "@ clean-url">підтримки чистих URL</a>, <a href="@site-info">назва сайту та інша інформація</a>, і функція <a href="@site-maintenance"> обслуговування сайту</a> для тимчасового переводу сайту в автономний режим.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@system">System module</a>.
uk: Для додаткової інформації дивіться розділ онлайн-підручника <a href="@system">Модуль Система</a>

en: Welcome to the administration section. Here you may control how your site functions.
uk: Ласкаво просимо до розділу адміністрування. Тут Ви можете контролювати функціонування сайту.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
uk: Ця сторінка показує всі доступні адміністративні завдання для кожного модуля.

en: Select which themes are available to your users and specify the default theme. To configure site-wide display settings, click the "configure" task above. Alternatively, to override these settings in a specific theme, click the "configure" link for that theme. Note that different themes may have different regions available for displaying content; for consistency in presentation, you may wish to enable only one theme.
uk: Вкажіть, які теми будуть доступні для ваших користувачів, і виберете тему за замовчуванням. Для налаштування глобальних налаштувань всіх тем, натисніть вище кнопку "Налаштування". Ви також можете налаштувати певну тему, натиснувши "Налаштування" для даної теми. Зверніть увагу різні теми можуть мати різні області для відображення вмісту і для того щоб забезпечити правильність відображення радимо вам активувати лише одну тему.

en: To change the appearance of your site, a number of <a href="@themes">contributed themes</a> are available.
uk: Для зміни зовнішнього вигляду Вашого сайту, доступно <a href="@themes"> додаткових тем.</a>

en: These options control the display settings for the <code>%template</code> theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used. By clicking "Reset to defaults," you can choose to use the <a href="@global">global settings</a> for this theme.
uk: Ці параметри керують налаштуваннями відображення теми <code>%template</code>. Ці налаштування будуть застосовані, коли сайт використовує цю тему. Натискання кнопки "Скинути до початкових",  приведе до застосування для цієї теми <a href="%global">глобальних налаштуваннь</a>.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
uk: Ці опції визначають стандартні налаштування відображення всього сайту в усіх темах. Ці налаштування будуть застосовані, якщо вони не перевизначені в певній темі.

en: Modules are plugins that extend Drupal's core functionality. Enable modules by selecting the <em>Enabled</em> checkboxes below and clicking the <em>Save configuration</em> button. Once a module is enabled, new <a href="@permissions">permissions</a> may be available. To reduce server load, modules with their <em>Throttle</em> checkbox selected are temporarily disabled when your site becomes extremely busy. (Note that the <em>Throttle</em> checkbox is only available if the Throttle module is enabled.)
uk: Модулі - це плагіни, що розширюють базову функціональність ядра Drupal. Увімкнути модулі можна поставивши позначку <em>Ввімкнено</em> навпроти відповідного модуля, та клацнувши на кнопці <em>Зберегти конфігурацію</em>. Як тільки нові модулі ввімкнено, можуть бути доступними  відповідні нові <a href="@permissions">дозволи</a>. Для зменшення навантаження на сервер, модулі з ввімкненим селектором <em>Обмежувач</em>  тимчасово будуть вимкнені під час великих навантажень на сервер. (Селектор <em>Обмежувач</em> доступний лише коли увімкнено відповідний модуль Обмежувач .)

en: The auto-throttle functionality must be enabled on the <a href="@throttle">throttle configuration page</a> after having enabled the throttle module.
uk: Функціонал авторегулятора має бути увімкнений на сторінці <a href="@throttle">конфігурація регулятора</a> після вмикання модуля throttle.

en: It is important that <a href="@update-php">update.php</a> is run every time a module is updated to a newer version.
uk: Дуже важливо, щоб <a href="@update-php">update.php</a> був запущений адміністратором кожного разу, якщо будь-який модуль оновлюється до нової версії. Зробіть це обов'язково після оновлення, просто клікнувши на зазначену посилку, та виконайте послідовно всі необхідні дії.

en: You can find all administration tasks belonging to a particular module on the <a href="@by-module">administration by module page</a>.
uk: Ви можете виконувати адміністративні завдання відповідно до первного модуля, користуючись <a href="@by-module">сторінкою адміністрування за модулем</a>.

en: To extend the functionality of your site, a number of <a href="@modules">contributed modules</a> are available.
uk: Для розширення функціональності Вашого сайту, є велика кількість <a href="@modules">вільно розповсюджуваних модулів</a>.

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it. Not all modules support this feature.
uk: Процес деінсталяції видалить всі дані з таблиць, що мають відношення до обраного модуляю. Для деінсталяції модуля спершу Ви повинні відключити його. Не всім модулям потрібно здійснювати деінсталяцію.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
uk: Блок <em>Працює на Drupal</em> являє собою необов'язкове посилання на домашню сторінку проєкту Drupal. Хоча додавання цього посилання на сайт не вимагається, його можна використати для демонстрації підтримки проєкту Drupal.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
uk: Тут можна знайти короткий огляд параметрів сайту і також проблем, що виникли в системі. Це може стати в пригоді для копіювання і додавання цієї інформації в запити на форумах підтримки Drupal.org і в чергах помилок проєктів.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
uk: Вибір іншої теми змінить вигляд і поведінку сайту.

en: Select your current local time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
uk: Виберіть Ваш поточний місцевий час. Дати і час на всьому сайті будуть відображатись відповідно до цього часового поясу.

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Badge color
uk: Колір значка

en: Badge size
uk: Розмір значка

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
uk: Повідомлення для відправлення. Ви можете використовувати наступні змінні: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Не всі змінні можуть бути доступні в будь-яких контекстах.

en: The message to be displayed to the current user. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
uk: Повідомлення для показу користувачеві. Ви можете використовувати наступні змінні: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Не всі змінні можуть бути доступні в будь-яких контекстах.

en: Powered by Drupal, an open source content management system
uk: Побудовано на Drupal, системі керування вмістом з відкритим вихідним кодом.

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
uk: Неможливо видалити тимчасовий файл "%path" під час прибирання сміття

en: Cannot use %author token in this context.
uk: Не можу використовувати лексему %author у цьому контексті.

en: access site reports
uk: доступ до звітів сайту

en: select different theme
uk: вибрати іншу тему

en: administer files
uk: адміністрування файлів

en: Compact mode
uk: Стислий режим

en: By task
uk: За завданням

en: Settings for how your administrative pages should look.
uk: Налаштування оформлення сторінок адміністрування.

en: Change which theme your site uses or allows users to set.
uk: Настроює, яку тему дизайну використовує сайт, або надає право вибору користувачам.

en: Select the default theme.
uk: Вибрати стандартну тему.

en: Enable or disable add-on modules for your site.
uk: Увімкнути або вимкнути додаткові модулі для сайту.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
uk: Змінює базову інформацію сайту, таку як назва сайту, слоган, e-mail адреса, місія, головна сторінка і т.д.

en: Control how Drupal deals with errors including 403/404 errors as well as PHP error reporting.
uk: Контролює поведінку Друпалу з помилками, включно із помилками 403/404 та звітуванням помилок PHP.

en: Logging and alerts
uk: Журнали та сповіщення

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Drupal's system events to different destination, such as syslog, database, email, ...etc.
uk: Налаштування журналу і модулів повідомлень. Різні модулі можуть перенаправляти системні події Друпала до різних місць, наприклад в syslog, базу даних, пошту тощо

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
uk: Налаштування Drupal щодо збереження викладених файлів та способу доступу до них.

en: Image toolkit
uk: Засоби обробки зображень

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
uk: Вибір засобів обробки зображень, якщо були встановлені додаткові.

en: RSS publishing
uk: Публікація RSS

en: Configure the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
uk: Конфігурація кількості елементів для подачі, і чи це повинні бути назви/анонси/повні-тексти.

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Settings for how Drupal displays date and time, as well as the system's default timezone.
uk: Вибір способу відображення дати і часу, а також системного часового поясу базово.

en: Date and time lookup
uk: Запит дати і часу

en: Take the site off-line for maintenance or bring it back online.
uk: Переведення сайту в режим обслуговування або знову в робочий режим.

en: Enable or disable clean URLs for your site.
uk: Вмикання або вимикання на сайті функції чистих URL-адрес.

en: Clean URL check
uk: Перевірка на чисті URL-адреси

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
uk: Отримання звіту про роботу сайту та усі виявлені проблеми.

en: -1 (Unlimited)
uk: -1 (Необмежено)

en: Stores details about batches (processes that run in multiple HTTP requests).
uk: Зберігає інформацію про пакети (процесах, оброблюваних за допомогою декількох HTTP запитів).

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
uk: Встановлений PHP застарілий. Для роботи Drupal потрібно як мінімум PHP версії %version.

en: PHP register globals
uk: параметр PHP register globals

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
uk: Увімкнено <em>register_globals</em>. Друпал потребує вимкнення даної директиви. Ваш вебсайт може бути послабленим в безпеці, якщо увімкнено <em>register_globals</em>. Документація PHP описує <a href="http://php.net/configuration.changes">процедуру зміни параметрів конфігурації</a>.

en: Enabled ('@value')
uk: Увімкнено ('@value')

en: PHP memory limit
uk: Обмеження пам’яті PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
uk: Для уникнення помилок під час процесу встановлення забезпечте збільшення обмеження пам’яті PHP до %memory_minimum_limit.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
uk: Для уникнення помилок під час процесу оновлення забезпечте збільшення обмеження пам'яті PHP до %memory_minimum_limit.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
uk: Залежно від конфігурації Drupal може працювати з обмеженням пам’яті PHP рівним %memory_limit. Однак, рекомендовано встановити обмеження пам’яті PHP %memory_minimum_limit або вище, особливо якщо на сайті використовуються власні та внесені модулі.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
uk: Збільшіть обмеження пам’яті шляхом редагування параметра memory_limit в файлі %configuration-file, після чого перезавантажте свій вебсервер (або зверніться про допомогу до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
uk: За допомогою щодо збільшення обмеження пам’яті PHP зверніться до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
uk: Перегляньте сторінку <a href="@url">Вимоги Друпал</a> для додаткової інформації

en: Not protected
uk: Не захищено

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
uk: Файл %file не захищений від змін і становить загрозу безпеці. Необхідно встановити заборону на запис у файл.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте статтю онлайнового довідника про <a href="@cron-handbook">налаштовування завдань крон</a>.

en: Cron has not run. Please visit the <a href="@status">status report</a> for more information.
uk: Планувальник не запущено. Відвідайте <a href="@status">сторінку звітів</a> для додаткової інформації

en: Cron has not run.
uk: Планувальник не запущений

en: Cron has not run recently.
uk: Крон останнім часом не виконувався.

en: Cron maintenance tasks
uk: Завдання крону з обслуговування

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
uk: Можливо <a href="@cron">запустити крон вручну</a>.

en: The directory %directory is not writable.
uk: Каталог %directory недоступний для запису.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
uk: Необхідно встановити правильний каталог на сторінці <a href="@admin-file-system">Налаштування файлової системи</a> або встановити для поточного каталогу права, що роблять його доступним для запису.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually, or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, please see INSTALL.txt or the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
uk: Помилка автоматичної спроби створення теки, можливо через проблеми доступа. Для продовження встановлення, або створюйте теку і змінюте права вручну, або надайте можливість програмі встановлення зробити це автоматично. Для додаткової інформації, прохання перечитати файл INSTALL.txt в кореневій папці Друпал, або переглянути <a href="@handbook_url">довідник</a>.

en: Writable (<em>public</em> download method)
uk: Запис дозволено (<em>загальнодоступний</em> метод завантаження)

en: Writable (<em>private</em> download method)
uk: Запис дозволено (<em>приватний</em> метод завантаження)

en: Database updates
uk: Оновлення бази даних

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
uk: Деякі модулі для встановлення потребують оновлення бази даних. Необхідно негайно запустити <a href="@update">сценарій оновлення бази даних</a>.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
uk: Сценарій update.php доступний навіть анонімному користувачеві, що є ризиком безпеки. Необхідно змінити значення $update_free_access в файлі settings.php на FALSE

en: Access to update.php
uk: Доступ до update.php

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the update status module from the <a href="@module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information please read the <a href="@update">Update status handbook page</a>.
uk: Повідомлення про оновлення не увімкнено. <strong>Дуже рекомендовано</strong> ввімкнути модуль оновлення на <a href="@module">сторінці керування модулями</a> для можливості бути в курсі останніх змін і заплаток безпеки. Для додаткової інформації читайте <a href="@update">сторінку статусу оновлень</a> довідника

en: Handles general site configuration for administrators.
uk: Керує загальною конфігурацією сайту для адміністраторів.

en: The name for this vocabulary, e.g., <em>"Tags"</em>.
uk: Назва цього словника, наприклад <em>"Позначки"</em>.

en: Instructions to present to the user when selecting terms, e.g., <em>"Enter a comma separated list of words"</em>.
uk: Пояснення, як користувач має обирати записи зі словника, наприклад <em>"Введіть одне або декілька слів, розмежених комою"</em>.

