UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Order
lv: Secība

en: Login ID
lv: Lietotāja ID

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Product
lv: Prece

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS
