UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Order
bs: Poredak