en: Select content types to categorize using this vocabulary.
uk: Оберіть типи матеріалу для категоризації за допомогою цього словника.

en: Terms are created by users when submitting posts by typing a comma separated list.
uk: Позначки це вільний список розділених комою слів або фраз, які лишають користувачі, коли зберігають власні повідомлення.

en: Allows posts to have more than one term from this vocabulary (always true for tags).
uk: Ця опція дозволяє користувачам залишати або обирати декілька записів із словника (опція завжди дійсна, якщо обрано "Позначки").

en: At least one term in this vocabulary must be selected when submitting a post.
uk: Принаймні один запис зі словника повинен бути обраним, аби створити публікацію.

en: Vocabularies are displayed in ascending order by weight.
uk: Словники відображаються у порядку збільшення ваги.

en: Reset to alphabetical
uk: Скинути до абетки

en: Add term to %vocabulary
uk: Додати термін до словника %vocabulary

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
uk: Опис терміна, що буде відображатись на сторінках таксономії/термінів та у RSS-потоках.

en: Synonyms of this term, one synonym per line.
uk: Синоніми цього терміна, по одному на рядок.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
uk: Терміни відображуються в порядку збільшення ваги.

en: Weight value must be numeric.
uk: Значення ваги повинне бути числовим.

en: Set multiple term parents?
uk: Включити множинне спадкування термінів?

en: Adding multiple parents to a term will cause the %vocabulary vocabulary to look for multiple parents on every term. Because multiple parents are not supported when using the drag and drop outline interface, drag and drop will be disabled if you enable this option. If you choose to have multiple parents, you will only be able to set parents by using the term edit form.
uk: Додавання множинних батьків до терміна змусить словник %vocabulary шукати множинних батьків для кожного терміна. Оскільки множинні батьки не підтримують функцію перетаскування, ця функція буде відключена, навіть якщо Ви її включите. Якщо Ви віддасте перевагу мати множинних батьків, то зможете настроїти батьків тільки використовуючи форму редагування терміна.

en: You may re-enable the drag and drop interface at any time by reducing multiple parents to a single parent for the terms in this vocabulary.
uk: Ви можете знову включити можливість перетаскуванню в інтерфейсі в будь-який час, скоротивши множинних батьків до одиночного батька для термінів у цьому словнику.

en: Set multiple parents
uk: Установити множинних батьків

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути словник %title до впорядкування за абеткою?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
uk: Скидання словника приведе до скасування всіх власних впорядкувань і впорядкує пункти за абеткою.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
uk: Скинути словник %name до сортування за абеткою.

en: Auto-throttle on anonymous users
uk: Автообмежувач анонімних користувачів

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 250 anonymous users online at once, enter '250' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on anonymous users. You can inspect the current number of anonymous users using the "Who's online" block.
uk: Обмежувач перевантаження може бути автоматично вмикатися, коли число анонімних користувачів, які зараз відвідують сайт перевищує заданий поріг. Наприклад, щоб запустити обмеження, коли сайт має 250 анонімних користувачів онлайн одночасно, введіть в цьому полі "250". Залиште це значення порожнім або вкажіть "0", якщо ви не хочете, щоб автоматично обмежувати анонімних користувачів. Перевірити поточну кількість анонімних користувачів можна за допомогою блоку "Хто на сайті".

en: Auto-throttle on authenticated users
uk: Автообмежувач для зареєстрованих користувачів.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of authenticated users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 50 registered users online at once, enter '50' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on authenticated users. You can inspect the current number of authenticated users using the "Who's online" block.
uk: Обмежувач перевантаження може бути автоматично вмикатися, коли число авторизованих користувачів, які зараз відвідують сайт перевищує заданий поріг. Наприклад, щоб запустити обмеження, коли сайт має 50 зареєстрованих користувачів онлайн одночасно, введіть в цьому полі "50". Залиште це значення порожнім або вкажіть "0", якщо ви не хочете, щоб автоматично обмежувати авторизованих користувачів. Перевірити поточну кількість авторизованих користувачів можна за допомогою блоку "Хто на сайті".

en: Auto-throttle probability limiter
uk: Імовірнісний обмежник автообмежувача

en: The auto-throttle probability limiter is an efficiency mechanism to statistically reduce the overhead of the auto-throttle. The limiter is expressed as a percentage of page views, so for example if set to the default of 10% we only perform the extra database queries to update the throttle status 1 out of every 10 page views. The busier your site, the lower you should set the limiter value.
uk: Імовірнісний обмежник автообмежувача є ефективним механізмом для статистичного зменшення надмірного навантаження на авторегулятор. Обмежник виражається у відсотках від переглянутих сторінок, так що, наприклад, якщо встановлене значення 10%, те додаткові запити до бази даних для оновлення статусу регулятора будуть посилати тільки при кожному десятому перегляді сторінки. Це значення повинне бути тем нижче, чим більш завантажений ваш сайт.

en: %value is not a valid auto-throttle setting. Please enter a positive numeric value.
uk: "%value" не є прийнятним значенням автообмежувача. Будь-ласка, введіть позитивне числове значення.

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance. For instance, via the throttle module, modules may choose to disable resource-intensive blocks or the code within the site theme may temporarily disable user pictures in posts.
uk: Модуль обмежувач здійснює контроль за перевищенням навантаження, використовуючи механізм автоматичного виявлення зростання вхідного трафіку. Якщо на ваш сайт був посилається популярний веб-сайт або сайт знаходиться під атакою "Відмова в обслуговуванні" (DoS-атака), то ваш сервер може виявитися перевантаженим. Цей модуль надає механізм контролю для автоматичного обчислення приросту трафіку. Цей механізм використовується іншими модулями Drupal для автоматичної оптимізації їх продуктивності, тимчасово вимикаючи частину їх функціоналу, яка сильно навантажує процесор. Наприклад, в модулі обмежувач можна обрати вимкнення ресурсо-навантажуючих блоків або код в темі сайту, що тимчасово вимикає зображення користуваяів в дописах.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous or authenticated users currently visiting the site exceeds a specified threshold.
uk: Обмежувач перезавантаження може автоматично увімкнутися, якщо число анонімних або авторизованих користувачів, що знаходяться зараз на сайті, перевищує визначене значення.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@throttle">Throttle module</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте онлайн пілдручник для <a href="@throttle">модуля Обмежувача</a>.

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance.
uk: Модуль обмежувач здійснює контроль за перевищенням навантаження, використовуючи механізм автоматичного виявлення зростання вхідного трафіку. Якщо на ваш сайт був посилається популярний веб-сайт або сайт знаходиться під атакою "Відмова в обслуговуванні" (DoS-атака), то ваш сервер може виявитися перевантаженим. Модуль обмежувач  використовується іншими модулями Drupal для  тимчасового вимкнення частину їх функціоналу, яка сильно навантажує процесор, і збільшення швидкодії

en: throttle
uk: обмежувач

en: Throttle: %message
uk: Обмежувач: %message

en: 1 user accessing site; throttle enabled. | @count users accessing site; throttle enabled.
uk[0]: %count користувач на сайті; обмежувач ввімкнено.
uk[1]: %count користувача на сайті; обмежувач ввімкнено.
uk[2]: %count користувачів на сайті; обмежувач ввімкнено.

en: 1 guest accessing site; throttle enabled. | @count guests accessing site; throttle enabled.
uk[0]: @count гість на сайті; обмежувач ввімкнено.
uk[1]: @count гостя на сайті; обмежувач ввімкнено.
uk[2]: @count гостей на сайті; обмежувач ввімкнено.

en: 1 guest accessing site; throttle disabled | @count guests accessing site; throttle disabled
uk[0]: @count гість на сайті, обмежувач вимкнено
uk[1]: @count гостя на сайті; обмежувач вимкнено
uk[2]: @count гостей на сайті; обмежувач вимкнено

en: Control how your site cuts out content during heavy load.
uk: Керування тим, як сайт скорочує показ свого вмісту під час сильного навантаження.

en: Handles the auto-throttling mechanism, to control site congestion.
uk: Керує механізмом автообмеження, для контролю за перевантаженнями сайту.

en: The tracker module displays the most recently added or updated content on your site, and provides user-level tracking to follow the contributions of particular authors.
uk: Модуль трекера відображає останні додані або оновлені матеріали Вашого сайту і надає можливість відстеження на користувацькому рівні внеску окремих авторів.

en: The <em>Recent posts</em> page is available via a link in the navigation menu block and displays new and recently-updated content (including the content type, the title, the author's name, number of comments, and time of last update) in reverse chronological order. Posts are marked updated when changes occur in the text, or when new comments are added. To use the tracker module to follow a specific user's contributions, select the <em>Track</em> tab from the user's profile page.
uk: Сторінка <em>Останні матеріали</em> доступна через посилання в блоці меню навіґації і відображає новий та нещодавно доданий матеріал (включаючи тип, тему, ім'я автора, кількість коментарів і час останнього оновлення) в зворотньому хронологічному порядку. Матеріали помічаються оновлекними, коли зміни вносяться в текст або коли додаються нові коментарі. Для використання модуля відстежування специфічних вкладів користувачів, обирайте закладку <em>Відслідкувати</em> на сторінці профіля користувача.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@tracker">Tracker module</a>.
uk: Для додаткової інформації дивіться статтю онлайнового довідника про <a href="@tracker">модуль Tracker</a>.

en: The content translation module allows content to be translated into different languages. Working with the <a href="@locale">locale module</a> (which manages enabled languages and provides translation for the site interface), the content translation module is key to creating and maintaining translated site content.
uk: Модуль Переклад вмісту (Content translation) надає можливість створити переклад матеріалу на різні мови. Разом з модулем <a href="@locale">Локалізації (Locale)</a> (що керує увімкненням мов і забезпечує переклад інтерфейсу сайту), модуль Переклад вмісту є основним модулем для створення і збереження перекладених матеріалів сайту.

en: Configuring content translation and translation-enabled content types:
uk: Конфігурування перекладу вмісту й типи вмісту, що підтримують переклад:

en: Assign the <em>translate content</em> permission to the appropriate user roles at the <a href="@permissions">Permissions configuration page</a>.
uk: Надайте право доступу до <em>перекладу матеріалу</em> відповідним ролям користувачів на<a href="@permissions">Сторінці налаштування прав доступу</a>.

en: Add and enable desired languages at the <a href="@languages">Languages configuration page</a>.
uk: Додати та активувати необхідні мови можливо на <a href="@languages">сторінці конфігурації мов</a>.

en: Determine which <a href="@content-types">content types</a> should support translation features. To enable translation support for a content type, edit the type and at the <em>Multilingual support</em> drop down, select <em>Enabled, with translation</em>. (<em>Multilingual support</em> is located within <em>Workflow settings</em>.) Be sure to save each content type after enabling multilingual support.
uk: Визначте, які <a href="@content-types">типи матеріалів</a> будуть підтримувати можливість перекладу. Для увімкнення підтримки перекладу того чи іншого типу матеріалів, відредагуйте цей тип, і у спадному списку <em>Підтримка багатомовності</em> виберіть <em>Увімкнено, з перекладом</em>. (Список <em>Підтримка багатомовності</em> розташоване всередині <em>Налаштування виконуваних процесів</em>). Переконайтеся, що після увімкнення багатомовної підтримки ви зберегли всі типи матеріалів.

en: Working with translation-enabled content types:
uk: Робота з підтримуючими переклад типами вмісту:

en: Use the <em>Language</em> drop down to select the appropriate language when creating or editing posts.
uk: Використовуйте спадний список <em>Мова</em>, щоб вибрати потрібну мову при створенні або редагуванні дописів.

en: Provide new or edit current translations for existing posts via the <em>Translation</em> tab. Only visible while viewing a post as a user with the <em>translate content</em> permission, this tab allows translations to be added or edited using a specialized editing form that also displays the content being translated.
uk: Надавайте новий або відредагуйте поточний переклад для існуючих повідомлень через вкладку <em>Переклад</em>. Ця вкладка, видима тільки при перегляді повідомлення як користувача із правом доступу до функції <em>перевести матеріал</em>, дозволяє додати або відредагувати переклад, використовуючи спеціальну форму для редагування, у якій відображається також перекладний матеріал.

en: Update translations as needed, so that they accurately reflect changes in the content of the original post. The translation status flag provides a simple method for tracking outdated translations. After editing a post, for example, select the <em>Flag translations as outdated</em> check box to mark all of its translations as outdated and in need of revision. Individual translations may be marked for revision by selecting the <em>This translation needs to be updated</em> check box on the translation editing form.
uk: Обновляйте переклади при необхідності, так, щоб вони точно відображали зміни у матеріалі оригінального повідомлення. Прапорець стану перекладу є простим методом перевірки того, не чи застарів переклад. Після редагування повідомлення, наприклад, виберіть опцію <em>Відзначити переклади як застарілі</em>, щоб позначити всі його переклади як застарілі й потребуючі редагування. Окремі переклади можуть бути відзначені для редагування вибором опції <em>Цей переклад потребує відновлення</em> на формі редагування перекладів.

