UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Stock
sk: Zásoby

en: Payments
sk: Platby

en: Order
sk: Poradie

en: Transaction key
sk: Transakčný kľúč

en: Product
sk: Produkt

en: Welcome text
sk: Uvítací text

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
sk: Stav kusov na sklade pre %model_name bol znížený na !qty.
