UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zachowaj konfigurację

en: Enabled
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Payments
pl: Płatności

en: Order
pl: Porządkowanie

en: Transaction key
pl: Klucz transakcji

en: Product
pl: Produkt