en: The <a href="@content-node">Content management administration page</a> displays the language of each post, and also allows filtering by language or translation status.
uk: The <a href="@content-node">Адміністративна сторінка керування вмістом</a> відображає мову кожного допису, а також дозволяє фільтрувати за мовою чи станом перекладу.

en: Use the <a href="@blocks">language switcher block</a> provided by locale module to allow users to select a language. If available, both the site interface and site content are presented in the language selected.
uk: Аби користувачі мали можливість обирати мову, використовуйте <a href="@blocks">блок перемикання мови</a>, що надається модулем locale module. За можливістю, інтерфейс сайту і матеріали можуть бути представлені у обраній мові.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@translation">Translation module</a>.
uk: Для отримання додаткової інформації, дивитись запис в Онлайн Посібнику для <a href="@translation">модуля Translation</a>.

en: Translations of a piece of content are managed with translation sets. Each translation set has one source post and any number of translations in any of the <a href="!languages">enabled languages</a>. All translations are tracked to be up to date or outdated based on whether the source post was modified significantly.
uk: Керування перекладами окремих матеріалів здійснюється через набори перекладів. Кожен набір перекладів містить в собі вихідний допис і довільну кількість перекладів на будь-яку з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Всі переклади відстежуються щодо їх актуальності чи застарілості залежно від кількісної зміни вихідного допису.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
uk: Увімкнути багатомовну підтримку для цього типу матеріала. Якщо увімкнено, до форми редагування буде додане поле вибору мови, за допомогою якого можна вибрати одну з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Також для цього типу матеріалу можна увімкнути переклад, що дозволить додати перекладений матеріал в увімкнених мовах. Якщо вимкнено, нові дописи будуть збережені у стандартній мові. Зміна цієї опції не вплине на існуючі матеріали.

en: Translation settings
uk: Параметри перекладу

en: Flag translations as outdated
uk: Позначити переклад як застарілий

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
uk: Якщо внесено істотну зміну, що вимагає оновлення перекладу, то можна позначити всі переклади цього допису як застарілі. Це не змінить жодної іншої властивості тих дописів, наприклад параметрів публікації.

en: This translation needs to be updated
uk: Даний переклад потребує оновлення

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
uk: Якщо ця опція позначена, то даний переклад потребує оновлення, тому що вихідне повідомлення змінилося. Зніміть відмітку, якщо переклад синхронізовано.

en: translate content
uk: перекласти вміст

en: Content translation
uk: Переклад матеріалу

en: Allows content to be translated into different languages.
uk: Дозволяє переклад матеріалу на різні мови.

en: Below you can assign actions to run during each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Нижче Ви можете назначити дію, що буде виконуватись під час кожного <a href="@cron">запуску планувальника завдань</a>.

en: Failed to fetch available update data
uk: Не вдалося отримати дані про доступні оновлення

en: Unknown release date
uk: Невідома дата версії

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
uk: Спроба одержати інформацію про всі доступні нові версії та оновлення.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
uk: Неможливо завантажити жодну інформацію щодо доступності нових версій та оновлень

en: Last checked: @time ago
uk: Остання перевірка: @time тому

en: Last checked: never
uk: Остання перевірка: ніколи

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
uk: Оберіть частоту автоматичних перевірок наявності нових версій наразі встановлених модулів та тем.

en: E-mail notification threshold
uk: Рівень сповіщень електронною поштою

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
uk: Можна надсилати повідомлення тільки в разі оновлень, пов'язаних з безпекою, чи повідомляти про всі нові версії. Якщо з'являються оновлення ядра Друпал чи будь-яких встановлених модулів або тем, повідомлення про це завжди буде надруковане на сторінці <a href="@status_report">Звіт про стан</a>, а також, якщо це оновлення пов'язане з безпекою, як повідомлення про помилку на сторінках адміністрування.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
uk: Тут можна знайти інформацію про доступні оновлення для встановлених модулів та тем оформлення. Зверніть увагу, що кожен модуль або тема є частиною "проєкту", який може мати (а може й не мати) таку ж назву, та може містити в собі декілька модулів або тем.

en: To extend the functionality or to change the look of your site, a number of contributed <a href="@modules">modules</a> and <a href="@themes">themes</a> are available.
uk: Для розширення функціональності або зміни зовнішнього вигляду Вашого сайту, є багато вільно розповсюджуваних <a href="@modules">модулів</a> та <a href="@themes">тем оформлення</a>.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for information on installed modules and themes with new versions released.
uk: Продивиться сторінку <a href="@available_updates">доступних оновлень</a> для одержання інформації про те, що деякі проінстальовані модулі або теми оформлення були оновлені.

en: The Update status module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts you to available updates.
uk: Модуль статусу оновленб періодично перевіряє наявність нових версій програмного забезпечення Вашого сайту (модулі та теми включно) і повідомляє Вам про це.

en: The <a href="@update-report">report of available updates</a> will alert you when new releases are available for download. You may configure options for update checking frequency and notifications at the <a href="@update-settings">Update status module settings page</a>.
uk: The <a href="@update-report">Звіт про доступні оновлення</a> повідомить Вам, коли нові версії будуть доступні для завантаження. Ви можете налаштувати параметри частоти оновлень і повідомлень про них на сторінці <a href="@update-settings">Статусу оновлень</a>.

en: Please note that in order to provide this information, anonymous usage statistics are sent to drupal.org. If desired, you may disable the Update status module from the <a href="@modules">module administration page</a>.
uk: Врахуйте, що для надання цієї інформації, анонімна статистика використання відправляється drupal.org. Якщо Ви проти - вимкніть даний модуль на сторінці <a href="@modules">адміністрування модулів</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@update">Update status module</a>.
uk: Для додаткової інформації, читайте довідник для <a href="@update">Модуля статусу оновлень</a>.

en: Module and theme update status
uk: Стан оновлень модулів та тем

en: No information is available about potential new releases for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
uk: Відсутня інформація про можливі нові релізи для встановлених зараз модулів та тем. Для перевірки на оновлення, Вам мабудь треба <a href="@run_cron">запустити "крон"</a> або ж ви можете <a href="@check_manually">перевірити оновлення вручну</a>. Зважайте на те, що перевірка доступних оновлень може зайняти певний час, тож будьте уважні.

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
uk: З'явилися оновлення безпеки для одного або кількох модулів або тем. Для забезпечення безпеки сервера необхідно якомога швидше оновитися!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
uk: З'явилися оновлення для одного або декількох модулів або тем. Для забезпечення повноцінного функціонування сайту, бажано якнайшвидше оновитися.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
uk: Отримання звіту про доступність оновлень для встановлених модулів та тем.

en: Checks the status of available updates for Drupal and your installed modules and themes.
uk: Перевірка статусу доступних оновлень для Drupal та встановлених модулів і тем оформлення.

en: Display attached files when viewing a post.
uk: Показувати вкладення при перегляді повідомлення.

en: The upload module allows users to upload files to the site. The ability to upload files is important for members of a community who want to share work. It is also useful to administrators who want to keep uploaded files connected to posts.
uk: Модуль завантаження дозволяє користувачам завантажувати файли в на сайт. Ця можливість корисна для членів співтовариства, які прагли б організувати спільну роботу. Це зручно також для адміністраторів, щоб прикріплювати завантажені файли до сторінки або матеріалу.

en: Users with the upload files permission can upload attachments to posts. Uploads may be enabled for specific content types on the content types settings page. Each user role can be customized to limit or control the file size of uploads, or the maximum dimension of image files.
uk: Користувачі з дозволом відвантаження файлів можуть відвантажувати вкладення до повідомлень. Відвантаження можуть бути увімкнені для певних типів матеріалів на сторінці налаштування типів матеріалів. Кожна роль може бути налаштована індивідуально, щоб обмежити або контролювати розмір відвантажуваних файлів, або максимальний розмір зображень.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@upload">Upload module</a>.
uk: Для отримання додаткової інформації, дивитись запис в Онлайн Посібнику для <a href="@upload">модуля Upload</a>.

en: Users with the <a href="@permissions">upload files permission</a> can upload attachments. Users with the <a href="@permissions">view uploaded files permission</a> can view uploaded attachments. You can choose which post types can take attachments on the <a href="@types">content types settings</a> page.
uk: Користувачі з <a href="@permissions">правом завантаження на сайт</a> можуть відвантажити  прикріплені файли. Користувачі з <a href="@permissions"> правом перегляду відвантажених файлів</a> можуть переглянути відвантажені прикріплення до файлів. Ви можете обирати, які типи дописів можуть містити прикріплені файли на сторінці <a href="@types">налаштування типів наповнення сайту</a>.

en: File uploads
uk: Відвантаження файлів

en: Control how files may be attached to content.
uk: Визначте, як файли долучаються до матеріалів.

en: Allows users to upload and attach files to content.
uk: Дозволяє користувачам завантажувати на сайт і приєднувати файли до матеріалів сайту.

en: User registration settings
uk: Налаштування реєстрації користувача

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
uk: Відвідувачі можуть створювати облікові записи, але вимагається підтвердження адміністратора.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
uk: Вимагати підтвердження електронною поштою, коли відвідувач створює обліковий запис

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
uk: Якщо позначено цей пункт, нові користувачі будуть зобов'язані підтверджувати правильність вказаної адреси електронної пошти  перш ніж отримати можливість входу на сайт. Пароль для них генерується сайтом. Коли пункт не позначено, користувачі зможуть входити на сайт одразу після реєстрації, а також зможуть встановлювати собі власний пароль підчас реєстрації.

en: User registration guidelines
uk: Вказівки щодо реєстрації користувачів

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст відображується зверху реєстраційної форми для допомоги користувачам у заповненні реєстраційних даних.

en: Drupal sends emails whenever new users register on your site, and optionally, may also notify users after other account actions. Using a simple set of content templates, notification e-mails can be customized to fit the specific needs of your site.
uk: Друпал надсилає електронну пошту щоразу коли новий користувач реєструється на сайті, та опціонально може повідомляти користувачів щодо інших дій над їх обліковими записами. За допомогою простенького набору зразків, повідомлення електронною поштою можуть прийняти вигляд, необхідний для потреб Вашого сайту.

en: Welcome, new user created by administrator
uk: Привітальний лист (користувач створений адміністратором)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
uk: Настроювання тексту привітального листа, який висилається  новим користувачам, чиї записи створив адміністратор.

en: Welcome, no approval required
uk: Привітальний лист (підтвердження адміністратора не потрібно)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
uk: Настроювання e-mail  вітання, що відправляється новому користувачеві при реєстрації, якщо не потрібне підтвердження адміністратора.

en: Welcome, awaiting administrator approval
uk: Привітальний лист (необхідне підтвердження адміністратора)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
uk: Настроювання e-mail  вітання, що відправляється новому користувачеві при реєстрації, якщо потрібне підтвердження адміністратора.

en: Password recovery email
uk: Лист про відновлення паролю

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
uk: Настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при запиті нового пароля.

en: Account activation email
uk: Лист про активацію облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачам після активації облікового запису (коли адміністратор активує обліковий запис користувача, який уже зареєстрований на сайті, де потрібне підтвердження адміністратора).

en: Notify user when account is activated.
uk: Сповістити користувача про активацію облікового запису.

en: Account blocked email
uk: Лист про блокування облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при блокуванні його облікового запису.

en: Notify user when account is blocked.
uk: Сповістити користувача про блокування облікового запису.

en: Account deleted email
uk: Лист про видалення облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при видаленні його облікового запису.

en: Notify user when account is deleted.
uk: Повідомити користувача, коли обліковий запис вилучений.

en: Signature support
uk: Підтримка підписів

en: Picture support
uk: Підтримка зображень

en: Subdirectory in the directory %dir where pictures will be stored.
uk: Підкаталог каталогу %dir, у якому будуть зберігатися зображення користувачів.

en: Picture maximum dimensions
uk: Максимальні розміри зображення

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
uk: Максимальні розміри зображення в пікселях.

en: Picture maximum file size
uk: Максимальний розмір файла зображення

en: Maximum file size for pictures, in kB.
uk: Максимальний розмір зображень, в кБ.

en: Picture guidelines
uk: Вказівки щодо зображень

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст відображається у формі відвантаження зображення додатково до стандартних підказок. Його можна використати для допомоги або інструкцій користувачам.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
uk: Назва для цієї ролі. Наприклад: "модератор", "редакційна колегія", "архітектор сайту".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
uk: Роль з назвою %name вже існує. Виберіть іншу назву для ролі.

en: The role has been renamed.
uk: Роль перейменовано.

en: The role has been deleted.
uk: Роль була успішно видалена.

en: Matches any number of characters, even zero characters
uk: Збіг з будь-якою кількістю символів (навіть нульовою)

en: Matches exactly one character.
uk: Збіг з точністю до одного символу.

en: The access rule has been saved.
uk: Правило доступу збережено.

en: The access rule has been added.
uk: Правило доступу додано.

en: No value entered. Please enter a test string and try again.
uk: Значення не введено. Будь ласка, введіть тестовий рядок і спробуйте знову.

en: Enter a username to check if it will be denied or allowed.
uk: Введіть ім'я користувача для перевірки, дозволено воно чи ні.

