UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Stock
cs: Sklad

en: Payments
cs: Platby

en: Transaction key
cs: Transakční klíč

en: Product
cs: Produkt

en: cURL error: @error
cs: cURL chyba: @error

en: Credit card payment declined: @message
cs: Platba kreditní kartou zamítnuta: @message

en: ACCEPTED
cs: PŘIJATO

en: REJECTED
cs: ZAMÍTNUTO
