UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Stock
ca: Estoc

en: Payments
ca: Pagaments

en: Order
ca: Ordre

en: Login ID
ca: ID d'identificació

en: Transaction key
ca: Clau de la transacció

en: Product
ca: Producte

en: Refunds
ca: Devolucions
