UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Order
sl: Vrstni red
