UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Order
cy: Trefn
