UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Order
bg: Поръчка

en: Product
bg: Продукт