en: Enter an e-mail address to check if it will be denied or allowed.
uk: Введіть адресу електронної пошти дя перевірки, дозволена вона чи ні.

en: Enter a hostname or IP address to check if it will be denied or allowed.
uk: Ввести назву хоста або IP-адресу, щоб перевірити чи дозволена вона.

en: Check hostname
uk: Перевірити назву хоста

en: The username %name is not allowed.
uk: Ім’я користувача %name не дозволено.

en: The username %name is allowed.
uk: Ім'я користувача %name дозволене.

en: The e-mail address %mail is not allowed.
uk: Адреса електронної пошти %mail не дозволена.

en: The e-mail address %mail is allowed.
uk: Адреса електронної пошти %mail дозволена.

en: The hostname %host is not allowed.
uk: Хост %host не дозволено.

en: The hostname %host is allowed.
uk: Хост %host дозволено.

en: There are currently no access rules.
uk: Жодних правил доступу у даний час немає.

en: E-mail new password
uk: Надіслати новий пароль електронною поштою

en: %name is not allowed to request a new password.
uk: %name заборонений запит нового пароля.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
uk: Вибачте, %name не розпізнане як ім'я користувача або e-mail адреса.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
uk: Подальші інструкції вислані за вашою адресою електронної пошти.

en: Are you sure you want to delete the account %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити обліковий запис %name?

en: All submissions made by this user will be attributed to the anonymous account. This action cannot be undone.
uk: Усі повідомлення цього користувача будуть вважатися анонімними. Цю дію буде неможливо відмінити.

en: %name has been deleted.
uk: Користувача %name було видалено.

en: You must enter a username.
uk: Необхідно ввести ім’я користувача.

en: The username cannot begin with a space.
uk: Ім’я користувача не може починатися з пробілу.

en: The username cannot end with a space.
uk: Ім’я користувача не може завершуватися пробілом.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
uk: Ім'я користувача не може містити декілька пробілів поспіль.

en: The username contains an illegal character.
uk: Ім’я користувача містить заборонений символ.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
uk: Ім’я користувача %name надто довге; воно не повинно перевищувати %max символів.

en: You must enter an e-mail address.
uk: Необхідно ввести адресу електронної пошти.

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: User list length
uk: Довжина переліку користувачів

en: Online users
uk: Користувачі на сайті

en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Введіть пароль, що відповідає вашому імені користувача.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
uk: Ім'я %name зареєстроване з використанням зарезервованого e-mail адреси й тому вхід неможливий.

en: Signature settings
uk: Налаштування підпису

en: The signature input format has been set to a format you don't have access to. It will be changed to a format you have access to when you save this page.
uk: Формат введення підпису було встановлено у формат, до якого ви не маєте доступу. Його буде змінено у формат, до якого є доступ під час збереження сторінки.

en: Delete picture
uk: Видалити зображення

en: Check this box to delete your current picture.
uk: Позначте цей пункт для видалення вашого теперішнього зображення.

en: An administrator created an account for you at !site
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті !site

en: !username,
    
    A site administrator at !site has created an account for you. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
uk: !username,
    
    Адміністратор сайту !site створив для вас обліковий. Ви можете увійти на сайт !login_uri використовуючи наступні ім'я та пароль:
    
    ім'я користувача: !username
    пароль: !password
    
    Також ви можете увійти, натиснувши на наступне посилання чи скопіювавши його у адресний рядок вашого браузера:
    
    !login_url
    
    Це одноразовий вхід, його можна використати лише один раз. Після входу на сайт вас буде перенаправлено на !edit_uri, де ви зможете змінити свій пароль.
    
    
    -- !site team

en: Account details for !username at !site (pending admin approval)
uk: Облікові дані користувача !username на сайті !site (в очікуванні рішення адміна)

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another e-mail containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  !site team
uk: !username, дякуємо Вам за реєстрацію на сайті !site. 
    Ваш запит на реєстрацію зараз очікує розгляду. Як тільки буде надано дозвіл, Ви отримаєте ще одного листа, що містить інформацію про порядок входу на сайт, зміну Вашого пароля та інші подробиці.
    
    -- 
    Адміністрація сайту !site

en: Replacement login information for !username at !site
uk: Зміна облікового запису користувача !username на сайті !site

en: !username,
    
    A request to reset the password for your account has been made at !site.
    
    You may now log in to !uri_brief by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
uk: !username,
    
    На !site було прохання змінити пароль для вашого рахунку.
    
    Зараз ви можете залогуватися на !uri_brief, перейшовши за цим лінком або скопіювавши його у свій браузер:
    
    !login_url
    
    Це тимчасовий логін, який можна використати лише один раз. Він перестає бути дійсним через один день, і нічого не трапиться, якщо його не використати.
    
    Після того, як ви залогуєтеся, вас перенаправить на !edit_uri, щоб ви змогли змінити свій пароль.

en: Account details for !username at !site (approved)
uk: Деталі облікового запису для !username на !site (схвалено)

en: !username,
    
    Your account at !site has been activated.
    
    You may now log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    Once you have set your own password, you will be able to log in to !login_uri in the future using:
    
    username: !username
uk: !username, 
    
    Ваш обліковий запис на !site було активовано. 
    
    Тепер Ви маєте можливість увійти на сайт, натиснувши на це посилання або скопіювавши його до поля адреси Вашого веб-браузера: 
    
    !login_url 
    
    Це одноразовий вхід на сайт, тож одразу після відвідування сайту Ви будете перенаправлені на сторінку !edit_uri , де є можливість змінити власний пароль. 
    
    Після зміни паролю Ви матимете можливість в подальшому заходити на сайт !login_uri користуючись Вашим обліковим записом: 
    
    !username

en: Account details for !username at !site (blocked)
uk: Деталі облікового запису для !username для !site (заблоковані)

en: !username,
    
    Your account on !site has been blocked.
uk: !username, 
    
    Ваш обліковий запис на !site було заблоковано.

en: Account details for !username at !site (deleted)
uk: Деталі облікового запису для !username на сайті !site (видалено)

en: !username,
    
    Your account on !site has been deleted.
uk: !username, 
    
    Ваш обліковий запис на сайті !site було видалено.

en: Unblock the selected users
uk: Розблокувати позначених користувачів

en: Block the selected users
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Delete the selected users
uk: Видалити позначених користувачів

en: The user module allows users to register, login, and log out. Users benefit from being able to sign on because it associates content they create with their account and allows various permissions to be set for their roles. The user module supports user roles which establish fine grained permissions allowing each role to do only what the administrator wants them to. Each user is assigned to one or more roles. By default there are two roles <em>anonymous</em> - a user who has not logged in, and <em>authenticated</em> a user who has signed up and who has been authorized.
uk: Модуль User (Користувач) дозволяє реєструватися на сайті і керувати обліковими записами. Реєстрація на сайті, дозволяє зв'язати матеріали, що додаються користувачем з його членством, а також розподіляти різноманітні права користувачів на основі ролей. Ролі дозволяють створювати набори прав, які ви можете передавати користувачам сайту. Кожен користувач може входити в одну або декілька ролей. За замовчуванням на сайті завжди є дві ролі: <em>анонімний відвідувач</em> - користувач, що не увійшов на сайт, та <em>зареєстрований користувач</em> - користувач, що зареєструвався та увійшов на сайт.

en: Users can use their own name or handle and can specify personal configuration settings through their individual <em>My account</em> page. Users must authenticate by supplying a local username and password or through their OpenID, an optional and secure method for logging into many websites with a single username and password. In some configurations, users may authenticate using a username and password from another Drupal site, or through some other site-specific mechanism.
uk: Користувачі можуть використовувати своє власне ім'я або налаштовувати персональні параметри за допомогою особистої сторінки <em> Мій обліковий запис</em>. Користувачі повинні увійти на сайт, вказуючи своє локальне ім'я користувача та пароль або використовуючи OpenID, як необов'язкового і надійного методу входу на безліч сайтів з єдиним іменем користувача і паролем. У деяких конфігураціях користувачі також можуть авторизуватися за допомогою імені користувача і пароля з іншого Drupal-сайту або використовуючи інші механізми.

en: A visitor accessing your website is assigned a unique ID, or session ID, which is stored in a cookie. The cookie does not contain personal information, but acts as a key to retrieve information from your site. Users should have cookies enabled in their web browser when using your site.
uk: Кожному відвідувачеві вашого сайту призначається унікальний ID ( так званий session ID), який зберігатися в cookie. Цей запис не містить ніякої особистої інформації, а використовується як особистий ключ для одержання інформації з ресурсу. У користувачів повинна бути включена підтримка cookies.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@user">User module</a>.
uk: Для отримання додаткової інформації, дивитись запис в Онлайн Посібнику для <a href="@user">модуля User</a>.

en: Drupal allows users to register, login, log out, maintain user profiles, etc. Users of the site may not use their own names to post content until they have signed up for a user account.
uk: Drupal дозволяє користувачам реєструватися, заходити та виходити, супроводжувати профілі користувачів тощо. Відвідувачі сайту можуть, якщо це дозволено, не використовувати власні імена для публікацій доки вони не зареєструються.

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
uk: Ця сторінка дозволяє адміністраторам власноруч зареєструвати нових користуавчів. Обов'язково потрібно ввести унікальні реєстраційне ім'я (логін) та електронну пошту (е-мейл) нового користувача.

en: Set up username and e-mail address access rules for new <em>and</em> existing accounts (currently logged in accounts will not be logged out). If a username or e-mail address for an account matches any deny rule, but not an allow rule, then the account will not be allowed to be created or to log in. A host rule is effective for every page view, not just registrations.
uk: Встановіть правила доступу для імен користувачів та адрес електронної пошти для нових <em>та</em> наявних облікових записів (для облікових записів, які вжеувійшли, не буде здійснено виходу). Якщо ім'я користувача або адреса пошти для облікового запису підпадає під правило заборони, але не правило дозволу, тоді такий обліковий запис не зможе бути створено або здійснити в нього вхід. Правило хосту діє для кожного перегляду сторінки, не лише для реєстрацій.

en: Permissions let you control what users can do on your site. Each user role (defined on the <a href="@role">user roles page</a>) has its own set of permissions. For example, you could give users classified as "Administrators" permission to "administer nodes" but deny this power to ordinary, "authenticated" users. You can use permissions to reveal new features to privileged users (those with subscriptions, for example). Permissions also allow trusted users to share the administrative burden of running a busy site.
uk: Права доступу дають Вам можливість керувати діями користувачів на Вашому сайті. Кожна роль (визначена на <a href="@role">сторінці ролей користувачів</a>) має власний набір прав доступу. Наприклад, Ви можете надати користувачам, класифікованим як "Адміністратори", право "адмініструвати ноди", але не давати цього права звичайним, "авторизованим" користувачам. Ви можете використовувати права доступу, щоб запропонувати нові функції привілейованим користувачам (наприклад, читачам розсилань). Права доступу також дозволяють полегшити життя адміністратору великого сайту, шляхом надання адміністративних прав користувачам, яким він довіряє.

en: <p>Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined in <a href="@permissions">user permissions</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the <em>role names</em> of the various roles. To delete a role choose "edit".</p><p>By default, Drupal comes with two user roles:</p>
          <ul>
          <li>Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.</li>
          <li>Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.</li>
          </ul>
uk: <p>Ролі дозволяють Вам здійснювати тонке налаштування безпеки та адміністрування Drupal. Роль задає список користувачів, які отримують певні привілеї згідно з <a href="@permissions">повноваженнями користувачів</a>. Приклади ролей: анонімні користувачі, авторизовані користувачі, модератори, адміністратори і так далі. У цій секції ви зможете задати <em>назви ролей</em>. Для того, щоб видалити роль, натисніть "редагувати".</p><p>За замовчуванням, Drupal містить дві ролі користувачів:</p> 
         <ul>
          <li>Анонімні користувачі: ця роль призначена для незареєстрованих або неавторизованих користувачів.</li>
          <li>Авторизовані користувачі: ця роль автоматично надається усім користувачам, які здійснили вхід.</li>
          </ul>

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
uk: Введіть простий шаблон (як символ підстановки можна використати "*") для пошуку імені користувача або адреси електронної пошти. Наприклад, можна шукати "br" і Drupal може знайти "brian", "brad", та "brenda@example.com".

en: Welcome to Drupal. You are now logged in as user #1, which gives you full control over your website.
uk: Ласкаво просимо в Drupal. Зараз ви ввійшли як користувач #1, що дає вам повний контроль над вашим сайтом.

en: </p><p> Your password is <strong>%pass</strong>. You may change your password below.</p>
uk: </p><p> Ваш пароль <strong>%pass</strong>. Ви можете змінити ваш пароль нижче.</p>

en: New external user: %name using module %module.
uk: Новий зовнішній користувач: %name використовуючи модуль %module.

en: Deleted user: %name %email.
uk: Видалено користувача: %name %email.

