UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Order
fa: ترتیب
