UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: submit
nl: indienen

en: Stock
nl: Voorraad

en: Payments
nl: Betalingen

en: Order
nl: Volgorde

en: Transaction key
nl: Transactiesleutel

en: cURL error: @error
nl: cURL fout: @error

en: Credit card payment declined: @message
nl: Creditcard-betaling afgewezen: @message

en: ACCEPTED
nl: GEACCEPTEERD

en: REJECTED
nl: GEWIJGERD

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
nl: Het voorraadniveau voor %model_name is verlaagd tot !qty.