en: administer permissions
uk: керування повноваженнями

en: administer users
uk: адмініструвати користувачів

en: access user profiles
uk: доступ до профілів користувачів

en: change own username
uk: змінити власне ім'я користувача

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, and user pictures.
uk: Задати поведінку по замовчування для користувачів, включаючи вимоги до реєстрації, адреси електронної пошти та картинки користувачів.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
uk: Визначення доступу до функцій встановленням повноважень для ролей.

en: Edit role
uk: Редагувати роль

en: Access rules
uk: Правила доступу

en: List and create rules to disallow usernames, e-mail addresses, and IP addresses.
uk: Перелічує та створює правила для заборони певних імен користувачів, адрес електронної пошти та IP адрес.

en: Check rules
uk: Перевірити правила

en: Manages the user registration and login system.
uk: Керує реєстрацією користувачів і системою входу.

en: By !author at @date
uk: Від !author в @date

en: Chameleon
uk: Хамелеон

en: Minimalist tabled theme with light colors.
uk: Мінімалістичний шаблон з світлими кольорами

en: Marvin
uk: Марвін

en: Boxy tabled theme in all grays.
uk: Табличний, квадратний шаблон в сірих тонах

en: Garland
uk: Ґарланд

en: Minnelli
uk: Мінеллі

en: Skip navigation
uk: Пропустити навігацію

en: Pushbutton
uk: Пушбаттон

en: Tabled, multi-column theme in blue and orange tones.
uk: Табличний, багатоколоночний шаблон в блакитних і помаранчевих тонах

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
uk: Якщо меню керування відображає дублікати пунктів меню, можливо необхідно відновити ваші пункти меню, використовуючи кнопку <em>Відновити</em>

en: Wipe and rebuild
uk: Очистити і перестворити

en: File name without extension
uk: Ім'я файл без розширення

en: File extension
uk: Розширення файла

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
uk: Попередження системи безпеки: неможливо записати .htaccess файл.  Будь ласка, створіть .htaccess файл у вашій папці %directory, який містить наступні рядки: <br /> <code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами матеріалів.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
uk: %name: відмінність заголовку. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: An image thumbnail was not able to be created.
uk: Мініатюра зображення не може бути створена.

en: ALT text settings
uk: Настроювання альтернативного тексту

en: Enable user input alternate text for images.
uk: Включити користувацький альтернативний текст для зображень.

en: Title text settings
uk: Настроювання тексту заголовка

en: Enable user input title text for images.
uk: Включити користувацький текст заголовока для зображень.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
uk: Вибрати тип поля, яке буде відображатися для користувача.

en: Alternate Text
uk: Альтернативний текст

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Image linked to node
uk: Зображення, пов'язане з матеріалом

en: Image linked to file
uk: Зображення посилається на файл

en: The selected file %name could not be saved.
uk: Обраний файл %name не може бути збережений.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
uk: Каталог %directory це файл і не може бути перезаписаний.

en: filefield
uk: файлове поле

en: List field
uk: Поле списку

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Bar with progress meter
uk: Смуга зі шкалою поступу

en: Throbber
uk: Тробер

en: Path settings
uk: Налаштування шляху

en: The file upload failed. %upload
uk: Викладання файла завершилося невдачею. %upload

en: URL to file
uk: URL-адреса до файла

en: Displays a full URL to the file.
uk: Відображати повну URL-адресу до файла.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
uk: Невідновлювана помилка. Завантажуваний на сайт файл швидше за все перевищує максимальний розмір файла (@size), який підтримує цей сервер.

en: Starting upload...
uk: Початок відвантаження...

en: Uploading... (@current of @total)
uk: Передавання... (@current з @total)

en: Images must be exactly @min_size pixels
uk: Зображення повинні бути рівно @min_size пікселів

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
uk: Зображення повинні бути між @min_size пікселів і @max_size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
uk: Зображення більше @max_size пікселів зменшуються

en: Images must be smaller than @max_size pixels
uk: Зображення повинні бути менше, чим @max_size пікселів

en: Images must be larger than @max_size pixels
uk: Зображення повинні бути більше, чим @max_size пікселів

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
uk: Ваш сервер здатен відображати поступ відвантаження файлів, але відсутні необхідні бібліотеки. Рекомендовано встановити <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">бібліотеку PECL uploadprogress </a> (переважно) або <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
uk: Ваш сервер здатен відображати поступ відвантаження файлів за допомогою APC RFC1867. Зазначимо, що підтримується лише одне одночасне передавання. За можливості рекомендовано використовувати <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">бібліотеку PECL</a>.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
uk: Ваш сервер нездатний відображати поступ відвантаження файлів. Для цього потрібно аби PHP був запущений з mod_php і не як FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
uk: Ваш сервер здатен відображати поступ відвантаження файлів через APC, але його не увімкнено. Додайте у файл конфігурації php.ini <code>apc.rfc1867 = 1</code>. Як альтернативу, рекомендовано використовувати <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, що підтримує декілька одночасних відвантажень.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
uk: Увімкнено (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
uk: Увімкнено (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
uk: Поступ відвантаження

en: Width of a video or image file in pixels.
uk: Ширина відео або файлу зображення в пікселях.

en: Height of a video or image file in pixels.
uk: Висота відео або файлу зображення в пікселях.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
uk: Тривалість аудіо- або відео-файла в секундах.

en: Audio format
uk: Формат аудіо

en: The audio format.
uk: Аудіо формат

en: Default (usually mm:ss)
uk: Базово (звичайно хх:сс)

en: Hours: h
uk: Годин: г

en: Minutes: mm
uk: Хвилин: хх

en: Seconds: ss
uk: Секунд: сс

en: Total seconds
uk: Всього секунд

en: %name: the value may be no smaller than %min.
uk: %name: значення не повинно бути меншим ніж %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
uk: %name: значення не повинно бути більшим, ніж %max.

en: Configure store
uk: Налаштувати магазин

en: Store address
uk: Адреса магазину

en: !error
uk: помилка

en: %name: found no valid user with that name.
uk: %name: не знайдено дійсного користувача з таким ім'ям.

en: The name of the site.
uk: Назва сайту.

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: Type of group.
uk: Тип групи

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
uk: Якщо не обрано, кожен елемент поля буде створювати новий рядок, що може привести до дублів. Ці параметри несумісні з сортуванням таблиць при кліках на відображенні.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
uk: Деякі оновлення все ще в черзі. Прохання повернутись до <a href="@update-php">update.php</a> і запустити необхідні оновлення

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
uk: Деякі оновлення ще знаходяться в черзі. <br/>Будь ласка, заново запустіть скрипт оновлення.

en: Menu module form.
uk: Форма модуля меню.

en: Book module form.
uk: Форма модуля Книг

en: Poll module title.
uk: Назва модуля голосувань

en: Poll module choices.
uk: Варіанти модуля голосувань

en: Poll module settings.
uk: Параметри модуля голосувань

en: Upload module form.
uk: Форма модуля відвантажень.

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
uk: Оновлення для модулів, пов'язаних з CCK, не відбуваються до включення модулів на <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. Коли ви включите їх, вам слід повернутись до <a href="@update-php">update.php</a> і провести оновлення, що залишились.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
uk: !module.module має оновлення, але не може їх розпочати з-за відключення content.module. <br />Якщо і коли content.module буде включено, вам потрібно буде повторно запустити скрипт оновлення. Ви будете й надалі бачити це повідомлення, аж поки модуль не буде включено і оновлення пройдені.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
uk: !module.module має оновлення і доступний в папці модулів, але він не включений. <br />Якщо і коли його буде включено, вам потрібно буде повторно запустити скрипт оновлення. Ви будете й надалі бачити це повідомлення, аж поки модуль не буде включено і оновлення пройдені.

en: CCK - No Views integration
uk: CCK - без інтеграції з Виглядама

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
uk: Інтеграція CCK у модуль Views вимагає Views 6.x-2.0-rc2 або вище.

en: manage fields
uk: керувати полями

en: » Add a new content type
uk: » Додати новий тип вмісту

en: @field_name (Locked)
uk: @field_name (Заблоковано)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
uk: Цей тип матеріалу має неактивні поля. Неактивні поля не включені в список доступних до моменту вмикання їхніх модулів

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
uk: !field (!field_name) неактивне поле !field_type що використовує Візитку !widget_type.

en: - Select a field type -
uk: - Виберіть тип поля -

en: - Select a widget -
uk: - Виберіть віджет -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
uk: Назва поля (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
uk: Тип даних для збереження

en: Form element to edit the data.
uk: Елемент форми для редагування даних.

en: - Select an existing field -
uk: - Виберіть наявне поле -

en: Field to share
uk: Спільне поле

en: Group name (a-z, 0-9, _)
uk: Назва групи (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
uk: Додати нове поле: необхідно вказати мітку.

en: Add new field: you need to provide a field name.
uk: Додати нове поле: необхідно вказати назву поля

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name - некоректне. Ім'я повинно включати лише латинські символи, цифри і підкреслення

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name надто довге. Ім'я обмежено 32 символами, включаючи префікс 'field_'

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
uk: Додавання нового поля: ім'я 'field_instance' - зарезервовано

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name зайняте

en: Add new field: you need to select a field type.
uk: Додати нове поле: необхідно вибрати тип поля.

en: Add new field: you need to select a widget.
uk: Додати нове поле: необхідно вибрати віджет.

en: Add new field: invalid widget.
uk: Додати нове поле: неприпустимий віджет.

en: Add existing field: you need to provide a label.
uk: Додати існуюче поле: необхідно вказати мітку.

en: Add existing field: you need to select a field.
uk: Додати існуюче поле: необхідно обрати поле.

en: Add existing field: you need to select a widget.
uk: Додати існуюче поле: необхідно вибрати віджет.

en: Add existing field: invalid widget.
uk: Додати існуюче поле: неприпустимий віджет.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
uk: Поле %label не може бути додане до типу матеріалу, оскільки воно заблоковане.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
uk: Відсутні поля для даного типу матеріалів. Ви можете додавати нові поля на сторінці <a href="@link">Керування полями</a>

en: Edit basic information
uk: Редагування основної інформації

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
uk: Машино-читабельна назва поля. Ця назва не може бути змінена.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
uk: Людиноподібне ім'я, що буде використано як мітка для цього поля в типі матеріалу %type

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
uk: Тип даних, що бажаєте зберігати в базі даних з допомогою цього поля. Дана операція не може бути змінена.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
uk: Тип елемента форми, що хочете відобразити користувачу, коли створюється це поле в типі матеріалу %type

en: Updated basic settings for field %label.
uk: Оновлено основні налаштування для поля %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
uk: Виникла проблема оновлення основних налаштувань для поля %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
uk: Це поле <strong>заблоковане</strong> і не може бути вилучене.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
uk: Поле %field заблоковане і не може бути відредаговано.

en: %type basic information
uk: %type базова інформація

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що надає значення за замовчуванням. Не повинен містити розмежовувачів &lt;?php ?&gt. Якщо це поле заповнене, значення, надане цим кодом замістить будь-яке значення, вказане вгорі. Очікуваний формат: <pre>!sample</pre>Для визначення очікуваного формату ви можете скористатись закладкою <em>devel load</em>, наданою <a href="@link_devel">devel module</a> на сторінці контенту %type.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
uk: Максимальна кількість значень, що користувачі можуть вносити до цього поля.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
uk: При 'Необмежено' з'явиться кнопка 'Додати ще', що дозволить користувачам додавати скільки завгодно значень.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
uk: Код PHP для 'базового значення' повернув @value, що є некоректним

en: %name must be an integer.
uk: %name повинен бути цілим числом.

