UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Order
hi: क्रम
