UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Stock
lt: Atsargos

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Order
lt: Tvarka

en: Transaction key
lt: Sandorio raktas

en: Product
lt: Prekė

en: cURL error: @error
lt: cURL klaida: @error

en: Credit card payment declined: @message
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atmestas: @message

en: ACCEPTED
lt: PRIIMTA

en: REJECTED
lt: ATMESTA

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
lt: Atsargų lygis %model_name pasiekė !qty.

en: Debug response: !data
lt: Tikrinimo (debug) atsakas: !data
