UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Order
jv: Urutan
