UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Order
el: Σειρά

en: Transaction key
el: Κλειδί συναλλαγής

en: Product
el: Προϊόν
