UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Order
ast: Orde