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
uk: Вам потрібно впевнитись, що використовуване поле наявне в даному типі матеріалу

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
uk: Розширене: Вкажіть значення полів кодом PHP

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що надає значення для встановлення. Не повинен містити &lt;?php ?&gt; розмежовувачів. Якщо це поле заповнене, значення, надане цим кодом замістить будь-яке значення, вказане вгорі. Очікуваний формат: <pre>!sample</pre>Використання закладки <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load'  на сторінці контенту може допомогти вам зрозуміти очікуваний формат.

en: You have to return the default value in the expected format.
uk: Потрібно повертати базове значення в передбаченому форматі

en: Populate @node's field '@field'
uk: Заповнення поля '@field' матеріалу @node

en: Field has value
uk: Поле має значення

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
uk: Вам потрібно переконатись, що дані поля наявні в вказаному типі матеріалу. Повертається TRUE, якщо обрані поля мають вказане значення.

en: Field has changed
uk: Поле змінено

en: Content containing changes
uk: Матеріал містить зміни

en: Content not containing changes
uk: Матеріал без змін

en: @node's field '@field' has value
uk: поле @node '@field' має значення

en: Select the machine-name of the field to look at.
uk: Вибір машинної назви показаному полю.

en: @node's field '@field' has been changed
uk: Змінено поле '@field' матеріалу @node

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтрований заголовок матеріалу за посиланням. УВАГА - чистий ввід від користувача!

en: Formatted html link to the referenced node.
uk: Форматоване HTML-посилання до матеріалу за посиланням.

en: Relative path alias to the referenced node.
uk: Відносний шлях зв'язаного матеріалу.

en: Absolute path alias to the referenced node.
uk: Абсолютна адреса до пов'язаного матеріалу

en: Relative path alias to the referenced user.
uk: Синонім відносного шляху до зв'язаного користувача

en: Absolute path alias to the referenced user.
uk: Синонім абсолютного шляху до зв'язаного користувача.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
uk: Поле: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field formatter
uk: Форматер поля

en: @label-truncated - !column
uk: @label-скорочена - !column

en: Appears in: @types
uk: Використана в: @types

en: <No value>
uk: <Без значення>

en: Widget label (@label)
uk: Мітка Візитки (@label)

en: Custom label
uk: Настроювана мітка

en: (first item is 0)
uk: (перший елемент - 0)

en: (start from last values)
uk: (починати з останніх значень)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде відмикати взаємозв'язок. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде використовуватись для сортування. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: You need to provide a label.
uk: Необхідно вказати мітку.

en: You need to provide a group name.
uk: Необхідно вказати назву групи.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Назва групи %group_name недійсна. Назва має містити лише малі ненаголошені літери, цифри та підкреслення.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
uk: Назва групи %group_name занадто довга. Назва обмежена 32 символами, включаючи префікс 'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
uk: Назва групи %group_name вже існує.

en: Add new group:
uk: Додати нову групу:

en: Add new group: you need to provide a label.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати мітку.

en: Add new group: you need to provide a group name.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати назву групи

en: Standard group
uk: Стандартна група

en: Create display groups for CCK fields.
uk: Створення груп відображення для полів CCK

en: Field group label
uk: Мітка групи полів

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
uk: Відмітьте, що якщо поле містить численні значення, лише перший вузол контенту буде завантажено.

en: There are no nodereference fields defined.
uk: Не визначено жодного поля довідки вузлів.

en: %name: invalid input.
uk: %name: неправильне введення

en: %name: found no valid post with that title.
uk: %name: не знайдено дійсного повідомлення з таким заголовком.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
uk: Тільки числа і десяткові значення дозволені в полі %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
uk: В полі %field дозволені тільки числа.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
uk: Лише цифри та знак дробу (%decimal) дозволені в %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
uk: Зверніть увагу, що якщо поле має кілька значень, завантажиться лише перший користувач.

en: There are no userreference fields defined.
uk: Немає зазначених полів пов'язаного користувача

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
uk: Розширено - Користувачі, що можуть бути пов'язані (Вигляд)

en: View used to select the users
uk: Вид для відбору користувачів

en: %name: invalid user.
uk: %name: недійсний користувач.

en: New field
uk: Нове поле

en: Existing field
uk: Існуюче поле

en: New group
uk: Нова група

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
uk: Додати поля та групи до типу матеріалу, і впорядкувати їх на сторінці матеріалів та у формах вводу.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
uk: Ви можете додати поле до групи, перетянувши його вниз і вправо від групи.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
uk: Зверніть увагу: Встановлення модуля <a href="!adv_help">Advanced help</a> дозволить вам звертатись за більш обсяжною та точнішою допомогою.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
uk: Скористайтеся прапорцем 'Виключити' для виключення пункту зі  значення !content, яке передається в шаблон матеріалу.

en: Log full API response messages from Authorize.net for debugging.
uk: Записувати повні відповіді API з Authorize.net для зневадження.

en: Debug response: !data
uk: Відповідь зневаджувача: !data

en: Policy message
uk: Повідомлення з умовами

en: Help message shown at checkout.
uk: Довідкове повідомлення, показуване при оформленні замовлення.

en: <b>@type failed.</b>
uk: <b>@type не вдалося.</b>

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
uk[0]: <br /> Метод %list сумісний з усіма типами доставки
uk[1]: <br /> Методи %list сумісні з усіма типами доставки
uk[2]: <br /> Методи %list сумісні з усіма типами доставки

en: Ubercart shipment object
uk: Об'єкт доставки Ubercart

en: A shipment is saved
uk: Вантаж збережено.

en: Fulfillment
uk: Виконання

en: Shipment
uk: Відвантаження

en: Weight quote shipping method was updated.
uk: Спосіб доставки з ваговим тарифом був успішно оновлений.

en: Created and enabled new weight quote shipping method.
uk: Створено та увімкнено новий спосіб доставки з ваговим тарифом.

en: Weight quote shipping method deleted.
uk: Спосіб доставки з ваговим тарифом видалено.

en: Edit weight quote method
uk: Редагувати спосіб з ваговим тарифом

en: Delete weight quote method
uk: Видалити спосіб з ваговим тарифом

en: If you do not have an account yet, you should <a href="!url">register now</a>.
uk: Якщо ви ще не маєте обліковий запис, потрібно <a href="!url">зареєструватись</a>.

en: No changes have been logged for this order.
uk: Для цього замовлення жодних змін в журналі не зареєстровано.

en: The total product quantity of the order.
uk: Загальна кількість товарів в замовленні.

en: No image widgets installed.
uk: Віджети для зображень товарів не інстальовано

en: Product class saved.
uk: Клас товару було збережено

en: Are you sure you want to delete the %type product class?
uk: Ви упевнені що бажаєте видалити клас товару %type

en: The node type associated with this product class will revert to a standard node type.
uk: Типи нод що були асоційовані з цим класом будуть повернуті до стандартного типу нод.

en: Grant or renew purchased roles
uk: Надати або поновити придбані ролі

en: Display messages to alert users of any new or updated roles.
uk: Відобразити повідомлення користувачам про будь-які нові або оновлені ролі.

en: Make permanent
uk: Зробити постійним

en: Attempt to e-mail @email concerning stock level on sku @sku failed.
uk: Спроба відправки повідомлення на @email щодо рівня запасів по артикулу @sku не вдалася.

en: Stock Level
uk: Складський рівень

en: Is Below Threshold
uk: Нижче порогового рівня

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
uk: Пошук покупців на основі інформації у будь-якому з наступних полів. Використовуйте * для заміни будь-якого символу.

en: For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.
uk: Наприклад, розпочавши пошук по запиту С* у полі Прізвище платника ви отримаєте список усіх клієнтів прізвище яких розпочинається з літери С.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
uk: (<em>Щоб проігнорувати його в пошуці залиште поле порожнім.</em>)

en: Display type for the main store administration page
uk: Тип відображення головної адміністративної сторінки магазину

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
uk: Ця таблиця показує усіх користувачів сайту, хто зробив замовлення.

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
uk: Використовуйте цю сторінку для пошуку серед користувачів сайту, що розмістили замовлення.

en: width @width
uk: ширина @width

en: height @height
uk: висота @height

en: upscaling allowed
uk: збільшення розміру дозволено

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
uk: ширина: @width, висота: @height, fit: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
uk: ширина: @width, висота: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
uk: випадково між -@degrees&deg і @degrees&deg

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
uk: радіус: @radius, сигма: @sigma, вирівнювання: @amount, поріг: @threshold

en: Save Preset
uk: Зберегти установки

en: The preset name you have chosen is already in use.
uk: Обране вами назва установок уже використовується.

en: Unknown action.
uk: Невідома дія.

en: Unknown preset.
uk: Невідомі установки.

en: This %action action is not associated %preset preset.
uk: Обрана дія (%action) не пов'язане з установками (%preset preset).

en: Create Action
uk: Створити дію

en: The action was succesfully created.
uk: Дія успішно створена

en: 404: Unable to find %image
uk: 404: Неможливо знайти %image

en: 403: File is not an image %image
uk: 403: Файл не є зображенням %image

en: There was an error saving the new image file %dst.
uk: Помилка при збиреженні нового зображення %dst

en: Select which Imagecache preset to use for viewing images in the thickbox.
uk: Виберіть, який пресет Imagecache буде використаний для перегляду зображень в thickbox.

en: User login block
uk: Блок входу користувача

en: Custom login form
uk: Власна форма входу

en: !site_name blogs
uk: !site_name блоги

en: To clear all caches, click the button on the <a href="@performance">Performance page</a>.
uk: Для очищення всього кешу, натисніть кнопку на <a href="@performance">сторінці налагодження Швидкодії</a>

en: Add a new weight quote shipping method.
uk: Додати новий спосіб доставки з ваговим тарифом.

en: Customize product report parameters
uk: Персоналізуйте параметри товарного звіту

en: You may add more attributes <a href="!url">here</a>.
uk: Більше атрибутів можна додати <a href="!url">тут</a>.

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
uk: Показувати повідомлення про те, що товар був доданий до кошика через форму "додати у кошик".

en: Anonymous cart duration is 1 @unit. | Anonymous cart duration is @count @units.
uk[0]: Корзина гостя існуватиме @count @unit
uk[1]: Корзина гостя існуватиме @count @unit
uk[2]: Корзина гостя існуватиме @count @unit

en: Authenticated cart duration is 1 @unit. | Authenticated cart duration is @count @units.
uk[0]: Корзина зареєстрованих існуватиме @count @units
uk[1]: Корзина зареєстрованих існуватиме @count @units
uk[2]: Корзина зареєстрованих існуватиме @count @units

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
uk: Дякуємо що скористалися послугами [store-name]. 
    Ваше поточне замовлення було додано до вашого облікового запису який ми знайшли за вашою адресою електронної пошти.
    
    <a href="[site-url]/user">Увійдіть</a> щоб переглянути статус вашого поточного замовлення та історію замовлень.
    Не забувайте увійти наступний до того як будете робити замовлення наступний раз, це суттєво прискорить оформлення покупки!

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
uk: Дякуємо що скористалися послугами [store-name]. 
    Для вас було створено новий обліковий запис, тепер ви маєте змогу переглядати поточний статус свого замовлення.
    
    <a href="[site-url]/user">Увійдіть</a> да вашого нового облікового запису використовуючи наступну інформацію:
    
    <strong>Ім'я користувача:</strong> !new_username
    <strong>Пароль:</strong> !new_password

en: No orders available.
uk: Замовлень немає.

en: This setting can still be overridden on the node form.
uk: Це налаштування все одно може бути перевизначена у формі матеріалу.

en: Automatically run cron
uk: Автоматичний запуск планувальника

en: When enabled, the site will check whether cron has been run in the configured interval and automatically run it upon the next page request. For more information visit the <a href="@status-report-url">status report page</a>.
uk: Якщо увімкнено, сайт буде перевіряти, чи був запущений крон в заданому інтервалі і автоматично запустить його під час наступного запиту сторінки. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку <a href="@status-report-url">Звіт про стан</a> .

en: When printing url paths, how to transform the case of the argument. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
uk: Як змінювати регістр аргументу, коли виводяться шляху URL. Не використовуйте з Postgres, який порівнює з урахуванням регістру.

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
uk: Значення атрибуту target у посиланні, як-от _blank, _parent чи назва iframe. Це поле рідко застосовується.

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: The maximum number of characters this field can be.
uk: Максимальна кількість символів в цьому полі.

en: Count the number 0 as empty
uk: Число "0" означає порожнє

en: Hide if empty
uk: Приховати, якщо порожнє

en: Starting value
uk: Початкове значення

en: Specify the number the counter should start at.
uk: Вкажіть число, з якого починатиметься відлік.

en: Does not start with
uk: Не починається з

en: Does not end with
uk: Не завершується на

en: The view %name has been saved.
uk: Вид %name було успішно збережено.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
uk: Через цей фільтр елементи з однією або декількома обраними варіантами вибору можуть дублюватися. Якщо так сталося, цей прапорець може прибрати ці дублікати. Однак, чим більше термінів потрібно шукати, тим довше триватиме запит, тому використовуйте це обережно. Не потрібно вмикати на полях з одним значенням, оскільки, при використанні на несумісному полі, це може призвести до зникнення значень поля з відображення.

en: Jump menu
uk: Меню переходу

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
uk: Всі результати вносяться в список вибору і користувач може перейти на певну сторінку залежно від результатів.

en: Hostname of user that posted the comment.
uk: Ім’я хоста користувача, що написав цей коментар.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Електронна адреса користувача, що опублікував коментар. Порожне, якщо автор є зареєстрованим користувачем.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
uk: Зв'язок матеріалів з термінами таксономії із зазначенням словника чи словників, що використовуються. Якщо є декілька термінів, цей зв'язок може привести до появи дубльованих записів.

en: The text of the profile item.
uk: Тексти елементу профіля.

en: The taxonomy term ID for the term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії для терміна.

en: The taxonomy term name for the term.
uk: Назва терміна таксономії для терміна.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Назва словника, до якого належить термін.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
uk: Виберіть, з якими словниками необхідно встановити зв'язок. Пам'ятайте, що кожен знайдений термін створить новий запис, тому цей зв'язок найкраще використовувати лише на одному словнику, який має лише по одному терміну на матеріал.

en: The MIME type of the attached file.
uk: MIME тип прикріпленого файлу.

en: The path of the attached file.
uk: Шлях прикріпленого файлу.

en: The size of the attached file.
uk: Розмір прикріпленого файлу.

en: The name of the role.
uk: Назва ролі.

en: The role ID of the role.
uk: Ідентифікатор ролі.

