UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить настройки

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: submit
ru: отправить

en: Stock
ru: Складской запас

en: Payments
ru: Платежи

en: Order
ru: Порядок

en: Login ID
ru: # логина

en: Transaction key
ru: Транзакционный ключ

en: Product
ru: Товар

en: Refunds
ru: Возврат

en: Welcome text
ru: Текст приветствия

en: Output
ru: Вывод

en: ACCEPTED
ru: ОДОБРЕНО

en: REJECTED
ru: ОТКАЗАНО

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
ru: Уровень складского запаса для %model_name был уменьшен до !qty.

en: POS
ru: Терминал

en: CANCEL
ru: ОТКАЗ
