UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти налаштування

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: submit
uk: подати

en: Stock
uk: Товарні запаси

en: Payments
uk: Оплата

en: Order
uk: Замовлення

en: Login ID
uk: Логін ID

en: Transaction key
uk: Ключ трансакції

en: Product
uk: Продукція

en: Refunds
uk: Повернення

en: Output
uk: Вивід

en: ACCEPTED
uk: СХВАЛЕНЕ

en: REJECTED
uk: ВІДХИЛЕНО

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
uk: Кількість товару %model_name було зменшено на !qty.
