UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Stock
hu: Készlet

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Order
hu: Sorrend

en: Login ID
hu: Felhasználói azonosító

en: Transaction key
hu: Tranzakciókulcs

en: Product
hu: Termék

en: Output
hu: Kimenet

en: cURL error: @error
hu: cURL hiba: @error

en: Credit card payment declined: @message
hu: A bankkártyás fizetés el lett utasítva: @message

en: ACCEPTED
hu: ELFOGADVA

en: REJECTED
hu: ELUTASÍTVA

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
hu: %model_name termék készletszintje !qty értékre csökkent.

en: Debug response: !data
hu: Hibakereső válasz: !data
