UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: Enabled
he: זמין

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Stock
he: מלאי

en: Order
he: הזמנה

en: Product
he: מוצר
