UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Order
te: క్రమం
