UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ja: 設定を保存

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Stock
ja: 在庫

en: Payments
ja: 決済

en: Order
ja: オーダー

en: Transaction key
ja: トランザクションキー

en: Product
ja: 商品

en: Output
ja: 出力

en: cURL error: @error
ja: cURL エラー: @error

en: Credit card payment declined: @message
ja: クレジットカード払いは断られました: @message

en: ACCEPTED
ja: 承認されました

en: REJECTED
ja: 却下されました

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
ja: %model_name の在庫レベルを !qty にまで減らしました。

en: Debug response: !data
ja: デバッグレスポンス: !data
