UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Order
id: Urutan