en: Hide empty fields
uk: Приховати порожні поля

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
uk: Не відображати поля, мітки або розмітку для порожніх полів.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
uk: Перед налаштуванням параметрів меню переходу потрібно мати принаймні одне поле.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
uk: Щоб правильно налаштувати меню переходу необхідно обрати одне поле, що буде являти собою шлях для використання. Потім необхідно встановити це поле таким, що виключається. Всі інші відображувані поля будуть частиною цього  меню. Зверніть увагу, що усі HTML коди будуть вилучені з виведення, оскільки спискі вибору не можуть відображувати HTML.

en: Path field
uk: Поле шляху

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
uk: Якщо приховано, ця кнопка буде прихована лише для користувачів з javascript і сторінка автоматично перейде, коли вибір зміниться.

en: openid
uk: служба OpenID

en: Fusion theme settings
uk: Налаштування теми Fusion

en: Use these settings to enhance the appearance and functionality of your Fusion theme.
uk: Використовуйте ці налаштування, щоб поліпшити зовнішній вигляд і функціональність вашої теми Fusion.

en: Typography
uk: Типографіка

en: Select a new font family
uk: Оберіть нову гарнітуру шрифтів

en: Theme default
uk: Задане темою

en: Sans serif - smaller (Helvetica Neue, Arial, Helvetica, sans-serif)
uk: Sans serif - менші (Helvetica Neue, Arial, Helvetica, sans-serif)

en: Sans serif - larger (Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif)
uk: Sans serif - більші (Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif)

en: 10px
uk: 10 пікселів

en: 12px
uk: 12 пікселів

en:  - Theme Default
uk:  - Тема базово

en: Split sidebars
uk: Бічні колонки окремо

en: Both sidebars first
uk: Обидві бічні колонки на початку

en: Both sidebars last
uk: Обидві бічні колонки в кінці

en: Search...
uk: Пошук...

en: Blocked users
uk: Блоковані користувачі

en: This identifier is used by another handler.
uk: Цей ідентифікатор використовується іншим обробником.

en: Always display more link
uk: Завжди відображати більше посилань

en: This will display the more link even if there are no more items to display.
uk: При цьому посилання "Ще" показуватиметься навіть якщо більше немає об'єктів для показу.

en: The order of pages in the book hierarchy.
uk: Послідовність сторінок у ієрархії книги.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
uk: Показ стандартного посилання "Додати коментар", що використовується у матеріалах і показуване лише, якщо користувач має повноваження додавати коментар.

en: Inherit pager
uk: Наслідувати навіґатор

en: Render pager
uk: Відобразити навіґатор

en: Render
uk: Відобразити

en: Themed
uk: Темізовано

en: The unique ID of the comment.
uk: Унікальний ідентифікатор коментаря.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
uk: Унікальний ідентифікатор матеріалу, для якого був написаний коментар.

en: The name left by the comment author.
uk: Назву, що залишив автор коментаря.

en: The email address left by the comment author.
uk: Адреса електронної пошти, яку залишив автор коментаря.

en: The home page URL left by the comment author.
uk: URL-адреса домашньої сторінки, яку залишив автор коментаря.

en: The formatted content of the comment itself.
uk: Форматований текст коментаря.

en: The number of comments posted on a node.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу з часу останнього відвідання сторінки.

en: The unique ID of the author of the node.
uk: Унікальний ідентифікатор автора матеріалу.

en: The type of the node.
uk: Тип елементарної одиниці матеріалу

en: The human-readable name of the node type.
uk: Легка для читання назва цього типу матеріалу.

en: The language the node is written in.
uk: Мова, на якій написаний матеріал.

en: The URL of the node.
uk: URL-адреса матеріалу.

en: The slogan of the site.
uk: Девіз сайту.

en: The optional 'mission' of the site.
uk: Необов'язкова "місія" цього сайту.

en: The administrative email address for the site.
uk: Адміністративна електронна адреса сайту.

en: The URL of the site's front page.
uk: URL-адреса головної сторінки сайту.

en: The unique ID of the taxonomy term.
uk: Унікальний ідентифікатор терміна таксономії.

en: The name of the taxonomy term.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміна таксономії.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
uk: Унікальний ідентифікатор словника таксономії.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
uk: Назва словника таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: The unique ID of the user account.
uk: Унікальний ідентифікатор облікового запису користувача.

en: The login name of the user account.
uk: Ім'я для входу в обліковий запис користувача.

en: The email address of the user account.
uk: Адреса електронної пошти облікового запису користувача.

en: The URL of the account profile page.
uk: URL-адреса сторінки профілю облікового запису.

en: Your OpenID
uk: Ваш OpenID

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
uk: Цей OpenID буде приєднаний до вашого облікового запису після реєстрації.

en: Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
uk: Завершіть реєстрацію, заповнивши наведену нижче форму. Якщо ви вже маєте обліковий запис, можете <a href="@login">увійти</a> і додати свій OpenID на сторінці "Мій обліковий запис".

en: Account registration using the information provided by your OpenID provider failed due to the reasons listed below. Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
uk: Реєстрація облікового запису з використанням інформації, наданою вашим провайдером OpenID не відбулася з причин, наведених нижче. Завершіть реєстрацію заповнивши форму, наведену нижче. Якщо ви вже маєте обліковий запис, то можна <a href="@login">увійти</a> і додати свій OpenID на сторінці "Мій обліковий запис".

en: File URL
uk: URL файла

en: Saint Barthélemy
uk: Сен-Бартельмі

en: Saint Martin (French part)
uk: Сен-Мартен (Французька частина)

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
uk: JavaScript-файл перекладу %file.js було втрачено.

en: Published comment %subject.
uk: Опублікований коментар %subject.

en: The unique ID of the content item, or "node".
uk: Унікальний ідентифікаційний код цього матеріалу.

en: Internal server error. Please see server or PHP logs for error information.
uk: Внутрішня помилка сервера. Інформацію про помилку дивіться у журналах серверу чи PHP.

en: An error occurred at @path.
    
    Error Description: @error
uk: Сталася помилка за адресою @path.
    
    Опис помилки: @error

en: Authentication module
uk: Модуль автентифікації

en: Update and save
uk: Оновити та зберегти

en: Libyan Arab Jamahiriya
uk: Лівія

en: Palestinian Territory, Occupied
uk: Палестинські території

en: Syrian Arab Republic
uk: Сирійська Арабська Республіка

en: Virgin Islands, British
uk: Віргінські острови (Британія)

en: Virgin Islands, U.S.
uk: Віргінські острови (США)

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language code field.
uk: Символи &lt;, &gt;, " та ' заборонені в полі коду мови.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language name in English field.
uk: Символи &lt;, &gt;, " та ' заборонені в полі назви англіською мовою.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the native language name field.
uk: Символи &lt;, &gt;, " та ' заборонені в полі імені рідної мови.

en: Packing slip
uk: Пакувальна наліпка

en: Is not empty (NOT NULL)
uk: Не порожнє (NOT NULL)

en: Automatic live preview
uk: Автоматичний живий перегляд

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
uk: Цей вид створено для версії @import_version, а встановлено @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
uk: Пошкоджений/відсутній обробник: @table > @field

en: Disable automatic live preview
uk: Вимкнено автоматичний живий перегляд

en: The aliased path to this node.
uk: Синонімізований шлях до цього матеріалу.

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
uk: Відображення %display встановило як шлях node/% . Це не створює того, що потрібно. Якщо необхідно декілька версій показу матеріалу, використовуйте панелі.

en: Translate link
uk: Посилання на переклад

en: Provide a simple link to translate the node.
uk: Пряме посилання на переклад матеріалу.

en: Authmap ID
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: The Authmap ID.
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: Authentication name
uk: Ім'я автентифікації

en: The unique authentication name.
uk: Унікальне ім'я для автентифікації.

en: The name of the module managing the authentication entry.
uk: Назва модуля, що керує автентифікацією.

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: If you want to use this as in "output this field as link" in "link path", you must enable this option.
uk: Якщо слід використовувати це як "вивести це поле як посилання" у "шлях посилання", потрібно увімкнути цю опцію.

en: Link this field to its node revision
uk: Зробити це поле посиланням на його версію матеріалу

en: Output machine name
uk: Виведення машинної назви

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
uk: Використовувати термін таксономії Друпал для створенння посилань в рядку навіґації

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
uk: Якщо позначено, посилання в рядку навіґації будуть створюватися за допомогою стандартного друпалівського методу замість власного методу модуля Види. Це стане в нагоді, якщо для зміни терміна таксономії використовуються модулі на кшталт Taxonomy redirect.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
uk: Зміна назв(и) класів CSS, що будуть додані до цього відображення.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
uk: До цього виду будуть додані назви класів CSS. Тут можна вказати особливі CSS коди для кожного вида. Кілька класів відокремлювати пробілами.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
uk: CSS-класи мають містити лише латинські абетково-цифрові символи та дефіси

en: Choose text
uk: Вибір тексту

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
uk: Це текст, що з'являтиметься в меню переходу як обраний пункт (для спонукання здійснення вибору).

en: !arbSilent POST received for order @order_id: <pre>@post</pre>
uk: Для замовлення @order_id отримано !arbSilent POST: <pre>@post</pre>

en: Duplicate window
uk: Вікно дублювання

en: Blocks submission of duplicate transactions within the specified window.  Defaults to 120 seconds.
uk: Блокувати надсилання дублів трансакцій протягом зазначеного часового проміжку. За замовчуванням - 120 сек.

en: This information is required for Ubercart to interact with your payment gateway account.  It is different from your login ID and password and may be found through your account settings page.  Do not change the gateway URLs unless you are using this module with an Authorize.net-compatible gateway that requires different URLs.
uk: Ці відомості необхідні для Ubercart, щоб взаємодіяти з обліковим записом вашого платіжного шлюзу. Вони не збігаються з вашими ID користувача і паролем і знаходяться на сторінці налаштувань облікового запису. Не змінюйте URL-адрес шлюзу, якщо ви не використовуєте цей модуль з Authorize.net-сумісним шлюзом, який вимагає різних URL-адрес.

en: Authorize.net Test Gateway URL
uk: URL тестового шлюзу Authorize.net

en: Authorize.net Live Gateway URL
uk: URL робочого шлюзу Authorize.net

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
uk: Тільки вкажіть тестовий обліковий запис розробника, якщо ви входите в свій обліковий запис через https://test.authorize.net. <br />Перейдіть на реальні транзакції, коли будете готові почати обробку реальних платежів.

en: ship
uk: доставити

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in. Cron must be running for this feature to work.
uk: Встановіть проміжок часу для <strong>анонімних</strong> користувачів, протягом якого товари зберігаються в кошику. Для функції має бути налаштований крон.

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in. Cron must be running for this feature to work.
uk: Встановіть проміжок часу для <strong>авторизованих</strong> користувачів, протягом якого товари зберігаються в кошику. Для функції має бути налаштований крон.

en: <strong>Directory:</strong> !dir<br />
uk: <strong>Каталог:</strong> !dir<br />

en: <strong>File:</strong> !file<br />
uk: <strong>Файл:</strong> !file<br />

en: Order Date:
uk: Дата замовлення:

en: Weight units
uk: Одиниці ваги

en: Altered
uk: Змінено

en: <strong>SKU:</strong> Any<br />
uk: <strong>Артикул:</strong> Все<br />

en: <strong>Shippable:</strong> Yes<br />
uk: <strong>Може доставлятися:</strong> Так<br />

en: <strong>Shippable:</strong> No<br />
uk: <strong>Може доставлятися:</strong> Ні<br />

en: The Ubercart store fax number.
uk: Номер факсу магазина Уберкарт.

en: No tokens available.
uk: Доступні замінники відсутні

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть замінник, щоб вставити його в поле, в якому ви раніше знаходились

en: List of the currently available tokens on this site
uk: Список доступних на цьому сайті замінників.

en: Insert this token into your form
uk: Вставити цей замінник у вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
uk: Щоб вставити замінник клацніть спочатку в текстовому полі.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
uk: Неможливо передати вибраний файл %filename. Припустимими є лише файли з наступними розширеннями: %extensions.

en: Default (Mbps or Kbps)
uk: За замовчуванням (Мбіт/с або Кбіт/с)

en: Raw numberic value
uk: Необроблене числове значення

en: Default (kHz)
uk: За замовчуванням (кГц)

en: Comment creation
uk: Створення коментаря.

en: Unfiltered name of top taxonomy term.
uk: Невідфільтрована назва найпопулярнішого терміна таксономії.

en: Unfiltered name of top term's vocabulary.
uk: Невідфільтрована назва словника найпопулярнішого терміна.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
uk: Нефільтрований шлях меню (як відображено у навігації), не враховуючи Головна або [меню]. Відокремлено /.

en: The current
uk: Поточний.

en: raw user input
uk: прямий ввід користувача.

en: Warning: Token value contains raw user input.
uk: Попередження: Замінник містить нефільтрований ввід користувача.

