UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Order
mn: Дараалал
