UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: احفظ الإعدادات

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Order
ar: الترتيب