en: !description year (four digit)
uk: !description рік (чотири цифри)

en: !description year (two digit)
uk: !description рік (дві цифри)

en: !description month (full word)
uk: !description місяць (ціле слово)

en: !description month (abbreviated)
uk: !description місяць (абревіатура)

en: !description month (two digits with leading zeros)
uk: !description місяць (два знаки з початковими нулями)

en: !description month (one or two digits without leading zeros)
uk: !description місяць (один чи два знаки без початкових нулів)

en: !description week (two digits with leading zeros)
uk: !description тиждень (два знаки з початковими нулями)

en: !description date (numeric representation of the day of the week)
uk: !description дата (цифрове відображення дня тижня)

en: !description day (full word)
uk: !description день (ціле слово)

en: !description day (abbreviation)
uk: !description день (абревіатура)

en: !description day (two digits with leading zeros)
uk: !description день (два знаки з початковими нулями)

en: !description day (one or two digits without leading zeros)
uk: !description день (один чи два знаки без початкових нулів)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
uk: Необроблений текст, який використовується в меню як текст посилання для цього елемента.

en: Added new product line to order.
uk: У замовлення додано новий товарний рядок.

en: *Adding _if to any country variable will make it display only for addresses<br />whose country is different than the default store country.
uk: *Додавання _if до будь-якої змінної країни зробить її показуваною лише для адрес<br />країна якої відрізняється від базової країни.

en: Supply a format string for each unit. !value represents the length value.
uk: Вкажіть рядок формату для кожної одиниці. !value представляє значення довжини.

en: ID3 tag
uk: Мітка ID3

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
uk: Обробник @handler намагався додати additional_field @identifier, але таблицю @table неможливо додати!

en: Fill up single line
uk: Заповнювати одну лінію

en: Thanks for your order, !order_first_name!
uk: Дякуємо за замовлення, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
uk: Якщо потрібно перевірити статус замовлення, перейдіть на головну сторінку !store_link і натисніть на пункт меню "Мій  обліковий запис" або перейдіть за наступним посиланням:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
uk: Аби більше дізнатися про роботу з вашими замовленнями в магазину !store_link, будь ласка, відвідайте нашу <a href="!store_help_url">сторінку довідки</a>.

en: <strong>Role:</strong> @role_name<br />
uk: <strong>Роль:</strong> @role_name<br />

en: The unique ID of the author of the comment.
uk: Унікальний ID автора коментаря.

en: The title of the node the comment was posted to.
uk: Заголовок матеріалу, до якого був доданий коментар.

en: The login name of the author of the node.
uk: Логін автора матеріалу.

en: The email address of the author of the node.
uk: Електронна скринька автора матеріалу.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
uk: Пояснення останніх змін, що відбулися в матеріалі.

en: Node modification
uk: Зміна матеріалу

en: User's registration
uk: Остання реєстрація користувача

en: User's last login
uk: Останній вхід користувача

en: The current date in the user's timezone.
uk: Поточна дата у часовому поясі користувача.

en: The URL of the account edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування облікового запису.

en: The title of the current page.
uk: Заголовок поточної сторінки

en: The URL alias of the current page.
uk: Синонім URL поточної сторінки.

en: The URL of the current page.
uk: URL поточної сторінки.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
uk: Номер поточної сторінки при посторінковому перегляді списків.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі неприпустимі замінники: @invalid-tokens.

en: The unique ID of the node's menu link.
uk: Унікальний ідентифікатор посилання меню матеріалу.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
uk: Унікальний ідентифікатор меню посилання батьківського матеріалу.

en: Nonce from @endpoint rejected because it is not correctly formatted, nonce: @nonce.
uk: Одноразовий ідентифікатор (нонс) від @endpoint відхилено через неправильне форматування, ідентифікатор: @nonce.

en: Nonce received from @endpoint is out of range (time difference: @intervals). Check possible clock skew.
uk: Одноразовий ідентифікатор (нонс) від @endpoint виходить за межі періоду (різниця часу: @intervals). Перевірте синхронізацію годинника.

en: Nonce replay attempt blocked from @ip, nonce: @nonce.
uk: Блоковано спробу повторного використання одноразового ідентифікатора (нонса) від @ip, ідентифікатор: @nonce.

en: Syslog identity
uk: Ідентифікатор системного журналу

en: Forever
uk: Без обмежень

en: Holy See (Vatican City State)
uk: Святий Престол (Ватикан, Місто-Держава)

en: Iran, Islamic Republic of
uk: Іран, Ісламська Республіка

en: @token (defined by modules: @modules)
uk: @token (визначено модулями: @modules)

en: Duplicate tokens
uk: Дублювати замінники

en: The following tokens are defined by multiple modules and may cause problems when performing token replacement.
uk: Зазначені токени визначені безліччю модулів, що може призвести до проблем при їх заміні.

en: Unable to receive HOP POST.
uk: Неможливо отримати HOP POST.

en: Authorize only
uk: Лише уповноваження

en: Authorize and capture
uk: Уповноважити і списати

en: Order @order-id at @store-name
uk: Замовлення @order-id у магазині @store-name

en: CyberSource payment complete
uk: CyberSource: платіж виконано

en: The HOP.php library is readable.
uk: Бібліотека HOP.php доступна для читання.

en: The order ID as provided by the store.
uk: Ідентифікатор замовлення, наданий магазином.

en: Alternate SKU
uk: Змінити артикул

en: Copy billing information.
uk: Скопіювати платіжну інформацію.

en: Country importer
uk: Втягувач країни

en: Include the store name in the "From" line of store e-mails.
uk: Додавати назву магазину у поле "Від" електронних листів магазину.

en: Allowed extensions: %ext
uk: Дозволені розширення: %ext

en: Maximum file size: %size
uk: Максимальний розмір файлу: %size

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart. For more information on syslog, see <a href="@syslog_help">Syslog help</a>.
uk: Рядок, який буде передувати кожному повідомленню, що записується в Системний журнал. Якщо у вас є кілька сайтів, які використовують один і той же файл Системного журналу, унікальний ідентифікатор кожного сайту дозволяє легко відокремити записи різних сайтів один від одного. Для отримання додаткової інформації по Системному журналу див. <a Href="@syslog_help">Довідка по Системному журналу</a>

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
uk[0]: %element-title не може містити жодного замінника.
uk[1]: %element-title має містити принаймні @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити принаймні @count замінників.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
uk[0]: %element-title має містити лише один замінник.
uk[1]: %element-title має містити не більше ніж @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити не більше ніж @count замінників.

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
uk: Не вдалося обробити платіж кредитною карткою. Будь ласка, перевірте інформацію про карту і спробуйте ще раз. Якщо проблема залишається, зверніться до нас щодо завершення замовлення.

en: Additional shipping cost per product in cart.
uk: Додаткова вартість доставки за товаром у кошику

en: <strong>!product-title</strong> removed from your shopping cart.
uk: Товар <strong>!product-title</strong> вилучено з вашого кошика.

en: At most, how many of these items can fit in your largest box? Orders that exceed this value will be split into multiple packages when retrieving shipping quotes.
uk: Скільки одиниць товару може поміститися в найбільшій коробці? Замовлення, що перевищують це значення, будуть розбиті на декілька пакунків під час розрахунку доставки.

en: @type tokens
uk: Замінники @type

en: global token
uk: глобальні замінники

en: The URL alias of the parent menu link of the node.
uk: URL-синонім посилання батьківського меню матеріала.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
uk: Унікальний ID словника таксономії, якому належить термін.

en: The name of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
uk: Назва словника, до якого належить термін таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
uk: Додатковий опис словника таксономії, якому належить термін.

en: UNIX timestamp format
uk: Час у UNIX-форматі

en: !description date in 'small' format. (%date)
uk: Дата !description у 'короткому' форматі. (%date)

en: !description in UNIX timestamp format (%date)
uk: !description у UNIX-форматі часу (%date)

en: !description in 'time-since' format. (%date)
uk: !description у форматі 'часу від'. (%date)

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
uk: Введіть припустиму електронну адресу або використовуйте замінник адреси, наприклад %mail.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
uk: %name повинно бути припустимим для CSS шістнадцятковим значенням кольору.

en: Control your site's navigation menu, primary links and secondary links, as well as rename and reorganize menu items.
uk: Керування меню навігації, основними посиланнями, додатковими посиланнями сайту а також зміна назви та перевпорядкування пунктів меню.

en: View order number
uk: Перегляд номеру замовлення

en: Enter the 'From' email addresses, or leave blank to use your store email address. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть в поле 'Від' адреси електронної пошти, або залишите порожнім, щоб використовувати адресу електронної пошти вашого магазину. Ви можете використовувати замінники замовлення для динамічних адрес електронної пошти.

en: The card type, expiration date and last four digits of the card number are encrypted and stored.<br /><b>You must enable encryption</b> by following the <a href="!url">encryption instructions</a> in order to accept credit card payments.<br />In short, you must specify a path outside of your document root where the encryption key may be stored.<br />Relative paths will be resolved relative to the Drupal installation directory.<br />Once this is set, you should not change it.
uk: Тип картки, термін закінчення її дії і останні чотири цифри номера картки шифруються і відправляються на зберігання. <br /><b>Ви повинні увімкнути шифрування</b>, виконуючи <a href="!url">вказівки щодо шифрування</a> для того, щоб почати приймати платежі картами.<br />Коротенько, ви повинні вказати шлях поза кореневим каталогом сайту, де може зберігатися ключ шифрування.<br />Відносний шлях буде розглядатися як шлях щодо каталог встановлення Drupal.<br />Встановивши каталог одного разу, ви не повинні його змінювати.

en: For example: Box, pallet, tube, envelope, etc.
uk: Приклади: коробка, піддон, туба, конверт тощо.

en: Weight of the package. Default value is sum of product weights in the package.
uk: Вага пакунку. Базово це сумарна вага товарів у пакунку.

en: Allow anonymous customers to use an existing account's email address.
uk: Дозволити анонімним покупцям використовувати адреси електронної пошти наявних облікових записів.

en: If enabled, orders will be attached to the account matching the email address. If disabled, anonymous users using a registered email address must log in or use a different email address.
uk: Якщо увімкнено, замовлення будуть прикріплюватися до профілю з вказаною адресою електронної пошти. В іншому випадку, анонімні користувачі, що вказали зареєстровану адресу електронної пошти, повинні будуть увійти на сайт або використовувати іншу адресу.

en: Display a custom message to the user.
uk: Відображувати користувачеві персональне повідомленння.

en: Empty the customer's shopping cart.
uk: Очистити кошик з покупками клієнта.

en: Redirect to any page on the site.
uk: Переспрямовувати на будь-яку сторінку сайту.

en: A Cart Link URL looks like:<blockquote><code>/cart/add/<em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code></blockquote>where <code><em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code> consists of one or more actions separated by a dash. Absolute URLs may also be used, e.g.:<blockquote><code>http://www.example.com/cart/add/<em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code></blockquote>
uk: URL посилання кошика виглядає наступним чином:<blockquote><code>/cart/add/<em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code></blockquote>де<code><em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code> складається з однієї або кількох дій через дефіс. Також можна використовувати абсолютні URL-адреси, наприклад:<blockquote><code>http://www.example.com/cart/add/<em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code></blockquote>

en: A product node number, followed by optional arguments described in the table below.
uk: Номер ноди товару, що йде за необов'язковими аргументами, описаним в нижченаведеній таблиці

en: An alphanumeric string (32 characters max) to identify the link.
uk: Абетковоцифровий рядок (максимум 32 символи) для ідентифікації посилання.

en: Displays a message to the customer when the link is clicked.
uk: Відображує користувачеві повідомлення при натисканні на посилання

en: Empties the cart. If used, this should be the first action.
uk: Очищує кошик. Якщо використовується, має бути першим у списку дій.

en: Allowed actions are:
uk: Доступні дії такі:

en: A positive integer.
uk: Додатне ціле число.

en: Attempt to e-mail @email concerning role notification failed.
uk: Спроба надіслати на адресу  @email сповіщення стосовно ролі завершилося невдачею.

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. This form provides the default location for all products in the store. If a product's individual pickup address is blank, Ubercart uses the store's default pickup address specified here.
uk: При доставці товарів споживачам, для точного визначення вартості і налаштування доставки необхідно знати місце відвантаження товару. Ця форма вказує місце відвантаження всіх товарів у магазині. Якщо адресу відвантаження в налаштуванні товару залишити незаповненою, Ubercart використає адресу відвантаження магазину за умовчанням вказану тут.

en: Dimension units
uk: Одиниці розмірів.

en: Synchronized
uk: Синхронізовано

en: Bolivia, Plurinational State of
uk: Болівія, Багатонаціональна Держава

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
uk: Бонайре, Сінт-Естатіус та Саба

en: Côte d'Ivoire
uk: Кот-д'Івуар

en: Curaçao
uk: Кюрасао

en: Moldovoa, Republic of
uk: Молдова, Республіка

en: Réunion
uk: Реюньйон

en: Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
uk: Острів Святої Єлени, острів Вознесіння та острови Трістан-да-Кунья

en: Sint Maarten
uk: Сінт-Мартен

en: Taiwan, Province of China
uk: Тайвань, провінція Китаю

en: Venezuela, Bolivarian Republic of
uk: Венесуела, Боліваріанська Республіка
