UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Order
km: លំដាប់
