UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Stock
pt: Estoque

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Order
pt: Ordem

en: Login ID
pt: ID de Login

en: Transaction key
pt: Chave da transação

en: Product
pt: Produto

en: cURL error: @error
pt: Erro cURL: @error

en: Credit card payment declined: @message
pt: Pagamento por cartão de crédito recusado: @message

en: ACCEPTED
pt: ACEITO

en: REJECTED
pt: REJEITADO

en: Debug response: !data
pt: Resposta de Depuração: !data
