UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ro: Salvează configuraţia

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Stock
ro: Stoc

en: Payments
ro: Plăți

en: Order
ro: Comandă

en: Login ID
ro: Nume utilizator

en: Transaction key
ro: Cheie tranzacţie

en: Product
ro: Produs
