UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Order
hr: Poredak
